FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Novi Zagreb - Page 2 Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
Novi Zagreb - Page 2 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
Novi Zagreb - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Novi Zagreb - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Novi Zagreb - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Novi Zagreb - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Novi Zagreb - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Novi Zagreb - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Novi Zagreb - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Novi Zagreb - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Novi Zagreb - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Novi Zagreb - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Novi Zagreb - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Novi Zagreb - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Novi Zagreb - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Novi Zagreb - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Novi Zagreb - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Novi Zagreb - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Novi Zagreb - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Novi Zagreb - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Novi Zagreb - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Novi Zagreb - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Novi Zagreb - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Novi Zagreb - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Novi Zagreb - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Novi Zagreb - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Novi Zagreb - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Novi Zagreb - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Novi Zagreb - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Novi Zagreb - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Novi Zagreb

+20
Marko
zb17ghost
shpaga
yasko
nordfjord
NAVIGATOR
goxxon
djomla
Matko
maxina
PJER
Fratt
cutlass
kan
gibo
zippo
LUKSA
mali mačak
puls
ivo
24 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by yasko 07.02.12 22:32

takodjer kad se budekrcilo dva para ruku imate od mene ..samo zovite...dlazimo u pomoc Novi Zagreb - Page 2 393492

yasko
mr.spika
mr.spika

Broj postova : 1318
Datum registracije : 24.05.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by ivo 08.02.12 8:53

Dragi prijatelji, ajm sou tačd. Eto vam, kolega Pulše, skeptiče jedan, mizantropu obični ! Ima, kako vidite, dobrih ljudi, međusobno se prepoznaju, znaće moj prijatelj Zlatko o čemu govorim. Unatoč nevjernom pristupu, također ste pozvani, ako i ne želite pomoći, izvolite stajati sa strane i crvenjeti se.
Naravno da će se uvažiti lumboišijalni problemi nadcijenjenog kolege Katlesa, kao i iskoristiti (eto, Pulše vašeg omiljenog izraza !), njegovi čuveni roštiljarski skilzi.
Ipak sam malo tužan (tu si ne mogu pomoći, po prirodi sam sjetan i melankoličan), ne očituje se posebno mi dragi kolega Fret, njemu je bila namijenjena uloga predradnika (to je onaj koji prede dok radi), ali tome je tako, ne treba pred sebe u životu stavljati preambiciozne ciljeve ni tragati za savršenstvom, ćorav pos'o.
Uglavnom, hvala svima na ovom kratkom trenutku ponosa (ponosa i ne valja previše, tanka je granica koja ga dijeli od oholosti), vidimo se kad ljubičice procvjetaju ! Ako bude prehladno, čekaćemo tratinčice.
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by nordfjord 08.02.12 12:46

Imaš i moju podršku znam sa alatima a AKO NEMAŠ BLIZU MEĐAŠE imam ja neku faking ideju kako to riješit nabrzo.Možda ti je poznat film apocalipsa now sa onim čelavcem .Utom filmu ima pijesma u kojoj se spominje sredstvo uz miris kojeg se liku najrađe ustaje jutrom.Daj sliku terena i materijal kojeg treba satrt.Kojim alatom raspolažeš.Kako misliš to transportirat vadit korenje čim ili misliš sve reciklirat.Možda iskopamo kakav stari motorbike iz tog busha takve trofeje volim najviše.

nordfjord
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 57
Lokacija : od trsta do zemuna
Datum registracije : 28.06.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by ivo 08.02.12 13:16

nordfjord je napisao/la:Imaš i moju podršku znam sa alatima a AKO NEMAŠ BLIZU MEĐAŠE imam ja neku faking ideju kako to riješit nabrzo.Možda ti je poznat film apocalipsa now sa onim čelavcem .Utom filmu ima pijesma u kojoj se spominje sredstvo uz miris kojeg se liku najrađe ustaje jutrom.Daj sliku terena i materijal kojeg treba satrt.Kojim alatom raspolažeš.Kako misliš to transportirat vadit korenje čim ili misliš sve reciklirat.Možda iskopamo kakav stari motorbike iz tog busha takve trofeje volim najviše.

Kolega Nordfjorde, unaprijed hvala na odazivu. Ima se mala motorka i snažna flakserica (oba alata Stihlova). Mislim da će uz dobru volju i dostatan broj ruku alata biti dosta. Ima se, naravno, sjekira i mačeta. Namjera je pokresati sve uže od promjera 30-ak cm, ono što je za ogrjev narezati , a granje, draču, kupinu i razno šiblje hititi na hrpu, pa zapaliti kad se osuši. Ma namjera je družiti se na friškom zraku, proljudikati i lagano prčkati, nije to ORA, kako reče... Gledao sam Apocalipsu s Brandom, par puta, nisam baš sklon napalmu, tim više što imam nekoliko lijepih borova i gdjekoji hrast, koje ne bi dirao. Cilj je prozračivanje, ophodnja (kako bi šumari rekli), a ne potpuna destrukcija vrijednog krajolika. Iz busha, bojim se, možemo iskopati samo smeće koje je susjed Frojne godinama marljivo odlagao na moj novokupljeni grunt, jer to, kako je rekel :"ni' ni za na Jakuševec". Vrlo je ekološki osvješten, ne da zagađivat smetlište. I miroljubiv čovjek, duša, nekidan se letvama pomlatio s bratom, dok su im se žene (inače rođene sestre), uzajamno polivale kipućom vodom. Korijenje bih rado povadio, ali to je zajeban pos'o za radit ručno, a miniranje mi se ne mili. Slike, nažalost, ne znam stavljat na forum, baš mi kolega Pjer pokušava u tome pomoći, pa nikako da uskladimo termine. Možda mi pomogne novi susjed forumaš, koji i onako ne misli fizički pomagati. No, meni je i njegova pisana okrjepa blagotvorna.
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by goxxon 08.02.12 13:27

tko nema u slici, ima u riječima Novi Zagreb - Page 2 747986
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by shpaga 08.02.12 14:00

ivo je napisao/la:Živi li itko od forumaša, osim moje malenkosti, u Novom Zagrebu ?
Pozdrav svima zainteresiranima za krčidbu kod prijatela Ive. I ja sam iz Novog Zagreba! Živim u Zagrebu 28 godina, a u Novom Zagrebu već 13 godina, što mi već pomalo daje za pravo da se približim onima koji tu žive odnavek! Istina dooomaći me još preveć ne prihvaćaju, ali neograničenom strpljivošću možda će se i to dogoditi. Moja neprestana potreba za divljinom rezultirala je time da sam do sada iskrčio puno zaraslih domaćih napuštenih i zapuštenih grunteva dok sam nomadio sa pčelama od Kupe do Jalševca. Bit ću neskroman i reći da je nakon mojih pohoda sa kosirom i sjekirama autohtono stanovništvo Kupinečkog kraljevca razmatralo mogućnost da preimenuje naziv mjesta u Kraljevec!
shpaga
shpaga
bomber
bomber

Male
Broj postova : 176
Godine : 58
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by shpaga 08.02.12 14:22

goxxon je napisao/la:tko nema u slici, ima u riječima Novi Zagreb - Page 2 747986
Prema mojim izvorima Nikola je svoga brata Frojnu zviznul sa železnom šipkom da bi spasil Maricu (svoju ženu) od njezine sestre Dragice koja je nju zalijala z hladnom (bunarskom) vodom dok se spremala nahraniti teleja (mlado od krave). Tak nekak je i u zapisniku.
shpaga
shpaga
bomber
bomber

Male
Broj postova : 176
Godine : 58
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by puls 08.02.12 14:47

Zaprepašten sam ovim odzivom na vaš neizrečen poziv kolega Iveče
i apsolutno bez teksta...

Jedno je ipak jasno,moj uvaženi kolega,
vaše namjere su jasno pročitane;a što sam i sam pripomogao blagovremenim upozorenjem
Sreća je ta što ovaj forum obiluje ovim dobrim dušama koji cijene dobru spizu više neg vlastita leđa
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by maxina 08.02.12 14:54

Ak bude srece-slobodnih dana racunaj i na jos jednu motorku Stihl uz pratecih 93 kg zive vage iz Siska!
Cekam ekipu iz blize okolice da mi se pridruzi u plemenitoj namjeri druzenja na knife-Stihl-barbecue demolition druzenju!
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by maxina 08.02.12 14:56

I da-nosim diktafon jer ce biti i literarni bardovi
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by ivo 08.02.12 15:10

@ Shpaga, pa ova razmirica Frojne i Nikole postaje autentični Rašomon !
@ Puls - jalnuš !
@Maxina - osim što sam tačd, sad sam i pležrd.
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by maxina 08.02.12 15:12

Novi Zagreb - Page 2 30210
pojasni plz
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by nordfjord 08.02.12 20:39

Čuj Ivina ovi tvoji su međaši izgleda na istom tragu kak imoji.Samo ovi moji to rade onak mudro po Podravski.Jebali majku svoju pa jel im nemre dojti zriti u glavu da je bolje i ljepše živijeti u miru i slogi.Pa takva familija dva brata zemu dve sestre za žene jebo ih otac ludi pa mogli bi biti naj naj po svemu u cijelom kraju gadi poremečeni.Daj mi napiši jel je to tak stvarno ili je to samo tak rečeno i kak na sve to gledi lokalna zajednica kaj nema tam popa pa da to malo svetom vodom poškropi.Čisti primjer zla.

nordfjord
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 57
Lokacija : od trsta do zemuna
Datum registracije : 28.06.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by Fratt 08.02.12 20:55

Moj doprinos može biti dvostran-radom ili tekućinom.
Ak se poklope planeti kamo sreće da napravim frendu uslugu i on me još pajdaški nahrani a možda padne i kakva bela...ja sam za,pa da sam i sam za lopatom.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by ivo 09.02.12 9:24

@ Kolega Maxina , evo prijevoda - osim što sam dirnut, sad sam i počašćen, budući ste me proglasili literarnim bardom. Volim se zezati pišući engleski fonetskim načinom.

@ Kolega Nordfjord , uistinu je tako, kolega Shpaga je svjedok, a postoji i policijski zapisnik. Sve je počelo kad je Nikola, vrativši se iz Njemačke, shvatio da je Frojne (Franjo) ,umjesto da sagradi novu štalu, za koju mu je brat godinama slao pare, novac propio. Slično kao u Malom mistu, sjetite se Domenicovog šoka kad na povratku iz Jamerike ustanovi da od "šavanih dolori", brat mu Galileo nije sazidao kondut (zahod), nego da i dalje mora srati u drvenom !
Lokalna zajednica, hm, lokalna je zajednica takva da se u njoj skrasio legendarni kiropraktičar Ante Pavlović, dok ga suseljani nisu umalo ubili batinama, nakon što je on prethodno pretukao popa i jednu postariju ženu. Nije mi poznato gdje je sad skrašen, godinama nije viđen, nakon što je mjesecima ležao u gipsanom koritu na jednoj zagrebačkoj traumatološkoj klinici.

@ Kolega Fret, ushićen sam vašom blagonaklonošću. Neće tu bit puno lopatanja, odazove li se pola forumaša koji su se ovako altruistično javili, mi to pojedemo u jedan dan. Mali bi problem mogao biti belot. Ja tamo, naime, nemam još ni stola ni osnovnog komfora, pa ne znam po čemu ćete bacati karte. Možda uskoči kolega Shpaga, on u blizini ima čvrste objekte pogodne za udobno obitavanje.
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by Fratt 09.02.12 9:36

Ak nebu bele onda možemo igrati kaladonta dok krampamo... Novi Zagreb - Page 2 747986
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by yasko 09.02.12 9:49

ako imate kakvih daski...donestie ja cu vam slozit dvije klupe i stol da s emoze sjest i odmorit malo ... ja cu ponjet cavle i cekic Novi Zagreb - Page 2 368870
yasko
yasko
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1318
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 24.05.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by nordfjord 09.02.12 9:52

Jadno bome.Za tog KIRU-Praktičara smo iz ekipe nešto komentirali da se kreće na relaciji Ivanić-okolica Rijeke mislim Zamet.Onaj band Krešo i Kisele Kiše ga spominje nešto, ako ne griješim.Moguće.Tak sam ja nedavno izvlaćil malog od nevjeste iz sranja(on balavander a jahačica još mlađa,pa bilo briseva ovo ono)a njegova familija nakon svega KAJ TO SI TI SVE NALAGAL ,MOJ SIN KAJ BI ON TO NAPRAVIL MOJE DETE.Sve samo ne vratit pare koje sam dal da govance ne završi u Lepoglavi ko nečija kučka.A oni ponosni Hrvatine u Đermany .Ereko za drugi puta dok ga pošaljete doma odma šaljite Vukmanoviču advokatu pare unaprijed.Nema više bedaka u mojem liku i obliku.To koliko vidim sve više ima zainteresiranih za recimo prorijedu kod tebe.Taj bi se posel mogel napraviti negdi dok snijeg prođe ,ljepše i sigurnije bi bilo dok malo vijetar i sunce osuše zemlju zar ne.

nordfjord
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 57
Lokacija : od trsta do zemuna
Datum registracije : 28.06.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by ivo 09.02.12 9:54

Eto opcije za razmisliti ! Svakako, hvala Yasko, zasad barem na ideji.
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by Fratt 09.02.12 9:55

Nema odmora dok traje obnova ako ćemo starim parolama...

Tak je Nordek,na protuletje se najljepše dela... Novi Zagreb - Page 2 368870
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by ivo 09.02.12 10:01

@ Kolega Nordfjord, apsolutno kad zatopli, koja bi budala zvala ljude na ovaj kijamet ? Sinoć sam malo protumarao gore tražeći tragove lisica (sad se pare), pa najprije pljusnuo u snježni nanos, a za 20- ak minuta se smrznuo ko pi..a, makar sam bio solidno obučen.
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by nordfjord 09.02.12 10:25

Meni paše,mada me podsijeti jer i sam imam slične a i ine poslove.Da se pripremim a ne da ispadne da neču doči jer kao sam obečal.Ja živim na selu i imam te sitno krupne sezonske seljačke posle.Delam a bez potrebe i učinka,a nebi štel razrajtati,ono kaj su moji a i ja teško stekli.Tijedan prije mi pošlji na pp.

nordfjord
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 57
Lokacija : od trsta do zemuna
Datum registracije : 28.06.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by ivo 09.02.12 10:38

Ma hvala na dobroj volji, kao i svima, mogli ili ne mogli doći. Obavijest će biti postavljena u ovoj temi.
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by maxina 09.02.12 11:18

Evo savjet za gazdu Ivu

Pricekaj da zatopli ali ne predugo jer je tada najlakse cistiti sikare i sl dok nisu krenuli sokovi i lisce.
Dakle-proljece u neki lijepi vikend i obavezno najaviti barem tjedan prije da se mozemo organizirati-nauljiti ostrice,staviti meso u pac i sl!

maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by ivo 09.02.12 12:00

Hvala na savjetu, kolega Maxina. Naravno, prije vegetacijskog naleta, nekog vraga i ja znam o flori, spominjao sam negdje gore ljubičice i slične nagovjeste proljeća. Za klopu ne berite brigu, to je moja dužnost i zadovoljstvo. Najava slijedi, blagovremeno.
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by gibo 09.02.12 12:31

Ako budem slobodan, a teško da hoću, zbog ranije preuzetih obveza, odazvati ću se pozivu.
gibo
gibo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 311
Godine : 59
Lokacija : Glina
Datum registracije : 10.04.2011

http://www.oluja-grom,com     www.spomenik,info

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by shpaga 09.02.12 15:19

Slažem se sa svima koji su predložili da se akcija čišćenja kod našeg forumaša Ive Zlatoustog Krasnoslovnog, obavi kada zatopli, no svakako prije faze listanja obilnog korova
i bezrednih raznovrsnih mladica većinom listopadnog, a u manjoj mjeri vazdazelenoga roda.
Javno obznanjujem da s radošću na rspolaganje stavljam svoj veleposjed koji je u blizini, također i sve čvrste, a i klimave objekte koji se tamo nalaze. Nije naodmet pripomenuti da
je vrlo bitna oprema za survival već tamo; ražanj na akumulator, 30 L lonac na plinskom kuhalu, peka, stolovi za komadanje, klupe za sjedenje,...., jazavčarke i mačak za glodanje ostataka iza sitih forumaša koji s ponosom pogledavaju na Ivin grunt koji je zahvaljujući njima postao nova oaza mira, kontemplacije, bijega od civilizacije, jurnjave, žena i ostalih zala.
shpaga
shpaga
bomber
bomber

Male
Broj postova : 176
Godine : 58
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by gibo 10.02.12 7:02

Ja nemam jazavičare, jel' mogu njemački ovčari, 2 kom.
gibo
gibo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 311
Godine : 59
Lokacija : Glina
Datum registracije : 10.04.2011

http://www.oluja-grom,com     www.spomenik,info

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by puls 10.02.12 8:10

Novi Zagreb
mirno popodne
pojavio se niotkuda,tiho
vrata su se nečujno otvorila
žamor je naglo stao
prodorne oči ispod crnog Stetsona širokog oboda prodorno su šarale po lokalu
lokalci su vješto izbjegavali pogled,neki gledajući u pod,neki u Jupiter
silueta je impozantna-glavom dodiruje strop,noge do poda,ramena lagano pogrbljena,desna šaka lebdi iznad boka,prsti titraju dok lijevom vješto mota cigaretu
došao je do spodobe u kutu,dotakao lagano obod šešira šireći usta u impozantan osmijeh
osmjehnuh se s olakšanjem,počeh disati,žamor se nastavio,Zemlja se nastavila okretati

sa zadovoljstvom objavljujem da je održan prvi Novi Zagreb miting u sastavu uvaženi kolega Ivo Milozvučni i moja malenkost
nepremostive razlike u visini,pogledima na konobaricu i boji šešira uspješno prebrodismo uz čašicu razgovora i odgovarajuće osvježenje
u društvu ugodnom vrijeme brzo prođé,rastadošmo se u nadi u bolje sutra i skori ponovni susret-ovaj put bez skrivenih coltova i motiva
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by zb17ghost 10.02.12 8:49

puls je napisao/la:rastadošmo se u nadi u bolje sutra i skori ponovni susret-ovaj put bez skrivenih coltova i motiva

Sa zanimanjem pratim ovu temu, u želji da ponešto naučim od vas literarnih virtuoza o jezičnoj ekvilibristici, te da se, kad dođe vrijeme, pridružim eminentnom skupu i ponudim svoje dvojbeno korisne usluge, bude li mi ikako moguće...

Ne javljah se prethodno, no potaknuo me post kolege pulsa opisom ledene atmosfere i napetosti koja je visila u zraku, gusta da se nožem mogla rezati, prigodom prvog sraza Titana...

..i zato mi dopustite da uputim vapaj iz dubine svoje crne duše:

nikako bez coltova! Bez colta i noža ni u zahod!
zb17ghost
zb17ghost
lingua
lingua

Male
Broj postova : 279
Godine : 62
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.02.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by ivo 10.02.12 8:51

gibo je napisao/la:Ja nemam jazavičare, jel' mogu njemački ovčari, 2 kom.

Uz dužno poštovanje, kolega Gibo, pozvani su samo lovački psi, uz njihove gazde, razumije se. Ovi vaši monstrumi bi mogli silovati i proždrti naše dvije, lovački vrlo perspektivne, ljubimice, u čiji odgoj i školovanje kolega Shpaga i ja već mjesecima ulažemo nadljudske napore. Već smo ih naučili da u kućicu, natrpanu sijenom, primaju na spavanje našeg trećeg ljubimca, mačka Garfilda, a kako je njemu upravo doba izražene seksualne volje, eto nas u problemu !
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Novi Zagreb - Page 2 Empty Re: Novi Zagreb

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.