FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

+18
Franco G
Šimun
sgt bear
poljičanin
Mraz
ness
Janko
heks
Indian
Target
Ljubica
termit520
Lawman
zuzonja
marin_2411
zippo
NAVIGATOR
Migach
22 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by NAVIGATOR 25.03.20 15:01

Mi počeli peći kruh doma. CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 855911 ne izlazi nam se iz kuće zbog peciva a kupili smo dosta brašna.

Nisam lovac ali bavim se već 25 godina sportskim streljaštvom, Maksimir je blizu pa ćemo u lov na žirafe ako zagusti CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 478256 CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 478256 CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 478256, iako baš i nije tema za smijanje. Kako nema ljudi i prometa po gradovima negdje su se čujem već životinje počele vraćati u grad.

NAVIGATOR
master
master

Broj postova : 7018
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Mraz 25.03.20 15:21

Da stvarno zagusti, kako Navi kaže, pušku u ruke i prvo što izađe... bez obzira na broj nogu CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 617308485 CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 3323635797
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by sgt bear 30.03.20 10:17

Mraz je napisao/la:Da stvarno zagusti, kako Navi kaže, pušku u ruke i prvo što izađe... bez obzira na broj nogu CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 617308485 CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 3323635797
Ne, hvala...meni stonoge nisu jestive!
sgt bear
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1478
Godine : 50
Lokacija : de/sk
Datum registracije : 12.04.2010

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Šimun 05.04.20 11:37

Kolega Termit, bojim se da zbog ''splickog stanja uma'' sad dolaze zaraženi na naplatu,od picigina i ostalih pizdarija jer ''ka nas dalmatince boli k''. Ne kažem da ne dilim mišljenje s tobom vezano za pre napuhanost,ali isto tako su ljudi nemilo neodgovorni.

Šta se tiče virusa ko virusa, nebi bilo zabrinjavajuće da nažalost ne ostavlja trajne posljedice na plućima čak i onih koji imaju najblaže simptome (znanstveno dokazano,ne iz glave). Tako da mi nije jasna ova obrnuta psihologija di su svi većinom bili u 4 zida,i sad kad se samo traži da se to nastavi praktički, izlazi naš mentalitet ''fuck the police'' i ost.

A šta se tiče zaliha, mislim da se ne trebamo brinut jer panične budale (oprostite na izrazu) iovako kupuju ono šta nijedan ozbiljan ''prepper'',odnosno netko tko se bavi s ovom tematikom nebi ni gomilao. Danas nakon 20ak dana od početka panike, brašna ima već u svakom dućanu jer su ljudi vjv skužili da nema smisla i da skočiš do pekare i to je to.

P.S. kolega termit, ništa nemam protiv splićana, žena mi je iz Spl'ta.
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by termit520 11.04.20 18:01

kolega Simune ja sam sa svojim ''splitskim umom '' prezivio 2 godine rata pa ne znam jesi li ti kolega neko ko ima pravo preispitivat moja stajalista o zivotu...ali ok,bolje da se smirim
a sta se tice virusa kolega jeli znas sta ja mislim? pa evo posto sam u zadnje vrijeme podlegao starim ovisnostima kao sta je gledanje vijesti,onda imam samo jedno pitanje,iako to definitivno nece promijenit nista u vezi ovoga,a to je:
TREBA LI KINA KAO DRZAVA BIT ODGOVORNA ZA ZLOCIN PROTIV COVJECNOSTI?
jer cinjenica je da ti ljudi nisu reagirali na vrijeme da bi upozorili citav svijet da se sprema nekakvo veliko sranje koje bi moglo usporit svjetsku ekonomiju pa bi kao rezultat toga ljudi,nije bitno koji ljudi,kinezi ili spanjolci,italijani,mogli ostat bez posla sta znaci da je u pitanju veliko sranje jer kada covjek nema posao onda nema nista u novcaniku,a to znaci ukratko sranje,glad,frustracija,nasilje....dakle ima li neko ko je u stanju shvatit da je u pitanju neka vrsta rata,napada od strane kine na citav svijet? nisam bas za teorije zavjera ali kolege pa ko ce vratit ovu stetu sta je nastala sa svim ovim? ko je odgovoran za to?
i dokle sve skupa?
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Šimun 11.04.20 18:40

Nisam generalizira. Mislim da nisi igrao pcigin za vrime rata i napada policiju polu pijan po plazama.
Sta se tice svakojakih prezivljavanja, u svojoj struci sam prizivija masu groznih i vise nego opasnih situacija pa eto, ne znam koliko to ima veze sa stanjem uma.

Sta se tice svega ostalog se slazem.
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Franco G 11.04.20 21:16

Šimun je napisao/la:Kolega Termit, bojim se da zbog ''splickog stanja uma'' sad dolaze zaraženi na naplatu,od picigina i ostalih pizdarija jer ''ka nas dalmatince boli k''. Ne kažem da ne dilim mišljenje s tobom vezano za pre napuhanost,ali isto tako su ljudi nemilo neodgovorni.

Šta se tiče virusa ko virusa, nebi bilo zabrinjavajuće da nažalost ne ostavlja trajne posljedice na plućima čak i onih koji imaju najblaže simptome (znanstveno dokazano,ne iz glave). Tako da mi nije jasna ova obrnuta psihologija di su svi većinom bili u 4 zida,i sad kad se samo traži da se to nastavi praktički, izlazi naš mentalitet ''fuck the police'' i ost.

A šta se tiče zaliha, mislim da se ne trebamo brinut jer panične budale (oprostite na izrazu) iovako kupuju ono šta nijedan ozbiljan ''prepper'',odnosno netko tko se bavi s ovom tematikom nebi ni gomilao. Danas nakon 20ak dana od početka panike, brašna ima već u svakom dućanu jer su ljudi vjv skužili da nema smisla i da skočiš do pekare i to je to.

P.S. kolega termit, ništa nemam protiv splićana, žena mi je iz Spl'ta.

Izvrsno ste napisali.
Jedino mi nije jasna tvrdnja da CoVid-19 ostavlja trajne posljedice na plućima.
Negdje sam i ja pročitao tu tvrdnju ali nisam našao ni jedan znanstveni rad o tomu.
Obzirom da tvrdite da je to znanstveno dokazano možete li mi napisati izvor?
Budući da sam i sam znanstvenik, imam mogućnost dowload-ati svaki znanstveni rad o coronavirusu io provjeriti.
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Franco G 11.04.20 21:45

termit520 je napisao/la:
TREBA LI KINA KAO DRZAVA BIT ODGOVORNA ZA ZLOCIN PROTIV COVJECNOSTI?

Ne treba.
Isto bi se na puno manjoj skali trebali pitati dali je Split odgovoran za zločin protiv čovječnosti zbog zaraze u staračkom domu?

Znanstvenici su vrlo jasno i nedvosmisleno utvrdili da coronavirus SARS-CoV-2, koji izaziva bolest CoVid-19, NIJE umjetno proizveden u laboratoriju.
Molekularna genetika to može nedvosmisleno utvrditi. O tomu svakako pročitati:

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)30418-9/fulltext


Mogućnost o kojoj se spekulira je da je pri ispitivanju virusa u Wuhanu virus pobjegao iz laba, jer su navodno radili u uvjetima BHL-2 a ne BHL-4 za što je lab osposobljen.
BHL (Bio Hazard Level) je standard za labove. BHL-4 je najviši standard.
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Franco G 12.04.20 19:18


Reproduktivni broj širenja coronavirusa R0 je nažalost znatno veći nego se u početku mislilo - vidi na linku novi znanstveni rad:


https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/26/7/20-0282_article
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by termit520 17.04.20 22:01

ili sta bi se reklo u narodu prije 30 godina.....je.u se ko siptari CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 478256 CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 478256
nije da je smijesno posebno,ali mislim da bi bez malo zajebancije zivot bio mnogo gori,ja sam ipak splitski tovar,ja uspijem pronac u svakom zlu nekakav razlog za sprdacinu,na svoj ili na tudi racun,mozda je to taj splitski mentalitet,a mozda sam i lud,ili i jedno i drugo
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 469245 CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 469245

ovi ljudi se ponasaju ko da imaju PTSP,ili ako ga nemaju,izgledaju i govore ko da ce ga imat kasnije,zalosno,ali oni su ko i ja,oni pokusavaju pronac svaku mrvicu radosti i zajebancije u citavom tom ludilu

ali katkad me uvati nesto...ne znam to objasnit,ali ova pjesma ce to objasnit,prikladna je za ovaj trenutak,ove decke slusam ima jedno 35 godina i jos uvijek imaju odgovor na sve
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Fratt 20.04.20 9:08

Ili recimo ovaj glazbeni uradak,u inat Trumpu...

Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by termit520 26.04.20 17:39

ma dobro kolega Fratt,ova pjesma je napisana kada je Donald Trump bio mlad momak,i Eric Idle je prava engleska hrpa govana,nekako ne znam bi li bio sretan ili nesretan zbog toga sta je on jos ziv...nesretan zato sta je on ljigavi engleski rasist pod nekom krinkom takozvanog humora,ili sretan zato sta mi stvarno fali ta vrsta humora,takve zajebancije vise nema danas.
Ovo je u originalu rasisticka monty pajtonovska zajebancija jerbo su svi englezi rasisti,ne pitajte me kako,ali znam to iz iskustva,nemam nikakva neugodna iskustva sa njima jer sam ja gori od njih ali imao sam dosta prilike uvjerit se u njihov ''humor'',odavde je Eric izbacio neke kljucne strofe pa citava pjesma se cini kao ''volim kineze''...ma voli on moj ku..c,treba vidjet original ove pjesme pa ce sve bit jasnije.
Siguran sam da Donald Duck,oprostite,Trump voli vrlo ovu pjesmu,ali original,ne ovu zajebanciju.
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Janko 13.11.20 8:23

Evo malo da osvježim temu... Kakva su vam danas razmišljanja o Koroni u odnosu na prije pola godine i dali mislite da ste previše/nepotrebno kupovali zbog lockdowna?
Ja još nisam siguran dali je bila potrebna panika oko toga i dali smo (ovih dana) dosegli vrhunac zaraze. Radi sebe se oko korone ne brinem previše jer sam relativno zdrav i ne toliko star (39), više me brine da ne "donesem" roditeljima jer tata pogotovo spada u onu jako rizičnu skupinu (problemi sa srcem i disanjem). Na Kordunu sam (počelo je i u moje selo dolazit) a tata je samnom jer mi pomaže sa radovima oko kuće a opet mi se čini da je ipak nekako bolje da je na selu nego u gradu (Zagreb).
Do dućana ionako idem jednom tjedno tako da kada je bio lockdown sam kupio stvari koje ionako trošim 20-30% više u odnosu na inače.
Migrante skoro da ni ne spominju ali kod mene prolaze kao i prije korone.
Janko
Janko
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 41
Lokacija : Perići/Krnjak
Datum registracije : 23.08.2016

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Lawman 13.11.20 22:24

U prvi mah bilo je brige, te se čovjek prirodno opire takvome stanju, ali poslije se navikne na sve živo. Ono kada je počelo najgore su bile one gužve ispred trgovina, te mi je to za vrijeme karantene bilo baš onako bedara.

Sada sam se navikao, te prvenstveno čuvam sebe noseći uredno masku, držeći koliko mogu fizičku distancu, te redovito pranje ruku, te ne dodirivanje lica sa prljavim rukama.

Lakše se čovjek obrani od korone i drugih zaraznijh bolesti ako je dislociran, tj.  ne živi u gradu. Moji su za vrijeme karantene bili na gruntu.

Više se nešto potrošilo za vrijeme karantene, ali sve je pod kontrolom.

Vijesti ne gledam, niti TV kao takvu ,a preko Interneta doziram informacije vezano za koronu, jer od prevelike količine podataka nemam nikakve koristi.
Ne zamaram se previše se oko korone, al' se čuvam.

Zanimljivo je to što su ljude morali upozoravati kao malu djecu da treba prati ruke. Izgleda da ljudi kroz život izgube puno dobrih navika što su naučili kao djeca.

Korona će proći, samo se malo strpite, te se ne zamarajte sa stvarima na koje ne možete utjecati.
I nosite uvijek nož sa sobom.
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 478256


Zadnja promjena: Lawman; 14.11.20 0:21; ukupno mijenjano 2 put/a.
Lawman
Lawman
lingua
lingua

Male
Broj postova : 342
Godine : 40
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2014

Janko likes this post

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Janko 13.11.20 22:52

Lawman, sve si točno napisao.
Mene je baš iz znatiželje zanimalo tuđe iskustvo i mišljenje.
Ja sam na selu osjetio da je korona jedino kada sam išao u dućan (nošenje maske) a ostalo mi je bilo kao i inače.
Janko
Janko
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 41
Lokacija : Perići/Krnjak
Datum registracije : 23.08.2016

Lawman likes this post

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by termit520 14.11.20 11:33

Pa iskreno ja i ne osjecam da postoji Korona uopce....zivim u Irskoj u turbo malom i urednom selu, masku ne nosi niko niti je iko bolestan,skoro svakog covjeka vidim skoro svaki dan....naravno da idem u ducan svakodnevno, u Lidla, prilicno veliki ducan, maska je obavezna naravno ali to je to.
Ne mislim da trosim vise para nego obicno, ali pijem vise nego obicno jer sam u kuci pa mi je dosadno. Sta se tice virusa ko virusa mislim da ce to proc, isto ko i sve drugo....naravno da se mjera treba pridrzavat, nece to zaustavit virus sto posto ali mozda malo uspori sirenje dok se ne nade cjepivo....a kada ce se nac, ko to zna....iskreno ne zamaram se sa tim uopce, za mene je puno informacija u glavi puno problema. TV ne gledam ionako ima barem 15 godina, meni smart TV sluzi samo djeci da mogu gledat YuTube, ali citam hrvatske vijesti, najvise Slobodnu Dalmaciju i iskreno sam vise nego ogorcen, da ne kazem zgaden ponasanjem ljudi u Splitu, posebno kada citam da niko ne nosi maske u gradskim autobusima, organiziraju se proslave ko prije neki dan ono neodgovorno sranje sa Torcidom....sve u svemu gadljivo i neodgovorno. Sta se tice pranja ruku i to mislim da to i nema bas veze sa Koronom ali ima dosta veze sa odgojem i higijenom.
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by srk 23.11.20 13:47

Bilo bi super da više istražujete, a ne slušate "znanstvenike", političare i medije.
Došli bi do vrlo uznemirujućih činjenica, i ne, nemaju veze sa "opakim" virusom.
Očekivao sam višu razinu svjesnosti na ovom forumu, my bad.

srk
bebač
bebač

Male
Broj postova : 3
Godine : 48
Lokacija : Zgb
Datum registracije : 07.10.2011

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Žic 26.11.20 20:49

Pa ko misli da virus ne postoji ili da je bezazlen neka ljepo ide kod onih oboljelih i sa njima se druži i volontira kod oboljelih a nemoćnih . Zdrastveni sustavi svjeta pred kolapsom a mi se pravimo ko da se ne događa ništa . Trebaju sto puta strože mjere i to tako da se udara tamo di smo najosjetljiviji odnosno po džepu .
Žic
Žic
tipko
tipko

Male
Broj postova : 60
Godine : 69
Lokacija : rijeka
Datum registracije : 01.04.2018

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by srk 26.11.20 21:47


Da niste toliko lakovjerni i ispranog mozga + da ste si uzeli dovoljno vremena sakupiti činjenice (još uvijek su dostupne na netu), znali bi da virus uopće nije izoliran i samim time ni ne postoji kao takav, a oni izradili i cjepivo (nije sumnjivo, jelda?) To vam neće reći na televiziji. Ostavit ću vam samo jedan link gdje irska reporterka iznosi službene podatke, ostatak istine se može naći, ali treba htjeti saznati istinu, a ne lupati gluposti i gutati njihov lažni narativ pun straha kojim vas hrane.
Shvatite da istinu NIKAD nećete saznati iz msm medija, BILO KOJIH. Sretno!

https://www.bitchute.com/video/OPSCPQebabRb/

srk
bebač
bebač

Male
Broj postova : 3
Godine : 48
Lokacija : Zgb
Datum registracije : 07.10.2011

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by termit520 28.11.20 10:30

srk je napisao/la:
Da niste toliko lakovjerni i ispranog mozga + da ste si uzeli dovoljno vremena sakupiti činjenice (još uvijek su dostupne na netu), znali bi da virus uopće nije izoliran i samim time ni ne postoji kao takav, a oni izradili i cjepivo (nije sumnjivo, jelda?) To vam neće reći na televiziji. Ostavit ću vam samo jedan link gdje irska reporterka iznosi službene podatke, ostatak istine se može naći, ali treba htjeti saznati istinu, a ne lupati gluposti i gutati njihov lažni narativ pun straha kojim vas hrane.
Shvatite da istinu NIKAD nećete saznati iz msm medija, BILO KOJIH. Sretno!

https://www.bitchute.com/video/OPSCPQebabRb/

''Da niste toliko lakovjerni i ispranog mozga + da ste si uzeli dovoljno vremena sakupiti činjenice (još uvijek su dostupne na netu)''....dakle skupljanje ''cinjenica'' na netu? Super....''Shvatite da istinu NIKAD nećete saznati iz msm medija, BILO KOJIH. Sretno!''....Dakle koristit internet ili ne? Sta da radimo kolega?
Dakle ti zelis kazat da je sve ovo skupa jedna velika zajebancija? Dakle Zagrebacka Arena ce se pocet punit bolesnim ljudima, oprosti, ljudima kojima je dosadno u kuci pa im se malo stoji u Areni? To je to?
''gutati njihov lažni narativ pun straha kojim vas hrane.''....Ciji ''njihov'' kolega? Ko su to ''ONI''? Daj imenuj nekoga kolega, sa nekakvim dokazima a ne lupetat bezveze. Ja ne gledam televiziju kolega ima jedno 15 godina, citam Slobodnu Dalmaciju, osmrtnice i kroniku 92 (crnu kroniku), dakle mene niko ne laze sa vijestima 100%.
Postoje dokazi kolega da planeta Zemlja nije uopce okrugla, to su se ''ONI'' samo zajebavali sa nama.....zapravo je ravna ploca...i nose je slonovi na ledima....za sve to postoje dokazi kolega...samo ih treba ''pronac'' jeli tako?
Usput kolega, ja zivim u Irskoj i irski reporteri su potpuno sranje isto ko i u Hrvatskoj....osim toga ta sta brlja nesto u tom videu je otprilike isto sranje ko i oni sta mole protiv pobacaja ispred klinika za pobacaje i slikavaju jadne zene, maltretiraju ih.
Cim vidim neke aktiviste imam proljev.
Kolega ja cu ozbiljno pocet mislit da si ti ili hrvatski politicar, ili neki aktivist, ili ovisnik o drogama, jer te sve tri kategorije nemaju doticaja sa stvarnoscu i uzivaju opojne droge.
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

Franco G likes this post

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Žic 29.11.20 14:40

srk je napisao/la:
Da niste toliko lakovjerni i ispranog mozga + da ste si uzeli dovoljno vremena sakupiti činjenice (još uvijek su dostupne na netu), znali bi da virus uopće nije izoliran i samim time ni ne postoji kao takav, a oni izradili i cjepivo (nije sumnjivo, jelda?) To vam neće reći na televiziji. Ostavit ću vam samo jedan link gdje irska reporterka iznosi službene podatke, ostatak istine se može naći, ali treba htjeti saznati istinu, a ne lupati gluposti i gutati njihov lažni narativ pun straha kojim vas hrane.
Shvatite da istinu NIKAD nećete saznati iz msm medija, BILO KOJIH. Sretno!
Pa ti onda ljepo udomi i njeguj nekog sa covidom tako i tako ti neće bit ništa a pusti reportere da rade svoje.

https://www.bitchute.com/video/OPSCPQebabRb/
Žic
Žic
tipko
tipko

Male
Broj postova : 60
Godine : 69
Lokacija : rijeka
Datum registracije : 01.04.2018

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Mraz 28.04.21 20:36

Znam da tema nije već dugo aktivna, čak mi je u jednu ruku i drago da baš na svakom koraku ne moramo slušati o "novom normalnom" o pandemiji. No,napisati ću ovdje osobno iskustvo vezano uz Covid-19, pa tko misli da je izmišljotina neka i dalje misli.

Sve što sam mislio da znam o tom virusu palo je u vodu kada smo se zarazili.

Jedan od članova obitelji se po povratku u HR testirao i bio je negativan. Našli smo se, podružili, moja strana familije, ženina strana familije, djeca. Dan kasnije taj je član dobio visoku temperaturu i po testiranju je bio pozitivan. Razmak između testiranja je bio par dana, nedovoljno da ostavlja mogućnost da se zarazio nakon povratka. Kroz nekoliko dana SVI smo obolili, supruga, ja, naše dvoje djece, moji roditelji i baka, njeni roditelji i djed, brat i žena mu, sestra. Moja strana obitelji je uvijek bila aktivna i sklona sportu i prirodi. Svi vitalni, svi u dobroj kondiciji, nitko ne pije nikakve ljekove osim bake no i ona je za svoje godine bila vrlo zdrava i vitalna. Suprugina strana obitelji... pa, sport nikada nije bio prioritet a  do susjeda udaljenog 100m se ide autom.

Mene i moju stranu obitelji je uhvatilo tako da smo svi par dana bili na samrti. Desetak dana visokih temperatura, napadi kašlja, gubitak osjetila i što sve ne. Majka i baka su završile u bolnici, majka se vratila prije par dana a baku smo jučer pokopali. Doduše ne zbog Covid-19 kojeg se riješila i već je bila na putu kući nego zbog higijenskih uvjeta u našim bolnicama - pokupila je jednog od "kućnih ljubimaca" u KBC Rijeka (bakteriju) i od nje i umrla. U razgovoru sa poznanicima sam saznao da je većina koja je bila tamo doma došla sa "kućnim ljubimcem", jednim od. I to ne samo sada od kada je pandemija nego već godinama unazad. Doktori su mi rekli, citiram "to je najnormalnije stvar". Toliko o tome.

Suprugina strana obitelji zajedno s njom je pak prošla puno bolje, par dana osrednjih temperatura i random problemi no ništa zabrinjavajuće i posebno ozbiljno.

Djeca su mi isto imala Covid-19 no srećom sa minimalnim problemima, curica (3 godine) je jedan dan imala laganu temperaturu i par dana je bila neka cmoljava no to može biti i zbog toga što smo bili zatvoreni u kući a naviknula je svaki dan biti vani u prirodi. Sin (3 mjeseca) je jedan dan imao blagu temperaturu i par dana začepljen nos. Da li je bilo još što ne zna nam reći.

Ukratko, nismo se baš proveli.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Marko 29.04.21 22:20

Iskrena sućut Vedrane zbog bake.
Za virus ne znam kaj reci, iako ga uspješno izbjegavam do sad, ali na svoje oci vidio posljedice.
U svakom slucaju tebi i tvojima svako dobro zelim i drzite se!
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Franco G 30.04.21 2:51

srk je napisao/la:
Da niste toliko lakovjerni i ispranog mozga + da ste si uzeli dovoljno vremena sakupiti činjenice (još uvijek su dostupne na netu), znali bi da virus uopće nije izoliran i samim time ni ne postoji kao takav, a oni izradili i cjepivo (nije sumnjivo, jelda?) To vam neće reći na televiziji. Ostavit ću vam samo jedan link gdje irska reporterka iznosi službene podatke, ostatak istine se može naći, ali treba htjeti saznati istinu, a ne lupati gluposti i gutati njihov lažni narativ pun straha kojim vas hrane.
Shvatite da istinu NIKAD nećete saznati iz msm medija, BILO KOJIH. Sretno!

https://www.bitchute.com/video/OPSCPQebabRb/

"znali bi da virus uopće nije izoliran i samim time ni ne postoji kao takav"

Gospodine, lupetate gluposti kao i svi antivaxeri i teoretičari zavjere.

Virus SARS-CoV-2 koji je uzročnik bolesti COVID-19 JEST izoliran i dokazan tako da je sekvencioniran njegov genom.

Na slijedećem linku navodim znanstveni rad prvog sekvencioniranja  genoma i dokaza njegove egzistencije:

https://www.nature.com/articles/s41586-020-2008-3?fbclid=IwAR1VfqWqfRxS1Fi7Mh8yK4X03bcT8VUnnaymxMGlXYdwzWLPv4XhCIuYmFY

Kompletan članak možete na tom linku downloadati i na miru pogledati.

Na sljedećem linku možete viditi coronavirus snimljen elektronskim mikroskopom:

https://www.livescience.com/sars-cov-2-images-infecting-cells.html

Žalosno je da smrti naših bližnjih doprinosi bulumenta neobrazovanih, intelektualno potkapacitiranih ignoranata od kojih svaki sve zna jer je pročitao par redaka na internetu.
Ne bi to bio problem da se oni zaraze ali oni šire zarazu koja će neke ubiti.
Groteksno je da ovaj tip SRK, očito potkapacitiran, nama govori da lupetamo gluposti. Sutra će nas podučavati kako se operira i presađuje srce, kako se rješavaju Einsteinove jednadžbe za Big Bang ili crne rupe, itd.
O sancta simplicitas!
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

Lawman likes this post

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Lawman 30.04.21 12:04

Meni je drago što opet na forumu vidim vrijednog forumaša kao što je gosp. Franco.
Gosp. Franco, dal' bi na susjednoj temi bili voljni malo nešto napisati o čelicima VG-10 i ZDP. Volimo bi čuti vaše mišljenje o tome. Znam da se kužite u to.
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 4031665509

Ako vam se neda, nema veze.
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 659728

BTW, nedavno sam se cijepio sa prvom dozom Fajzera.
Što je dobro za Izrael, dobro je i za mene. CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 747986
Lawman
Lawman
lingua
lingua

Male
Broj postova : 342
Godine : 40
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2014

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Franco G 05.05.21 16:28

[quote="Lawman"]
Gosp. Franco, dal' bi na susjednoj temi bili voljni malo nešto napisati o čelicima VG-10 i ZDP. Volimo bi čuti vaše mišljenje o tome. Znam da se kužite u to.
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 4031665509

Ako vam se neda, nema veze.
CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 659728


Hvala na komentaru.
Nešto ću napisati slijedećih dana, možda s linkovima na neke recenzije navedenih čelika. Trenutno sam u gužvi ali svakako ću nastojati.
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

Lawman likes this post

[Vrh] Go down

CORONAVIRUS pandemija sadašnjice - Page 3 Empty Re: CORONAVIRUS pandemija sadašnjice

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.