FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!

+20
Fratt
Kuzma
divlji grab
Migach
robert
jeti
puls
maxina
urbana_gorila
Mraz
Ikarus
Igsy
roby71
franciscus
Molokai
DoomsdayST
chumaman
Hombre
flecktarn
Šimun
24 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!

Postaj by Šimun 15.12.12 20:45

Poštu sam zvao i dobro ih ispeglao,i oni su prihvatili to i ispričali se. Najbolje da dođem s odvjetnikom drugi put slat paket,ma dajte molim vas.Da se nekom od vas dogodilo,isto bi prdili ovdje ko ja,lako je za foteljom sjedit i bit veliki intelektualac. Takvi ste i ko bushcrafteri.
Jel to opravdanje da je paket razbijen? Nije. Tog idiota koji ga je razbio,da znam tko je,pojeo bi klavijaturu komad po komad,jer ono treba biti takav mamlaz za uspit razbit. Objasnjenje jednog gospodina na šalteru,prvi put je to bio da sam stariju osobu u lice uz svo poštovanje poslao u ku*ac. Njegovo objašnjenje:
''Pa čuj,naš vozač možda vozi 200,izleti mu vepar,i jebiga,sjebe se paket.''

Preporučio bi svakednovnu upotrebu normabel 5mg za takve osobe,jer očito u ovoj državi nitko mozga nema.

Šimun
guru
guru

Broj postova : 2747
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!

Postaj by Hombre 15.12.12 22:54

Rus (poskok) je napisao/la:Poštu sam zvao i dobro ih ispeglao,i oni su prihvatili to i ispričali se. Najbolje da dođem s odvjetnikom drugi put slat paket,ma dajte molim vas.Da se nekom od vas dogodilo,isto bi prdili ovdje ko ja,lako je za foteljom sjedit i bit veliki intelektualac. Takvi ste i ko bushcrafteri.
Jel to opravdanje da je paket razbijen? Nije. Tog idiota koji ga je razbio,da znam tko je,pojeo bi klavijaturu komad po komad,jer ono treba biti takav mamlaz za uspit razbit. Objasnjenje jednog gospodina na šalteru,prvi put je to bio da sam stariju osobu u lice uz svo poštovanje poslao u ku*ac. Njegovo objašnjenje:
''Pa čuj,naš vozač možda vozi 200,izleti mu vepar,i jebiga,sjebe se paket.''

Preporučio bi svakednovnu upotrebu normabel 5mg za takve osobe,jer očito u ovoj državi nitko mozga nema.
Ma sve ja tebe razumijem ali su tvoje frustracije manje ako znaš što i kako pa se ne bi natezao s nedovoljno stručnim poštarom već mu izrecitirao da prema pravilniku HP važećem od 01.03.2012. osiguranje (svake, makar bio paketić žvaka unutra) iznosi 3000kn i napisao tako. Ako bi ti se dalo malo svađati tražio bi vođu smjene, a ako ne napisao bi 2000 ali se ne bi brinuo jer je, bez obzira što napisao ipak 3000 UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 478256
I ne doživljavaj takve s 200 na sat nego se ponašaj ozbiljno i traži svoja prava bez prevelikih objašnjavanja, a ako se pokušavaju prema tebi ponašati omalovažavajuće u što spada da ti se obraćaju s ti umjesto s vi učtivo i hladnokrvno ih upitaj žele li zbog takvog ponašanja ići na disciplinsku komisiju što svakako ne žele jer je i pošta jako pooštrila disciplinu, a nitko ne želi da odleti tek tako s posla pa da vidiš kako postaju pristojni kako i dolikuje saobraćati s onim od kojeg dobivaš plaću.
BTW. U životu sam poslao i primio najmanje 1000 kojekakvih pošiljki, što obično, preporučeno, vrijednosno, HP express, iz Hrvatske, iz Kine u običnim buble omotnicama, nadavno sam HP expresom poslao paketić mandarina i ništa nije bilo slomljeno pa čak su i mandarine došle neoštećene, a ne u nekom juice stanju :-)

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!

Postaj by Šimun 15.12.12 23:09

Ja sam Vam te životne sreće da bi me na aerodromu pokupio vlak. Ovdje nije bila stvar principa već posla. Od tih para od prodaje sam trebao kupiti novu klavijaturu. Propale su mi tri gaže,minus oko 8 000kn,što nije mala stvar. Al eto,u 11. me mjesecu poskok ugrize,pa ne bi se čudio da me mačak upuca metkom iz usta i da me ubije. Meni ništa čudno ako me razumijete lol
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!

Postaj by flecktarn 05.10.13 12:59

Danas sam otkrio ovo..nisam imao pojma!! Navodno košta 10 kuna slanje paketa!! Nešto mi šalju danas pa su mi rekli da može putem Tiska!!
http://www.tisakpaket.hr/hr-HR/Naslovna.html
flecktarn
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 283
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 14.03.2012

[Vrh] Go down

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!

Postaj by ce3hel 05.10.13 16:13

Provjereno radi, u osmom mjesecu sam prodao fotić i kupac je tražio da pošaljem tiskom. Sve je prošlo ok, bez oštećenja. Nedostatak je što nema osiguranja, tj. može se označiti da je najviša vrijednost robe 500 kn. Od Varaždina do Zagreba je putovao četiri-pet dana.


ce3hel
tipko
tipko

Male
Broj postova : 97
Godine : 43
Datum registracije : 05.04.2012

[Vrh] Go down

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!

Postaj by woody_ 05.10.13 19:52

Kaj se tice Tiska,sve stima,trenutno najjeftinija opcija slanja paketa unutar RH.
woody_
woody_
tipko
tipko

Male
Broj postova : 66
Godine : 46
Lokacija : Croatia
Datum registracije : 22.05.2013

[Vrh] Go down

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!

Postaj by Ikarus 05.10.13 20:42

Kaj se tiće tiska Ništa ne štima, poslao paket koj im je očito bio "zanimljiv", paket nikad nije došao na odredište, oni se pravdaju sa se "razbio", na moje pitanje dali prelaze sa viličarem preko paketa, i kako se to točno razbio, nisu ništa odgovorili....

Bolje i par kuna skuplje ali da dođe na odredište!
Ikarus
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2149
Godine : 41
Lokacija : zg / krk
Datum registracije : 06.03.2010

[Vrh] Go down

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!

Postaj by ce3hel 06.10.13 21:09

Zanimljivo. Baš sam to pitao tetu na kiosku, pošto sam slao lomljivu robu-fotić. Rekla je da su im se lomovi događali u početku, da je bilo dosta problema, navodno da su se stvari popravile (očito). UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 855911 

Btw. paketi (kutije) su im koma, nema nijedne s mjehurićima ni ikakvom zaštitom, samo tanki karton.

Kako je završio tvoj slučaj? Pojeo vuk magare? Odustao si?

ce3hel
tipko
tipko

Male
Broj postova : 97
Godine : 43
Datum registracije : 05.04.2012

[Vrh] Go down

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!

Postaj by maxina 06.10.13 21:40

Molim kolege da si otvore temu o Tisku jer ovi zadnji postovi ovdje ne pripadaju.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!

Postaj by nordfjord 08.10.13 6:31

Hp po mojemu nije isplativ,imam nekoliko pa recimo loših iskustava,dosta spori,jako skupi,ne drže se cijenika,nekoliko puta napltili istu uslugu i meni i kupcu.Često =zaviruju=u pošiljku,ma loše.Ma ne sviđaju mi se ,eto.

nordfjord
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 56
Lokacija : od trsta do zemuna
Datum registracije : 28.06.2011

[Vrh] Go down

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!

Postaj by lara.croft 19.03.18 23:14

Pozdrav svima! Igrom slučaja sam završila kod Vas na forumu i zadržala se poprilično čitajući šta pišete o Pošti.....ne mogu prešutjeti da se ne slažem sa izjavama da se u Pošti nešto promjenilo i postrožilo od vremena bivše države......baš sam u situaciji da se natežem mailovima sa korisničkom podrškom i opetovanim odlascima na šalter kod gospođe koja mi je izdala račun za preuzimanje pošiljki na iznos od 140,00 kn, a tražila 195,00 kn, pa uzela taj račun i nikako da mi ga vrati ili ispravi na 195,00 kn traženjem objašnjenja takvog postupka.....by the way-ni kusur od novčanice od 200,00 kn se nije udostojila izvratiti.....nije da ću propasti za tih 55,00+5,00 kn-ali je stvarno pretjerala sa bezobrazlukom i laganjem da mi je sve poslala na kućnu adresu prije 4 dana.....da bi stvar bila još jača-moja zgrada je odmah pored Pošte, a ja nisam još uvijek dobila objašnjenje zašto sam morala platiti 195,00 kn ako mi je izdala račun na iznos od 140,00 kn da bih došla do svojih paketića.....kome god ovu situaciju ispričam isto ima neki prigovor vezano za naplačivanje ili ponašanje djelatnika Pošte ne samo u mom gradu nego i u drugim mjestima.....toliko o transparentnosti i strogoći u Pošti......da ne ispadne da sam ogorčena na Poštu i sve vezano za Poštu moram pohvaliti šefa poštara u mome gradu koji je bio jako, jako ljubazan kada sam mu rekla da opomene dečke da ne stavljaju automatski "žutu cedulju" u sandučić na prizemlju nego da se izvole popeti na drugi kat i donijeti mi paketić jer smo ih upratili da čak ni nemaju paket uz sebe nego već spremnu ispisanu ceduljicu koju ostave u sandučiću, čovjek se ispričao i rekao da se neće ponoviti.....nadam se da neće jer sam poprilično isprovocirana takvim ponašanjem, a bome i susjedi i prijatelji.....svi šute i ne žale se nikome, samo međusobno razmjenjuju iskustva jer nitko ne vjeruje da bi išta promjenili pisanjem prigovora i naravno-večina izbjegava koristiti Poštu......toliko iz malog slavonskog gradića UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 832331

Molim cijenjenu novu forumašicu da se predstavi,kako je ovdje i red, u https://survival.aforumfree.com/f1-dobrodosao
maxina

lara.croft
bebač
bebač

Female
Broj postova : 1
Godine : 44
Lokacija : Slavonija
Datum registracije : 19.03.2018

[Vrh] Go down

UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom! - Page 4 Empty Re: UPOZORENJE! Slanje HP express paketa s otkupninom!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.