FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Leatherman Fuse - mišljenje

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Katakomba
tipko
tipko

Broj postova : 56
Datum registracije : 07.11.2010

Leatherman Fuse - mišljenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Leatherman Fuse - mišljenje   Leatherman Fuse - mišljenje - Page 2 Empty18.11.10 22:34

Imam Laterman Super Tool 300 i sasvim smam zadovoljan , ali imam i Bahco Multitool koji ni po čemu ne zaostaje za Laermanom , osim po cijeni i težini ! Bahco koristim već tri godine i iznimno sam zadovoljan ! "Udobnost" mu je bolja (bolje leži u ruci) , ali i materijal je malo , ponavljam malo lošiji ! Malo je kraći od Latermana ST300, ali sam zadovoljniji njime ! Realna cijena Bahco SuperTool je oko 20 Eur , Što je naspram cijene latermana višestruko isplativo !

Leatherman Fuse - mišljenje - Page 2 BAHMTT151-bahco-multitool
[Vrh] Go down
mrkva4
lingua
lingua

Male
Broj postova : 234
Godine : 36
Datum registracije : 29.09.2010

PostajNaslov: Re: Leatherman Fuse - mišljenje   Leatherman Fuse - mišljenje - Page 2 Empty18.11.10 22:36

tko kod nas u HR drzi Bahco proizvode?

Ja sam sa Leatherman Fuse-om vrlo zadovoljan !!!
[Vrh] Go down
Katakomba
tipko
tipko
Katakomba

Male
Broj postova : 56
Godine : 47
Datum registracije : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: Leatherman Fuse - mišljenje   Leatherman Fuse - mišljenje - Page 2 Empty18.11.10 22:41

mrkva4 je napisao/la:
tko kod nas u HR drzi Bahco proizvode?

Ja sam sa Leatherman Fuse-om vrlo zadovoljan !!!

Neznam , za Hrvatsku, ja ih kupujem u Makedoniji! Putujem tamo nekoliko puta godišnje i kupim nekoliko ! (većinom podijelim) Sad imam samo svog trogodišnjaka, al uskoro idem u MK pa ću nabavit !
[Vrh] Go down
Igsy
honoris
honoris
Igsy

Male
Broj postova : 2697
Godine : 31
Datum registracije : 12.03.2010

PostajNaslov: Re: Leatherman Fuse - mišljenje   Leatherman Fuse - mišljenje - Page 2 Empty18.12.10 1:21

Ja ponekad koristim Fuse kao EDC umjesto samo EDC noža Boker Trance-a. I prezadovoljan sam. Nosim ga u prekrasnoj kožnoj futroli na remenu. Težak je samo 170 grama za razliku od npr Wawe-a koji je težak 241 gram ili Super Tool-a 300 - 273 grama. Sad će reći neki to nije bitno bla bla ali meni uz svu ostalu opremu 10 deka više ili manje na pojasu je bitno. Također debljina skupa s kožnom futrolom mu je oko 2 cm i ne ističe se ispod majice uopće. To što nema vanjski pristup nožu i nije neki big deal. Prođe cca 5 sekundi dok oštrica bude zaključana i spremana za upotrebu, a i sigurnije je pospremljena. Vidio sam i na jednom našem vojniku iz mirovne misije da koristi Fuse i drži ga na remenu, samo u skroz crnoj verziji s najlonskom futrolom.

Moje preporuke, go for it!

Leatherman Fuse - mišljenje - Page 2 Fotografija489-500

Leatherman Fuse - mišljenje - Page 2 Fotografija487-500
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Leatherman Fuse - mišljenje   Leatherman Fuse - mišljenje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Leatherman Fuse - mišljenje
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2