FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Chemtrailovi - Page 3 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Chemtrailovi - Page 3 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Chemtrailovi - Page 3 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Chemtrailovi - Page 3 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Chemtrailovi - Page 3 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Chemtrailovi - Page 3 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Chemtrailovi - Page 3 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Chemtrailovi - Page 3 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Chemtrailovi - Page 3 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Chemtrailovi - Page 3 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Chemtrailovi - Page 3 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Chemtrailovi - Page 3 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Chemtrailovi - Page 3 Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Chemtrailovi - Page 3 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Chemtrailovi - Page 3 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Chemtrailovi - Page 3 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Chemtrailovi - Page 3 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Chemtrailovi - Page 3 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Chemtrailovi - Page 3 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Chemtrailovi - Page 3 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Chemtrailovi - Page 3 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Chemtrailovi - Page 3 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Chemtrailovi - Page 3 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Chemtrailovi - Page 3 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Chemtrailovi - Page 3 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Chemtrailovi - Page 3 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Chemtrailovi - Page 3 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Chemtrailovi - Page 3 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Chemtrailovi - Page 3 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Chemtrailovi - Page 3 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Chemtrailovi

+41
maxina
PJER
Hercolubus
Apsurdistan
jimkukri
maks1969
ce3hel
Otto Rino
Inspektor
poljičanin
xps
Ikarus
flok
dado2
Smeđi
Šimun
Frenky
chumaman
Migach
kengur32
marine317
ivo
RubberDuck
RiverMonster
Strider
Spuzva Bob
DoomsdayST
Franco G
puls
NAVIGATOR
sinke
Igsy
damjan
robert
TomoZg
trolshein
urbana_gorila
goxxon
Fratt
hydra
Hombre
45 posters

Stranica 3 / 19. Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 19.10.12 22:00

TomoZg je napisao/la:..volio bih vidjeti bilo kakav dokaz ili istazivanje na tu temu,a ne samo rekla kazala kao sto se svodi vecina dokaza na ovu tematiku.Ne zelim nikoga vrijedat niti uvrijedit,jedino mi je zao sto ljudi koji ocito imaju mozga svoje vrijeme i "talent" koriste za potpuno krive stvari.Nismo mi svi ovce kojima treba prosvijetljenje.. pa ne vidim razloga zasto nas se mora tako nazivati i kontantno "otvaranje" ociju od strane ljudi koji vjeruju u sve i svasta.



https://www.youtube.com/watch?v=ybWku-lJe6I

sinke
spikač
spikač

Broj postova : 616
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 19.10.12 22:25

sinke je napisao/la:
TomoZg je napisao/la:..volio bih vidjeti bilo kakav dokaz ili istazivanje na tu temu,a ne samo rekla kazala kao sto se svodi vecina dokaza na ovu tematiku.Ne zelim nikoga vrijedat niti uvrijedit,jedino mi je zao sto ljudi koji ocito imaju mozga svoje vrijeme i "talent" koriste za potpuno krive stvari.Nismo mi svi ovce kojima treba prosvijetljenje.. pa ne vidim razloga zasto nas se mora tako nazivati i kontantno "otvaranje" ociju od strane ljudi koji vjeruju u sve i svasta.



https://www.youtube.com/watch?v=ybWku-lJe6I

Jednom bih volio dozivjet suvisli pisani odgovor na ono sto ja napisem,argumentirani i sa dokazima (moze i pisani link) a ne klip sa youtube-a koji je opovrgnut na toliko nacina da je to vec smijesno.Nadam se da ti to nije jedini izvor znanstvenih cinjenica,jer koliko dokaza oni imaju to spada u kategoriju "mlade Zemlje","suplje Zemlje",mjesec (niz blesavih teorija),Mars (ista stvar).

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 19.10.12 22:49

Nije mi cilj nikoga vrijeđati ali tvoji jedini argumenti su pljuvanje po drugima nazivajući ih neobrazovanim čudacima i luđacima, a to obično najviše govori o osobi koja takve izjave plasira.
Što god ti od izvora ponudi, a ne slaže se s tvojim svjetonazor (ili poslodavca) odbacuješ s površnim floskulama tipa to je dokazana glupost, a tko je to dokazao, kojom metodologijom i na kojem uzorku o tome ni riječi. Floskule su uvijek floskule bez obzira s koje strane dolazile.
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 19.10.12 23:10

hydra je napisao/la:Nije mi cilj nikoga vrijeđati ali tvoji jedini argumenti su pljuvanje po drugima nazivajući ih neobrazovanim čudacima i luđacima, a to obično najviše govori o osobi koja takve izjave plasira.
Što god ti od izvora ponudi, a ne slaže se s tvojim svjetonazor (ili poslodavca) odbacuješ s površnim floskulama tipa to je dokazana glupost, a tko je to dokazao, kojom metodologijom i na kojem uzorku o tome ni riječi. Floskule su uvijek floskule bez obzira s koje strane dolazile.

Nemam namjeru vrijedat ljude na forumu,ako stvarno hoces mogu ti na PP linkat clanaka koliko god pozelis,samo sto sumnjam da ce to kod tebe ista promjenit... neki ljudi jednostavno zele vjerovat.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 20.10.12 0:12

E tu se slažemo, mislim da nikakav dokaz na svijetu ne bi kod tebe ništa promjenio.
Neki ljudi jednostavno žele nastaviti živjeti uljuljkani u šareni svijet dobrih namjera vlada i korporacija, shvaćam da je nekima lakše tako nego da otvore oči, svatko bira svoj otrov. Chemtrailovi - Page 3 304316
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 20.10.12 2:52

@tomozg
napisao si da zelis vidjeti dokaze i istrazivanja. to s youtuba nije klipić nego dokumentarac o istrazivanju i dokazima koji traje sat i po, a ti si ga proglasio smiješnim i opovrgnutim 25min nakon sto sam postao link a to je definitivno premalo za bilo kakvu smislenu analizu ...što znači da te ne zanima što drugi misle,već samo verglaš svoju šablonu..što pak znači da ovaj razgovor ima smisla kao borba sa vjetrenjačom...

ovaj dokumentarac bi preporučio svakome koga zanima tema chemova,pogotovo zato što se istraživanja većinom odvijaju u, nama tako dragoj, prirodi..

sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 20.10.12 4:12

jucer sam neplanirajuci proveo znanstveno istrazivacki rad na temu kemtrejlova, a rezultat tog dvosatnog fotoseš,na mozete vidjeti na fotografijama u nastavku...

na prvom slajdu vidimo trag aviona nacinjenog u 15:25 h - posto je trag tek nastao, tj pri ulasku u kvartovski opservatorij sam ga zamjetio i uslikao pa je to pretpostavljeno vrijeme nastanka iako je nesumnjivo trag nacinjen bar 20ak minuta ranije, znaci oko 15 h, al nema veze, 1. slika je nastala u spomenutih 15:25 pa cemo to uzeti za polazno vrijeme experimenta
Chemtrailovi - Page 3 191020121333
1.slika 15:25

mislio sam slikati svakih pol sata al taman nakon 10 minuta je uletio i drugi avion pa sam i njega slikao
Chemtrailovi - Page 3 191020121334
2:slika 15:36

Chemtrailovi - Page 3 191020121335
3. slika 15:37

Chemtrailovi - Page 3 191020121339
4.slika 16:35, nakon vise od sat vremena trag aviona se i dalje vidi , a u kadru je i avion koji ispusta contrail u trajanju ni minute

e tu je proslo vise od planiranih sat vremena koje sam planirao provesti meditirajuci ispod kemtrejlova pa sam otisao do frenda..
zadnja slika je nastala oko 17 i 20 kad sam se opet vracao tim putem, vide se oba kemtrejla nastala u 15:25 tj 15:35 i jos jedan kratki contrail

Chemtrailovi - Page 3 191020121348
5. slika cca 17:20

jos jedna zanimljiva stvar kod ovih fotki je sto se na njima vidi nemoguce, a to su oblaci koji prkose zracnim strujanjima jer na svakoj fotki mozemo vidjeti referentnu tocku tj. stup rasvjete i krov kuce (po kojem se moze vidjeti da sjena lisca putuje i da je zaista proslo 2 sata), te liniju koja ne samo da se nije rastrkala nego se je pomaknula samo malo vise od rotacije zemlje u tom periodu - kao da je usidrena

kolega hombre, spomenuli ste da trag nikako ne moze ostati vidljiv 1 sat?

kolega tomozg, nemojte se obazirati na gornje fotke to su samo persistant contrailovi
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 20.10.12 9:00

sinke je napisao/la:@tomozg
napisao si da zelis vidjeti dokaze i istrazivanja. to s youtuba nije klipić nego dokumentarac o istrazivanju i dokazima koji traje sat i po, a ti si ga proglasio smiješnim i opovrgnutim 25min nakon sto sam postao link a to je definitivno premalo za bilo kakvu smislenu analizu ...što znači da te ne zanima što drugi misle,već samo verglaš svoju šablonu..što pak znači da ovaj razgovor ima smisla kao borba sa vjetrenjačom...

ovaj dokumentarac bi preporučio svakome koga zanima tema chemova,pogotovo zato što se istraživanja većinom odvijaju u, nama tako dragoj, prirodi..


Pogledao sam ga davno,tako da to nije nista novo za mene.. da opovrgnut je isto tako davno.A Damjane bolje da si slikao komade kako trce..


TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 20.10.12 9:40

Aha evo opet na dijelu taj poznati znanstveno metodološki pristup, nakon svega što su sinke i damjan rekli suprotna znanstvena hipoteza je prihvaćena opet istom tvrdnjom "nista novo za mene.. da opovrgnut je isto tako davno", zbilja protiv ovako jakih i utemeljenih argumenata nemoguće se je boriti Chemtrailovi - Page 3 478256

Možemo se samo nadati da iza ovakvog javnog stava i argumentacije nije stvarno mišljenje već dodatak na plaću Chemtrailovi - Page 3 469245
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 20.10.12 10:19

TomoZg je napisao/la:Damjane bolje da si slikao komade kako trce..

Djevojke pogledam ali ih ne slikam... vjerojatno zato jer bi jednako tesko zeni objasnio te slike kao tebi/vama kemtrejlove
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 20.10.12 11:15

Ja sam se ponudio da na PP da posaljem brdo znanstvenih clanaka i eksperimenata.. nisam primjetio da sam dobio ijednu poruku u inbox.
Ako mislis da cu ja ovdje drzat instrukcije iz osnova kemije i fizike grdo se varas,meni je zao sto niste obracali previse paznje za vrijeme nastave..I vise puta sam napisao i linkao clanke koje opovrgavaju ovu pseudo znanost u koju vi toliko polazete nade..

ali ajde kada vam je ocito tesko procitat sto vam se napise ili linka,evo ti jedan primjer notorne gluposti KVAZI dokumentarca koji si linkao.. frajer zaustavlja politicare i dere se na njih,da sta oni znaju o geo inzinjeringu,bla bla ... i najveca glupost : do you know we have been sprayed with over 10-20 million tons of aluminum each year? 30 milijuna tona je ukupna godisnja proizvodnja Al na zemlji,sama logistika o tome sto taj KVAZI dokumentarac prica je SMIJESNA! kao sto sam rekao,da Vas ugrize dokaz za guzicu ne biste ga prepoznali jer ne zelite,to je velika razlika.. ja sam strasno open minded i sve cu procitat,ali cu i provjerit sto mi se servira nesto sto bih i Vama preporucio.

edit : kada citas jednu stranu,onda citas sto i druga strana ima za reci :

http://contrailscience.com/

http://journals.ametsoc.org/doi/full/10.1175/1520-0450%281997%29036%3C1725%3ACOACFC%3E2.0.CO%3B2

http://www.stormchasers.au.com/contrailsa.htm

http://contrailscience.com/30-years-of-airline-travel/

http://elib.dlr.de/31966/1/gltt-22.pdf

http://elib.dlr.de/9281/1/AIAA-2715-2000.pdf

https://britishcolumbiachemtrailalert.wordpress.com/2011/03/09/environment-canadas-official-newspeak-on-chemtrails/


TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Igsy 20.10.12 18:26

Obavijest: Podjelio sam temu na dvije i sada se ova zove "Chemtrailovi", te je smještena u odgovarajući pod forum. Tema NEOBIČAN DOGAĐAJ je ostala u staroj off topic rubrici... Ugodan nastavak on topic diskusije bez upada.
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 20.10.12 20:39

TomoZg je napisao/la:
ali ajde kada vam je ocito tesko procitat sto vam se napise ili linka,evo ti jedan primjer notorne gluposti KVAZI dokumentarca koji si linkao.. frajer zaustavlja politicare i dere se na njih,da sta oni znaju o geo inzinjeringu,bla bla ... i najveca glupost : do you know we have been sprayed with over 10-20 million tons of aluminum each year? 30 milijuna tona je ukupna godisnja proizvodnja Al na zemlji,sama logistika o tome sto taj KVAZI dokumentarac prica je SMIJESNA! kao sto sam rekao,da Vas ugrize dokaz za guzicu ne biste ga prepoznali jer ne zelite,to je velika razlika.. ja sam strasno open minded i sve cu procitat,ali cu i provjerit sto mi se servira nesto sto bih i Vama preporucio.


Ako gledaš malo bolje vidit ces da se ne dere na politicare vec im smireno postavlja pitanja..ako pogledas pocetak kad postavlja pitanje david keithu za kolicinu od 10 megatona, keith nista ne opovrgava nego samo kaze da su sto se tice otrovnog djelovanja tek poceli istrazivati..ali stvarno ne znam kako opovrgavas izmjerene kolicine aluminija na mt.shasti gdje se planinari truju pijuci vodu u kojoj je postotak aluminija veci 61 puta od postotka kad bi trebala vlada reagirat, u jezeru koje se nalazi usred netaknute prirode gdje nigdje nema aluminija,u zemlji koja postaje zbog toga neplodna osim za gmo sjeme,u drvecu koje umire isto zbog aluminija, u kosi djeteta koja otpada itd... govoris kako je dokumentarac, u kojem je sve izmjereno pred tobom, pokazano i dokazano kako djeluje na zemlju i njenu okolinu,ljudsko zdravlje i kakve ce posljedice to imati u buducnosti, SMIJESAN..prodajes mainstream znanost,pozivas se na clanke,informacije i linkove koji su svi u najmanju ruku isto tako rekla kazala kao i clanci i linkovi koje opovrgavas..ismijavas ljude koji istrazuju o ovome godinama..strasno si open minded i sve ces procitat ali i provjerit..jedno je citanje i provjeravanje a drugo mudrost i razmisljanje svojom glavom o provjerenome.kad god ti neko postavi neko dobro pitanje na koje nemas pojma kaj da kazes, brzo trazis po netu prvi debunk kolko god on smijesan bio, sto bi odmah shvatio da imas imalo mudrosti i vlastitog znanja i istrazivanja o toj stvari.Zao mi je na ovakvom malo grubljem tonu, ne zelim te uvrijedit ali ti predlazem da se zapitas da li iskreno vjerujes u to kaj trkeljas il samo zelis ispasti osoba koja puno prica a nista ne dokazuje i zavarava se kako je ponudila brdo dokaznog materijala,koja je izuzetno close minded a misli da nije..s tobom se ne da razgovarat jer gledas a ne vidis, jer ne vjerujes sebi ni svojim osjetilima..a ti onda samo uzivaj u svojoj istini a ja cu ostati svjestan svoje lazi.. Chemtrailovi - Page 3 393492
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 20.10.12 23:24

"izmjerene kolicine aluminija na mt.shasti gdje se planinari truju pijuci vodu u kojoj je postotak aluminija veci 61 puta od postotka kad bi trebala vlada reagirat" - s obzirom da "Al" cini 10% zemljine kore,morat ce se jako potrudit..nevjerovatno,cak imas analizu vode koje su oni vadili i testirali..nagrabali su se mulja,i to cu ti naci.

"prodajes mainstream znanost" - mainstream znanost ti je omogucila sve sto danas imas.

"pozivas se na clanke,informacije i linkove koji su svi u najmanju ruku isto tako rekla kazala"- znaci linkovi sa raznih sveucilista su smijesni izvor informacija?

".strasno si open minded i sve ces procitat ali i provjerit" - tako je... zar to ne rade svi?

"jedno je citanje i provjeravanje a drugo mudrost i razmisljanje svojom glavom o provjerenome" - mora da se salis? hoces mi reci da ne moras znati nikakve osnove o bilo cemu,vec jednostavno "pratit instinkt"?

".kad god ti neko postavi neko dobro pitanje" - molio bih da mi ih navedes..

"brzo trazis po netu prvi debunk kolko god on smijesan bio" - ne moram ih traziti,vecinu literature imam pod favoritima,a ovo da je smijesan..ne znam iskreno sto da ti kazem.,postavit cu pitanje na kraju post-a vezano uz ovo.

"Zao mi je na ovakvom malo grubljem tonu, ne zelim te uvrijedit ali ti predlazem da se zapitas da li iskreno vjerujes u to kaj trkeljas il samo zelis ispasti osoba koja puno prica a nista ne dokazuje i zavarava se kako je ponudila brdo dokaznog materijala" - ne osjecam se uvrijedeno,ali mi nije jasna jedna stvar..niti jedan odgovor koji sam ponudio,nisam dobio povratni feedback.,ti recimo niti u jednom trenutku nisi argumentirao linkove koje sam ti stavio.Ovo je toliko banalna stvar da jedino cisto neznanje moze rezultirat ovakvim vjerovanjima,i nema nicega vise "open minded" od "zle mainstream" znanosti koja svakim danom donosi revolucionarna otkrica i to ne bi vjerovao za DOBROBIT ljudi na ovoj planeti.U kojem trenutku su ljudi izgubili vjeru u znanost i vratili se sarlatanima i pseudo znanstvenicima? hocemo li poducavat tarot u skolama ili da je Zemlja 6000 god stara?
Mene na kraju krajeva zanima sto ti uopce mislis da su ti chemtrailovi(i moze link na testiranja i lliteraturu,ja sam svoje misljenje i dokaze iznijeo vise puta nikada nisam dobio koherentni odgovor vec samo linkove na youtube-u klipice i kritike kako sam "close minded" i vjerovatno placenik mainstream znanosti da trollam po "survival" forumima u Hrvatskoj.


Pitanje jos jedno za kraj..sto je vjerovatnije,ogromna zavjera sa NEVJEROVATNO kompliciranom logistikom,nevjerovatno velikim brojem ljudi koji bi morali biti upleteni i same financije takvog zahvata su astronomske,i na kraju krajeva tko bi profitirao od toga?
Ili recimo veliki dio alarmantnih podatka je mogla dopridonijet Kina koja je u zadnjih 20 god otvorila abnormalan broj industrijskih postrojenja (bez nadzora) koja doprinose globalnom zagađenju,i priroda je ucinila svoje.. kiselim kišama koje nisu nista novo donosi nevjerovatnu kolicinu toksicnih tvari u ekosustav.I ako pogledas na kartu vidjet ces da Havaji u globalnim pojmovima su relativno blizu Kini

http://www.see.murdoch.edu.au/resources/info/Res/wind/index.html

i u ovom slucaju uzmi sliku br 1 kao dodatni dokaz na moju teoriju.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Franco G 21.10.12 1:00

Uz dužno poštovanje (Sinke, sjećaš se da smo se jednom sreli i ugodno ćakulali) mislim da je TomoZg razuman i u pravu.

Često se piše ili gleda na TV o 'znanstvenim istraživanjima famoznih profesora na tim i tim sveučilištima - iza toga obično ne možeš na Web of Science (WoS) ili INSPIRE naći nikog od famoznih znanstvenika.

WoS je baza podataka (komercijalna, no ja imam pristup) koja sadrži sve znanstvene radove bilo kojeg znanstvenika na planetu Zemlja. Ažurira i podatke o citiranosti: što vas više znanstvenika citira znakom je da je VAŠ rad značajniji. INSPIRE to radi besplatno ali samo za područje fizike čestica, astročestičnu fiziku i kozmologiu i slična područja.

Gosp. Mišak s HTV-a često priča o uglednim znanstvenicima koji su pokazali/dokazali ovo ili ono - u pravilu nema ih u WoS-u. Ugled se stiče brojem citata a ne lupetanjem.

P.S. Iz mog profila vidite da sam znanstvenik i da zborim/pišem s tog aspekta.

Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 21.10.12 3:23

sad bi trebao otvoriti 3 nova topica da odgovorim na sve ovo..toliko drugacije vidimo svijet da bi trebalo poceti sa rukovanjem i 'dobar dan' a ne chemtrailovima..
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 21.10.12 7:27

sinke je napisao/la:sad bi trebao otvoriti 3 nova topica da odgovorim na sve ovo..toliko drugacije vidimo svijet da bi trebalo poceti sa rukovanjem i 'dobar dan' a ne chemtrailovima..

Ja cu pocet svoj sa dobro jutro,prije nego odem trcat na Sljeme... ne moras otvarat 3 topica.. mozes odgovorit na moje pitanje? hvala...

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 21.10.12 9:05

Dobro jutro! Dakle ustanovili smo da su kemtrejlovi gliposti i izmisljotine jer je trenutno mainstream znanstveno stajaliste protivno njihovom nastajanju.. Izuzetno mi je drago zbog toga pogotvo sto znam da je znanost nepogresiva, da su svi znanstvenici suglasni oko svih teorija i da se ni jedna teorija kroz povijest nije promjenila ni nadopunila ili odbacila.
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 21.10.12 12:21

damjan je napisao/la:jucer sam neplanirajuci proveo znanstveno istrazivacki rad na temu kemtrejlova, a rezultat tog dvosatnog fotoseš,na mozete vidjeti na fotografijama u nastavku...

kolega hombre, spomenuli ste da trag nikako ne moze ostati vidljiv 1 sat?
Naravno da trag ne može ostati 1 sat. To što se vidi je njegova disperzija koja ovisi o stvarima za koje ne znaš ili ne želiš znati. Ti jednostavno pišeš ono što vidiš bez dovoljnog broja činjenica. Takve i još veće nakupine oblačnog sloja u ova vremena kad je mirno i kada atmosfera nije turbulentna viđam i ja svakodnevno ali opažaš li i sam da to nisu oblaci, možemo ih slobodno sada zvati oblacima, koji idu preko cijelog neba nego su ostali samo na jednom njegovom dijelu, pa čak ni od svih aviona. Dok se od nekih aviona pretvaraju o oblačne nakupine od drugih aviona nestaju skoro odmah, kod nekih nestaju u roku ili dvije minute, a sve su putnički avioni na redovnim linijama kod kojih nema šanse da ispuštaju neku kemikaliju. Računaj da praktično istom putanjom dnevno prođe stotine aviona, a preko teritorija naše zemlje i tisuće. Postoje podaci koji govore koliko se povećao broj letova u zadnjih 10, 20, 30 godina kao i oni da je nebo doslovno prenapučeno avionima.
Obzirom da avioni lete na različitim visinama tu su rješenja misterija koja te muče, i najbolje se mogu vidjeti u grafovima meteo sondi koje se u HR puštaju dva puta dnevno i to s dvije lokacije tj. Maksimira i Zemunika kod Zadra . Obzirom da posjedujem instrumenta za njihovo praćenje, a emitiraju podatke o lokaciji, visini, atmosferskom tlaku, vlažnosti i točki rosišta, smjeru i brzini vjetra a ja ih pratim do 30 km visine do koje dođu i onda se rasprsnu imam jako interesantnih zapažanja ali pošto ja to ne vidim kao grafikon evo ti dva noćašnja grafa Zagreba i Zadra pa ćeš vidjeti da je točka rosišta ispod 10 km jako blizu temperaturi i da su brzine vjetra na manje od kilometar razlike visine skoro duplo veće kao i da te vrijednosti, makar su ZG i ZD blizu tu znatno odstupaju pa ja ne mogu vidjeti iste formacije od istih aviona kao i ti jer od različite točke rosišta direktno zavisi hoće li se stvoriti dugotrajna disperzija tj. oblak, a od brzine vjetra koliko će se brzo kretati po nebu. Obzirom da na nekim visinama brzina vjetra iznosi mizernih 5 m/s tj 18 kmh dok samo 1 km više ili manje dostiže 3 puta veće brzine sve to čini pojave onakvima kakvih ih vidimo ali ako ne znamo sve parametre onda smo ih skloni tumačiti na načine koji nam odgovaraju ili za koje je netko rekao da tako nastaju makar to i ne bilo točno.
Chemtrailovi - Page 3 Nwpazidnkdbhmaj16

Chemtrailovi - Page 3 Avzmym4sywx280xecrxg

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 21.10.12 13:04

damjan je napisao/la:Dobro jutro! Dakle ustanovili smo da su kemtrejlovi gliposti i izmisljotine jer je trenutno mainstream znanstveno stajaliste protivno njihovom nastajanju.. Izuzetno mi je drago zbog toga pogotvo sto znam da je znanost nepogresiva, da su svi znanstvenici suglasni oko svih teorija i da se ni jedna teorija kroz povijest nije promjenila ni nadopunila ili odbacila.

Pozdrav kolega,ne znam zasto imam utisak da se osjecas uvrijedeno zato sto je pobijena teorija chemtrailova? Znanost je tu da preko raznih istrazivanja,testiranja ospori ili potvrdi odredjene teze.. u ovom slucaju je teza chemtrailova pobijena.
Da su svi znanstvenici suglasni oko nekih teorija to naravno nije istina,ali niti jedan te nece uvjeravat da je 100% njegova tocna... ali se u osnovama slazu,dalje idu necija misljenje i istrazivanja.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 21.10.12 15:28

@hombre: pa nisam ni rekao da trag ostane isti cijelo vrijeme, nego bas to sto si i ti rekao; trag se polako disperzira i na koncu vise takih tragova zamagle cijelo nebo, znaci drugim rijecima trag ne nestane nego se samo rasiri ali je i dalje vidljiv, da prode par tisuca takvih aviona nebo bi bilo potpuno bijelo.. slicno misljenje oko nestanka tragova necega i moja kcer, koja kad prospe kakao, razgazi ga i rasiri po cijelom podu i kaze "njema"; ali nazalost ja nakon takve disperzije kakaa ipak moram usisat pd

@tomozg: ne moze me skoro nista uvrijediti, a kamoli ako to dolazi od strane osoba koje mi nisu bliske; tako da za moje osjecaje ne treba brinuti... i da napomenem, smatram se prilicno objektivnim i u potpunosti te shvacam, svi tvoji stavovi su racionalni i logicni te imas poprilicnu volju da ih obranis tako da sam siguran ako se ikad upoznamo da bi se dobro slozili

@svi: vezano uz kemtrejlove.. zao mi je sto me shvacate doslovno, a ne vidite poantu...
meni konkretno oko tih tragova ne smeta nista osim loseg pogleda na zamagljeno nebo koje dugo vremena nisam vidio u njegovom punom plavom sjaju. osobno nisam osjetio nikakvu posljedicu kem ili kontrejlova, ne znam jesu li atmosfera, zemlja i voda bogata aluminijem, barijem, stroncijem ili broncijem, krvnim zrncima ili dehidriranim suzama tek odcahurenih leptira, nista od toga ne znam, znam da disem normalno i ne osjetim u zraku smrad aluminijske prasine kakav osjetim u garazi kad brusim aluminij.u potpunosti su mi dakle jasni stavovi protiv kemtrejlova jer je i meni pomisao na kompliciranost takvog pothvata smijesno suluda, donekle su mi jasni i zakoni aeronautike i aerodinamike pa iz toga znam da nije samo tako nadostukati razno razne cijevi po avionu ukoliko ocekujemo da isti poleti. takoder smo zena i ja skupili vec par besplatnih karti putem miles&more programa, a 10ak puta sam letio i ryanair-om te nekim drugim lowbudget kompanijama i na moju srecu nigdje nisam vidio nelogicnosti. nazalost nisam bio u prostorima cargo aviona niti u vojnim ili nato bazama tako da njihove avione nisam vidio, ali siguran sam da na komercijalnim linijama koje su definitivo najcesce u zraku nema nikakvih tajni osim eventualni ulazak nekog sretnika u "mile high club".
ali isto tako znam da vladajuce ljude svijeta nije briga za dobrobit planeta i bas svih njenih stanovnika, tako da uz to i nepogresivost nasih znanstvenika ostavljam otvorenu mogucnost skoro svakog scenarija iako ne razbijam glavu niti tratim vrijeme oko toga koji je rasplet dogadaja moguc. nadam se samo da ce ukoliko se dokaze da su to kemtrejlovi; spricanja prestati, da ce se objaviti ko je to i zasto te sa kojim posljedicama radio, te da ce se eventualne lose posljedice sanirati. Ukoliko se na opcu radost i veselje odrzi trenutno prihvacena teorija da su ti tragovi samo trajni contrejlovi, nadam se da ce znanost ubrzo doc na taj nivo da naprave avione koji ne stvaraju kondenzacijske tragove koji se disperziraju i zamagle cijelo nebo. sta god bilo nije me briga jer se protiv nepoznatog neprijatelja za kojeg ne znam dal mi skodi, nit mogu nit imam razloga boriti. samo zelim da nam vrate pogled na nabesko plavetnilo.. pa necu valjda jednog dana kceri morat govoriti: "znas, dok si bila mala, nebo je bilo plavo"
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 21.10.12 15:35

@tomozg

teorija chemtrailova je pobijena u tvojoj glavi...nisi postavio samo jedno pitanje a neka su totalno izvucena iz konteksta moje poruke . da ti odgovorim kvalitetno moram ulazit u neke druge teme koje ces ti isto opovrgavat tako da bi uzivo nas razgovor najvjerojatnije zavrsio brzo nakon dobar dan..iz prilozenog se vidi da se nikako necemo dogovoriti pa zasto glumit ovnove..ništa ne bih više volio nego da si ti u pravu..

“You may live to see man-made horrors beyond your comprehension.” ~ Nikola Tesla


Zadnja promjena: sinke; 21.10.12 19:35; ukupno mijenjano 1 put.
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by trolshein 21.10.12 17:40

@damjan
apsolutno

Znanstvenici ne svjedoče nužno istinito tako da se plasirana informacija mora uzeti sa podozrivošću. Slušal sam izlaganje akademika Paar-a na 101-inici koji tvrdi da znanstvenici čak i lažno svjedoče u korist teorije globalnog zatopljenja, ne zato jer su nužno konspiratori, već su prisiljeni ukoliko žele netaknuto financiranje svojih radova koji nisu nužno povezani sa tematikom.
Isto je i sa npr cjepivima koja su "sigurna", odobrena od Svijetske zdrastvene da bi se ispostavilo da se prečesto dešavaju teške nuspojave što čak i lječnici svjesno propuštaju prijaviti.
Ukratko nije za vjerovati nikome ukoliko postoji sumnja manipulacije u korist interesnih moćnika.
trolshein
trolshein
spikač
spikač

Male
Broj postova : 527
Godine : 43
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 26.11.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 22.10.12 0:40

Iako je u tijeku sitna promjenica vremena ipak su strujanja u dijelu atmosfere gdje lete avioni na dalekim linijama promijenjena pa su danas contrails bili pitomi i bezopasni te se raspadali odmah nakon izlaza iz turbina Chemtrailovi - Page 3 855911

Chemtrailovi - Page 3 P6kvxfgn7rgklg8q4rm

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 22.10.12 17:55

Sam se sebi divim kako sam vidovit Chemtrailovi - Page 3 478256

Cijeli današnji dan (ne, kod mene nema magle) ni jedan avionski trag nije trajao dulje od minute.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Franco G 22.10.12 21:43

Hombre je napisao/la:Iako je u tijeku sitna promjenica vremena ipak su strujanja u dijelu atmosfere gdje lete avioni na dalekim linijama promijenjena pa su danas contrails bili pitomi i bezopasni te se raspadali odmah nakon izlaza iz turbina Chemtrailovi - Page 3 855911

Chemtrailovi - Page 3 P6kvxfgn7rgklg8q4rm

Dečki, pravite od sebe harlekine.

Ne mogu vjerovati da stalno buljite u nebo i snimate tragove koje ostavljaju avioni.

Pitanje: dali se trag odmah rasprši ili ostaje dugo na nebu je smiješno: jednostavna fizika vam kaže da kad je zrak suh (niska relativna vlaga, relative humidity) trail će brzo difuzirati i nestati. Ako je vlaga visoka tada će se trail dugo zadržati.

Ako se u to hoćete uvjeriti onda uz svaku snimku pribilježite rh (relative humidity). Pod pretpostavkom da u nebeskoj visini vlažnost ostaje ista i da nema snažnijeg strujanja, dobite ćete jaku korelaciju. Probajte načiniti stotinu takvih mjerenja i statistički obraditi.

@sinke

Sinke, mi nismo dva različita svijeta jer postoji samo JEDAN svijet: svijet ZBILJE. Onaj je drugi svijet TLAPNJE.

Teorija o chemtrailovima se ne odbacuje a priori. Ali, načinjeno je na desetke i desetke analiza na renomiranim sveučilištima i institutima i rezultati su uvijek bili negativni.

Da bi chemtrailovi bili zbilja bila bi potrebna silna konspiracija između renomiranih znanstvenika, tehničkog osoblja na aerodromima (valjda netko treba negdje nasuti opasni agens), dakle stotine punktova.

Ovo što pišem ne isključuje da o potencijalnim chemtrailovima ozbiljno razmišlja ili eksperimentira neka znanstveno-tehnološka ustanova kao američka DARPA. Mnoštvo je takvih studija i preliminarnih pokusa u svijetu zbog nacionalne (državne) sigurnosti. Ali, to je jasno da je tako i tu nema konspiracije.
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 23.10.12 14:38

@Franco G
Poruka o drugacijem viđenju svijeta nije bila upucena vama tako da mi je zao sto ste krivo shvatili... u poruci sam rekao da drugacije vidimo svijet,a zastupam misljenje da je,između ostalog,svaki covjek svijet za sebe i kad je vec spomenuto da postoji samo jedan svijet nekakve zbilje a sve ostalo da je tlapnja, moje misljenje je da nista nije dalje od istine..al to je opet jedna sasvim druga tema...
da je potrebna konspiracija se podrazumijeva, ali su znanstvenici isto tako tehničko osoblje kao i ovi na aerodromu..ta tzv. zavjera nije tolko neshvatljiva ako se uzmu u obzir određeni detalji, tipa kolko dugo se vec provodi, kolko je to ukorijenjeno u sustav...potreban je relativno mali broj ljudi, fanaticno opsjednutih svojom idejom, na bitnim funkcijama..i to je sad opet jedna druga tema..

tko je upoznat sa idejom geoengineeringa,koji se predlaze a navodno jos ne provodi, lako moze povezati neke slicnosti sa chemtrailovima. Ta razmisljanja i prijedlozi i blablabla su samo trazenje opravdanja za takve stvari.. znaci evo samo jedan od efekata geoengineeringa koji je dovoljan za ovu temu

Effect on sunlight, sky and clouds
Managing solar radiation using aerosols or cloud cover will change the ratio between direct and indirect solar radiation. This may affect plant life and solar energy. There will be a significant effect on the appearance of the sky from aerosol projects, notably a hazing of blue skies and a change in the appearance of sunsets. Aerosols may affect the formation of clouds, especially cirrus clouds.

http://en.wikipedia.org/wiki/Geoengineering#Effect_on_sunlight.2C_sky_and_clouds

pod 5.7
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 23.10.12 17:08

Franco G je napisao/la:Dečki, pravite od sebe harlekine.

Ne mogu vjerovati da stalno buljite u nebo i snimate tragove koje ostavljaju avioni.

Pitanje: dali se trag odmah rasprši ili ostaje dugo na nebu je smiješno: jednostavna fizika vam kaže da kad je zrak suh (niska relativna vlaga, relative humidity) trail će brzo difuzirati i nestati. Ako je vlaga visoka tada će se trail dugo zadržati.

Ako se u to hoćete uvjeriti onda uz svaku snimku pribilježite rh (relative humidity). Pod pretpostavkom da u nebeskoj visini vlažnost ostaje ista i da nema snažnijeg strujanja, dobite ćete jaku korelaciju. Probajte načiniti stotinu takvih mjerenja i statistički obraditi.
Moj Franco. Jedan od mojih hobija je meteorologija koja uz sve satelite podrazumijeva ponekad pogledati i u nebo. Obzirom da sam rođen na otoku i dugo vremena se bavio ribolovom, a nebo je jedno od najboljih pokazatelja promjene vremena kad je mudro povući se u luku i sve to udruženo s činjenicom da nisam zaposlen postalo je jedan vid profesionalne deformacije da ne hodam pogleda zabijenog ispred sebe već da gledam okolinu i procjenjujem situaciju, od one tko mi ide u susret, koji vjetar puše... gore, na tim visinama je zrak rijedak i suh, a uz to je i veoma hladno tako da u igru ulazi i temperatura rosišta koja direktno uvjetuje dužinu opstanka tragova. U prilogu koji je ispod vidljivo je da je razlika točke rosišta mnogo veća nego neki dan što možeš vidjeti na prije priloženim dijagramima, a to nisam stavio tek tako već da pokušam argumentirano pokazati i dokazati da su to te pojave koje utječu na nestajanje contrailsa, a ne neke teorije da su to chemtrails i kojma sam se odmah u početku suprostavio.
Chemtrailovi - Page 3 P28x8im0du1vf8vlhos7

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Franco G 23.10.12 19:12

Hombre, ispričavam se, valjda sam bio umoran pa mi je contrail zvučalo kao chemtrail.

To što radiš je upravo ono što sam sugerirao. Promatranjem i mjerenjem se može puno toga pokazati i dokazati.
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 24.10.12 1:10

Zbilja se lijepo trudite, nema što, ali nažalost osporava vas sam John Holden, savjetnik Obame za znanost:

https://www.youtube.com/watch?v=DXZhyf57Xyc

pa kud ćeš veći dokaz nego kad ovaj monstrum na konferenciji za novinare 15.11.2011 otvoreno priznaje: ,,da SAD već 16 godina zaprašuje čovječanstvo opasnim kemijskim spojevima iz aviona u cilju geoinženjeringa i upravljanja klimomˮ.

After 16 years of denial, the White House Science Czar John P Holdren now admits that they have been “testing” the manipulation of Earth’s atmosphere with Barium salts, Aluminum Dioxide and other toxic compounds.

Što će sada biti kontraargument? Nije bio prvi april, izjava nikada nije demantirana, čovjek je još uvijek savjetnik Obame - znači nije dobio otkaz.
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by DoomsdayST 24.10.12 8:07

Eh...

Di je link na tu konferenciju?

Na ovom filmiću nigdi ne spominje bilo što u afirmativnom smislu, samo 'kad bi bilo...'

Chemtrailovi - Page 3 855911
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 3 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 19. Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.