FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

obrana od mogućeg napada životinja

+90
Branimir76
Protector
PatrioticBacon
koštica
Hombre
Strider
maks1969
PJER
jimkukri
zac22
Otto Rino
poljičanin
puls
way
maxina
CroPrepper
dux aeron
Inspektor
FrankyRC
mamac za pecanje
pirat
markonvs
goxxon
madWez
Lupus3395
MIF
Mad Max
JillValentine
zb17ghost
RubberDuck
angel
mariobab
Marduk
robert
ivo
yasko
Šimun
baksek
Ziga
negro
trolshein
sttomost
DoomsdayST
ante5555
gibo
lololorenzo
dado2
Login
Lovac Marko
Odin
zenexf
gorance
Veleuceni
Surfer
Elp
MrMoo
gomar
urbana_gorila
malyfreddie
bobrok
explode
Fesch
Telcontar
Mladen
ljuska
mastershooter45
Quanah
Drvo
Ris
Ercimir
Target
glock
sumska_magla
Ito Ogami
Fratt
rambo
redbeard rum
Jolender
damjan
Cave Bear
Medo Gradela
Mraz
Ikarus
biga
snajps
Olimp
Zee
sgt bear
hankok
žohar
94 posters

Stranica 7 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by mamac za pecanje 01.12.13 22:09

Sprej za medvede u sloveniji košta 57 eure a zvončić koji se sveže oko štapa ili oko struka 10 eura.kod nas kupiš zvončiće u ribo materijali po tri kumekoliko hočeš.Pa zvonite i plašite medvede i ostalu zvijerad.

mamac za pecanje
lingua
lingua

Broj postova : 430
Datum registracije : 20.03.2013

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Fratt 01.12.13 23:24

Ovo zadnje je najbolji savjet...ako želite bezbrižno hodati po najzabačenijim dijelovima divljine Hrvatske dovoljan vam je tranzistor ili bilo koji način reproduciranja bilo glazbe ili govora,po danu i po noći u krugu od 100 metara od vas neće biti nikakve životinje.Ja se trudim biti tih pa ponekad otjeram najmanjim šumom životinju,kamoli onda kad najmerno proizvodite strani i glasan zvuk.
Inače iz iskustva ljudi koji imaju više desetaka odstrijeljenih medvjeda,nejdite na medu sa ničim manjim od 30-06,pričao mi je baš jučer lovnik da su kod samilosnog odstrijela medvjeda od nekih 200 kg sa 9 mm metkom uspijeli medvjeda izbušiti do dubine od 10 cm,to je definitivno premala šteta na tkivu a ukoliko se ne pogodi baš vitalan organ onda može samo potencirati brzi kraj za onog koji je pucao-divlja svinja težine cca 80 kg pogotkom u srce i djelomično kroz pluća mi je uspjela još iznjeti pogodak dobrih 100 metara dok nije pala,mozak još uvijek ima kisika a adrenalin napumpa energije i previše,zamislite onda što se događa sa životinjom poput smeđeg medvjeda koja biva ranjen a ne padne  od prvog metka...manite se oružja općenito ako neznate s njim baratati,Rus je isto dao dobar savjet,bolje petardu imat pri ruci.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Šimun 01.12.13 23:52

Potpisujem.
A i mislim da bi vecina ovdje trebala gledat realno,medo te na jako veliku udaljenost čuje,i neće sigurno ići prema tebi i ost. Naš smeđi medvjed je jako plah,zaboravite na sve priče oko grizlija i ost,jer ne spadaju u isti koš. Ray Mears je dao dobar savjet:
''When you go to bear country,play by bear's rules.''

Vepar bi ti trebao biti puno veća prijetnja od medvjeda,jer ih je naveliko više u RH,i naveliko su agresivniji u susretu s ljudima.

A ako si glasan,nećeš vidjet ni medvjeda ni vepra ni ništa,tako da.
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Fratt 02.12.13 0:03

Vepar isto da maglu tj. na njega ni teoretski ne možeš "nabasati",ta je životinja prefriganija od svih,vjerovatno jer se stoljećima jako puno izlovljava.Opasnija je krmača jer na nju radi mladunčadi ponekad možeš naletjeti a onda ti se loše piše,barem po pričama lovaca koji su doživjeli bliski susret,primjerice u pogonskim lovovima vepar ti projuri kraj nogu ili rijeđe između,proba te zakačiti i juri dalje dok krmača stane pa se malo pozabavi s tobom kako bi prasadi dala na vremenu da pobjegnu.
Isto tako stare krmače nikad nećete vidjeti prve na hranilištu ili pojilu,prvo idu mladi pa cuknu koji klip kojeg odnesu u grmlje jesti gdje im brižna majka istog otme pa idu ponovno,tako može cijelu noć da uopće ne vidite staru damu da izlazi a čujete je kako škljoca u grmlju...eto,malo lovačkih,nemojte zamjeriti.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Šimun 02.12.13 0:08

Vidiš ovo nisam znao +5
evo jedna fotka mog susreta pred mislim dvije godine oči u oči,fala bogu preko ograde moje parcele
obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 2ij6qdf
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by FrankyRC 02.12.13 0:29

Dosad sam imao puno susreta sa divljim svinjama, od kojih su neki bili na par metara. Uvečini slučajeva su nestale prije nego ih ugledam. Čak sam imao susret sa velikim krdima od preko 15kom, i to iz velike blizine. Uvijek je bilo one svojim putem, ja il čekam ako nam se križaju puevi il nastavin. Jedino "loše" iskustvo sam imao kad smo čuli komešanje 30-ak metara niže od nas u šumarku, i odjednom je svinja(vjerojatno krmača) izletila na kameni greben napravila par koraka i stala oči u oči, dok se dolje čula buka od bježanja ostalih. Nakon toga se samo okrenila i nestala istim putom.
FrankyRC
FrankyRC
spikač
spikač

Male
Broj postova : 513
Godine : 37
Lokacija : Makarska
Datum registracije : 18.11.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by CroPrepper 06.12.13 23:37

Jeli tko imao iskustva sa bjesnim lisicama? Kako se ponašati ako lisica se približava kampu po noći?
CroPrepper
CroPrepper
lingua
lingua

Male
Broj postova : 331
Godine : 41
Lokacija : Okolica Krapine
Datum registracije : 08.10.2013

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Šimun 07.12.13 9:01

Ja jesam s lisicama. A ti ne možeš znati jeli bjesna jer ti ona neće prići po danu. Rijetko i nikad. Ko što si sam vidio,ista je dolazila tebi u kamp ali je pas tjerao. Ja bi ih otjerao samim tim da lupim metal od metal i stvorim buku,ili zato su zgodne recimo petarde. Neće se više vratiti.

A kod ugriza,ispirati mjesto ugriza pod vodom 40 minuta minimalno,i naravno otići liječniku
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by maxina 07.12.13 10:46

@CroPfefer-nađi u podforumu Susreti- Bjelolasica 10 mj 2012- te
Tamo smo imali noćni i dnevni  šou s lijama.
Nisu bile bijesne.


Zadnja promjena: maxina; 07.01.14 21:59; ukupno mijenjano 1 put.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Šimun 07.12.13 10:51

Nažalost lije imaju takvu reputaciju da čim se spomene ime Lisica ljudi vežu s ''bjesnoća''.
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by CroPrepper 15.12.13 10:58

Pa inače ne vežem lisice sa bjesnoćom.
Ali kada čitam o tome po netu vidim da se u hr baš i ne vakcinira previše. A kod nas je postotak bijesnih lisica dosta velik u usporedbi sa recimo Austrijom.
CroPrepper
CroPrepper
lingua
lingua

Male
Broj postova : 331
Godine : 41
Lokacija : Okolica Krapine
Datum registracije : 08.10.2013

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Šimun 15.12.13 11:19

ma nisam govorio za tebe već za općenito narod (mi smo 3. vrsta obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 747986 )
U većoj opasnosti je ljubimac (Pas,mačka,dinosaur,kokoš) nego čovjek
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by CroPrepper 15.12.13 14:04

Da.. A strah me i za psa. Kad sam bio prošli put s njom u šumi i prenoćil, bilo je užasno uplašena iduća 4 dana i kada je spavala je cvilući se probudila. Kao da ju nešto užasno uplašilo. A Labradorica mekog srca. Nije to pas čuvar.
CroPrepper
CroPrepper
lingua
lingua

Male
Broj postova : 331
Godine : 41
Lokacija : Okolica Krapine
Datum registracije : 08.10.2013

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Šimun 15.12.13 14:48

Sad kad je vrijeme pucanja petardi,opskrbi se,pa kad tako nešto divlje dođe preblizu,jednostavan lijek obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 747986
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by CroPrepper 15.12.13 15:03

Dobra ideja :-D
CroPrepper
CroPrepper
lingua
lingua

Male
Broj postova : 331
Godine : 41
Lokacija : Okolica Krapine
Datum registracije : 08.10.2013

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by mamac za pecanje 15.12.13 15:47

Kaj se tiče bijesnih lisica ona se ne boji pucnja niti lupanja ona če doči do vašeg ljubimca ili do vac kao da je pitoma,može se sanjime igrati valjati i onda najedanput ugriz a isto tako i sa čovijekom jer se više ne boji jednostavno ponaša se pitomo.Isto tako i jež može biti opasan,Neznamo jeli bijesan dok se mota oko logora ili nije,upravilu jež se sklupča dok nas sretne i tako ostane dok ne prođe opasnost.A isto tako se može ponašati i pitomo bezbrižno došetati do nas ili ljubimca i i slijedi ugriz.Doduše ježevi koji se nalaze oko naših kuća malo su i naviknuti na ljude i domače životinje pogotovo ako dolaze na njihove hranilice da se hrane.Svako neprirodno ponašanje divljih životinja treba u nama probuditi veliki oprez i probati se obraniti ili izbiječi svaki doticaj sa takvim životinjama.Isto tako ako ste eliminirali takvu životinju da vas je poprskala krv ili slina najbolje je odmah otiči zatražiti pomoč.Još vam bolje mogu objasniti o tome veterinari i lovci koji o tome više znaju.
mamac za pecanje
mamac za pecanje
lingua
lingua

Male
Broj postova : 430
Godine : 62
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 20.03.2013

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by way 05.01.14 18:32

Ja znam da treba uvijek pricati, tako sam pricala (bas zbog toga da me cuje zivotinja) i uporedo sa mojom pricom prema nama je trcalo nesto tesko kroz sumu. Suma je bila gusta i imala je oznake da je minirano a iz dubine miniirane sume to je dolazilo velikom brzinom. Tada je drug pljesnuo rukama i TO je stalo. Pojma nemam sta je bilo.Mozda dvlja svinja ne znam...Drugo nesto tesko sam dozivjela na Igmanu. TO nesto je vidjelo nas i sakrilo se od nas.Prva grupa je prosla i dosla je druga pored toga a ja sam bila u drugoj.Tad sam vidjela siluetu TOG neceg velikog kako bjezi od nas velikom brzinom. Dakle, mozes pricat, ali moze te zivotinja necuti i to sam se uvjerila 4x do sada. Dva put sam srela srnu u sumi...

way
tipko
tipko

Female
Broj postova : 58
Godine : 42
Lokacija : Zenica
Datum registracije : 06.11.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by puls 05.01.14 18:50

Možda dođe bliže da čuje što pričaš..... obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 80159 



Nemoj zamjeriti, morao sam.... obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 832331 
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by ivo 07.01.14 20:50

way je napisao/la:Ja znam da treba uvijek pricati, tako sam pricala (bas zbog toga da me cuje zivotinja) i uporedo sa mojom pricom prema nama je trcalo nesto tesko kroz sumu. Suma je bila gusta i imala je oznake da je minirano a iz dubine miniirane sume to je dolazilo velikom brzinom. Tada je drug pljesnuo rukama i TO je stalo. Pojma nemam sta je bilo.Mozda dvlja svinja ne znam...Drugo nesto tesko sam dozivjela na Igmanu. TO nesto je vidjelo nas i sakrilo se od nas.Prva grupa je prosla i dosla je druga pored toga a ja sam bila u drugoj.Tad sam vidjela siluetu TOG neceg velikog kako bjezi od nas velikom brzinom. Dakle, mozes pricat, ali moze te zivotinja necuti i to sam se uvjerila 4x do sada. Dva put sam srela srnu u sumi...

Da li je TO teritorijalna obrana ?
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Fratt 07.01.14 20:57

Kakve veze teritorijalna obrana ima veze s forumom?
Vjerovatno se radi o Toplinskoj Obradi.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by poljičanin 07.01.14 21:04

Ivo i Fratt niste baš fer prema kolegici Way. Nego nešto drugo intersantno:

http://ruskivjesnik.com/politics/2014/01/07/kako_se_rusi_spasavaju_od_vukova_i_medvjeda_24517.html

poljičanin
lingua
lingua

Male
Broj postova : 428
Godine : 53
Lokacija : hr
Datum registracije : 27.10.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Fratt 07.01.14 21:56

Šalimo se?
Ili tog više nema na ovom forumu?
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Otto Rino 08.01.14 12:35

Ja sam cuo neke price od cobana,neznam jesu li istinite:Taj lik je isao kroz sumu(bez ovaca) s sjekirom.Na putu je sreo medvjeda s mladucandi.Vidio je na desetak metara,okrenuo se i otisao.Kaze da je medvjed njega vidio ali da se nije htio maknuti s ceste.
Otto Rino
Otto Rino
tipko
tipko

Male
Broj postova : 95
Godine : 24
Lokacija : Zadar
Datum registracije : 03.11.2013

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Šimun 15.01.14 18:45

Evo nakon 12 dana provedenih u Kuterevu na temu Globalnog zatopljenja uz razno razglabanje i sl. i promatranje samih medvjeda s obzirom da je jako toplo i još nisu pošli u zimski san. Također sam istražio s ljudima koji se bave s medvjedima desetke godina,i napravio intervjue s ohoho mještana oko ponašanja medvjeda. Prvo i osnovno,kad čujete na tvu da je medvjed pobio stado ovaca,to je idiotizam (jedan od žešćih). Nadalje,da,ženka s mladima u 90% situacija će postati agresivna.

Više u reportaži za par dana kad posložim ovih 1500 slika i ohoho videa obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 393492
Lp
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Otto Rino 15.01.14 23:48

Jesu li cagljevi opasni?Znam da se glasaju kao dijete kad place ili kao kad puno ljudi prica,a nikoga ne razumijes.Receno mi je da se boje svega i svacega i da su malo veci od lisice.Cuo sam i da je jednog ubio njemacki lovni terijer.Je li ovo gore navedeno istina ili...
Otto Rino
Otto Rino
tipko
tipko

Male
Broj postova : 95
Godine : 24
Lokacija : Zadar
Datum registracije : 03.11.2013

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Fratt 16.01.14 7:36

Čagalj ukoliko nije bijesan nije opasan jer se boji čovjeka.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by goxxon 16.01.14 13:00

meni je najopasniji Joško Čagalj, smrznem se kad ga čujem.
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by zac22 10.07.14 19:45

nešto o medvjedima, medvjedi nisu toliko opasni, nego je opasnost ljudtsko ne znanje i ne poznavanje prirode oko sebe.

medvjed može biti itekako dobar prijatelj sa čovjekom.
https://www.youtube.com/watch?v=XsxSOadvlso

Uvod
https://www.youtube.com/watch?v=TSOKW6V6Bi8

Epizoda 1 https://www.youtube.com/watch?v=5WO2Vwog1rY
Epizoda 2 https://www.youtube.com/watch?v=UV1FFVl7QMA
Epizoda 3 https://www.youtube.com/watch?v=Blp1Gqn5c0s
Epizoda 4 https://www.youtube.com/watch?v=zfHsHoEVtkU
Epizoda 5 https://www.youtube.com/watch?v=HIx0vQACW8w
Epizoda 6 https://www.youtube.com/watch?v=9BvPDfC2PCw

zac22
bebač
bebač

Male
Broj postova : 4
Godine : 54
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.09.2012

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by jimkukri 11.07.14 10:50

goxxon je napisao/la:meni je najopasniji Joško Čagalj, smrznem se kad ga čujem.
To je jedna od najopasnijih vrsta cagalja...mislim da ga ima u dalmaciji al vidjen je i sjevernije
jimkukri
jimkukri
lingua
lingua

Male
Broj postova : 224
Godine : 43
Lokacija : zg
Datum registracije : 05.05.2014

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by ivo 11.07.14 11:03

zac22 je napisao/la:nešto o medvjedima, medvjedi nisu toliko opasni, nego je opasnost ljudtsko ne znanje i ne poznavanje prirode oko sebe.

medvjed može biti itekako dobar prijatelj sa čovjekom.
https://www.youtube.com/watch?v=XsxSOadvlso

Uvod
https://www.youtube.com/watch?v=TSOKW6V6Bi8

Epizoda 1 https://www.youtube.com/watch?v=5WO2Vwog1rY
Epizoda 2 https://www.youtube.com/watch?v=UV1FFVl7QMA
Epizoda 3 https://www.youtube.com/watch?v=Blp1Gqn5c0s
Epizoda 4 https://www.youtube.com/watch?v=zfHsHoEVtkU
Epizoda 5 https://www.youtube.com/watch?v=HIx0vQACW8w
Epizoda 6 https://www.youtube.com/watch?v=9BvPDfC2PCw

Da, istina, Goxon već duže vrijeme prijateljuje s jednim medvjedom. Doduše, medvjedica je u pitanju, pa slutim da među njima postoji i nešto dublje. Vuk je, međutim, daleko inteligentnija životinja, koja prezire Goxonovo društvo  obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 676815  !
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by goxxon 11.07.14 13:48

@zac22: Ivo ima posebnu taktiku, kada prema njemu krene medo, skine gaće i okrene guzicu. kad medo obavi svoje nekoliko puta za redom i umori se potpaša Ivu po glavi i ode...
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

obrana od mogućeg napada životinja - Page 7 Empty Re: obrana od mogućeg napada životinja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics
» OBRANA

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.