FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

kako mi je fejs rasturio um...

+29
robert
flecktarn
Guybrush
Mraz
hankok
crospider
lololorenzo
Branimir76
chumaman
PJER
Marko
urbana_gorila
jura
Mad Max
Fratt
mariobab
Migach
Mladen
skyrunner
Igsy
Bobo
Frnja
Mije
trolshein
djomla
nordfjord
DoomsdayST
Mornar
tonka
33 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by Igsy 16.04.12 4:06

@Branimir76 "Kako mi je um rasturio fejs..." kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 990630

Nije stvar uopće u fejsu kao takvom, nego u snazi karaktera pojedinca da se kontrolira i snagom volje odbaci ili prihvati ono što želi.





Igsy
honoris
honoris

Broj postova : 2412
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by lololorenzo 16.04.12 10:49

Upravo to ako nešto može izazvati ovisnost,a nema nekih kemijskih čimbenika(nikotin i slićno) tu nastupa samo snaga volje.Ako mi imamo jaću volju nećemo dozvolit da izazove ovisnost,ali ako nemamo naravno postat će nam glavna preokupacija.
lololorenzo
lololorenzo
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1027
Godine : 27
Lokacija : Split,Hrvatska
Datum registracije : 23.01.2012

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by Branimir76 16.04.12 11:52

Igsy je napisao/la:@Branimir76 "Kako mi je um rasturio fejs..." kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 990630

Nije stvar uopće u fejsu kao takvom, nego u snazi karaktera pojedinca da se kontrolira i snagom volje odbaci ili prihvati ono što želi.





Upravo tako.
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by chumaman 16.04.12 21:56

Mislim da tu osim snage volje i karaktera ima većih problema od tkz.ovisnosti o društvenim mrežama.
http://dnevnik.hr/vijesti/tech/facebooku-pada-popularnost.html
samo jedna od mnogih vijesti kako te iste htjeli ili ne utječu na vaš život a živi bili pa vidjeli
kako će se to tek reflektirati budućnosti.
Ne zaluđujem se anonimnošću ali trenutno se vode velike polemike oko same kontrole
privatnosti korisnika te će te tek vidjeti kuda to sve vodi.
Ne peru me nikakve paranoje jer sam običan user ali pomalo to sve ima smisla.
Tako da se ekipa ne zavaravajte da nešto kontrolirate jer onaj 'netko' gradi veće slike
od vaših zrnaca pijeska.
chumaman
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1451
Godine : 32
Lokacija : između
Datum registracije : 26.10.2011

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by crospider 16.04.12 22:26

chumaman je napisao/la:
Tako da se ekipa ne zavaravajte da nešto kontrolirate jer onaj 'netko' gradi veće slike
od vaših zrnaca pijeska.

e to volim, um koji misli, koji se ne zavarava da ima kontrolu , za razliku od večine. največi problem je shvatiti da imaš problem, a to je tonka učinila i zato bravo..

a sada samo mali dio onoga što se u tajnosti radi..
-tako velika iluzija slobode če biti, da ljudi nikada neče znati da su robovi.
-kada sve bude na mjestu, stvarnost koju smo stvorili za njih če ih posjedovati,
ova stvarnost če biti njihov zatvor, živiti če u samozavaravanju.
crospider
crospider
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 34
Godine : 41
Lokacija : kopno
Datum registracije : 28.06.2011

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by tonka 17.04.12 0:49

@ Branimire pa sad mi kažeš kako imaš fejs?? gdje si brale bio prije:)

"sigurna sam kako je fejs samo u službi kontrole nečeg većega, misilim da ćemo to otkriti kad počme čipiranje.
" po svemu što prolazim u ovom oslobođenju vidim kako sam svaki put bila hipnotizirana i posebno to sad izučavam.Živim bez tv koju već 15 g ne mogu smisliti pa sam vjerovatno i zato ovo raskrinkala. Mislim kako u ovo što govorim nema šanse uvjeriti ljude koji vole tv.
" i naravno opet vam svrćem pozornost na moj osjećaj plastičnosti. znate za Davora Pavunu, on bi mi u sekundi mogao objasniti sve što prolazim. al ja ne mogu doći do njega pa sama sad studiram.
mene je ta palstika u mom biću namučila dok je izašla i ne želim si to više nikad prolaziti. lijepo je biti ono što jesam; biće od mesa i krvi, još kad se rješim ovih pisanja statusa bit ću dobro. zanimljivo je koliko će mi vremena trebati. vi ćete to svakako znati.
Spremna sam muke na duge staze, znate kako progam odvikavanja od H u komunama traje 3 g. a smatraju da si čist zapavo tek nakon 5. pošto je ovo legalnije od H ne bi me čudilo da mi treba nekoliko g.
iz ove kože se ne može, i danas sam ispisala pusto statusa, moram biti strpljiva.





tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by chumaman 17.04.12 10:00

HM,Tonka,Davor Pavuna https://www.youtube.com/watch?v=ZAyVAAhWOuw samo da ostali bolje spoznaju,mislim da u ovom uvodu za NU2 je opis taman....
Može objasniti čak i pokazati put i vrata a ista otvaraš sama.
Nego gledam vrijeme postanja,hm,za osjećaj plastike je to presudno po meni,sličan sam
'problem' imao i sam,rješenje,seoski život.
Leć s kokošima i ustajati s pjevcem i život je sasvam drugi,dan je tvoj,nema lijepše nego dan započeti s prekrasnom zorom.
[img]kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Dsc02375nw [/img]
chumaman
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1451
Godine : 32
Lokacija : između
Datum registracije : 26.10.2011

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by Branimir76 17.04.12 10:18

@Tonka

Imam fejs, ali se ne hvalim kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 747986

Kako sam već naveo, koristim ja njega, a ne on mene. Nema igrica i praznih ispucavanja linkova na sve i svašta. Komunikacija sa ljudima sa kojima ne mogu često (ili nikako) da se vidim - putem poruka i malo ređe chat-om i komentarima. Profil mi je otvoren jer ne krijem ništa. Jedino mi smeta što svi vide kad neki moj "prijatelj" objavi neku budalaštinu.

Pa izvoli kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 747986
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by hankok 17.04.12 12:05

fejs mi je relaksacija i zabava,a ne obveza ili nedaj Bože ovisnost.Koliko god virtualno spaja ljude toliko ih fizički razdvaja
hankok
hankok
lingua
lingua

Female
Broj postova : 452
Godine : 48
Lokacija : metković
Datum registracije : 12.12.2010

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by Mraz 17.04.12 12:24

FB i virtualno okruženje općenito nisu sami po sebi "loši". Tja, pa većinu ljubitelja prirode i avanture sam upoznao preko FB i/ili ovog foruma... za neke od njih mogu reći da su mi već postali dobri prijatelji, a drugi će s vremenom.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by Guybrush 19.04.12 10:25

Gorila i Mraz dobro vele, FS nije ništa kriv, može biti čak i dosta koristan, ljudi su si sami krivi što postanu ovisni o njemu, uglavnom je to zbog faktora pomodnosti i "koriste ga svi pa moram i ja". Koliko će ga tko koristiti, stvar je individualca. Ja osobno ga koristim 5 minuta svakih dva-tri dana, i ne osjećam potrebu za njim.
A što se tiče špijuniranja, i meni se čini da to nije samo bezazlena društvena mreža. Ako ne ide silom, onda treba postaviti stvari tako da ljudi sami zagrizu. Toliko informacija o ljudima na jednom mjestu je presumnjivo da bi bilo nešto bezazleno. Ne samo FS, ima i hrpa drugih stvari.
Guybrush
Guybrush
lingua
lingua

Male
Broj postova : 331
Godine : 39
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 17.12.2010

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by flecktarn 24.05.12 0:36

hmmm....tonka..imamo slična razmišlljanja oko fejsa...sutra budem nešto suvislo napisao!!
fejsbuk je moćan alat....i sumnjivo mi je to sve....posebno otkad sam vidio da se sa drugih foruma i portala i panoramia i googla...povezuješ sa faceoom....to je naprosto bezbroj informacija za osobe kojima zatreba!!
flecktarn
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 283
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 14.03.2012

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by tonka 25.05.12 12:34

fejs je u službi nekog, vrlo je očito. fejs skuplja podatke. i hipnotizira ljude.
al to više nije moj problem, ja sam uvijek spremna umrijeti za svoje ideale.
prošli tj sam polazila najveću kušnju od kad nisam na fejsu, tj od 29.12. 2011.( eto 5 mj ovih dana) i to kad sam si posvjestila kako je dravantura blizu i puno ljudi koji su tam nisu na forumu, al su na fejsu....znam da je sad veselo po zidovima. imala sam veliku borbu u sebi..al sam odolila i moram reći da mi je ovaj tj najlakši ikad...samo sam jedan status ispisala i to u subotu navečer uvezi nečeg doživljenog na poslu u diskoteci(!)........prije 10 dana još uvijek sam ispisivala u umu dnevno barem 6-8 statusa...osjećam se slobodnije i vidim napredak.
iako sam još uvijek zatrovana, samo polako tonka kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 85288
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by robert 25.05.12 18:48

A di su oni sto su i dionice kupili . . . .
robert
robert
lingua
lingua

Male
Broj postova : 454
Godine : 39
Lokacija : izad 7 gora
Datum registracije : 09.12.2010

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by flecktarn 25.05.12 22:12

tonka je napisao/la: fejs je u službi nekog, vrlo je očito. fejs skuplja podatke. i hipnotizira ljude.
al to više nije moj problem, ja sam uvijek spremna umrijeti za svoje ideale.
prošli tj sam polazila najveću kušnju od kad nisam na fejsu, tj od 29.12. 2011.( eto 5 mj ovih dana) i to kad sam si posvjestila kako je dravantura blizu i puno ljudi koji su tam nisu na forumu, al su na fejsu....znam da je sad veselo po zidovima. imala sam veliku borbu u sebi..al sam odolila i moram reći da mi je ovaj tj najlakši ikad...samo sam jedan status ispisala i to u subotu navečer uvezi nečeg doživljenog na poslu u diskoteci(!)........prije 10 dana još uvijek sam ispisivala u umu dnevno barem 6-8 statusa...osjećam se slobodnije i vidim napredak.
iako sam još uvijek zatrovana, samo polako tonka kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 85288

Hm ..ja ne vjerujem u hipnozu...ali sam teoretičar urote i zavjere što se tiče sakupjanja informacija suptilnom metodom kao što je fejsbook!! Znači...ja sad govorim laički..nisam stručnjak niti informatičar ali iznosim svoje mišljenje!! Znači XY strana u današnje vrijeme ima neograničenu mogućnost sakupljanja podataka na jedno mjesto....govorim o informatičkim podacima čijom se analizom može otkrit ahilova peta meta na koju ciljate...ili se podaci jednostavno sakupljaju i mogu se koristiti onoga trenutka kada meta (koja sada uopće nije meta) postane meta!! Sa laičkog(mog) aspekta to izgleda ovako-....danas tikaš na faceu..objavljuješ fotke...mlad si, student..nisi ničija meta..sakupljaš prijatelje, koji će ti za 30 godina možda biti neprijatelji ili će tvoji prijatelji biti neprijatelji nekog drugog..onda odeš na 24 sata...pa sa njega komentiraš, iznosiš svoja politička uvjerenja...klikaš, lajkaš sa njega na fejs, pa onda na večernji pa sa njega...pa onda panoramio..pa objaviš tamo fotografije gdje se krećeš...i tako dalje i tako dalje...da ne govorim o eventualnim transkakcijama, uplatama, blabla... zapravo da skratim priču...pojedinci nesvjesno na više strana (misleći da su zaštićeni) iznose svoje privatne stvari koje sada izgledaju benigne ali za 20 godina će ih netko zlouporijebit ...naravno kad i ako to bude imalo svrhe!! Danas si studoš...sutra..za 20 godina si političar, donosiš neke odluke koje se kose sa strateškim odlukama drugih ljudi...da bi te diskreditirali...odlaze na svoj mega-ultra-giga-maksi hard disk na kojeg su sakupili gomilu podataka i pronalaze tvoju ahilovu petu...npr, prije 15 godina si na fejsu pisao nešto što je neprihvatljivo sa današnjeg, trenutnog pogleda...sustava vrijednosti...npr glorificirao si Staljina....negdje u nekom postu..navodim banalan primjer...ili pronađu tvoju fotografiju sa bocom žuje u ruci i proglase te alkoholičarem iako nisi...govorim banalno sada..(možda kakam i ja previše ali eto) kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 478256 !! Svojedbno sam čitao da ameri razvijaju softver koji će (ako već nisu) prikupljati sve baze fotografija sa interneta....i softver će imati mogućnost analize i usporedbe sa drugim fotografijama odredit gdje je vaša fotografija bila slikana!! Možete li zamislit stroj-STROJČINU i njegove svemirske mogućnosti koji će objedinit sve fejsiće, twitiće, IP adrese, mobitele...fotografije...bankovne podatke, račune!!??? Ukoliko postanete public enemies...vi nemate šansu...jer vi možete bit svetac....Bog..ali će vas mediji prikazati sasvim drugačije!! Tko nam garantira da pola svijetske službene povijesti nije namontirano i iskonstruirano..tko nam garantira da iza borbe protiv ptičje gripe zapravo ne stoji nešto sasvim drugo!!??
flecktarn
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 283
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 14.03.2012

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by Molokai 26.05.12 20:44

flecktarn je rekao : Tko nam garantira da pola svijetske službene povijesti nije namontirano i iskonstruirano.

Poznato je da pobjednici pišu povijest pa eto slažem se s tobom.
Molokai
Molokai
spikač
spikač

Male
Broj postova : 669
Godine : 47
Lokacija : Krk
Datum registracije : 26.03.2012

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by tonka 29.05.12 22:53

danas je točno 5 mj da nemam fejs, da sam ga isključila..a to moj mozak, moj um još ne kuži.
moj um i dalje piše statuse,( nakon ovog vrlo živog vikenda sve događaje po diskačima sam u umu objavila na fejsu) gleda fotke prijatelja, piše poruke, lajka sve što mi se sviđa, itd...i
iz ove kože se ne može, strpljen- spašen, čekam kad će to prestati...
i obavezno svaki dan gledam šta ima kod mraza na zidu...hehe...um rulez!
moj um je čudo!!! čudo otpora relanom životu..kao ono, fantomski udovi kod amputacije:)
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by puls 29.05.12 22:59

Teško mi je to razumjeti,ali mogu shvatiti-koliko god to kontradiktorno zvučalo.

Kolegice Tonka,vidim da je to za tebe velika stvar pa od srca čestitam!
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by tonka 29.05.12 23:07

možeš mi čestitati jer sam poništila svoj profil i jer odavno već nisam plastična...sve drugo treba još vremena. znam da ću biti slobodna, samo je zanimljivo kako ću to postići i nakon koliko vremena od poništavanje profila.
inače puno komuniciram s ljudima, jako puno. šutim i vidim..da je jako puno ljudi plastično i jako puno ljudi je zarobljeno fejsom u umu ...al nema koristi išta im reći, nemam šanse, jer im se to sviđa i jer ne shvaćaju da su zarobljeni..to je opasnost legalnih ovisnosti..tu je svaki čovjek odgovoran za sebe...nije sve što je legalno zdravo, al ne pada mi na pamet ljudima oko sebe išta reći, a ne! nisam poludila...zato se ispucam ovdje u temi:)
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by chumaman 29.05.12 23:27

Bravo, Tonka ,nikako nisi poludila i svakako si donjela ispravnu odluku što se tiče brisanja profila,hurraaa još jedan free man tj woman kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 393492
chumaman
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1451
Godine : 32
Lokacija : između
Datum registracije : 26.10.2011

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by chumaman 08.06.12 9:26

Još izlet na burzu,pa malo tužbi,pa lagano ,lagano
http://dnevnik.hr/vijesti/tech/facebook-je-postao-predosadan.html
chumaman
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1451
Godine : 32
Lokacija : između
Datum registracije : 26.10.2011

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by tonka 28.06.12 1:34

eto 29. 6. će biti 6 mj da nisam na fejsu...a to moj mozak uopće ne kuži...nekad se još uvijek borim biti u realnosti, vratim um u sadašnji trenutak...još uvijek pišem statuse, vrtim pp, pišem ih i primam....virim mrazov profil, pišem mu komente na slike, na njegov status i stavljam mu like.....eeee moj bratac, nije mi lako kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 747986

zatrovana sam jako...pitam se koliko će još ovo trajati i molim se jako za očišćenje.......ovo mi je životna lakcija o osjetljivosti uma i kako ga trebam čuvati.
pomaže mi obavljanje znanja iz filozofije, teologije...pomažu mi realni susreti.
dok se kupam u moru shvaćam to kao terapiju realnosti...
predugo i presporo ozdravljenje.....lekcija života very expencive kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 592423
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by Stribog 28.06.12 6:50

Eto da se i ja izjasnim, poprilicno koristim facebook (po cijele dane visim na njemu) no koristim ga kao sredstvo komunikacije kao sto je prije njega bio msn, da nema ljudi nebi ga koristio, kako znam da nisam hmm ovisan kako ljudi tvrde? Nemam potrebu kad odem na kavu ili van imati ga na mobiteli niti ako odemo u sumu na par dana ili tako negdje uopce razmisljam o njemu, tu je dok mi je dosadno i kad trebam nekoga kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 368870 kad imam nesto drugo za raditi zaboravim ga (evo recimo bio sam 3 dana odsutan i kada sam dosao kuci sam se tek sjetio da bi bas mogao provjeriti fejs sta ima xD)
Stribog
Stribog
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 32
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 09.07.2010

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by tonka 07.10.12 21:18

već skoro 10 mj nisam na fejsu. makla sam se jer sam postaal ovisna i zatrovana.
sad sam dobro, puno simpotoma je nestalo...fejs je nešto što sam davno imala i ne trebam ga više. al još samo ponekad u umu napišem pokoji status.....
jako mi je pomoglo aktivno ljeto....uspjevam , Bogu hvala! sretna sam :)sono felice:)
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by Igsy 07.10.12 23:42

i da se vratiš, vjerojatno se nebi snašla u pustim izmjenama... taman se priviknem na nešto i onda puf dođe nešto novo kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 855911
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 35
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by tonka 13.12.12 21:05

evo sad je g dana da nemam fejs.. kad mi bio je totalno blokiran centar za čitanje, um zatrovan.....svašta sam prošla do danas...al sam evo slobodna. nemam nikakvih simptoma više...prvih 6 mj je bilo teško, a onda do danas sve lakše..danas nekad odem na kćerkin fejs zbog fotki rodbine iz egzotičnih zemalja i to je sve.i poslije nemam nikave simptome trovanja..znači da sam slobodna..na ekranu mog uma više ne pišem statuse...
POBJEDILA SAM!!!
Ja mogu reći svoje isustvo; ta vrsta gubljenja vremena mi uopće nije trebala u životu.....
kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 304316
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by Hombre 14.12.12 1:38

tonka je napisao/la:evo sad je g dana da nemam fejs.. kad mi bio je totalno blokiran centar za čitanje, um zatrovan...
Tonkaaa! Nije htjela da se fejsaaaa! Pa mi je reklaaa! kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 478256

Ljudi su skloni mnogim zavisnostima i još mnogo prije fejsa i foruma bilo je zaluđenih koji nisu mogli dočekati da se logiraju na BBS.
Bila si podložan medij i kad si vidjela da to obuzima prekinula si. Imala si apstinencijsku krizu kao i svi koji se skidaju s neke ovisnosti. Ništa posebno. Uspjela si riješiti jedan mali problem koji je tebi bio velik, a broj onih koji su okupirani njime je velik ne zato što u njemu leži neka tajna već što je nama ljudima nešto takvo normalno.
Netko popije čašicu žeste pa se navuče na alkohol, neko popuši joint pa dođe do igle, neko ispuni listić na kladionici pa potroši sve što ima, netko popuši prvu cigaretu pa završi na par kutija dnevno... to su oni koji su predodređeni da postanu ovisnici. U svemu gore napisanom ima onih koji su umjereni, popiju dnevno čašu ili dvije vina, trgnu ponekad rakijicu, tjedno ili mjesečno uplate najeftiniji listić u kladionici i žive tako bez potrebe za više. Nekoga pak ne privlače te najčešće ovisnosti i sasvim normalno žive bez njih. Ljudi koji se navuku u biti se ne mogu tužiti jer su sami tome krivi. Oni koji bi se mogli tužiti su oni koje okrpi neka bolest pa kad ti se dogodi da ono što hoćeš, želiš, voliš, obožavaš raditi nisi u stanju jer ti bolest ne dopušta tek si onda na listi onih koji s pravom mogu reći da imaju problema pa budi sretna što nije bilo nešto takvo.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

kako mi je fejs rasturio um... - Page 2 Empty Re: kako mi je fejs rasturio um...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.