FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

OTOK USRED ATLANTIKA

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ivo
guru
guru

Broj postova : 3430
Datum registracije : 05.10.2011

OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OTOK USRED ATLANTIKA   OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 Empty22.04.21 10:13

Fratt je napisao/la:
GeoVuky je napisao/la:

Čovječe čime se ti baviš u životu da možeš tak putovat, putuješ više od plenkija 😆

Internacionalni žigolo!!!
Prije je bio OMĐ ali je predao obrt mladim snagama! OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 478256

OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 676815
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7428
Godine : 46
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: OTOK USRED ATLANTIKA   OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 Empty23.04.21 13:42

Skoro da je tako OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 704997
[Vrh] Go down
puls
guru
guru
puls

Male
Broj postova : 2936
Godine : 42
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: OTOK USRED ATLANTIKA   OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 Empty23.04.21 20:14

Na mlađima svijet ostaje....a i vrijeme bogami ide....

....sad već sigurno i lololorenzo pomalo ševucka...... OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 150683
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male

PostajNaslov: Re: OTOK USRED ATLANTIKA   OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 Empty05.05.21 21:26

Lawman likes this post

[Vrh] Go down
Lawman
lingua
lingua
Lawman

Male
Broj postova : 269
Godine : 37
Datum registracije : 05.04.2014

PostajNaslov: Re: OTOK USRED ATLANTIKA   OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 Empty05.05.21 22:44

Lijepo je vidjeti US flag. To mi je vizualno naljepše zastava koju sam ikada vidio, sem grba DZG, ovo sadašnjeg i onoga staroga.

Ananas nije moguće naručiti preko neta kolko sam gledao, al' je zato moguće čajeve sa Otoka usred Atlantika.
OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 747986

Kada se reže, Sebe je u akciji.
OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 747986

Guba video!
OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 1f4aa
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male

PostajNaslov: Re: OTOK USRED ATLANTIKA   OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 Empty29.05.21 17:51

Hvala Lawman
Američka zastava i ne bi bila nešto posebno iako je odlično dizajnirana nego je više stvar da smo podsvjesno navikli na taj motiv i da on uglavnom za zemlje istočne europe ima pozitivan predznak u podsvjesti. U američkoj kinematografiji postoji zakon koji obavezuje producente da u svakom američkom filmu u barem jednom kadru mora biti američka zastava u trajanju najmanje od 3 sekunde.

Da ananas je nemoguće naručiti jer put traje pre dugo pa bi ta najkvalitetnija vrsta do kupca stigla već natrula. Ipak ima i na našim placevima za kupiti "avionski" ananas koji je sa sličnih destinacija dopremljen zrakoplovima što je ozbiljno skuplje nego brodovima kako se inaće dovozi onaj poluzreli.
Mislim da jedan takav na placu košta od 50-70kn. Nije to ta kvaliteta kao ovaj sa Sao Miguela ali je sličan.

Za njihov čaj sam gledao. Već mi se pod epizodom "Zelenog raja Atlantika" javila ekipa koja sje motivirana epozodom koja upravo govori o tom čaju da su ga naručili i da im je odličan. jedino što je šiping isto relativno skup. Košta više nego sam čaj.

Aaaaa, Seba 21L je uvijek i svuda u džepu OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 42368

Lawman likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: OTOK USRED ATLANTIKA   OTOK USRED ATLANTIKA - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

OTOK USRED ATLANTIKA
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2