FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Psi u šumi - Page 3 Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
Psi u šumi - Page 3 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
Psi u šumi - Page 3 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Psi u šumi - Page 3 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Psi u šumi - Page 3 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Psi u šumi - Page 3 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Psi u šumi - Page 3 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Psi u šumi - Page 3 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Psi u šumi - Page 3 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Psi u šumi - Page 3 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Psi u šumi - Page 3 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Psi u šumi - Page 3 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Psi u šumi - Page 3 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Psi u šumi - Page 3 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Psi u šumi - Page 3 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Psi u šumi - Page 3 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Psi u šumi - Page 3 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Psi u šumi - Page 3 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Psi u šumi - Page 3 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Psi u šumi - Page 3 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Psi u šumi - Page 3 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Psi u šumi - Page 3 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Psi u šumi - Page 3 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Psi u šumi - Page 3 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Psi u šumi - Page 3 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Psi u šumi - Page 3 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Psi u šumi - Page 3 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Psi u šumi - Page 3 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Psi u šumi - Page 3 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Psi u šumi - Page 3 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Psi u šumi

+18
Lupus3395
mamac za pecanje
ivo
Cober
markonvs
Mrki Medo
emir87
13gregor
pirat
urbana_gorila
zoran
Hombre
maff
kengur32
maxina
Ikarus
Fratt
Nubilus
22 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Cober 26.02.13 16:05

Pseća revolucija protiv nasilja:
Pjesmom protiv ubijanja i zlostavljanja pasa.

U spotu se pojavljuje i Iskra, pas koji nakon ustrelne rane lovca, više ne može da pokrene zadnje šapice, ali uprkos tome, dostojanstveno vodi svoju revoluciju i predstavlja simbol otpora protiv zlostavljanja, mučenja i ubijanja životinja u našem društvu. Dirljiva pjesma "Ja sam Rea" je nastala kao reakcija na ubijanje 46 zdravih pasa i mačaka u junu 2012. godine u Zagrebu.

Zagrebački reper:
http://www.zivotinje.rs/vestiStrana.php?id=4993&name=pseca-revolucija-pesmom-protiv-ubijanja-i-zlostavljanja-zivotinja-video&tip=vesti

Poslušajte:





Cober
bomber
bomber

Broj postova : 111
Datum registracije : 16.12.2012

http://www.zone-2000.net/arhiv/09/014vucica/doc01.htm

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Fratt 26.02.13 17:31

Medvjednica je park prirode i na njoj nije dozvoljen lova,check your facts...ono sto cujes moze biti stubicka ili bistranska strana a to vec nije Medvjednica i ne vjerujem da se tud motas.Ako negdje mozes biti siguran od "tih monstruoznih lovaca" onda je to Mevjednica.
Ako ipak cujes nesto takvog na samoj Medvjednici onda bolje sjedaj u svoj kanu i bjezi jer mozda naletis na neciju pecaru pa ce biti "you have a pretty mouth boy" momenat...
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by kengur32 26.02.13 17:38

osobno poznajem branimiru i iskru... inaće branimira i mirjana iz daruvara su spasile na 100-tine napuštenih pasa što iz kojekakvih šinteraja što sa ulice. i sam sam dugo vremena bio aktivista po tom pitanju... ali, uvjek postoji ali! cjela ta prića bi išla u pozitivnom smjeru i dala rezultate da i tu među ljudima nema egoizma, podmetanja, zavisti, lažnih optužbi.. previše nadrkanih baba! na prosvjedu koji se organizirao baš zbog tog ubijanja pasa su mi se otvorile oči i pozdravio sam se sa tim djelom života! danas još pripomognem kao autsajder udruzi u sk..
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by kengur32 26.02.13 17:41

@fratt... ovo ti fali?
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Fratt 26.02.13 17:55

Koji se vrag događa,ovo pitanje psa i lovištu se jača intenzitetom...kao da mi potenciramo medijske napise. Psi u šumi - Page 3 368870

http://www.radio-mreznica.hr/vijesti/26-2-2013/psi-u-g-stol-postali-lovci-ubijaju-srne

@Kengur-nek si Gorila zapamti melodiju,da ga ne iznenadi... Psi u šumi - Page 3 478256
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by kengur32 26.02.13 18:01

ovo sigurno nisu napravili psi šetača, izletnika... to su psi nedgovornih vlasnika koji svoje "ljubimce" puštaju same u šetnju! i za to postoje zakonski propisi uz odgovarajuče kazne, ja bi ih i poduplo. ovak če naje.... psi, vlasnike i tak nije briga. ako če uopče doći do vlasnika, takvi psi uglavnom nisu ni cjepljeni ni čipirani!
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Fratt 26.02.13 18:11

...ili su psi izbačeni iz auta pa ostali na toj lokaciji.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by kengur32 26.02.13 19:21

ili to... u svakom slučaju krivica ljudi koju bi trebalo kažnjavat!
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Fratt 26.02.13 19:32

Nemam nista protiv toga.A dali je nekom naplacena uopce kazna od 15 K zbog ostavljanja psa na ulici?
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by kengur32 26.02.13 19:35

koliko ja znam ne! ali to je do vet. inspekcije, oni nerado izlaz na teren zbog takvih sitnica. nije im za zamjeriti, pa tko je lud napustiti klimatiziran ured a plaća je ista!
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Cober 26.02.13 23:51

To je uglavnom vrlo namjenski podizanje dirigovane medijske hajke da bi se opravdali nezakoniti postupci ubijanja pasa. Evo šta sam komentarisao povodom sličnih dešavanja u BiH:

"Samo se bijednici mogu iživljavati na psima. Narod koji je pretrpio zločine, ubistva i silovanja u proteklom ratu, sveti se i ispoljava okrutnost nad nemoćnim psima, a trpi među sobom ratne zločince, silovatelje i ubice. Kakav je to narod? Bijednici i psihopate koji na taj način prave društvo jadnim. Hoćete li da vaša djeca odrastaju u sredini gdje policija štiti psihopate i zlostavljače životinja? Hoćete li da vaša djeca odrastaju u takvoj sredini i ponovo dožive strahote ljudskih izroda i zločinaca? Bravo Daliborka, to znači živjeti u boljem, normalnijem i sretnijem društvu."
Cober
Cober
bomber
bomber

Male
Broj postova : 111
Godine : 60
Lokacija : Sarajevo
Datum registracije : 16.12.2012

http://www.zone-2000.net/arhiv/09/014vucica/doc01.htm

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Nubilus 27.02.13 1:00

Em sam započeo temu, em se to kod mene u mjestu odvija, al imam jezičinu. Psi u šumi - Page 3 469245
Upravo ovo je primjer zašto su lovci netrpljivi prema psima i pada im mrak na oči kada ih vide da lete šumom jer to je ljudi moja činjenica, i ovo nije riječ o psima lutalicama nego psima koje vlasnici puštaju da slobodno lunjaju uokolo. I realno to se može dogoditi i od strane psa nekog izletnika, šetača, planinara ako pusti da njegov pas odluta od njega ili krene za takvom divljači koja će na izlazu iz šume upasti u dublji snijeg i postat lak plijen.
Šta se tiče vet. inspekcije i njihovog kažnjavanja osoba koje napuštaju/ostavljaju pse/mačke to je doslovce "witch hunt", prvo to je apsurd jer ima puno živ. bez oznaka, vlasnici koji i dobe kazne žale se na iste pod izgovorom da je pas pobjegao ili se izgubio ili da su ga poklonili pa ne znaju kako je on zapravo završio i sve to nakon podnošenja prijave vet. inspektora nije više u njihovim nego u rukama zakonodavstva. A i ruku na srce od svih stvari koje su u nadležnosti vet. inspekcije ova je bez uvrede stvarno sporedna,
Druga stvar svaka čast prijateljima životinja ali brate mili da ga pretjeruju, pretjeruju na veliko. Dižu linč na skoro sve moguće udruge, nitko im ne paše i ne odgovara, napadaju ljude koji imaju čistokrvne pse da su oni krivi šta su azili krcati jer su za svog psa dali xx eura a na eutanaziju čeka xx pasa i sve ostale stvari. Tu za sve to je samo jedan krivac a to je vlasnik napuštene životinje.
Nubilus
Nubilus
bomber
bomber

Male
Broj postova : 188
Godine : 36
Lokacija : Karlovac/Generalski Stol
Datum registracije : 23.01.2013

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by mamac za pecanje 05.04.13 11:52

Lepi pozdrav svima .Tema je super pogođena i jako mi se sviđa.Ja imam psa lovačkoga kojeg sam spasio od njegovog gazde lovca,koji ga je htio ubiti zato kaj nije položila ispit.Lani kada smo otišli na naš grunt.cijelovrijeme sam snjom išao po šumi irastjeravao sam srne da mi nr rade štetu na vrtu.Godinama sam išao u lovačko društvo tražiti pomoč ili nekakvo riješenje.Nikako ga naći a kada sam psa nabavio ja sam njim javio što se njihov lovočuvar složio.Jer oni u tome dijelu nesmiju pucati.A ja sam sačuvao vrt.Znamo svi da dolaze godišnji odmori ljudi se zasite svojih kučnih ljubimaca.Pogotovo stradaju oni kučni ljubimci koje roditelji nabave svojoj djeci,koja se njih zasite vrlo brzo jernemaju usađenu odgovornost,da pse treba izvoditi van svaki dan nekoliko puta.Naravno pse imačke ubrzo budu ostavljene negdje na putu na more ili pred nekim selom.Normalno kada ogladne da postanu lovci tj. štetočine.Ljudi na selu dosta ne drže do pasa.Te ih ne hrane dovoljno doma smo im daju vodu,navečer ih puste da se sami snalaze.Zato je nastao problem.Sretni su oni psi koji završe uazilu ili ih neko pokupi sa ceste pa ih udomi.Mnogi nastradaju od lovaca ili pod kotačima auta a i u nečijem kokošinjcu ili štali.Kodmene jako puno lovci spase čistokrvne pse daju ih u azil ako ima mjesta.Zato je najbolje šetati pse tamo gdje su lovci najmanje aktivni, gdje su naselja i što dalje od čeka,bliz nama samima.
mamac za pecanje
mamac za pecanje
lingua
lingua

Male
Broj postova : 430
Godine : 62
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 20.03.2013

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by mamac za pecanje 05.04.13 12:30

Kao što mi štitimo svoga kučnog ljubimca tako i oni štite svoju divljač skupa snama koji volimo prirodu i u njoj uživamo kad god možemo.Pomognimo jedni drugima i lako ćemo naći zajednički jezik neće biti problema.Jasam za to da psi mogu ići bez lajne,da se mogu dobro istrčati iskakati pa su kod kuće mirniji.A protivnik sam trovanja životinja pasa lisica.Zašto neko truje pse po parkovima.Pa svima nama mora biti jasno da su parkovi za ljude djecu i životinje,a na šta liće na veliki javni wc.Meni nije drago kada stanem u pseču kakicu a bogme niti drugima,a kamoli da se djeca po njima valjaju.Zato bi svaki vlasnik trebao počistiti za svojim psom i onda se neče događati da psi budu trovani.A trovače treba kazniti što se više može.Ja sam zato da se kazne i vlasnici pasa koji ne počiste za psom i ja imam psa za kojim redovito čistim i svadim se sa drugima oko toga.Svima nam je dobro znano tko nevoli životinjre nevoli niti ljude.Nažalost u našem društvu stradaju najviše životinje jer se na njim lakše osvetiti za tuđe zlo koje nam je načinjeno
mamac za pecanje
mamac za pecanje
lingua
lingua

Male
Broj postova : 430
Godine : 62
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 20.03.2013

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by kengur32 05.04.13 12:42

pa je, potpuno si u pravu! ali ako u parku kvarta di živiš iza svakog grma čući đipsi king sa spuštenim gaćama onda nema smisla kupiti drek za pesom.
ili odeš u šumu i psi su pod kontrolom (čitaj zatvoreni u kombiju) pa ti dođu prvo lovci pa onda policija i tvrde da ni ti nemaš pravo biti tu a kamoli psi.... nema tu mira dok god lovci imaju pravo prednosti na korištenje šume, sve dok se mentalitet ljudi ne promjeni, sve dok se zakoni ne promjene! moram se ograditi, čast izuzecima.. ima i među lovcima ljudina!
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by mamac za pecanje 05.04.13 16:47

To se slažem s tobom imaš potpuno pravo.Samo ima jedna stvarnitko od nas nezna kada će ga stisnuti velika sila.Ponoći kada ništa ne radi nedaj bože nikome toga.Kada bi čovjek znao nosio bi sa sobom vrećicu i alat sa sobom.Dobro lovci znaju kako izgleda napušteni pas a kako koji ima gazdu.najgori slučaj može ti biti da su u lovu a nisi vidio oznake.Meni se je jednom dogodilo kada sam išao na pecanje.Prošao sam oznake i čuvare na putu lovac meje zaustavionakon tristo metara več su počeli pucati po svinjama.Jedino bi tada mogli potuči sve pese koji se nađu na nišanu nakon lova.Sa lovačkim psima ti je teže iči po šumi ilivadi gdje ima divljači .Čim nađe friški trag ode teško se vrača natrag ako nije dobro istreniran.Samo lovci kada vide lovačkog psa kako luta neče ga ubiti nego ga ulove i traže vlasnika jer vjeruju da je pobjegao za divljači.
mamac za pecanje
mamac za pecanje
lingua
lingua

Male
Broj postova : 430
Godine : 62
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 20.03.2013

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by kengur32 05.04.13 17:19

to si dobro formuliro "dobri lovci"! na žalost takvih je jako malo... usput ovi moji , liovci i policajci iz primjera, su me u čudu gledali kad sam ih pitao, na njihov argument/ razlog zašto nitko ne smije bitu u lovištu, zar nebi trebalo izvjesiti obavjest da je u tjeku lovna akcija! ma imam takvih primjera jako puno, samo zato što je dobrih lovaca jako malo..
a ovo sa "nitko ne zna kada će ga stiusnuti"... razumijem ja da postoje i nepredviđene situacije ali ....zar baš iza svakog grma po jedan klingonac? Psi u šumi - Page 3 478256
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by mamac za pecanje 05.04.13 18:16

Na žalost je tako.Neznam jesi li čitao njihov novi zakon bio je u lovačkom vjesniku,oni su zaštičeniji od medveda.Primjer nedaj bože nikome da ti izleti srna pred auto i da je udariš.Pozoveš policiju oni lovočuvara ti dobiješ kaznu za prekršaj pa platiš srnu i odštetu lovačkom društvu i na kraju sam sređuješ svoj auto o svom trošku.A znamo da srna je glupa ko i mačka, čeka dok ne dođeš do nje ona tek onda počme pretrčavat tri metara ispred auta.ili da ti s obale iz šikare skoči na auto.Pa sada ti se žali,a nesmiješ je uzeti.
mamac za pecanje
mamac za pecanje
lingua
lingua

Male
Broj postova : 430
Godine : 62
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 20.03.2013

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Fratt 05.04.13 19:00

To prvi put čujem,može kakav link na taj izmjenjeni podatak u zakonu?
Inače je ovako:

Za štetu nastalu na automobilu zbog iznenadnog naleta divljači na prometnicu, oštećeniku odgovara lovačko društvo iz čijeg područja potječe divljač po principu objektivne odgvornosti, pod uvjetom da lovačko društvo gospodari lovištem uz državnu cestu, a iz tog lovišta je naišla i divljač koja je prouzročila štetu i to bez obzira što mjesto naleta automobila na divljač ne spada u lovište lovačkog društva. 
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by mamac za pecanje 05.04.13 19:37

Čitli smo na poslu pa smo se svi tome zgražali.Znam da je bilo tako kako si ti napiso.Potražiti ću doma taj vijesnik da još dobro provjerim.Mislim da ga imam negdje spremljenog zbog recepta.
mamac za pecanje
mamac za pecanje
lingua
lingua

Male
Broj postova : 430
Godine : 62
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 20.03.2013

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Fratt 05.04.13 19:46

Bilo bi dobro,molim i broj jer i ja primam LV.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by pirat 05.04.13 19:52

mamac za pecanje je napisao/la:Zato bi svaki vlasnik trebao počistiti za svojim psom i onda se neče događati da psi budu trovani.

ovo sam vec vise puta cuo i procitao.. to nikako nije razlog niti se to smije spominjati, jedini i iskljucivi razlog trovanju pasa je taj sto medju normalnih ljudima zive i poremeceni, sociopati, psihopati i ostali bolesnici..

recimo park Maksimir u Zagrebu je krcat ljudskih govana i po tome bi sad trebalo poceti trovati ljude..??
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 39
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Fratt 05.04.13 20:32

Po ovom uzorku,da. Psi u šumi - Page 3 747986
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by mamac za pecanje 05.04.13 21:05

Frat imam jedan broj 1-2 2010 to sam našao ali to nije to.Ja nisam lovac panemam sve brojeve.Probat ću otići u staru firmu ako me puste unutra da to potražim u ormaru.
mamac za pecanje
mamac za pecanje
lingua
lingua

Male
Broj postova : 430
Godine : 62
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 20.03.2013

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Lupus3395 27.11.13 8:19

Meni su u ogradenom dvoristu prosle godine bacili otrov 2m od kucnog praga a drugi psu u boks koji se nalazio usred dvorista , psi nisu bili pustani u selu bez povodca , tek kad bi se uslo u dublju sumu ...... I na kraju sam saznao da je to lovocuvar iz susjednog sela koji je otrovao jos dosta pasa i macaka po mojem selu ....
Lupus3395
Lupus3395
tipko
tipko

Male
Broj postova : 72
Godine : 25
Lokacija : Imotski
Datum registracije : 26.08.2013

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Lupus3395 27.11.13 8:22

Isto tako je otrovao pse od jednog lovca (vjerovatno iz ljubomore) koji je imao vjerovatno najbolje lovacke pse nadaleko ...
Lupus3395
Lupus3395
tipko
tipko

Male
Broj postova : 72
Godine : 25
Lokacija : Imotski
Datum registracije : 26.08.2013

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by pirat 27.11.13 10:05

da mi to netko napravi, nebi se lijepo proveo
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 39
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Lupus3395 27.11.13 20:40

A sta mu mogu !? Uzvracat mu istom mjerom sigurno necu , zasto bi psi patili jer im gazda nije normalan ?
Lupus3395
Lupus3395
tipko
tipko

Male
Broj postova : 72
Godine : 25
Lokacija : Imotski
Datum registracije : 26.08.2013

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by pirat 27.11.13 20:44

istina, najbolje je maknuti se od budala.. ali ne znam bi li se mogao kontrolirati u takvoj situaciji..
postoje pravne institucije.. ne moras istom mjerom.. nikada nebi ubio nekome zivotinju ma sto mi taj covjek napravio.. moze mu se stati na zulj, i zagorcavati zivot.. nasao bi nacin da pati, da se pokaje i da mu to nikad vise ne padne na pamet
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 39
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by mamac za pecanje 27.11.13 21:49

Pirat takav se neče pokajati budi bez brige bez razlike što kaže.Da ga uhvatiš moraš imati dva svjedoka da nisu iz tvoje kuče dalje ti je jasno.Makar danas za životinje se više brinu nego za ljude i prije možeš dobiti zadovoljštinu ali to nije to.Kad izgubiš dobrog prijatelja to ti nemože nitko nadoknaditi s ničime.Zato bi svaki vlasnik psa trebao učiti ga da ne jede hranu koju naže i koju mu netko drugi daje.To je jedino najučinkovitije.
mamac za pecanje
mamac za pecanje
lingua
lingua

Male
Broj postova : 430
Godine : 62
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 20.03.2013

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Stribog 27.11.13 23:58

pirat je napisao/la:
mamac za pecanje je napisao/la:Zato bi svaki vlasnik trebao počistiti za svojim psom i onda se neče događati da psi budu trovani.
ovo sam vec vise puta cuo i procitao.. to nikako nije razlog niti se to smije spominjati, jedini i iskljucivi razlog trovanju pasa je taj sto medju normalnih ljudima zive i poremeceni, sociopati, psihopati i ostali bolesnici..

recimo park Maksimir u Zagrebu je krcat ljudskih govana i po tome bi sad trebalo poceti trovati ljude..??
Potpuno se slazem sa piratom, vecina pasa koje ja znam su puno bolje odgojena od ljudi, o modernim liberalnim roditeljima i njihovoj degenricnoj djeci da negovorim, imao sam priliku vidjeti ovo ljeto na kupalistu gdje je jedno te ista obitelj dolazila i svaki put je mali zapisavao skrinju od sladoleda nazalost tu nemozes nista napraviti jer eto on je mali. Mozda sam rigorozan ali smatram ako nemozes kontrolirati psa ili dijete imas lajnu pa ga zakaci
Stribog
Stribog
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 32
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 09.07.2010

[Vrh] Go down

Psi u šumi - Page 3 Empty Re: Psi u šumi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.