FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

+54
zuzonja
Gigili
Svizac
DoomsdayST
nodado
goxxon
siga
PatrioticBacon
bokaso
Hombre
425
archery
Groza
rambo98
Cave Bear
oetzi
Đedo
xps
miloskgb
Ikarus
mrmonja
Suweydan
urbana_gorila
Simke
maxina
crotwar
ivo
puls
nordfjord
Tyrannosaurus Rex
chumaman
Strider
cocie
PolAtreid
ratomir6
Krilnik
mariobab
Bow Boy
roby71
debeli6
kobac
flecktarn
strelicar
free rider
dovlla84
jasmin legija agovic
robert
trolshein
Vikingson
lololorenzo
yasko
Winterwolf
ben-66
minehunter
58 posters

Stranica 7 / 15. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by Strider 18.09.12 9:21

Ma ne znam, stavim kao i svaki put- copy image location, i to umetnem između [img][/img]. Prvi put nakon preview opcije se sve vidjelo. Valjda stranica ne podržava kopiranje linkova.

Strider
honoris
honoris

Broj postova : 2611
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty mojTD

Postaj by cocie 18.09.12 10:28

Strider je napisao/la:Ma ne znam, stavim kao i svaki put- copy image location, i to umetnem između [img][/img]. Prvi put nakon preview opcije se sve vidjelo. Valjda stranica ne podržava kopiranje linkova.


Pozdrav, da li ovo radi : https://docs.google.com/folder/d/0B9mEfYFYfsu2Yjl6Q2JEeVg4b0U/edit


.. ako ne, da probam drugdje uploadati...

cocie
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 42
Lokacija : Križevci, CRO
Datum registracije : 22.08.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by Strider 18.09.12 18:44

Radi. Samo treba stisnuti na sliku, pa onda desni klik, copy image location i staviti između Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7  . To je to. Napravi kad budem imal vremena
Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 JjQyI6wmH1fQF45Wi56XkkdUcMWioF7f1hVUWiEJQr1Dxb8OxiKCNs6Oq13ZLo67gm7xrOHDvUCTAfY
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by minehunter 18.09.12 21:00

Pokusaj upload na imageshack ...
minehunter
minehunter
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 47
Lokacija : Cibalae
Datum registracije : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by Strider 18.09.12 22:04

Izlgeda da je to do stranice- ne podržava kopiranje slika. Par minuta nakon što stavim post u kokoj se kopirana slika vidi, nestane. Photobucket ili imageshack.
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty MOJ TD

Postaj by cocie 23.09.12 18:34

minehunter je napisao/la:Pokusaj upload na imageshack ...


http://imageshack.us/g/1/9774912/




...trebalo bi raditi....


pozzz

cocie
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 42
Lokacija : Križevci, CRO
Datum registracije : 22.08.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty rowing

Postaj by cocie 01.10.12 12:45

cocie je napisao/la:
minehunter je napisao/la:Pokusaj upload na imageshack ...


http://imageshack.us/g/1/9774912/




...trebalo bi raditi....


pozzz

Ima li kod koga nešto novo? da li se išta radi?

Ja sam nabavio rowing pa imam par pitanja.... kako da ga koristim a da ne radim još i fiberglass? ima li itko kakvog iskustva?

.. da li se isplati lijepiti ga između lamela? ili na kraj kao backing samo? ili nijedno? ....


hvala puno i shoot straight !

cocie
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 42
Lokacija : Križevci, CRO
Datum registracije : 22.08.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by minehunter 01.10.12 14:58

.... kako da ga koristim a da ne radim još i fiberglass? ima li itko kakvog iskustva?

.. da li se isplati lijepiti ga između lamela? ili na kraj kao backing samo? ili nijedno? ....







Moram priznati da ne razumijem bas pitanje....Kako mislis "koristiti" rowing a da jos ne radis fiberglass???
Ovo drugo, za izmedju lamela nema potrebe ....
minehunter
minehunter
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 47
Lokacija : Cibalae
Datum registracije : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by cocie 01.10.12 15:01

minehunter je napisao/la:.... kako da ga koristim a da ne radim još i fiberglass? ima li itko kakvog iskustva?

.. da li se isplati lijepiti ga između lamela? ili na kraj kao backing samo? ili nijedno? ....







Moram priznati da ne razumijem bas pitanje....Kako mislis "koristiti" rowing a da jos ne radis fiberglass???
Ovo drugo, za izmedju lamela nema potrebe ....


.. problem je naravno financijski... pa pitam... ovakav kakav je sad da li može služiti za backing? da ga lijepim kao lamelu....

.. a i neznam kako napraviti fiberglass.... tj. što mi sve treba..



pozzzz

cocie
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 42
Lokacija : Križevci, CRO
Datum registracije : 22.08.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by minehunter 01.10.12 15:35

Fiberglass ti je kombinacije staklenih vlakana i epoxy smole, znaci kada taj rowing ( staklo platno ) premazes sa ljepilom dobijes fiberglass.
Materijali, nacin izrade, kao i druge vrste backinga smo vec spominjali xx puta u postovima..
Daj si malo truda pa procitaj prosle postove, da se ne ponavljamo svake 2-3 stranice...
minehunter
minehunter
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 47
Lokacija : Cibalae
Datum registracije : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty roving

Postaj by cocie 01.10.12 19:44

minehunter je napisao/la:Fiberglass ti je kombinacije staklenih vlakana i epoxy smole, znaci kada taj rowing ( staklo platno ) premazes sa ljepilom dobijes fiberglass.
Materijali, nacin izrade, kao i druge vrste backinga smo vec spominjali xx puta u postovima..
Daj si malo truda pa procitaj prosle postove, da se ne ponavljamo svake 2-3 stranice...

Bok.... čuj .. ne ljutim se kad mi veliš kaj trebam... tak da... tražio sam ali nisam našao kako napraviti fiberglass... imam platno ( 220 g - crno).. Prvo sam pitao da li mi se sa epoxy 2 kom. ljepilom isplati stavljati to platno između lamela... ne kužim zašto ne.. ako se stavi premaz na drvo i gore roving i na to ljepilo pa opet drvo.... da li bi bilo predebelo ? pucalo?

link..... https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/855/img20121001165501.jpg/

Hvala!!!

cocie
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 42
Lokacija : Križevci, CRO
Datum registracije : 22.08.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by minehunter 01.10.12 20:43

Nema razloga da stavljas platno izmedju lamela, zato sto ti tamo nema apsolutno nikakve koristi. Fiberglas koristis za backing iz tog razloga sto je otporan na naprezanja, te tako pomognes drvetu da trpi veca naprezanja a da ne pukne. Kada ljepis lamele, moras ih ljepiti sa sto vecim pritiskom, jer ljepilo (epoxy) kada je u debljem sloju ponasa se slicno kao staklo, krti se i puca, ubacivanjem platna izmedju riskiras da dobijes bas takve spotove debljeg ljepila...Ne vidim naj bolje na ovoj slici, ali meni se cini da ti imas carbon, sto je jos bolje od klasicnog staklo platna ( i skuplje) i steta ga je trositi, na recimo, izmedju lamela gdje nema koristi...
minehunter
minehunter
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 47
Lokacija : Cibalae
Datum registracije : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty carbon....

Postaj by cocie 01.10.12 21:28

minehunter je napisao/la:Nema razloga da stavljas platno izmedju lamela, zato sto ti tamo nema apsolutno nikakve koristi. Fiberglas koristis za backing iz tog razloga sto je otporan na naprezanja, te tako pomognes drvetu da trpi veca naprezanja a da ne pukne. Kada ljepis lamele, moras ih ljepiti sa sto vecim pritiskom, jer ljepilo (epoxy) kada je u debljem sloju ponasa se slicno kao staklo, krti se i puca, ubacivanjem platna izmedju riskiras da dobijes bas takve spotove debljeg ljepila...Ne vidim naj bolje na ovoj slici, ali meni se cini da ti imas carbon, sto je jos bolje od klasicnog staklo platna ( i skuplje) i steta ga je trositi, na recimo, izmedju lamela gdje nema koristi...



... caron ili rowing... još jedna.... https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/812/img20121001165451.jpg/


... e sad .. znam kaj kupiti za ljepilo..... ali kaj složiti da bude oko 1 mm .. kalup?... stvarno neznam.... sutra dobijam i bijeli taj carbon / rowing pa ću i slagati fiberglass.. kad bi znao step by step kako to napraviti doma....



pozzz

cocie
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 42
Lokacija : Križevci, CRO
Datum registracije : 22.08.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by minehunter 01.10.12 21:58

heh.. Izgleda da je carbon, iako mi je kvaliteta veza jako cudna za carbon. Mozda bi bilo jasnije kada bi znao gdje si nabavio to platno ?
Carbon ti je puno kvalitetniji i jaci, jedino sto nije proziran pa se nevidi struktura drveta.
Step by step... verzija 1.: izrezes platno, namazes ga ljepilom, pa na njega opet stavis platno pa ljepilo i tako sa 220 gr. platnom 3- 4 sloja. Kada se sve osusi, izrezes na mjeru i istaperiras da bude ista debljina svugdje.
ver. 2.: isti posupak samo komprimiras vakuumom
ver. 3.: slozis slojeve platna i natopis ih postupkom infuzije. ovo ti je i najbolji postupak, ali ako ne radis puno lukova i traka ne isplati se.
Za tebe, posto si pocetnik, onaj prvi i osnovni postupak ce biti najjednostavniji i dovoljno funkcionalan, samo moja preporuka ti je da u ovom slucaju vise pazis kod slaganja i mazanja platna, tako da nemoras taperirati trake, tako ces biti siguran da nisi ostetio strukturu platna u traci......
minehunter
minehunter
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 47
Lokacija : Cibalae
Datum registracije : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by dovlla84 02.10.12 0:18

Pozz svima. Cocie to platno sto imas je verovatno carbonsko takozvano twill tkanje ali mi je nesto mnogo retko cini mi se da se providi na ovoj slici.Ja planiram da uznem isto carbon 220g twill tkanje ali ovo sto sam ja gledao da kupim sebi je mnogo gusce od toga tvog i kosta cini mi se oko 42 eur m2. Koliko si ti ovo platio ako nije tajna?

dovlla84
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 39
Lokacija : bar montenegro
Datum registracije : 21.04.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by cocie 02.10.12 7:48

minehunter je napisao/la:heh.. Izgleda da je carbon, iako mi je kvaliteta veza jako cudna za carbon. Mozda bi bilo jasnije kada bi znao gdje si nabavio to platno ?
Carbon ti je puno kvalitetniji i jaci, jedino sto nije proziran pa se nevidi struktura drveta.
Step by step... verzija 1.: izrezes platno, namazes ga ljepilom, pa na njega opet stavis platno pa ljepilo i tako sa 220 gr. platnom 3- 4 sloja. Kada se sve osusi, izrezes na mjeru i istaperiras da bude ista debljina svugdje.
ver. 2.: isti posupak samo komprimiras vakuumom
ver. 3.: slozis slojeve platna i natopis ih postupkom infuzije. ovo ti je i najbolji postupak, ali ako ne radis puno lukova i traka ne isplati se.
Za tebe, posto si pocetnik, onaj prvi i osnovni postupak ce biti najjednostavniji i dovoljno funkcionalan, samo moja preporuka ti je da u ovom slucaju vise pazis kod slaganja i mazanja platna, tako da nemoras taperirati trake, tako ces biti siguran da nisi ostetio strukturu platna u traci......

e to te ja pitam.... puno si mi pomogao... mislim da ono prvo je najjednostavnije... a ako bude predebelo - složio sam stroj za lamele brusiti na 1 mm, tako ću i to.....


hvala!!!!

cocie
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 42
Lokacija : Križevci, CRO
Datum registracije : 22.08.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty carbon

Postaj by cocie 02.10.12 7:57

dovlla84 je napisao/la:Pozz svima. Cocie to platno sto imas je verovatno carbonsko takozvano twill tkanje ali mi je nesto mnogo retko cini mi se da se providi na ovoj slici.Ja planiram da uznem isto carbon 220g twill tkanje ali ovo sto sam ja gledao da kupim sebi je mnogo gusce od toga tvog i kosta cini mi se oko 42 eur m2. Koliko si ti ovo platio ako nije tajna?


..... nije tajna .... ali nisam platio ništa dobio sam od frenda koji radi u tvornici sa tim... tako da koja je cijena neznam... jer sam ga žicao da barem još i na to ne trošim ( žena će poludjeti ).... ovako samo kupujem ljepilo.... i nadam se da nebude više takvih zahvata tj. opet nekaj novo... ali u tome uživam pa nije problem... i non stop vrtim pitanje... kad će više krakovi nastati 100 % funkcionalni....


pozzz

cocie
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 42
Lokacija : Križevci, CRO
Datum registracije : 22.08.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by dovlla84 02.10.12 11:27

Pa bice funkcionalni posle mnogo mnogo slomljenih krakova tako je bar kod mene i jos nebi mogo da kazem da su i moji 100% funkcionalni. Samo lepi smirglaj slazi i bices zadovoljan ubrzo.

dovlla84
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 39
Lokacija : bar montenegro
Datum registracije : 21.04.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by cocie 02.10.12 11:31

dovlla84 je napisao/la:Pa bice funkcionalni posle mnogo mnogo slomljenih krakova tako je bar kod mene i jos nebi mogo da kazem da su i moji 100% funkcionalni. Samo lepi smirglaj slazi i bices zadovoljan ubrzo.



da.. to je tak.. nego.. da li ti slažeš sam fiberglass? gledao sam po netu ali više manje se svodi samo na auto dijelove... a nisam našao ništa vezano za bow buiding i izgradnju samog fiberglassa... osim da se stavlja sloj na sloj.. u vreću plastičnu i izvuče zrak.... a i malo me mući debljina platna.. koliko slojeva... mindhunter napisao 3-4.. malo mi previše zvuči...

pozzz

cocie
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 42
Lokacija : Križevci, CRO
Datum registracije : 22.08.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by dovlla84 02.10.12 11:41

https://www.youtube.com/watch?v=BzZU-iNZPDg&feature=plcp
evo ti kako ces da napravis fiberglas kao sto ovaj matori radi samo on radi sa staklenim platnom a ti imas carbon ali imas negde u njegovim snimcima kako radi i sa carbonom. I prvo probaj sa malom kolicinom jer ako ne uspes iz prve da nebi puno materijala bacio i obavezno proveri kako reaguje folija na tvoj lepak jer moze da se desi da razlaze foliju ali ne bi trebalo.

dovlla84
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 39
Lokacija : bar montenegro
Datum registracije : 21.04.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by dovlla84 02.10.12 11:46

https://www.youtube.com/watch?v=VZC6gsceNg8&feature=plcp
evo kako radi sa karbonom i da moras da koristis odvajac to je sretstvo koje moras da namazes na povrsinu na koju radis da ti se bolje odlepi posle i da nemoj da stavis vise od 3 sloja mada nemam predstavu o debljini tvog platna a to sto je 220g mi nista ne znaci ovako bilo bi bolje da ga vidim ali u svakom slucaju nemoj vise od 3 sloja da stavis.

dovlla84
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 39
Lokacija : bar montenegro
Datum registracije : 21.04.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by dovlla84 02.10.12 11:48

https://www.youtube.com/watch?v=b7qtAN4HsDo&feature=related

dovlla84
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 39
Lokacija : bar montenegro
Datum registracije : 21.04.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by dovlla84 02.10.12 11:51

ako imas dovoljno lepka mozes da probas i ovo to su ti kraci od cistog fiberglasa
https://www.youtube.com/watch?v=PZY2lXQy9SE&feature=plcp

dovlla84
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 39
Lokacija : bar montenegro
Datum registracije : 21.04.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by cocie 02.10.12 12:56

dovlla84 je napisao/la:ako imas dovoljno lepka mozes da probas i ovo to su ti kraci od cistog fiberglasa
https://www.youtube.com/watch?v=PZY2lXQy9SE&feature=plcp



--- hvala na linkovima! ... stvarno i nije neka nauka... ali uz malo muke i prakse... sve se da... ovaj zadnji za cijele od fiberglasa mi super izgleda... imam oko 2 m2 tog platna.. tako da ću videti.... jedva čekam vikend...



pozzz

cocie
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 42
Lokacija : Križevci, CRO
Datum registracije : 22.08.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by dovlla84 02.10.12 15:17

Greskom sam postavio jedan link tako da se izvinjavam i evo drugog linka
https://www.youtube.com/watch?v=wZ4myb1PH1U&feature=related

dovlla84
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 39
Lokacija : bar montenegro
Datum registracije : 21.04.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty megapoxy

Postaj by cocie 07.10.12 8:59

dovlla84 je napisao/la:Greskom sam postavio jedan link tako da se izvinjavam i evo drugog linka
https://www.youtube.com/watch?v=wZ4myb1PH1U&feature=related


Pozdrav,

našao sam ovo na njuškalu, pa me zanima da li je netko vidi odnosno da li znate imali tu za " nas " ljepila. Ne kužim baš najbolje prema ovome što piše na njihovoj stranici... Ima li itko kakvih saznanja o tim proizvodima? inače... spremam se naručiti smooth-on iz Irske....


link: http://www.jaksic-trgovina.hr/content/category/14/17/170/


pozz i shoot straight Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 747986

cocie
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 42
Lokacija : Križevci, CRO
Datum registracije : 22.08.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by dovlla84 07.10.12 10:30

PA SIGURNO JE DOBAR OVAJ MEGAPOXY 132 OD 4,5 KG SET . A KOLIKO JE 670 KN U EVRIMA?

dovlla84
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 39
Lokacija : bar montenegro
Datum registracije : 21.04.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by cocie 07.10.12 11:53

dovlla84 je napisao/la: PA SIGURNO JE DOBAR OVAJ MEGAPOXY 132 OD 4,5 KG SET . A KOLIKO JE 670 KN U EVRIMA?

.... 85 - 86 € ....


.. zvat ću ih i pitati da detalje....


pozzzz

cocie
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 42
Lokacija : Križevci, CRO
Datum registracije : 22.08.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by dovlla84 07.10.12 12:11

pa to je povoljno mene ta kolicina kosta 120 eur i moram da predjem 1000 km puta dok odem po to.

dovlla84
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 39
Lokacija : bar montenegro
Datum registracije : 21.04.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by cocie 07.10.12 12:24

dovlla84 je napisao/la:pa to je povoljno mene ta kolicina kosta 120 eur i moram da predjem 1000 km puta dok odem po to.

..... pa gdje nabavljaš to? da se nemože poslati poštom onda ( ako nije tajna ) ... Da li si siguran da je to 'to ljepilo? taj 132? jer nigdje nisam našao da je za bow building.. Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 166116

cocie
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 33
Godine : 42
Lokacija : Križevci, CRO
Datum registracije : 22.08.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by dovlla84 07.10.12 16:21

Ja idem iz Bara za Beograd po njega to mi je u jednom pravcu 500 km a nemas poseban epoxy za bow building moze ti posluziti svaki epoxi koji je namenjen za drvo i naravno svaki epoxy ne lepi plastiku i nije otporan na uv zrake. Pogledaj ti jos neki u njihovom katalogu ja nisam stigo da pogledam sve ili objasni njima zasta ga koristis i pitaj koji je najbolji za to.

dovlla84
bomber
bomber

Male
Broj postova : 133
Godine : 39
Lokacija : bar montenegro
Datum registracije : 21.04.2012

[Vrh] Go down

Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova  - Page 7 Empty Re: Tradicionalno strelicarstvo - izrada lukova

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 15. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.