FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

SPORT - sportovi kojima se bavimo

+65
dzolix
roy
poletan
gorky
oštrač
ivo
Sovinjak
goxxon
Odin
puls
neko69
pirat
Count
archery
maxina
mgizdi16
tonka
glock
Kuzma
marinko
Drobny
miles
Guybrush
Lovac23
orao
baksek
brdo
Winterwolf
stbora
trail master
cutlass
robert
DoomsdayST
Mije
yasko
gomar
gibo
Luftwaffe
Bobo
Utvara
roberto
LUKSA
darko1
The night
Mladen
rinos
Nero Rii
Aries
Strider
Mad Max
Marko
Cave Bear
senad123
skyrunner
NAVIGATOR
Fratt
jratko30
ronna
Šimun
Mraz
Login
Target
hankok
damjan
Ikarus
69 posters

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by Lovac23 02.02.12 10:24

Imaju hajmo ih nazvati i turniru i u WC ....priststvovao jednom kao gledatelj....u Crkvenici...Sva operam je tu ...rukavice za UFC,kacige,klinci koriste i "panicre za tejlo"...ne rade se tehnike lomljenja i to je to
Vecina borilackih vjestina se prilagodila modernom zivotu i sada su vjestine SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 747986


Lovac23
lingua
lingua

Broj postova : 211
Datum registracije : 04.12.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by Bobo 02.02.12 11:22

Evo kako sam ja shvatio, kod borilackih vjestina nema natjecanja a sport je natjecanje! Npr. u wing chunu je cilj u sto kracem roku onesposobiti protivnika tj obraniti se tj nije namjenjeno natjecanju, a u borilackom sportu postoje natjecanja i bodovanja sta nije slucaj kod borilackih vjestina, bar je takvo moje vidjenje!
No pustimo filozofiju na stranu, ionako ne volim o tak necem filozofirat po forumima a i opcenito! Glavno da se necim bavi, ne podcjenjujem niti jedan sport ili vjestinu! Osobno sam zadovoljan sta se bavim fizickom aktivnoscu da ne zakrzljam prevec, ionak sam nakupil masnoca dosta tokom neaktivnosti tak da je svaka aktivnost meni dobro dosla :migg:
Bobo
Bobo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 305
Godine : 39
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 18.11.2010

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by DoomsdayST 02.02.12 11:38

Da bi ima koliko-toliko siguran sparing ili borbu, moraju se postavit pravila, i dodat zaštitnu opremu, po potrebi... I to onda ode u domenu sporta...

Svaka BV bi po mom mišljenju profitirala od barem slobodnog sparinga, ali naravno, ne mogu se u tom slučaju primjenjivat sve tehnike... To ne čini vještnu ništa manjom, ukoliko je sparing - sportska borba samo još jedan od alata za učenje, a po meni, to je jedan od bitnijih alata za onaj 'borilački' dio svake vještine...

Naravno, to je samo moje osobno mišljenje...

=)
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by Utvara 02.02.12 13:50

Doomsday, prva konstatacija ti je netočna. Trening u dvoje ne čini od vještine sport.
Definicija je vrlo jednostavna, borilački sport u svojoj osnovi podrazumijeva natjecanje. Naravno, stoji da je većina (ako ne i svi) borilačkih sportova poteklo iz vještine, ali princip treniranja i konačni cilj i svrha su drukčiji. Ovako ugrubo se može prepoznati koje je sport a koje vještina po sistemu rankiranja. Vještine uglavnom ne dodjeljuju pojaseve u boji i slične oznake ranga.
Elem, generalno prema definiciji sport se trenira sa glavnom svrhom natjecanja, dok vještina ima više holističku primjenu za cilj, ljudi često to opisuju kao stil života. Naravno, nije crno-bijelo, yin yang princip i ovdje vrijedi =) sport od vještine nije tako grubo odreza, sadrži njene elemente ( i u tom pogledu stila života i filozofije), ali takva je definicija.
Utvara
Utvara
bomber
bomber

Male
Broj postova : 143
Godine : 46
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 10.08.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by miles 02.02.12 14:16

<--------<<<< Biljar, ispijanje gemišta na eks iili ak mi se baš fizički napreže onda stolni tenis...

miles
miles
lingua
lingua

Male
Broj postova : 200
Godine : 32
Lokacija : Zagorska klet.
Datum registracije : 15.10.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by DoomsdayST 02.02.12 14:47

@Utvara - u pravu si, natjecateljska komponenta u sportu postoji, iako u rekreativnim oblicima istog manje nego u natjecateljskim, ali uvijek postoji...

Ja sam želio naglasiti da se kod slobodnog sparinga mora držati određenog skupa unaprijed utvrđenih pravila, a što je preduvjet svakoj sportskoj aktivnosti... Samo to...

=)
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by stbora 02.02.12 15:57

Vestina je izvorna i u njoj nema ogranicenja, sve je dozvoljeno. ako na takmicenju ima ogranicenja tipa zabranjeno udariti genitalije, cupati usi, napadati oci... onda vestina prerasta u sport.
stbora
stbora
bebač
bebač

Male
Broj postova : 3
Godine : 46
Lokacija : Nis
Datum registracije : 27.02.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by Drobny 03.02.12 8:12

Rukomet. Počeo sam sa trinaest i poslije vrlo kratkog vremena ušao u seniorsku momčad jednog nižerazrednog ligaša, na poziciji desnog krila. Uz starije siugrače i dobrog trenera napredovao sam do dobrog igrača, ali već sa sedamnaest prestao zbog ozbiljne povrede koljena.

Tenis. Samouki sam igrač, ali igram ga od sedamnaeste godine i sada sam neloš veteran, koliko neloš može biti igrač sa 115 kg i 54 godina SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 350615

Biciklizam. Laganini vožnja sa ženom, ali nastojimo otpeljati barem petnaest kilometara dnevno u sezoni. I danas vozim antikni Rog Maraton, moj prvi bicikl!

Ribolov. Isključivo varaličarenje, više zbog šetnje po prirodi nego zbog adrenalina ili ulova. Danas nažalost sve rjeđe...

Motociklizam. Hmmm... više hobi nego sport, ali i on ima svojih adrenalinskih strana. Gušt su mi putovanja, ali za njih nažalost imam premalo vremena, mogućnosti i okolnosti.

Ponekad pingić, badminton i košarica sa frendovima protiv sinova. Oni nas nadskaču, mi ih izlupamo. U našim glavama, košarka je kontaktni sport! SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 69343

Drobny
tipko
tipko

Male
Broj postova : 67
Godine : 65
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 05.05.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by marinko 03.02.12 15:26

uff di sam ja uletio, sve neki borci, ninje, tarzani, bruce lee-ovi,,, SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 676815 SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 676815 sala naravno

ovako je to bilo, u srednjoj skoli spletom okolnosti pokusao trenitat odbojku, bio na 4-5 treninga i naravno nije mi se svidjelo kao niti jedan drugi ekipni sport.

zatim opet u srednjoj pocela neka planinarska sekcija i picili smo par puta po dilju dore-dole tamo-vamo ni to mi se nije svidjelo, puno pametovanja, pravila, idemo tamo gdje nam neki stari brko kaze. neznam, nije mi svidjelo!

ali cjelo vrjeme je tu bila prisutna moja velika ljubav, BICIKL!

tako da se unazad tri godine aktivno natjecem u slavonskoj brdskobiciklistickoj ligi!

i nezelim probavat niti jedan drugi sport!! SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 393492 SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 393492
marinko
marinko
lingua
lingua

Male
Broj postova : 252
Godine : 41
Lokacija : grad koji stalno plovi
Datum registracije : 29.01.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by Kuzma 03.02.12 17:25

- atletika (prvi sport s kojim sam započeo još prije 1. osnovne - trajalo nekoliko godina, a potrčim još i danas ako negdje kasnim)
- tenis (cca 2 godine, a danas ga igram rekreativno kad stignem)
- rukomet (2-3 godine)
- karate (trebao polagat za smeđi pojas pa su prestali treninzi jer je počinjao rat)
- plivanje peranja, podvodna orijentacija, ronilačke vještine u bazenu i moru (bio juniorski prvak hrvatske na 50 m i time dobio kategorzaciju od olimpijskog, seniorski prvak hrv u vještina u bazenu)
- stolni tenis gotovo svaku vecer nakon nastave u srednjoj skoli
- košarka (rekreativno sa ekipom)
- odbojka na pijesku
- street hokej
- klizanje (odem s vremena na vrijeme ako nađem društvo)
- pucanje iz zračne puške, danas tu i tamo streljaštvo sa Navijem
- poletio sa paraglajdom jedno metar i pol u zrak u tandemu pa nas srušio reful sa leđa (nisam imao kože na desnoj podlaktici od klizanja po nizbrdici na istoj)
- podvodni ribolov (ponovno počeo povremeno prije 2 godine)
- plivanje maratona (zadnji put prije 10 godina)
- bicikliranje na duže staze (rute do 100 km)
- teretana (danas imam smontiranu šipku iznad ulaznih vrata pa na njoj odradim zgibove)
- instruktor ronjenja sa bocama za rekreativno i tehničko ronjenje od 2001. (radio 8 godina u ronilačkom centru i certificirao više od 300 ljudi, u ronjenju od `94-te)
- skijaški učitelj pripravnik
- windsufing (dok sam imao svoju dasku)
- probao wakeboard, skijanje na vodi
- danas aktivno streličarstvo (compound)
- badmintom igram jedno tjedno preko zime
- kad sam skuzio da mi je sport u krvi usput sam završio i kineziološki fakultet (probao ostale sportove kojima se prije nisam bavio)
- završio planinarsku školu
- speleologija (jedno 2 godine)
- paintball probao

dosta mi je nabrajanja ali sigurno sam nešto zaboravio.... SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 990630
Kuzma
Kuzma
bomber
bomber

Male
Broj postova : 199
Godine : 44
Lokacija : Karlovac/Zagreb/Varaždin
Datum registracije : 29.11.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by Mije 03.02.12 19:05

Covjece moj, mislim da si bolji od svih nas ukupno!! SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 374724
Mije
Mije
spikač
spikač

Male
Broj postova : 694
Godine : 32
Lokacija : Barban, Istra
Datum registracije : 30.09.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by Bobo 03.02.12 19:59

Stvarno svaka cast! Koja raznolikost sportova!
Bobo
Bobo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 305
Godine : 39
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 18.11.2010

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by Kuzma 03.02.12 22:00

Sve to super izgleda na papiru ali nazalost dani prekratko traju da se covjek stigne bavit svime sto zeli i voli, a pogotovo kad jos imas malo dijete.
I da, zaboravio sam spomenut jedno lijepo iskustvo sudjelovanja na pustolovnoj utrci na Bjelolasici 2000-te.
Kuzma
Kuzma
bomber
bomber

Male
Broj postova : 199
Godine : 44
Lokacija : Karlovac/Zagreb/Varaždin
Datum registracije : 29.11.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by NAVIGATOR 03.02.12 22:36

od svih sportova kojima sam se bavio padobranstvo mi je u najkraćem roku dalo najviše, i gušta, psihičke stabilnosti i samopouzdanja. nekako si uvijek od tada u glavi misliš pa ako si mogao s 5000m skakati iz ispravnog aviona onda je sve ostalo nebitno, svi ostali problemi su pre mali da bi te u životu značajnije opterečivali, nekako te to stanje svijesti promijeni a život ti naočigled krene poprilično brzo i to u pravom smjeru.

najgorije je doči na aerodrom i kad te dočeka kiša a pilot i voditelj skakanja kažu dečki danas ništa.

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1175Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1176Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1178Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1179Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1181Small

druga je mrska nam situacija magla, kao ni za kišu neznaš dali će se razvedriti, po magli također nema skakanja(osim ako se baš mora, onda skačemo i po tuči)

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1187Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1188Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1189Small

no kada se stvari poklope, a poklope se često gušt je fantastičan, jedina aktivnost koju bi s vremenana na vrijeme upražnjavao radije od sexa je padobranstvo.


inače tek da znate da svaki padobranac već za prvi skok sam pakira svoj padobran.

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1264Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1205Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1265Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1266Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1267Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1268Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1269Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1270Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1272Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1275Small

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1192Small

nema lijepšeg početka jutra od skoro 2 minute slobodnog pada, zapravo ima, kad rano ujutro otvorim oći uz svoju kćer a ona mi se smije i drma me rukama i nogama i veli tata ajmo se voziti biciklima...
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by yasko 03.02.12 22:40

navi tebi je zanimljivo u zivotu svasta si probo i svugdje bio..jako ljepo...ja biisto htjeo jprobat skakt sa padobranom jednog dana
yasko
yasko
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1318
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 24.05.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by glock 03.02.12 23:46

Navi,jesu tu Dejo i Golub ako se ne varam,jel bio i Pezer?Poznate face.

glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1128
Godine : 60
Lokacija : Hr
Datum registracije : 31.01.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by miles 03.02.12 23:47

Navigator je napisao: "...inače tek da znate da svaki padobranac već za prvi skok sam pakira svoj padobran."

Volio bih barem jednom probati skok s padobranom, ali u drugu ruku već 20 godina nisam ni košulju složil kak spada a kamoli padobran...kakav sam baksuz vjerojatno bi se skršil prije nego bi ušao u avion. SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 747986
miles
miles
lingua
lingua

Male
Broj postova : 200
Godine : 32
Lokacija : Zagorska klet.
Datum registracije : 15.10.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by NAVIGATOR 04.02.12 0:17

glock je napisao/la:Navi,jesu tu Dejo i Golub ako se ne varam,jel bio i Pezer?Poznate face.
jesu, bio je
ma da baš ne spominjem prava imena ekipe

ste skužili koje sexy brile imam(boja) SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 832331 to su mi od cure SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 747986
biti će još nekih zgodnih letačkih fotki s njima(al nisam gay)
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by NAVIGATOR 04.02.12 0:42

miles je napisao/la:Navigator je napisao: "...inače tek da znate da svaki padobranac već za prvi skok sam pakira svoj padobran."

Volio bih barem jednom probati skok s padobranom, ali u drugu ruku već 20 godina nisam ni košulju složil kak spada a kamoli padobran...kakav sam baksuz vjerojatno bi se skršil prije nego bi ušao u avion. SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 747986

ma nije to tak teško, nakon nekog vremena postane rutina al prvih nekoliko puta je frka još si u zraku misliš pa valjda sam sve dobro spokopčao i one gumice našpanao kak treba SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 747986

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 IMG_1204Small
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by Luftwaffe 04.02.12 0:44

gibo je napisao/la:Luftwatte, ti k'o da imaš 47 k'o i ja, a ne 17. Kad si se stigao svime time baviti. A ovaj zadnji, wing chun, e taj je najbolji. To je onaj Bruce Lee trenirao, jel'tako??? Ja se ipak sada bavim samo nogometom, rekreativno i to kao trener klinaca.

pa tae kwon do sam isao zasebno, a judo,plivanje i ronjenje zajedno tj. ta tri sporta istovremeno....dosta ljudi me pita kao kako ja imam tolko godina a sportom se bavim 20g SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 747986 SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 469245

a ovaj wing chun mislim da je bruce lee isto al nisam siguran
Luftwaffe
Luftwaffe
spikač
spikač

Male
Broj postova : 666
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 30.03.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by Mije 04.02.12 1:51

Uh, padobraski skokovi, moja velika zelja... =)
Mije
Mije
spikač
spikač

Male
Broj postova : 694
Godine : 32
Lokacija : Barban, Istra
Datum registracije : 30.09.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by gibo 04.02.12 7:38

Navi svaka čast na skokovima. Kada sam ja prolazio to iskustvo sve je bilo OK al visinu ne volim tj., strah me je i to toliko da se počnem znojiti, prvo dlanovi a zatim sav. Za par minuta mokar sam k'o miš. Al' svoje skokove sam odradio, dobio značku i knjižicu i više ako Bog da gore ne. Osim ako zadaća bude zahtijevala nešto takvo. I još nešto , skakao sam iz Antonova, kakav je osjećaj skakati iz helića?
gibo
gibo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 311
Godine : 59
Lokacija : Glina
Datum registracije : 10.04.2011

http://www.oluja-grom,com     www.spomenik,info

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by NAVIGATOR 04.02.12 9:11

skakao sam i ja puno puta iz antonova, on te kad se baciš ispljune ko hraćak, iz helića je savršeno skakati. kao prvo grabi visinu poput nekog turbo lifta. avion mora vrtiti krugove da nabere visinu i treba mu 20tak minuta za 2-3 tisuće a helić je gore za nekoliko minuta i to se samo vertikalno digne.
na heliću skinu kompletan zadnji dio pa skačeš s velike rampe-platforme, kako helić stoji u zraku nema jake struje zraka kao kod aviona tako da padaš kao u bunar uglavnom započneš skok višestrukim saltom, super osjećaj. osobno najviše volim skakati iz helića.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by hankok 04.02.12 11:55

po slikama vidim da ti je padobran najviše gay SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 747986
hankok
hankok
lingua
lingua

Female
Broj postova : 452
Godine : 48
Lokacija : metković
Datum registracije : 12.12.2010

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by gibo 04.02.12 12:07

Ja sam skakao sa 800 metara i jedan borbeni sa 400. Tako da ne znam te osjećaje. Odslušali smo 4 dana predavanja i slaganja padobrana, zatim ispit, složili padobrane za skok, otišli kod ČK na aerodrom, ušli u avion i rekli nam ovako iskačete ovako dotičete zemlju, probajte iskočiti. Mi probali, svaki jednom, ušli u avion oni ga upališe i mi gore uz riječi: Što ste se stisli vi ste Garda, bi to možete. I to je bilo to. Krepa' sam do kraja ali kol'ko je trebalo za značku sam napravio i više JOK. A nama su rekli da je iz helića puno gore baš zbog vrtloženje zraka.
gibo
gibo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 311
Godine : 59
Lokacija : Glina
Datum registracije : 10.04.2011

http://www.oluja-grom,com     www.spomenik,info

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by DoomsdayST 04.02.12 13:25

Padobranstvo je i meni želja, ako uvatin vrimena...

Od ono mrvu teorije šta san pokupija, virujen da je gibo skaka sa vjnim padobranom, manje površine i zakačenog na sajlu tako da se odma nakon iskoka otvori... U tom slučaju, helić bi moga napravit probleme jer se padobran otvara odma ispod njega di je vrtloženje najjače...

Po svemu sudeći, Navi je iskaka tako da bi prvo bija neko vrime u slobodnom padu, pa na granici otvara padobran... Tu mu helić nebi smeta, nego bija plus kako je i opisa...

Volija bi provat i jedno i drugo... Iako kažu da je doskok sa vojnom kupolom ajme težak... Pogotovo natovaren opremom...

=)
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by Kuzma 04.02.12 13:28

Nemogu reci da se bojim visine obzirom da sam penjao alpinisticki smjer i visio u jami na vertikali od 300 m, ali iz aviona dok je ispravan sigurno necu skocit.
Mozda ako nabavim gay naocale SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 832331
Kuzma
Kuzma
bomber
bomber

Male
Broj postova : 199
Godine : 44
Lokacija : Karlovac/Zagreb/Varaždin
Datum registracije : 29.11.2011

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by NAVIGATOR 04.02.12 14:54

ma ja sam iskakao iz sveg što leti, no u zadnje vrijeme u hrvatskoj sportsko padobranstvo je na umoru, cijene skokova su 3 x skuplje nego prije dvije godine a klupski avion koji nas je služio desetlječima stradao je pri sljetanju i zbog nesposobne uprave nikada nije popravljen.

ja sam se zadnjih dvije godine više preorjentirao na paragliding, iako ima i to svojih čari ali je neusporedivo sa slobodnim padom koji je bit padobranstva. najviše sam skakao sa koji metar manje od 5000m. radim to za gušt ali i zbog posla. u hrvatskoj ima dečki koji su u tome pravi majstori i koji imaju tisuće i tisuće skokova iza sebe.

stavim kasnije malo fotki i iz zraka.

NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by Fratt 04.02.12 15:04

Svaka čast Navi,prvenstveno zbog hrabrosti da zakoračiš u propanj a još više da staviš ovakvu kacigu na glavu. SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 747986
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by tonka 04.02.12 15:44

oj navi slinimmmmm. SUPER! to ću ja nadam se ovog proljeća. ovaj tečaj ovdje u Medulinu kosšta 3 i pol tisuće kn...ma ja bi samo jednom..
također sanjam MAČEVANJE. ovdje je najbliže u Poreću.
bavila sam se rukometom u djetinjstvu, pa ostalo sve rekreativno, rolanje, trčanje, bicikli. da sam jako jako mlada dala bi se u free running-parkour.
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by mgizdi16 13.02.12 11:22

7 godina nogomet i dalje se još bavim.U slobodno vrime planinarenje,parkour a i ponekad s biciklom znan otić na veće relacije.
mgizdi16
mgizdi16
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 38
Godine : 30
Lokacija : Klis
Datum registracije : 07.02.2012

[Vrh] Go down

SPORT - sportovi kojima se bavimo - Page 4 Empty Re: SPORT - sportovi kojima se bavimo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.