FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

+9
Svizac
pirat
maxina
PJER
Dravman
NAVIGATOR
chumaman
duke
indeksica
13 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by indeksica 09.08.14 11:58

Evogac, napokon i krajnje zaozbiljno!
Dragi forumaši, od srca ste pozvani provesti par dana na Dugom otoku(Zadarsko područje) u malenom kampu.
Ideja je i poslovnog karaktera, a zadatak je da malo istražite okolicu tijekom vašeg boravka(ne sumnjam da biste to učinili i bez posebnog zahtjeva) i da skupa smislimo aktivnosti i zadatke za natjecanje izviđača koje bismo organizirali+ predavanja ili seminare koje biste predstavili tijekom sljedećeg ljeta.

O detaljima, naravno, na samom mjestu susretanja i druženja.

Vrijeme kada bismo se našli bi bio vikend prije 15.9, dakle: 12, 13, 14, 15.9, u tom rasponu?
Sve ovisi o vašoj zainteresiranosti i slobodnom vremenu.

Svaki prijedlog i suradnja u svezi organizacije susreta je dobrodošao i iskreno se nadam da se vidimo!

indeksica
partner
partner

Female
Broj postova : 90
Godine : 40
Lokacija : zadar
Datum registracije : 31.05.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by duke 09.08.14 12:34

Znaš kaj je jedini problem? Vikend prije toga je dravantura, pa su već svi ispucali slobodne dane na to... Kak bi bilo da ti dođeš tamo pa se upoznaš sa svima i usput sa svime kaj ti treba za organizaciju itd? A onda tvoj susret pomaknemo na neki prikladniji termin??
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by indeksica 09.08.14 13:22

duke26 je napisao/la:Znaš kaj je jedini problem? Vikend prije toga je dravantura, pa su već svi ispucali slobodne dane na to... Kak bi bilo da ti dođeš tamo pa se upoznaš sa svima i usput sa svime kaj ti treba za organizaciju itd? A onda tvoj susret pomaknemo na neki prikladniji termin??

Čisto sumnjam da ću doći na Dravanturu, jer sam ehm... spriječena obiteljskim obvezama.

Ali za termin se sasvim slažem da se pomakne na nešto prikladnije.
Kada je prikladnije?
Voljela bih da bude još u sezoni kupanja, čisto da vam pokažem kako se igra picigin  Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 469245 

A ako vam nije do kupanja, onda sve odgovara, ali bojim se da će vam biti manje lijepo.
Slobodan je dan u srijedu, 8.listopada, a prije toga je idealan datum 15.8 kada je Velika Gospa pa slijedi vikend, ali nećemo se ništa stići dogovoriti u ovih par dana.
Ili hoćemo?

indeksica
partner
partner

Female
Broj postova : 90
Godine : 40
Lokacija : zadar
Datum registracije : 31.05.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by duke 09.08.14 13:28

Ja držim fige da hočemo Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 747986 sam nek i ostali skuže da se ovdje nešta događa...
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by chumaman 09.08.14 15:18

duke26 je napisao/la:Ja držim fige da hočemo Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 747986  sam nek i ostali skuže da se ovdje nešta događa...

 Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 478256 otprilike svake godine isto....takav je i termin Indeksice u pojavljivanju
na forumu ,zanima me je li itko koristio od članova taj kamp od
predstavljanja te da li je opravdan status partnera foruma  Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 304316 
chumaman
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1451
Godine : 32
Lokacija : između
Datum registracije : 26.10.2011

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by duke 09.08.14 15:40

pa sad se radi na tome da bude korišten i opravdan od strane forumita kolko sam ja skužio...
kak če i bit kad niko neče ić...
samo kaj je, je, termin je krajnje nezgodan, treba ljudima mjesec dva da se oporave financijski u ova teška vremena, a kamoli petljanje sa slobodnim danima (bez obzira na praznike i vikende)...
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by indeksica 09.08.14 15:43

chumaman je napisao/la:
duke26 je napisao/la:Ja držim fige da hočemo Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 747986  sam nek i ostali skuže da se ovdje nešta događa...

 Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 478256 otprilike svake godine isto....takav je i termin Indeksice u pojavljivanju
na forumu ,zanima me je li itko koristio od članova taj kamp od
predstavljanja te da li je opravdan status partnera foruma  Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 304316 

Pa evo, ja se nadam da će netko od članova koristiti "taj kamp" i da ćemo uspjeti nešto organizirati.

Kako rekoh, meni datum nije bitan ukoliko vam nije do kupanja.
Ako se i ne uspijemo dogovoriti sada, možemo i za nekada kasnije.


indeksica
partner
partner

Female
Broj postova : 90
Godine : 40
Lokacija : zadar
Datum registracije : 31.05.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by duke 09.08.14 15:54

meni je svejedno, što se kupanja tiče, mrazu paše i u 12. mjesecu, al što se tiče generalne populacije, valjalo bi da je toplije...
dok se ljudi oporave od drave bit če i 10. - 11. mjesec, a to je več i prekasno... (moje mišljenje)
valjalo bi i da se drugi oglase...
čuj da te pitam, kolko je prijevoz do dugog otoka? trajekt ili kako drukčije? s autom i bez?
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by indeksica 09.08.14 16:01

duke26 je napisao/la:meni je svejedno, što se kupanja tiče, mrazu paše i u 12. mjesecu, al što se tiče generalne populacije, valjalo bi da je toplije...
dok se ljudi oporave od drave bit če i 10. - 11. mjesec, a to je več i prekasno... (moje mišljenje)
valjalo bi i da se drugi oglase...
čuj da te pitam, kolko je prijevoz do dugog otoka? trajekt ili kako drukčije? s autom i bez?

Prijevoz u sezoni je 40kn u jednom smjeru po osobi od Zadra do Dugog otoka, ako se ide katamaranom+ 12kn za kartu za bus do Luke.

Postoji i regularan brod koji malo duže vozi(oko 1h 30 min, katamaranu treba 1h), ali je cijena 25kn.

Ako se ide autom, onda se ide trajektom i to je najskuplja varijanta. Cijena je oko 180kn u jednom smjeru.

indeksica
partner
partner

Female
Broj postova : 90
Godine : 40
Lokacija : zadar
Datum registracije : 31.05.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by duke 09.08.14 16:06

ak se ide autom, dali se trajekt dodatno plača za putnike u autu ili je cijena 180kn bilo 1 ili 5 ljudi u autu? kak to ide?
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by indeksica 09.08.14 16:42

duke26 je napisao/la:ak se ide autom, dali se trajekt dodatno plača za putnike u autu ili je cijena 180kn bilo 1 ili 5 ljudi u autu? kak to ide?

Plaća se karta i za putnike, nije svejedno.
Mislim da je najisplativije do Zadra doći busom ili autom, pa bez auta(ostaviti ga parkiranog u Zadru) do otoka.

indeksica
partner
partner

Female
Broj postova : 90
Godine : 40
Lokacija : zadar
Datum registracije : 31.05.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by chumaman 09.08.14 18:13

Dakle u dvije sezone  nitko od članova  nije bio u kampu  Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 150683 

Ideja je i poslovnog karaktera, a zadatak je da malo istražite okolicu tijekom vašeg boravka(ne sumnjam da biste to učinili i bez posebnog zahtjeva) i da skupa smislimo aktivnosti i zadatke za natjecanje izviđača koje bismo organizirali+ predavanja ili seminare koje biste predstavili tijekom sljedećeg ljeta.

Pokušaj malo podrobnije iznjeti ovaj poslovni dio plana , malo pre opsežan plan koji zahtjeva
stručne i licencirane članove - nadasve ovaj dio  - koje bismo organizirali + predavanja ili seminare
koje biste predstavili slijedećeg ljeta.

Ovo više liči na trebam zaposlenike -voditelje projekta /programa  , možda partnere jer je u pitanju
ozbiljnija stvar nego samo neformalno druženje...jesam li fulao štogod  Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 855911
chumaman
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1451
Godine : 32
Lokacija : između
Datum registracije : 26.10.2011

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by NAVIGATOR 09.08.14 19:01

Ne mislim da poziv indeksice treba gledati tako kritički. Prijedlog je da se pogleda okolica, da se konačno vidi i kamp, pa da se predstave i neke ideje vezane uz navedeno izviđačko druženje.
U tome nema nikakve obaveze niti za jednu stranu. Kasnije ako se neka ideja učini provediva i zanimljiva onda se eventualno mogu dogovarati uvjeti poslovanja. Mislim da ovaj poziv treba primiti u prijateljskom duhu.
Nekoliko sam puta u životu bio pozvan na slično, čak sam znao dobiti i 15 metarsku jedrilicu i skitati se, jedriti nekoliko dana po kornatima upravo u zamjenu za prijedlog-ideju. Kasnije se iz takvih preliminarnih dogovora rodio odličan poslovni partnerski odnos.
Mislim da ako se ekipa dogovori da nema ništa loše u neformalnom dvodnevnom, trodnevnom druženju na jadranu i da u tome ne treba tražiti zakulisne ciljeve.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by chumaman 09.08.14 19:22

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 747986 kako god, želim vam dobar provod i uspjeh u naumu  Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 304316 
chumaman
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1451
Godine : 32
Lokacija : između
Datum registracije : 26.10.2011

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by indeksica 09.08.14 20:16

NAVIGATOR je napisao/la:Ne mislim da poziv indeksice treba gledati tako kritički. Prijedlog je da se pogleda okolica, da se konačno vidi i kamp, pa da se predstave i neke ideje vezane uz navedeno izviđačko druženje.
U tome nema nikakve obaveze niti za jednu stranu. Kasnije ako se neka ideja učini provediva i zanimljiva onda se eventualno mogu dogovarati uvjeti poslovanja. Mislim da ovaj poziv treba primiti u prijateljskom duhu.
Nekoliko sam puta u životu bio pozvan na slično, čak sam znao dobiti i 15 metarsku jedrilicu i skitati se, jedriti nekoliko dana po kornatima upravo u zamjenu za prijedlog-ideju. Kasnije se iz takvih preliminarnih dogovora rodio odličan poslovni partnerski odnos.
Mislim da ako se ekipa dogovori da nema ništa loše u neformalnom dvodnevnom, trodnevnom druženju na jadranu i da u tome ne treba tražiti zakulisne ciljeve.

Eto, hvala ti na ispravnom odgovoru.
Kako je zamišljeno, s tvoje strane je tako i shvaćeno.


indeksica
partner
partner

Female
Broj postova : 90
Godine : 40
Lokacija : zadar
Datum registracije : 31.05.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by Dravman 09.08.14 22:24

ako možeš reći gdje se nalazi kamp na Dugom otoku, inače svakih nekoliko dana dolazim na južnu stranu otoka za ribama iz Biograda
Dravman
Dravman
lingua
lingua

Male
Broj postova : 416
Godine : 52
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 19.01.2011

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by indeksica 10.08.14 8:12

Dravman je napisao/la:ako možeš reći gdje se nalazi kamp na Dugom otoku, inače svakih nekoliko dana dolazim na južnu stranu otoka za ribama iz Biograda

Nalazi se u mjestu Luka, i ako me moja ženska orijentacija ne vara, to bi trebao biti južni dio otoka.
Valjda. Znam da nije pohvalno, no ja se mogu izgubiti i u dvosobnom stanu.


indeksica
partner
partner

Female
Broj postova : 90
Godine : 40
Lokacija : zadar
Datum registracije : 31.05.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by PJER 10.08.14 12:24

mogla bi se staviti i koja fotka kampa gdje se organizira okupljanje...ili bar neki link gdje bi se moglo pogledati
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by maxina 10.08.14 12:33

Mislim da sam na netu našao oglas za taj kamp ali neću stavljati link jer nisam 100% siguran.
Indexice...da li kontakt broj mobitela završava na 48?
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by duke 10.08.14 12:36

NAVIGATOR je napisao/la:Ne mislim da poziv indeksice treba gledati tako kritički. Prijedlog je da se pogleda okolica, da se konačno vidi i kamp, pa da se predstave i neke ideje vezane uz navedeno izviđačko druženje.
U tome nema nikakve obaveze niti za jednu stranu. Kasnije ako se neka ideja učini provediva i zanimljiva onda se eventualno mogu dogovarati uvjeti poslovanja. Mislim da ovaj poziv treba primiti u prijateljskom duhu.
Nekoliko sam puta u životu bio pozvan na slično, čak sam znao dobiti i 15 metarsku jedrilicu i skitati se, jedriti nekoliko dana po kornatima upravo u zamjenu za prijedlog-ideju. Kasnije se iz takvih preliminarnih dogovora rodio odličan poslovni partnerski odnos.
Mislim da ako se ekipa dogovori da nema ništa loše u neformalnom dvodnevnom, trodnevnom druženju na jadranu i da u tome ne treba tražiti zakulisne ciljeve.

eto, navi je sve reko... a i pjer... daj slike daj daj daj....
ak nedaš ti, bude dravman sliknul nekaj tu i tam.... jelda dravman??
duke
duke
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1239
Godine : 39
Lokacija : Sveti Ivan Zelina
Datum registracije : 04.04.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by indeksica 10.08.14 12:48

maxina je napisao/la:Mislim da sam na netu našao oglas za taj kamp ali neću stavljati link jer nisam 100% siguran.
Indexice...da li kontakt broj mobitela završava na 48?

Istina.
No slika samog kampa od 2014. je zapravo malo i ja bih najradije da netko meni u poručice pošalje svoju mail adresu, pa ja proslijedim slike.

Trenutno je web stranica u izradi. Evo: www.kampdugiotok.com

indeksica
partner
partner

Female
Broj postova : 90
Godine : 40
Lokacija : zadar
Datum registracije : 31.05.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by PJER 10.08.14 13:02

kolegitze ako ste voljni proslijedite slike i vrlo cu ih rado podići na forumu...da forumiti imaju predodzbu lokacije i svega...
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by pirat 11.08.14 15:47

ja sam zainteresiran, meni odgovara kraj 9. i početak 10. mjeseca..
i stavi slike, ovako teško da ćeš privući nekog.. daj kartu otoka i označeno gdje se kamp nalazi, malo slika okolice, prilaznih cesta.. itd..
je li nam osigurana pitka voda za vrijeme boravka?
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 38
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by Svizac 11.08.14 18:07

Ne želim forumašici indeksici kvariti okupljanje na Dugom otoku u robinzonskom kampu u mjestu Luka. Ova informacija je za one koji bi možda isto voljeli otići na Dugi Otok i spavati u kući, na suhom u krevetu, neovisno o vremenskim prilikama. Cijena je približno ista onoj u kampu, 60 kn po osobi u mjesecu rujnu. Ne znam točnu lokaciju, osim da je smještaj u starijoj kući u mjestu Zaglav  na Dugom otoku, znači bliže trajektu i PP Telašćica. Udaljenost mjesta Zaglav od Luke je oko 6 km, što nebi trebao biti problem za obostranu posjetu i zajedničko druženje. Imam samo broj info telefona od iznajmljivačice i ništa više.
Svizac
Svizac
tipko
tipko

Male
Broj postova : 81
Godine : 66
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 08.08.2014

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by pirat 11.08.14 18:14

teško da će ti netko na ovom forumu prihvatiti tu ideju Svižče, a koliko sam ja shvatio indeksicu ona nama nebi naplatila boravak u kampu
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 38
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by indeksica 11.08.14 18:24

pirat je napisao/la:teško da će ti netko na ovom forumu prihvatiti tu ideju Svižče, a koliko sam ja shvatio indeksicu ona nama nebi naplatila boravak u kampu

Ne bih vam naplatila boravak u kampu.

Ako tko ima vremena i volje zaletiti se 15og, neka mi se javi.
Kasniji termin ćemo lakše i detaljnije dogovoriti, a ovaj bliži je za one spontane.


indeksica
partner
partner

Female
Broj postova : 90
Godine : 40
Lokacija : zadar
Datum registracije : 31.05.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by pirat 11.08.14 18:29

aj stavi te fotke, da ljudi znaju o čemu je riječ.. ovako će ti to brzo pasti u zaborav..

pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 38
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by indeksica 11.08.14 21:27

pirat je napisao/la:aj stavi te fotke, da ljudi znaju o čemu je riječ.. ovako će ti to brzo pasti u zaborav..


Evo sutra ću, nadam se, stići.

Trenutno evo još jedna stranica: https://www.facebook.com/pages/Kamp-Dugi-otok/314376912064700?ref=hl

indeksica
partner
partner

Female
Broj postova : 90
Godine : 40
Lokacija : zadar
Datum registracije : 31.05.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by PJER 14.08.14 12:09

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 16411797713401843579

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 46265824518741130135

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 33207960911621074687

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 48298181050461123525


Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 72760340300597670577

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 96168725258763281514

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 26903095606597241831

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 80742021713746925990



Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 09761753239980769048

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! 87511924866060057025
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by pirat 14.08.14 13:26

uu indeksice, imaš ti još puno posla tu..
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 38
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku! Empty Re: Sad je i službeno: Okupljanje na Dugom otoku!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.