FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Chemtrailovi - Page 12 Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
Chemtrailovi - Page 12 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
Chemtrailovi - Page 12 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Chemtrailovi - Page 12 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Chemtrailovi - Page 12 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Chemtrailovi - Page 12 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Chemtrailovi - Page 12 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Chemtrailovi - Page 12 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Chemtrailovi - Page 12 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Chemtrailovi - Page 12 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Chemtrailovi - Page 12 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Chemtrailovi - Page 12 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Chemtrailovi - Page 12 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Chemtrailovi - Page 12 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Chemtrailovi - Page 12 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Chemtrailovi - Page 12 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Chemtrailovi - Page 12 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Chemtrailovi - Page 12 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Chemtrailovi - Page 12 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Chemtrailovi - Page 12 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Chemtrailovi - Page 12 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Chemtrailovi - Page 12 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Chemtrailovi - Page 12 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Chemtrailovi - Page 12 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Chemtrailovi - Page 12 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Chemtrailovi - Page 12 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Chemtrailovi - Page 12 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Chemtrailovi - Page 12 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Chemtrailovi - Page 12 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Chemtrailovi - Page 12 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Chemtrailovi

+41
maxina
PJER
Hercolubus
Apsurdistan
jimkukri
maks1969
ce3hel
Otto Rino
Inspektor
poljičanin
xps
Ikarus
flok
dado2
Smeđi
Šimun
Frenky
chumaman
Migach
kengur32
marine317
ivo
RubberDuck
RiverMonster
Strider
Spuzva Bob
DoomsdayST
Franco G
puls
NAVIGATOR
sinke
Igsy
damjan
robert
TomoZg
trolshein
urbana_gorila
goxxon
Fratt
hydra
Hombre
45 posters

Stranica 12 / 19. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 14.11.12 12:55

@Kengur Tako je,nema dokaza za postojanje niti jednog niti drugog... hoces li i dalje onda vjerovat u to? zagovaratelji teorije,mozda en pljuju religiju ali pljuju zakone prirode i smiju se njima kao da su nepostojeci..to je problem,jednostavno manjak edukacije.I naravno da ocekujem da ce znanost reagirat na takve vijesti,i mora mozda nekada "ruzno" reagirati iako ne znam koliko ti to mislis da se lose reagira.. ali da nema skepticizma danas bi se i dalje lijecili nekim kvazi alternativnim metodama,vjerovao bi u vjestice,uroke i sl stvari.

Problem je u tome sto nisi detaljno procitao,hombre je jako dobro sa grafovima pokazao o cemu se tu radi..i to sto je navigator linkao je izjava jednog/jedne POLITICARA/KE koja je rekla ovo sto se ovdje prica.. bez ijednog dokaza,osim sto vidi oblake na nebu.
Mi ne moramo uzimati uzorke jer znamo o cemu se radi,trovaci mozgova moraju uzet uzorke i dokazat svoju teoriju.. iako im to ne ide od ruke.

Ako procitas postove od pocetka vidjet ces da su to contrailovi ne chemtrailovi Chemtrailovi - Page 12 747986 jer ne znas kemijski sastav istih da bi rekao da su chemtrailovi Chemtrailovi - Page 12 747986


TomoZg
bomber
bomber

Broj postova : 171
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by kengur32 14.11.12 13:12

da razjasnim... ja ne vjerujem ni u chem.. ni u boga! smeta me, zato sam se i ukljućio, takav naćin komunikacije. sa sinkeom sam puno puta razgovarao i saslušao ga, saslušao je on i moje negiranje bez argumenata.. ni jedan ni drugi se nismo vrjeđali ni pljuvali. ponovo si mi dao argument za podržavanje teorije chemt. "ali da nema skepticizma" ... skepticizam na znanstveno objašnjenje odnosno na negiranje postojanja chemt.
a ovo sa alternativnim metodama lječenja... znam neke osobe (i ja sam jedna od njih) kojima su baš te metode pomogle nakon što je moderna medicina pokušavala godinama.. jedan forumaš je zaslužan! ako te zanima mogu ti opisati svoje probleme.. ove druge nebi, nije ok spominjati...
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 14.11.12 13:41

I mene smeta takav nacin komunikacije sa sinkeom, prijatelj mog prijatelja je i meni prijatelj- onaj ko mi zayebava frenda zayebava i mene... Uskoro ce vikend, nemojte da dizem revoluciju Chemtrailovi - Page 12 478256 ili preusmjeravam kemtrejlove nad vase kuce

Kengur daj napisi nesto vise o tom lijecenju ili izlijecenju na nekom prikladnom podforumu


Zadnja promjena: damjan; 14.11.12 13:44; ukupno mijenjano 1 put.
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 14.11.12 13:42

Ni meni nije namjera nekoga vrijedat,s vremenom smo se poceli bockat.. tko je poceo opet se moze i to dugo diskutirat.

"skepticizam na znanstveno objašnjenje odnosno na negiranje postojanja chemt" - to "znanstveno" objasnjenje ne drzi vodu,premalo je dokaza u korist chemtrailsa.

"Znanstveni skepticizam znači neprihvaćanje tvrdnji bez odgovarajućih dokaza. Ako postoji dovoljno dokaza za nešto, moguće je prihvatiti tu tvrdnju i ostati znanstveni skeptik."

Sto se tice alternativne medicine,evo iskreno mi je drago ako je tebi i tvojim poznanicima pomoglo,ja sam pak totalna duga strana gdje ljudima koji su mi bili strasno dragi nije pomoglo....niti blizu,dapace znam jednu osobu kojoj se stanje strasno pogorsalo nakon posjeta marokancu na Velesajmu..
To je isto posebna tema,koja je jaaaaaako opsirna,alternativna medicina moze biti puno toga.. od prirodnih lijekova do "psychic surgery"... slazem se da ima korisnih lijekova i nacina lijecenja,ali isto tako moras priznati da ima ljudi koji su cisti sarlatani.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by kengur32 14.11.12 14:24

apsoluto se slažem da ima jako puno šarlatana, puno više od onih ok.... ovi moji slučajevi se odnose na prirodne ljekove (mješavine čajeva), i moram napomenuti da nisu u pitanju po život opasna stanja (bar trenutno nisu bila) ali svakako stanja koja su zagorčavala život..
@damjan... moram pitati nadrilječnika za dopuštenje da bi se napravila tema, ovak mogu ugrubo natipkati i ovdje (kasnije , sada moram usisavat.. imali smo sizif party Chemtrailovi - Page 12 478256 ).. ionak "chemtrail" kao tema nemože živjeti sama, ima puno dodirnih točaka sa svim "mističnim"!
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 14.11.12 17:33

kengur32 je napisao/la:apsoluto se slažem da ima jako puno šarlatana, puno više od onih ok.... ovi moji slučajevi se odnose na prirodne ljekove (mješavine čajeva), i moram napomenuti da nisu u pitanju po život opasna stanja (bar trenutno nisu bila) ali svakako stanja koja su zagorčavala život..
@damjan... moram pitati nadrilječnika za dopuštenje da bi se napravila tema, ovak mogu ugrubo natipkati i ovdje (kasnije , sada moram usisavat.. imali smo sizif party Chemtrailovi - Page 12 478256 ).. ionak "chemtrail" kao tema nemože živjeti sama, ima puno dodirnih točaka sa svim "mističnim"!

Sto se tice cajeva kao neka alternativna medicina,tocno to govorimo o dijagnozama koje nisu opasne po zivot,i tu se 100% slazem sa tobom... radije cu si caj napraviti neko popit tabletu za glavu.Ne pijem kavu,pijem zeleni caj ujutro..(imao sam steviju posadjenu na balkonu,ma svasta sam dobio,probao donekle vjerujem u to)
S obzirom na kolicinu ljudi koji iskoristavaju naivnosti dobronamjernih ljudi MORAMO biti skepticni prema vecini stvari! dok se ne dokaze suprotno,da ne govorimo o "mocima" koje uvjere ljude da im nije potrebna napredna medicinska pomoc.
Chemtrailovi su ocito povezanima sa svime i svacime,jer sto vise tema,vise zavjera... teze ju je dokazat,sto ju samo cini sve vise i vise nevjerovatnijom... tu je najveca razlika izmedju nas.. i nemojte je uzet kao uvredu,ne mogu vjerovat necemu sto ne pruza nikakve realne dokaze a da ne ulazi u sferu ekstremne slucajnosti.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by kengur32 14.11.12 18:28

ok, jasno je da realan dokaz daje novo svjetlo ali..... dali je ikad itko uzeo uzorak cent/ cemtr?
kužiš? ... stvar je samo u tome iz čijih cipela gledaš!
tko ima resurse napraviti takvo uzimanje uzoraka?
vojska, vladine organizacije, koje kakvi močnici... svi oni koji i raspršuju, ako raspršuju! a ako ne raspršuju, zašto to ne naprave i zaustave epidemiju razmišljanja i optuživanja koja uzima sve više maha?
evo ti jedna teorija urote iz naših krajeva.... radi se o ind. gradu 50 km JI od zg!
nakon rata grad doživljava procvat... ind. ponovo raste, otvaraju se firme, nova radna mjesta... standard raste. nakon par godina stanovnici tog grada primječuju neke promjene, svatko zna nekoga oboljelog od karcinoma, sve više se čuje kako neko djete oboljeva od karcinoma. i uskoro statistika kaže da je broj oboljelih porastao za xx%. stanovnici traže krivca.. naravno krivac je ind. div! počinju se raditi istraživanja koja govore da su izmjerene doze nekih kem. spojeva (posebno benzena) u zraku znatno iznad dopuštenih vrjednosti. ljudi se bune, organiziraju prosvjede i pritiskom na vlast i vlasnike te ind. dobiju poklon.. poklon su mjerne stanice kakvoće zraka, ali.. Chemtrailovi - Page 12 747986 mjerne stanice postavljaju na lokacije koje su prije obnove diva bile označene kao kritićne! naime, dimnjacitog diva su prije bili znatno više pa je i ruža vjetrova drugim smjerom odnosila zagađenje ... uglavnom sada veseli stanovnici tog gradića imaju mjerne stanice koje ne očitavaju niš osim (samo neke) očitavaju kakvoču zraka tik do benziske stanice! to je samo još jedan argument divu.. zrak je loš jer su očitanja neposredno uz benzisku... a broj oboljelih i dalje raste! organiziraju se prosvjedi, ne sa ciljem zatvaranja diva već sa ciljem izgradnje pročišćivaća kako bi se podigla kvaliteta življenja!ima se donekle i uspjeha, odjednom više ne smrdi za za radnog vremena već samo noču i vikendima kada inspekcije ne rade a mjerni podaci su za kurac! primjerice rano jutarnja šetnja sa psima kvartovskim parkom je nemoguča jer nema zraka, dišeš a fali ti, ostavi veš na balkonu ujutro je crn, dim iz dimnjaka se vidi samo vikendima i to jak i gust crni dim (ako treba koja fotka nije frka, imam ih na stotine) odjednom grad poćinje tonuti... zatvaraju se radna mjesta, firme ... gotovo tisuće ostaju bez posla...nikom nije jasno zašto! kako odjednom dobrostojeće firme propadaju.. i naravno stanovnici tog grada nemju više vremena tražiti istinu jer im je egzistencija totalno uništena. a div i dalje truje!
ovo je bio neki slijed događaja i evo moje teorije...
div je uložio sredstva u uništavanje egzistencije stanovnika tog grada kako bi ih primorao da se zabave sa bilo ćim osim sa njim!!
e sada dokaz.... ja ne mogu to dokazati, nemam resurse. tko ima resurse? vlada i njene organizacije, državne službe... ali njima nije u cilju dokazivati jer bi dokazivanje dovelo do zatvaranja diva od kojeg imaju korist svi osim stanovnika tog grada!!
sa chemt je ista stvar (iako ne vjerujem u njih Chemtrailovi - Page 12 478256 a možda i da ali si ne želim priznat) oni koji mogu dokazati ne žele jer imaju direktnu korist od njih!!
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 14.11.12 18:58

Izvrsno,sto se tice uzimanja uzoraka contraila Chemtrailovi - Page 12 69343 nije obavljeno,slazem se..iako se pobornici ove tematike kunu u istrazivanja uzoraka tla,koje je potpuno krivo iscitano.. (ovo se odnosi na dokumentarac "what in the world are they spraying" ),iskreno cu se potruditi i naci cak pdf scan rezultata koji su oni koristili u tom dokumentarcu,gdje na kraju pise da su uzeli uzorak "sludge-a" iz obliznjeg jezera ne mogu se sada tocno sjetiti jezero ili rijecica..
I bili su zaprepasteni razinom Al,koji je inace 10%! Zemljine kore... i zapravo nije nista cudno sto su to sve nasli,znaci na konto jednog JEDNOG uzorka u koji se kunu svi vjeruje se da je ta studija tocna.Sto se dogodilo sa vjerovanjem u kisele kise? realan i ozbiljan problem koji je DOKAZAN! i nije potrebna nikakva teorija zavjere i upletenost americke vlade itd itd.

Sto se tice teorije sa nasih prostora,znam,razumijem..i u to vjerujem.Dal mislis da to pogoni jednostavno pohlepa ili neka dublja teorija zavjere da se smanji pucanstvo u tom gradu,ili namjerno izazovu maligne bolesti da bi farmacija profitirala?

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by kengur32 14.11.12 19:04

isključivo pohlepa vlasnika ind., naravno tu sljedi kao nuspojava i profit farmaceutske ind...
samo kad se sjetim koliko su godina prodavali priče o "klausu".. pogonu za pročišćivanje ...
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by kengur32 14.11.12 19:09

da se osvrnem i na kisele kiše... teoretićari ne rješavaju problem, oni samo ukazuju na njega! ali dobar primjer si naveo... kako se danas gleda na chemtrejlaše tako se nekad gledalo na kisele kiše... a kk su dokazane!
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 14.11.12 19:11

TomoZg je napisao/la:

2."zelim te zamoliti da mi znanstveno dokazes katolickog boga, neke dijelove slobodno mozes matematicki prikazat." - Ovo je cisto provokatorsko pitanje i bjezanje sa glavne teme,znas dobro kao sto ce ti i gdin Franco objasnit da NEMA DOKAZA za postojanje Boga,to je cista stvar "vjerovanja" ...


vjerujem svojim istrazivanjima i svojim ocima i imam pravo sumnjati..

vjerujem i u nesto slicno katolickom bogu samo sto to nema imena u mojoj glavi to je puno kompliciranije od bradonje na nebu.. znam da je to znanosti jako tesko priznati a i dokazi su labavi, jednostavno osjetio si i vjerujes, tako da to mogu razumjeti i necu traziti znanstvene dokazedrugih "vjernika" i dugo sam se suzdrzavao od toga da to iznesem.. ali posto sam vec proglasen ludim ajmo pomest dvoriste covjeka koji si uzima za pravo bacat dalmatinske dijagnoze:

sinke: vjeruje u nesto, sto se vidi, "bez znanstvenih dokaza" posto nema tog dokaza koji ce vas zadovoljiti osim da osvane na htvu u vijestima - cista dijagnoza

franco g: vjeruje u nesto, sto se ne vidi, "bez znanstvenih dokaza", koji ce vas zadovoljiti osim da osvanu na htvu u vijestima -dijagnoza ?

od tebe tomozg ocekujem da prvi prokomentiras "znanstvene dokaze" ako se franco g pojavi s njima

a ja i dalje cekam

Chemtrailovi - Page 12 Popc1[/quote]



sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 14.11.12 19:16

Slazemo se znaci,iako...groznoooo mi je to za reci,koliko ljudi si je uspjelo platiti lijecenje? ili su dobili standardno zracenje i kemoterapiju? sa ekonomske bezdusne strane tu nema profita.. Chemtrailovi - Page 12 166116 ali ima drugih ljudi koji vide tu profit..razno razni vracevi i iscjelitelji,tu ja gubim zivce iskreno,kada vidim da netko bolesnoj sirotinji uzima novac i obecaje dug i zdrav zivot.
I nemoj me krivo shvatiti,znamo sto je izvor problema.. ljudska pohlepa gdje je nuspojava u vecini slucajeva nenamjerno trovanje ljudi. Zato ne treba vikat na chemtrailove vec sljedeci put kada su marsevi na vladu lijepo treba otici tamo.. ne sjedit doma i vikat u monitor.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 14.11.12 19:17

TomoZg je napisao/la:Izvrsno,sto se tice uzimanja uzoraka contraila Chemtrailovi - Page 12 69343 nije obavljeno,slazem se..iako se pobornici ove tematike kunu u istrazivanja uzoraka tla,koje je potpuno krivo iscitano.. (ovo se odnosi na dokumentarac "what in the world are they spraying" ),iskreno cu se potruditi i naci cak pdf scan rezultata koji su oni koristili u tom dokumentarcu,gdje na kraju pise da su uzeli uzorak "sludge-a" iz obliznjeg jezera ne mogu se sada tocno sjetiti jezero ili rijecica..
I bili su zaprepasteni razinom Al,koji je inace 10%! Zemljine kore... i zapravo nije nista cudno sto su to sve nasli,znaci na konto jednog JEDNOG uzorka u koji se kunu svi vjeruje se da je ta studija tocna.Sto se dogodilo sa vjerovanjem u kisele kise? realan i ozbiljan problem koji je DOKAZAN! i nije potrebna nikakva teorija zavjere i upletenost americke vlade itd itd.

Sto se tice teorije sa nasih prostora,znam,razumijem..i u to vjerujem.Dal mislis da to pogoni jednostavno pohlepa ili neka dublja teorija zavjere da se smanji pucanstvo u tom gradu,ili namjerno izazovu maligne bolesti da bi farmacija profitirala?

u zemlji ima aluminija ali nema 61 puta vise od dozvoljenog, a ovo za planinare koji piju tu vodu, pa takvi smo mi ljudi koji volimo prirodu, koji mozda pijemo isto takvu vodu..mislim halo, mi pricamo o aluminiju.. i mozda bi bas trebalo izmjeriti negdje u prirodi gdje se svakodnevno zaprasuje, takvih mjesta bar danas ima
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by kengur32 14.11.12 19:19

u međuvremenu si uzmi največu zdjelu koju imaš doma i napuni ju kokicama.. Chemtrailovi - Page 12 478256
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by kengur32 14.11.12 19:21

ovo za lječenje i to... ma ko je imao para platio je ko nije nije... ali šta se vrjedi izlječiti kada se ponovo vračaš u bačvu sa otrovom?!
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 14.11.12 19:26

@kengur teoreticari i predlazu rijesenja Chemtrailovi - Page 12 747986 koliko ja znam kisele kise nikada nisu bile zavjere..slobodno me ispravi.Uvidjela se steta koja nastaje godinama,napravil se istrazivanje i doslo se do zakljucka,puno godina je proslo da se pocelo raditi na smanjenju stetnih emisija.

@sinke mozda danas nastavimo u miroljubivom tonu,imas pravo vjerovat u sto god pozelis..apsolutno se slazem se s time.Nisam religiozan u smislu da nisam zadovoljan ovime sto se nudi na Zemlji kao nekak odgovor "zasto" smo ovdje,ovo moze biti manipulacija rijeci "zasto" ,znamo kako smo nastali,ali ne koja je svrha naseg postojanja(osim osnovne,reprodukcija i hrana).. da je sve sterilno i ja nekako ne zelim vjerovat u to.

Znanost u nekom pogledu isto moze biti religija,ako ides dovoljno duboko.. i nadjenes odredjenim elementima neke "fairy tale" nazive i ukomponiras u zanimljive anegdotne price Chemtrailovi - Page 12 747986

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 14.11.12 19:26

TomoZg je napisao/la:Slazemo se znaci,iako...groznoooo mi je to za reci,koliko ljudi si je uspjelo platiti lijecenje? ili su dobili standardno zracenje i kemoterapiju? sa ekonomske bezdusne strane tu nema profita.. Chemtrailovi - Page 12 166116 ali ima drugih ljudi koji vide tu profit..razno razni vracevi i iscjelitelji,tu ja gubim zivce iskreno,kada vidim da netko bolesnoj sirotinji uzima novac i obecaje dug i zdrav zivot.

i to isto, zbog kojekakvih vidovitih milana i ostalih koji su na tvu i sprdaju se sa nekim stvarima dolazi na los glas i onih 1% koji totalno razumiju te stvari i mogu pomoci, zbog kojekakvih nadrilijecnika koji se forsiraju u medijima oni ne eksponirani ostaju u sjeni i nitko se ne usudi potraziti pomoc od njih jer lako mozes zavrsiti kod sarlatana... jer ih je 99% sarlatani a to nisu stvari za sarlatanstvo vec ljudski zivoti
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 14.11.12 19:30

sinke je napisao/la:
TomoZg je napisao/la:Izvrsno,sto se tice uzimanja uzoraka contraila Chemtrailovi - Page 12 69343 nije obavljeno,slazem se..iako se pobornici ove tematike kunu u istrazivanja uzoraka tla,koje je potpuno krivo iscitano.. (ovo se odnosi na dokumentarac "what in the world are they spraying" ),iskreno cu se potruditi i naci cak pdf scan rezultata koji su oni koristili u tom dokumentarcu,gdje na kraju pise da su uzeli uzorak "sludge-a" iz obliznjeg jezera ne mogu se sada tocno sjetiti jezero ili rijecica..
I bili su zaprepasteni razinom Al,koji je inace 10%! Zemljine kore... i zapravo nije nista cudno sto su to sve nasli,znaci na konto jednog JEDNOG uzorka u koji se kunu svi vjeruje se da je ta studija tocna.Sto se dogodilo sa vjerovanjem u kisele kise? realan i ozbiljan problem koji je DOKAZAN! i nije potrebna nikakva teorija zavjere i upletenost americke vlade itd itd.

Sto se tice teorije sa nasih prostora,znam,razumijem..i u to vjerujem.Dal mislis da to pogoni jednostavno pohlepa ili neka dublja teorija zavjere da se smanji pucanstvo u tom gradu,ili namjerno izazovu maligne bolesti da bi farmacija profitirala?

u zemlji ima aluminija ali nema 61 puta vise od dozvoljenog, a ovo za planinare koji piju tu vodu, pa takvi smo mi ljudi koji volimo prirodu, koji mozda pijemo isto takvu vodu..mislim halo, mi pricamo o aluminiju.. i mozda bi bas trebalo izmjeriti negdje u prirodi gdje se svakodnevno zaprasuje, takvih mjesta bar danas ima

Uzorak je uzet iz muljevite stajacice,sludge je mulj na dnu... vrlo rado bih da netko opet uzme uzorak od bilo kuda i neka ga testiraju i neka na izvjestaju od labosa pise sto je testirano.U dokumentarcu se ne vidi sto je bio uzorak,to kada nadjem saljem ti na PP.Pa nisam ja na ovome forumu jer sipam bacve ulja u Mreznicu i cupam velebitsku degeniju.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 14.11.12 19:32

ne moras na pp, to je dio ove teme, slobodno ti tu postaj
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 14.11.12 19:35

uzorci su uzeti sa vise mjesta, i kose i kiša u prirodi i planina i jezero usred netaknute prirode kilometrima udaljene od svega, znaci mogu izmjeriti samo sto je prirodno u njoj a prosjek se zna
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 14.11.12 19:37

sinke je napisao/la:
TomoZg je napisao/la:Slazemo se znaci,iako...groznoooo mi je to za reci,koliko ljudi si je uspjelo platiti lijecenje? ili su dobili standardno zracenje i kemoterapiju? sa ekonomske bezdusne strane tu nema profita.. Chemtrailovi - Page 12 166116 ali ima drugih ljudi koji vide tu profit..razno razni vracevi i iscjelitelji,tu ja gubim zivce iskreno,kada vidim da netko bolesnoj sirotinji uzima novac i obecaje dug i zdrav zivot.

i to isto, zbog kojekakvih vidovitih milana i ostalih koji su na tvu i sprdaju se sa nekim stvarima dolazi na los glas i onih 1% koji totalno razumiju te stvari i mogu pomoci, zbog kojekakvih nadrilijecnika koji se forsiraju u medijima oni ne eksponirani ostaju u sjeni i nitko se ne usudi potraziti pomoc od njih jer lako mozes zavrsiti kod sarlatana... jer ih je 99% sarlatani a to nisu stvari za sarlatanstvo vec ljudski zivoti

Istina,vecina ove teske averzije dolazi zbog takvih ljudi,pa sad dal je Milan ili Evica meni su isti k***** ... ali sada ja mogu pricat iz osobnog iskustva da ljudi koji su renomirani "iscjelitelji" su ispali teski sarlatani,od marokanca kojeg eto mogu spominjat jer znam da nece citat,a postoje jos dvojica jedan iz Zagreba i jedan iz slavonije koji su na strasno dobrom glasu.Gle nadam se da ces biti zdrav do kraja zivota,da ces biti imun na sve chemtrailove i sto li vec ne,samo da ne ides tim ljudima da vidis na cemu zapravo oni mlate NEMILE novce.. na kraju necu reci da se mene poslusalo ali se na vrijeme reagiralo za operaciju i danas su posljedice ajmo reci minimalne.
Uzmimo primjer,netko je iscijelitelj i zeli pomoc ljudima.. ne zeli ogromne novce,samo da zivi normalno..ok,postoji James Randi Educational Foundation koja nudi 1 000 000 dolara tko dokaze da ima bilo kakve "moci" ,ode tamo dokaze ih i onda ispadne najveci filantrop svijeta,pokloni pare i ode svijetom lijecit ljude. Chemtrailovi - Page 12 747986

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 14.11.12 19:39

sinke je napisao/la:uzorci su uzeti sa vise mjesta, i kose i kiša u prirodi i planina i jezero usred netaknute prirode kilometrima udaljene od svega, znaci mogu izmjeriti samo sto je prirodno u njoj a prosjek se zna

Hoces mi reci da je prosjek po ccm nekog minerala ili elementa u Zemlji konstantan? :S
Pa za sve ostalo ti moze biti odgovor kisela kisa,i to bi se morao uzeti poprilican uzorak da bi se uzelo kao cinjenicu..

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by urbana_gorila 14.11.12 19:43

Rezultati testiranja kakvoće zraka u Phoenixu 14.06.2008.

cadmium is 126x the toxic limit,
chromium is 282x the toxic limit and
nickel is 169x the toxic limit.
aluminum is a stagg 6,400x the toxic limit,
iron is 28,000x the toxic limit,
magnesium is 5.3x the toxic limit,
potassium is 793x the toxic limit and
sodium is 15.9x the toxic limit
barium is 278x the toxic limit,
copper is 98x the toxic limit,
manganese is a staggering 5,820x the toxic limit
zinc is 593x the toxic limit

http://www.chemtrails911.com/lab_tests_and_effects.htm

I još par linkova na nekoliko testiranja uzoraka zraka:

http://rense.com/general82/chemit.htm

http://rense.com/general82/chemm.htm

http://rense.com/general79/chemm.htm

http://educate-yourself.org/ct/ctarticle12.shtml

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 14.11.12 19:44

Chemtrailovi - Page 12 D9Fya

Nadoh... Chemtrailovi - Page 12 747986

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 14.11.12 19:46

urbana_gorila je napisao/la:Rezultati testiranja kakvoće zraka u Phoenixu 14.06.2008.

cadmium is 126x the toxic limit,
chromium is 282x the toxic limit and
nickel is 169x the toxic limit.
aluminum is a stagg 6,400x the toxic limit,
iron is 28,000x the toxic limit,
magnesium is 5.3x the toxic limit,
potassium is 793x the toxic limit and
sodium is 15.9x the toxic limit
barium is 278x the toxic limit,
copper is 98x the toxic limit,
manganese is a staggering 5,820x the toxic limit
zinc is 593x the toxic limit

http://www.chemtrails911.com/lab_tests_and_effects.htm

I još par linkova na nekoliko testiranja uzoraka zraka:

http://rense.com/general82/chemit.htm

http://rense.com/general82/chemm.htm

http://rense.com/general79/chemm.htm

http://educate-yourself.org/ct/ctarticle12.shtml


Oprosti kolega,pa nije vrag da su to stranice koje ti uzimas kao neki relevantan dokaz? mogli su napisati sto su god htjeli.. a gđa ima PhD iz biometrics.. zvuci strasno povezano sa ovime sto pise gore.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by urbana_gorila 14.11.12 19:47

A ti si u 4 minute od mog posta to sve pročitao?!?
Svaka čast...

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by DoomsdayST 14.11.12 19:48

A šta ćeš, ne tribaju ti neke strane zavjere, ima ih kod nas koliko hoćeš, recimo u Kaštila...

Niskoradioaktivne šljake na granici Sućurca i Gomilice još od kraja 60-tih kou priči... Ima san curu iz Gomilice, rekla mi je da nema kuće u selu da neko nije umra od raka... Sorry, nisan provea statističku studiju, ovaj podatak nije bija u službi potvrđivanja znanstvene činjenice, samo da ilustrira osjećaj koji ljudi šta tamo žive imaju... A osjećaj je strava...

I onda se u nekoliko navrata govorilo o tome da će se to expresno rješit, još 2008. godine ka gotova strvar... Aha...

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/5118/Default.aspx

Pa ti budi pametan kako to da je 2012. godine opet tribina o tome... Oli nije već rješeno...?

http://www.sucurac.info/news.php?readmore=702

Ima tu još poneka informacija, sa godinama objave...

http://www.lerotic.de/sljaka/

A onda ulete da bi oni još i spalionicu, a i da se dozvoli cementarama da za gorivo koriste pružne pragove, pune retardanata i ostale egzotične kemije koja ako se oslobodi u atmosferu vodi do vrlo vjerojatno poprilično egzotičnih oblika bolesti, svih malignih... Garant...

http://nespalionici.wordpress.com/2012/02/18/ekoloska-bomba-prijeti-u-kastel-sucurcu-skladisti-se-cetrdeset-vrsta-raznog-opasnog-otpada-u-ukupnoj-kolicini-od-890-tona/

Jeb'o chemtrails...

Chemtrailovi - Page 12 564295
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 14.11.12 19:49

urbana_gorila je napisao/la:A ti si u 4 minute od mog posta to sve pročitao?!?
Svaka čast...


Isao sam na brzo citanje Chemtrailovi - Page 12 747986 ne bi covjek vjerovao ali kod mene radi.

edit: bit cu iskren,jos uvijek citam jednu stranu Chemtrailovi - Page 12 747986

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by urbana_gorila 14.11.12 19:54

Rezultat laboratorijskog testa iz prvog linka:

Chemtrailovi - Page 12 Gd

Rezultat laboratorijskog testa iz drugog linka:

Chemtrailovi - Page 12 Hepa

U trećem linku ima više tablica, grafova i podataka tako da neću sve stavljat ovdje, ali evo tko je radio test:

Dr. Hildegarde Staninger
Integrative Health Systems, LLC
415 3/4th N. Larchmont Blvd.
Los Angeles, CA 90004
323 466-2599
323 466-2774 fx
hs-drhildy@sbcglobal.net
www.StaningerReport.com

I sa četvrtog linka uzorke je analizirao:

"The samples were tested by a U.S. Environmental Protection Agency (EPA) licensed facility."

Da si odvojio malo vremena da stvarno pročitaš, kao što tvrdiš da radiš, možda bi ti neke stvari bile malo jasnije...

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 14.11.12 19:57

@Doomsday puno ocitiji i realniji problem..

@gorilla... nekako mi je tesko vjerovat nalazu koji je rucno nadopisan,oprosti.Pogotovo firma koja se bavi " holistic detoxification" Chemtrailovi - Page 12 747986

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by urbana_gorila 14.11.12 20:01

Tebi je u dosta stvari teško vjerovat...

Meni se čini da čak i kad ti se daju dokazi koje tražiš jednostavno odbijaš prihvatit da je to možda istina jer bi morao priznati da si do sada sa svojim gorljivim zagovaranjem ne postojanja chem-trailova bio u krivu.

C, c, c, a Sinkeu govoriš o ego tripovima...



Zadnja promjena: urbana_gorila; 14.11.12 20:06; ukupno mijenjano 1 put.
urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 12 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 19. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.