FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
Malo šume..malo kiše Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
Malo šume..malo kiše Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Malo šume..malo kiše Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Malo šume..malo kiše Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Malo šume..malo kiše Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Malo šume..malo kiše Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Malo šume..malo kiše Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Malo šume..malo kiše Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Malo šume..malo kiše Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Malo šume..malo kiše Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Malo šume..malo kiše Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Malo šume..malo kiše Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Malo šume..malo kiše Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Malo šume..malo kiše Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Malo šume..malo kiše Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Malo šume..malo kiše Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Malo šume..malo kiše Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Malo šume..malo kiše Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Malo šume..malo kiše Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Malo šume..malo kiše Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Malo šume..malo kiše Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Malo šume..malo kiše Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Malo šume..malo kiše Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Malo šume..malo kiše Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Malo šume..malo kiše Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Malo šume..malo kiše Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Malo šume..malo kiše Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Malo šume..malo kiše Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Malo šume..malo kiše Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Malo šume..malo kiše Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Malo šume..malo kiše

+17
poljičanin
Migach
puls
Dravman
siga
Delete
erdadj
goxxon
NAVIGATOR
Bobo
gorky
mariobab
maxina
sgt bear
pirat
Fratt
PJER
21 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Malo šume..malo kiše Empty Malo šume..malo kiše

Postaj by PJER 16.10.14 19:49

Nakon dana i dana kojekavih obaveze konačno sam uspio sklepetati nekoliko slobodnih dana..najava uopće nije sjajna..no trebalo bi izdržati ta tri dana dok smo malo vani..u posjetu stiže moj dragi prijatelj maxina...pa da krenemo redom..tek popodne se uspijevamo naći ..majstori obavljaju nekave radove po kući i sretan sam što sve dogotavljam do 14.00 sati..

Malo šume..malo kiše JHR47D6

Malo šume..malo kiše GXPt3Hr

Malo šume..malo kiše Wvfeunu
lokacija se nalazi u šumi Šištat..stara hrastova šuma u blizini Bjelovara

Malo šume..malo kiše MtPI3wc

Malo šume..malo kiše Lgrn0ys
lagano niče naš mali grad

Malo šume..malo kiše 1TAHjMxs

Malo šume..malo kiše XQCcmMh

Malo šume..malo kiše Y1dyFpS
navukli smo nešto suvaraka sa strane tek toliko da se nađe..ne treba nam velika vatra...

Malo šume..malo kiše V15xCIl
vrijedni Maxina potegao je i ovaj puta..

Malo šume..malo kiše ElojRpP
donosim svoje priručno kuhalo od napravljeno od pc napajanja..šuma je puna suvaraka i poslužiće mi odlično..


Malo šume..malo kiše A5fW4PH
za laganu okrijepu kuha se prava amprenj juhica u šumi...malo brašna..ulja..soli.. vegete ..octa..pa čak sam i jaje uspio donijeti cijelo..

Malo šume..malo kiše 0toRPH1

Malo šume..malo kiše F9ZQ602
zebrin lončić taman mi paše na moje improvizirano kuhalo

Malo šume..malo kiše 56Fr8TE

Malo šume..malo kiše YHKMZyr
konačno je gotova i lagano guštamo

Malo šume..malo kiše EoSbCs4s

Malo šume..malo kiše B4s5Jbx
lagana vatrica..uživamo u tišini noći..

Malo šume..malo kiše B2PQa8i
noć je donijela olujno kišno vrijeme..ispadalo se je ne dobro već za poluditi..u neposrednoj blizini jedno dva puta dobro je sastavio grom..jutro je kišno pljušti..i nema naznake da će skoro stati

Malo šume..malo kiše Kk0Xhsk

Malo šume..malo kiše U4PcgOU
pali se pećica

Malo šume..malo kiše OmlGJQp
vrijeme je za jutarnju kavicu

Malo šume..malo kiše FH28isZ
pada nemilice..nema naznake poboljšanju...dogovaramo se da nema smisla sjediti ispod cerade cijeli dan i odlučujemo raspremiti naš mali kamp

Malo šume..malo kiše JBEWcTi
pokupili smeće..pregledavamo da nismo još šta zaboravili i laganini nosimo stvari prema autu

Malo šume..malo kiše XQSClUs
Stajemo u kafiću blizu moje kuće..još se malo zafrkavamo..mokri i prokisli.. godi nam toplina ..no vjerujem da gosti lokala nisu oduševljeni našim mirisom..bilo je ovo odlično provedeno vrijeme..i od srca sam zahvalan Mladenu što je nakon toliko vremena potegnuo do mene..bilo je odlično..traži se već neki novi slobodni vikend...i mogu vam reći ..baterije napunjene ..a iskreno..nema ništa bolje nego provesti vrijeme u društvu pravog i iskrenog prijatelja
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by Fratt 17.10.14 8:08

Valjda su ljudi šokirani što je netko akčuli bio vani i složio reportažu pa zato nema komentara...evo ja ću pohvaliti dinamični dvojac,lijepo provedeno vrijeme.Vidim da famozni šator odoljeva svim nedaćama majke Prirode.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by pirat 17.10.14 8:15

već odavno sam primjetio da na reportažama bude evenutalno par komentara, ako i toliko.. dok na temama o noževima recimo bude po par stranica komentara..
izgubiš volju stavljati slike jer smatraš da nikog ne zanima, pa ćemu gubiti vrijeme..

lijepo provedeno vrijeme kolega Pjer
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 39
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by sgt bear 17.10.14 8:30

čestitke za svaku minutu koju ste proveli u prirodi! samo nastavite (vrijedi za sve forumaše, a ne za vas!) :-)
sgt bear
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1478
Godine : 50
Lokacija : de/sk
Datum registracije : 12.04.2010

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by maxina 17.10.14 8:38

@fratt-šatori su izdržali samo zato jer smo na njih nabacali šatorska krila i najlone.Ovakvi jeftini šatori nebi izdržali ove padaline.

@pirat-u pravu si,i ono malo ljudi što ide van nema baš volju stavljati fotke i pisati reportaže jer ispada da smo ovdje zbog recenzija opreme i oglasa.Znam par forumaša(i ja sam jedan od njih) koji idu povremeno u prirodu ali ne stavljaju ovdje ništa.Moja reportaža o 9 dana na Velebitu na ovom forumu se pretvorila u debatu "za i protiv" držanja pasa u kući!Nakon toga nema teorije da išta više napišem jer mi se zgadilo.
Svi se ovdje furamo na survivaliste,bushcraftere,planinare,specijalce svih vrsta,opake gadove i slično a većini gojzerice (s membranama naravno) leže čiste i suhe doma.

@naredniče medo-hvala


Zadnja promjena: maxina; 17.10.14 10:17; ukupno mijenjano 1 put.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by mariobab 17.10.14 8:53

Lijepo mi je vidjeti da kuhalo koje si napravio Pjer i nakon, koliko?, 3god?, još radi.
mariobab
mariobab
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1910
Godine : 60
Lokacija : zg
Datum registracije : 28.01.2009

http://bushcraft-forum.findtalk.biz/

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by gorky 17.10.14 9:04

Super ste ubili vrijeme. Hvala na reportaži!
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by Bobo 17.10.14 10:00

Pohvale za provedeno vrijeme u prirodi i reportažu.
Ne pišem previše komentare što ne znači da ne pratim reportaže.

Maxina a tako i ostali, nemojte odustati od reportaža pošto one čine forum puno zanimljivijim i potpunijim, ima nas ipak kojima su draže reportaže nego recenzije opreme i teme o noževima!

Podrška ekipi koja ima volje naći nešto vremena i postaviti reportažu!

Podsjetili ste me da moram dovršiti svoju reportažu sa Velebita Malo šume..malo kiše 304316 u međuvremenu sam bio opet na Velebitu 10 dana tako da će biti još fotki...
Bobo
Bobo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 305
Godine : 39
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 18.11.2010

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by NAVIGATOR 17.10.14 10:03

bolje je makar i po kiši biti vani nego ne biti vani. Slažem se da se najbolje napunim životnom energijim upravo na ovakvim kraćim hedonističkim vikend izletima.
Što se tiće posjećenosti tema slažem se da se manje posta u izletničkim topicima ali nekako mi se opčenito čini da je bitno manje ljudi na forumu zadnjih godinu, godinu i pol.
kaj ste kuhali u tim zebricama ili sam previdio objašnjenje(osim ajnpren juhice s jajima koja mi je trauma iz djetinjstva Malo šume..malo kiše 478256 )
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by pirat 17.10.14 10:05

maxina je napisao/la:
@pirat-u pravu si,i ono malo ljudi što ide van nema baš volju stavljati fotke i pisati reportaže jer ispada da smo ovdje zbog recenzija opreme i oglasa.Znam par forumaša(i ja sam jedan od njih) koji idu povremeno u prirodu ali ne stavljaju ovdje ništa.Moja reportaža o 9 dana na Velebitu na ovom forumu se pretvorila u debatu "za i protiv" držanja pasa u kući!Nakon toga nema teorije da išta više napišem jer mi se zgadilo.
Svi se ovdje furamo na survivaliste,bushcraftere,planinare,specijalce svih vrsta,opake gadove i slično a većini gojzerice (s membranama naravno) leže čiste i suhe doma.

evo ja idem prilično često u prirodu, ali kako mi na par reportaža nije bio doslovno ni jedan komentar, prisjelo mi također, smatram kako ljude to ne zanima.. pa ne želim trošiti vrijeme na smanjvanje fotki, pa čekanje dok se postave radi ničega..
dok se u isto vrijeme oko opreme ili nekih drugih gluposti razviju prave debate..
no, da ne kvarimo čovjeku temu, možeš ovo preseliti na chat ili jednostavno ignorirati

@Bobo - pa komentari i znače nešto ipak.. makar bilo kakav, ako ne neki smisleni
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 39
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by maxina 17.10.14 10:06

mariobab je napisao/la:Lijepo mi je vidjeti da kuhalo koje si napravio Pjer i nakon, koliko?, 3god?, još radi.

@Mariobab-kuhalo radi i još će dugo raditi,siguran sam.

Bilo nam je od velike koristi jer mu treba malo drveta(grančica) za kuhanje u Zebri.
Mala vatra-velika iskorištenost i zato smo je mogli koristiti ispod cerade(na rubu) bez straha od dima ili pregaranja priručnog zaklona.

@Bobo-nisam zaboravio da si ostao dužan reportažu o zadnjem dijeli vašeg velebitskog smucanja.Čekamo nastavak!
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by maxina 17.10.14 10:16

NAVIGATOR je napisao/la:bolje je makar i po kiši biti vani nego ne biti vani. Slažem se da se najbolje napunim životnom energijim upravo na ovakvim kraćim hedonističkim vikend izletima.
Što se tiće posjećenosti tema slažem se da se manje posta u izletničkim topicima ali nekako mi se opčenito čini da je bitno manje ljudi na forumu zadnjih godinu, godinu i pol.
kaj ste kuhali u tim zebricama ili sam previdio objašnjenje(osim ajnpren juhice s jajima koja mi je trauma iz djetinjstva Malo šume..malo kiše 478256 )

Nemoguće je izvesti neki duži boravak vani jer svi imamo obaveze,brige a budžeti sve tanji i tanji.Zato su ovakvi light izleti,barem meni,neprocijenjivi.Svi znamo kakva je šuma nakon 10 tak sati kiše ali drago mi je i tako "ubiti" vikend s prijateljima.Alternativa je ......virtualni život,daljinski itd.

@Navi-ajnpren juha je bila odlična a,pošto Pjer i ja nismo baš neki kuhari,uglavnom smo podgijavali.
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by gorky 17.10.14 10:34

Bobo je napisao/la:
Maxina a tako i ostali, nemojte odustati od reportaža pošto one čine forum puno zanimljivijim i potpunijim, ima nas ipak kojima su draže reportaže nego recenzije opreme i teme o noževima!

Je, imaš pravo. Ovi nožari ubiše u pojam. Svako malo te nož ovakav, te nož onakav, te moj je veći a tvoj manji Malo šume..malo kiše 478256 Malo šume..malo kiše 478256
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by goxxon 17.10.14 10:35

super bećari. i super juha, još ste trebali i češnjaka nasjeckati.

"Kiša pada, šumica sva se trese,
Pjer i Maxina pod šatorom se mijese..." - stara narodna iz bjelovarskog kraja.
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by erdadj 17.10.14 11:29

Uf, i ja bi u šumu Malo šume..malo kiše 166116

erdadj
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 25.12.2013

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by Delete 17.10.14 11:57

Ljudi, ne znam za vas al meni se ove godine kiša us*ala u život. Kad kod bih otišao kući, jedva bih uspio spojiti dva dana da nije padala. Postojali su pozamašni planovi za ovu godinu, ali sve se to raspalo.
Na kraju smo prijatelj i ja otišli jedno veče na brdo iznad kuće, naložili vatru, i prspavali jednu večer samo u vrećama, tek toliko da se malo nadimimo i da nas prođe želja za svime što smo propustili, već je bio mrak kad smo došli, pa nisam imao volje za slikanjem. Ako mene pitate jako loša godina, i nije nego za nabiti se u šupu, radionicu ili kuću i praviti noževe, čitati recenzije na kompu, i buljiti u animal planet.
Ali svaka čast za pothvat, na kraju krajeva najbitnije je da se napune baterije i da se stiču nova iskustva.
A ovo kuhalo, definitivno cu napraviti. Za moj kraj u kojem drva sigurno ne fali, idealna i ultraekonomicna stvar. Malo šume..malo kiše 747986
Delete
Delete
lingua
lingua

Male
Broj postova : 294
Godine : 29
Lokacija : Lika/Novi Sad (Kako kad)
Datum registracije : 09.01.2012

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by maxina 17.10.14 12:08

@Gorky-nisu nožari problem.Stvarno vas nekolicina ovdje radite fenomenalne oštrice i meni je gušt pogledat sve ali kada se većina forumskog života svede na rasprave "čiji je veći" onda se gubi nit i svrha foruma koji bi trebao potaknuti i pomoći ljudima da se maknu ponekad par stotona metara ili par kilometara u prirodu.Ne treba putovati satima,barem su Hrvatska i okolne zemlje pune šume ili bar krša.

@delete-u ovo kuhalo Pjer kod kuće natrpa suharaka tako da je može odmah zapaliti čim izvadi iz ruksaka.Već prva tura vode zakuha do raspakiravaš ostatak stvari.Odlična a jeftina...ispravak besplatna stvarčica definitivno

@Goxx-evo ti stare sisačke

"Kiša pada,kolibitza suha,
Susjed Goxu stjerao do uha...."
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by mariobab 17.10.14 12:24

Delete, bilo je  veoma malo lijepoga vremena ove godine. Moje zadnje druženje u Međimurju je isto završilo kao i ovo Pjera i Maxine, nemaš što raditi osim sjediti pod ceradom, što nije baš nešto; hladnoća nije problem, niti snijeg, ali vlaga, blato i kiša kakva je padala cijelo ljeto nije za druženja. Još za samostalna lutanja, ajde, ali stajati u kampu nema smisla dok kiša lijeva.
A nakon takvih vikenda nije niti povratak doma blatnog, smdljivog i mokrog dočekan s veseljem.
A valjda će biti boljih uvjeta kada malo stane i stisne zima.
mariobab
mariobab
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1910
Godine : 60
Lokacija : zg
Datum registracije : 28.01.2009

http://bushcraft-forum.findtalk.biz/

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by Delete 17.10.14 12:54

@maxina- Mislim da za suhih dana to ne bi bilo potrebno, kod mene je bukova šuma, uvjek ima suhih ogranaka koji vise, tako da mislim da bi se dalo brzo napuniti i naložiti, naravno ako je slučaj da je vani vlažno, slažem se da bi to skratilo muke i vrijeme. A vjerujem i da bi par hepo kocaka odradilo posao u slučaju nužde.
@mariobab- Ja obično volim praviti pješačke ture od desetak km , a mjesto za kamp tek predveče nalazim i sređujem, pri tome volim osvojiti neki vrh ili doći do određenog područa u kojem nikad nisam bio. Na kraju krajeva sve se svodi na pomjeranje nekih granica. Potpuno se slažem sa tobom- Ako znaš da ti sljedeća tri dana predstoji kiša, da ćeš cijelo vrijeme biti mokar, vlažan i da je jedino što ćeš vidjeti par metara izvan kampa, čovjek jednostavno izgubi volju, tačno zna šta ga čeka, gubi se pomalo smisao igre.
Sjedenje pored vatre, zafrkancija, noćenje u divljini, svi zvukovi i mirisi, to je takođe jedan veliki dio svega toga, ali da je isto toliki dio ubijen kišom i maglom, mislim da se svi slažemo. Svi smo čekali neko ljepše vrijeme, koje nažalost nije došlo, ili jeste ali zbog obaveza nam nije odgovaralo. Zato je moj savjet da ko god ima vremena ode ovaj ili sljedeći vikend i izgotivi se, pa makar sjedio pod ceradom i pijuckao čaj u dobrom društvu. Malo šume..malo kiše 747986
Delete
Delete
lingua
lingua

Male
Broj postova : 294
Godine : 29
Lokacija : Lika/Novi Sad (Kako kad)
Datum registracije : 09.01.2012

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by PJER 17.10.14 13:26

upravo tako Mariobab...pune tri godine me sluzi dobro..mislio sam da će davno prorđati i propasti a ne kosta ništa..svaki pc servis pun odbačenih napajanja..jedna od najboljih stvari koju sam si napravio i stalno je koristim..kako god u planu je novi izlet...hvala vam svima na komentarima i nadam se fotkama pa neka je i samo šetnja u pitanju....  veseli i zdravi bili :-)
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by gorky 17.10.14 14:52

@maxina - nisam se nipošto našao prozvanim postom od Bobe. Činjenica je da se zadnjih godinu i pol forum dosta utišao. Ja kao ljubitelj prirode volim pogledati pokoju reportažu. Neke me znaju vratiti i u djetinjstvo:) Svako malo planiram neku šetnjicu ali uvijek neki k... iskrsne pa se odgodi za drugi put. Rijetko kad se uspijem ustvari zaletiti, odfurati klince i pokazati im kako naložiti vatru, zašiljiti štap i nešto malo ispeći. Valjda budem skoro.
Dotada pogledam pokoju seriju forumskih šetača i želja samo raste Malo šume..malo kiše 368870
gorky
gorky
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1400
Godine : 48
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.11.2012

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by siga 17.10.14 15:05

Svaka čast za izlet i reportažu, šteta što je kiša sj..la stvar, ali i samo izaći iz kuće je dobra stvar.
Možda ljudi ne komentiraju previše ovakve reportaže, ali ih svakako vole pročitati i vidjeti koju dobru fotku iz prirode...znam za sebe da je tako.
Čekam slijedeću... Malo šume..malo kiše 393492

ah ti nožari...ccc... Malo šume..malo kiše 478256 Malo šume..malo kiše 478256
siga
siga
spikač
spikač

Male
Broj postova : 817
Godine : 45
Lokacija : Hamilton, Novi Zeland
Datum registracije : 12.09.2012

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by Dravman 17.10.14 19:08


odlično Pjer, vidim ekipa ne miruje, boravi se u prirodi.
nije li to lokacija gdje smo bili prije par godina dok je bilo dosta hladno al na svu sreću drva je bilo u izobilju

Dravman
Dravman
lingua
lingua

Male
Broj postova : 416
Godine : 52
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 19.01.2011

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by PJER 17.10.14 20:30

Dravman je napisao/la:
odlično Pjer, vidim ekipa ne miruje, boravi se u prirodi.
nije li to lokacija gdje smo bili prije par godina dok je bilo dosta hladno al na svu sreću drva je bilo u izobilju


bas tako prijatelju...u istoj smo šumi gdje i onda samo na drugome mjestu ovoga puta...
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by puls 17.10.14 21:25

Ne znam što ti ljudi vide u noževima.... Malo šume..malo kiše 368870


Ovo se malo pretvorilo u raspravu van teme, a nema potrebe za time...
Ja s oduševljenjem pogledam svaku novu reportažu, bilo kakvu sličicu iz prirode....
Možda ne komentiram ako nemam šta suvislo reći; možda mi je glupo ponavljati "bravo, super, samo tako..."
Samo nastavite, slikajte i......objavljujte!


goxxon je napisao/la:"Kiša pada, šumica sva se trese,
Pjer i Maxina pod šatorom se mijese..." - stara narodna iz bjelovarskog kraja.
erdadj je napisao/la:Uf, i ja bi u šumu Malo šume..malo kiše 166116
Malo šume..malo kiše 478256 Malo šume..malo kiše 478256
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by Migach 21.10.14 20:00

Lijepo Vas je vidjeti u prirodi =)
A i Pjera da diže reportažu Malo šume..malo kiše 747986 hehe To se ne viđa svaki dan .. hehe

Samo tako ekipa Malo šume..malo kiše 747986
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by poljičanin 21.10.14 21:50

Dakle, mislim nekako na prvu, ako broj ljudi na forumu opada, s prestankom prikazivanja survival serija, možda nam takvi, konzumenti medija, na forumu i ne trebaju. Međutim, stao sam i promislio, neka jednog od 100 odvojimo od konzumerizma i pružimo tom nekom klincu pogled na stvarni svijet, napravili smo čudo.

I sad: mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa, odnosno: moj grijeh, moj grijeh, moj preveliki grijeh. Uvijek volim pogledati novu reportažu, pa makar to bilo i o prostoru kojeg sam 100 puta prošao i pogledao 100 reportaža o tom istom prostoru. Ono „moj grijeh“ se odnosi na pasivno uživanje u tim reportažama. Rijetko kad komentiram reportaže. Tek sada shvaćam kako je glup osjećaj nešto pisati, a iza toga ne dobiti odgovor, ni sviđa mi se, ni ne sviđa mi se. Ta zaglušujuća tišina jednako je prijezir prema onom tko postavlja temu. Još jednom isprika svima čije sam reportaže čitao i ostao nijem na njihov prijateljski poziv na uživanje zajedno s njima.

poljičanin
lingua
lingua

Male
Broj postova : 428
Godine : 53
Lokacija : hr
Datum registracije : 27.10.2011

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by poljičanin 21.10.14 21:52

Pa, evo, da se ispravim:
Pjer, hvala na predivnoj reportaži. Imam kumove u Tvom gradu i uvijek se oduševim prirodom kada dođem u Tvoj kraj. Krstario sam po Bilogori lovačkim stazama, obilazio te vaše monumentalne šume i kada gledam ove slike kao da sam i ja tamo. Sjećam se kad sam prvi put došao tu prije 12 godina, koji mi je to bio florološki šok. Te je godine bila strašna suša, moja gospođa i ja smo na putu za Vagan na Velebitu došli na Ivine vodice i vratili se natrag jer su presušili svi izvori. A tu, gazili smo po raskvašenom zemljištu u šumi, kao da je maloprije pala kiša (iako je ni tu nije bilo mjesecima)… Čudesno.

poljičanin
lingua
lingua

Male
Broj postova : 428
Godine : 53
Lokacija : hr
Datum registracije : 27.10.2011

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by poljičanin 21.10.14 21:52

I još nešto. Osim ovog foruma aktivan sam i na Outdoor Hrvatska forumu. Otišao sam tamo jer mi je dosta noževa. Mislim, volim nož kao alat, divim se, ali stvarno se divim, tim ručnim radovima koje pojedinci naprave. Međutim, nekako mi je noževa previše. Dva, tri puta dnevno otvorim forum da vidim ima li koja zanimljiva tema. A po nekoliko dana za redom ne otvorim ništa jer mi je dosta noževa.

Ne mislim da bi trebalo izbaciti tu temu s foruma, sačuvaj Bože, neka svak uživa u onom što voli, ali ipak mislim da bi trebalo nešto napraviti, ili odvojiti nožarski forum u poseban dio foruma, ili napraviti padajuće nove teme, kao što je to sada s desne strane stranice foruma, to isto napraviti i s lijeve strane stranice foruma, ali samo za temu noževi.

poljičanin
lingua
lingua

Male
Broj postova : 428
Godine : 53
Lokacija : hr
Datum registracije : 27.10.2011

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by chumaman 21.10.14 22:20

Malo šume..malo kiše 592423 ha ha zbogom okrutni svijete
Malo šume..malo kiše A4sgsl

Ovako , što se mene tiče nema više noževa... na ovom forumu više ne postam radove,
neka to bude moj prilog vašoj muci ...OK  Malo šume..malo kiše 304316
chumaman
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1451
Godine : 32
Lokacija : između
Datum registracije : 26.10.2011

[Vrh] Go down

Malo šume..malo kiše Empty Re: Malo šume..malo kiše

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.