FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
KAMP. Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
KAMP. Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
KAMP. Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
KAMP. Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
KAMP. Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
KAMP. Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
KAMP. Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
KAMP. Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
KAMP. Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
KAMP. Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
KAMP. Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
KAMP. Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
KAMP. Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
KAMP. Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
KAMP. Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
KAMP. Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
KAMP. Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
KAMP. Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
KAMP. Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
KAMP. Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
KAMP. Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
KAMP. Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
KAMP. Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
KAMP. Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
KAMP. Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
KAMP. Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
KAMP. Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
KAMP. Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
KAMP. Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
KAMP. Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

KAMP.

5 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

KAMP. Empty KAMP.

Postaj by way 31.01.12 22:10

Da ne budem off topic na onoj temi pa reko da pokrenem novu...
Sad imam jos jednu opciju....evo je...pa savjetujte me dobri ljudi tenkju veri mač svima

...

Druga opcija isla bi ovako....

Zadar-Biograd-Vodice-Šibenik-Trogir-Split (ili jednostavno da se zaustavimo na Šibeniku i to je dosta.)- Vidjela sam da imaju 2jezera izmedju Biograda i Šibenika pa ne znam dal ta jezera imaju kampove ili je isplatnije samo odsetati do tamo....

Dakle u Zadru sam nasla jeftin nekakav kamp Pisak koji nudi puno sadrzaja-kaze 1 km mu daleko NP Paklenica (sto je dobro) e sad NP Kornati su pretpostavljam mnogo dalji i trebace nam vise vremena i para da dodjemo do tamo....
Drga opcija je da uzmemo 5-6 dana u najjeftinijem kampu na Ugljanu-Porat kamp 1 km od Sušica. Vjerovatno je to neka pustinja cim je 1 km od civilizacije al nema veze, mene samo interesuje kakve su trajktne veze i dal se uopce isplati doci u taj kamp, jer mi bi vise hodali. Inace taj otok Ugljen je povezan mostom sa jos jednim otokom....preporuke pliz:cerek:

Zatim bi isli u neki kamp pored Biograda ili na jezero....pa na drugo jezero...pa u neki kamp pored ili u Vodicama pa Šibenik.... i nisam nikad bila u Šibeniku, ne znam ni sta ima taj grad, ali znam da tu ima NP krka pa bi to svakako otisli vidjet.


way
tipko
tipko

Female
Broj postova : 58
Godine : 42
Lokacija : Zenica
Datum registracije : 06.11.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by Šimun 31.01.12 22:26

Hehehe,moj kraj..

Imaš kamp u Šibeniku,točnije u Mjestu Zablaće na moru,ali to su veliki kampovi,za više info mi se javi u box pa ti dam broj i pobliže ti objasnim..Dalje

NP Krka ti je jako blizu,nije skupo,a i tamo imaš kamp..

U ZD Imaš Vransko jezero koje se isplati posjetiti..Zrmanja blizu zadra...U Š-K županiji također imaš planinu Prominu,jako zanimljiv kraj uz rijeku Krku..

Za Šibenik mi je predugo pisanjem objasnit,ali poznajem cijelu županiju,gotovo sam svaki cm obižao..LP KAMP. 393492
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by Šimun 31.01.12 22:28

Sam grad Šibenik i nema nešto posebnosti (što se tiče prirode),kad se govori o znamenitostima povijesti,on je jako zanimljiv i pun toga..
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by ante5555 31.01.12 22:38

isto tako ima Jadrtovac kod Sibenika gdje vojska ima i odrzaje tabor pa ni to nije lose(borova suma)
ante5555
ante5555
spikač
spikač

Male
Broj postova : 654
Godine : 42
Lokacija : weener-germany
Datum registracije : 31.10.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by way 31.01.12 22:51

hvala zvuci zanimljiv ovaj Jadrtovac moram ga nac na internetu

way
tipko
tipko

Female
Broj postova : 58
Godine : 42
Lokacija : Zenica
Datum registracije : 06.11.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by ante5555 31.01.12 22:53

to ti je na ulazu u sibenik ,gusta suma i u njoj vojska ponekad odrzaje vojni tabor tako sam i ja u njemu prespavao par nociju.lijepo
ante5555
ante5555
spikač
spikač

Male
Broj postova : 654
Godine : 42
Lokacija : weener-germany
Datum registracije : 31.10.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by ante5555 31.01.12 22:58

imas i blize Splitu brdo Kozijak ,ima nekoliko planinarskih domova i u podnozju vrha sv IVAN je uredeno za prenociste u satoru ili takozvanom bunkeru
ante5555
ante5555
spikač
spikač

Male
Broj postova : 654
Godine : 42
Lokacija : weener-germany
Datum registracije : 31.10.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by glock 31.01.12 23:09

kad već krećeš iz Zadra šteta bi bilo zaobić NP Paklenicu,taj kamp Pisak je u Selinama i blizu ulaza u kanjon Male Paklenice koji je puno divljiji i ne tako pun ljudi kao kanjon Velike Paklenice,a dalje stazom možeš u najviše predjele Velebita,gore su i dva skloništa s vodom.Možeš prenočiti pa grebenom krug i spust u V.Paklenicu,tu ima materijala za nekoliko dana švrljanja.Predlažem ti par dana u tom ili nekom drugom kampu u blizini,a mogućnosti za aktivnosti su raznolike,kanjon Zrmanje i Krupe je interesantan,Tulove grede,jedan od najatraktivnijih dijelova Velebita je tu...Vjerujem da ćeš odabrati nešto od svega toga jer koliko sam skužio,preferirate više prirodu nego gradove ali mi ovo pješačenje od kampa do kampa ljeti s teškim ruksacima po prometnicama i nije izbor.Bolje onda stopirati pa ti ostane više vremena za druge aktivnosti,u moru ili u bushu.

glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1128
Godine : 60
Lokacija : Hr
Datum registracije : 31.01.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by way 31.01.12 23:13

ante5555 je napisao/la:to ti je na ulazu u sibenik ,gusta suma i u njoj vojska ponekad odrzaje vojni tabor tako sam i ja u njemu prespavao par nociju.lijepo

mozda su tebi dali ali ja sam strani drzavljanin, nigdje na netu nema o tom kampu...nista ne pise....nigdje nista

way
tipko
tipko

Female
Broj postova : 58
Godine : 42
Lokacija : Zenica
Datum registracije : 06.11.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by ante5555 31.01.12 23:16

nema sta dati ili ne dati nema nikog zimi nema rampe nema cuvara nego ima samo makadamski put koji sjece jadrtovac na pola dodes i postavis sator
ante5555
ante5555
spikač
spikač

Male
Broj postova : 654
Godine : 42
Lokacija : weener-germany
Datum registracije : 31.10.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by way 31.01.12 23:23

glock je napisao/la:kad već krećeš iz Zadra šteta bi bilo zaobić NP Paklenicu,taj kamp Pisak je u Selinama i blizu ulaza u kanjon Male Paklenice koji je puno divljiji i ne tako pun ljudi kao kanjon Velike Paklenice,a dalje stazom možeš u najviše predjele Velebita,gore su i dva skloništa s vodom.Možeš prenočiti pa grebenom krug i spust u V.Paklenicu,tu ima materijala za nekoliko dana švrljanja.Predlažem ti par dana u tom ili nekom drugom kampu u blizini,a mogućnosti za aktivnosti su raznolike,kanjon Zrmanje i Krupe je interesantan,Tulove grede,jedan od najatraktivnijih dijelova Velebita je tu...Vjerujem da ćeš odabrati nešto od svega toga jer koliko sam skužio,preferirate više prirodu nego gradove ali mi ovo pješačenje od kampa do kampa ljeti s teškim ruksacima po prometnicama i nije izbor.Bolje onda stopirati pa ti ostane više vremena za druge aktivnosti,u moru ili u bushu.

Pa da to se i trazi. Bili bi 2 noci i 3 dana u tom kampu ( i trazimo da je mirniji sa manje ljudi) a onda bismo otisli u NP Paklenice koji je 1 km. Drugi dan bismo otisli se kupat (ne mozemo bit mnogo tu) a treci dan bismo otisli u Zadar to jest zadnji dan a onda dalje…put prema Biogradu gdje bismo trazili neki obliznji kamp ako ima preporuka i za Biograd…i pitanje koliko je km Biograd udaljen od Zadra da vidimo koliko nam treba vremena da sve mozemo planirat…
Pa ne dolazi u obzir samo priroda vec i gradovi-trazimo kombinovano nesto. Necemo moci obici citav Velebit (docu ja bar nisam daleko), ali NP Paklenice i mozda jos nesto taj dan-samo da nema mina u tom dijelu i kapak.
I da pitanje koliko je kilometara daleko kamp Pisak?
Ili sta mislite preporuke da se zadrzimo 3 noci u Zadru tj na tom podrucju a onda preskocimo Biograd (ako tu nema nista) i odemo pravac ka Šibeniku?

way
tipko
tipko

Female
Broj postova : 58
Godine : 42
Lokacija : Zenica
Datum registracije : 06.11.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by glock 01.02.12 0:37

OK,redom-za jedan dan u Paklenici najbolje je ući u kanjon Male P. pa nakon 2-3 sata hoda skrenuti na odvajanju staza lijevo i pratiti markaciju za dom u V.Paklenici,lijepo mjesto za okrepu,i onda stazom kroz kanjon prema izlazu.Izlazite u Starigrad pa cestom natrag za Seline 3 km do kampa Pisak koji je oko 1km od ulaza na početku upute.Cijeli đir je nekih 6-8 sati hoda,ovisi o tempu ali i o divljenju prirodi,znači cijeli dan.Biograd je nekih 25km od Zadra,jak turistički gradić,a sami ćete odlučit o dužini boravka u Zadru,ima se dosta stvari za obići u starom dijelu,mislim da je kamp u Boriku,4-5km od centra.

glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1128
Godine : 60
Lokacija : Hr
Datum registracije : 31.01.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by way 01.02.12 12:05

Hvala glock, nadam se da to podrucje nije opasno od mina, a zbog moje paranoje isla bih sve putem, sto vidim da pominjes put pogotovo od kampa Pisak pa do Starograda u povratku.
Znaci ipak cu morati iz tog kampa pokrenut se u kamp Borik jer je blizi Zadru?
Ok. Onda ovako…
Prvi dan-kamp Borik (radi obilaska Zadra)pa pjeske do kampa Pisak (tu provesti 2 noci)…potom pjeske do Biograda….

Ima li neko dalje da mi nastavi sa preporukom kampova i sta dalje vidjeti? Ajmo raja….

way
tipko
tipko

Female
Broj postova : 58
Godine : 42
Lokacija : Zenica
Datum registracije : 06.11.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by way 01.02.12 12:14

EDIT: SAMO DA NA OVU TEMU PRENESEM I MOJ PRVI PLAN TJ.MOJU PRVU ZAMISAO …pa mozemo realizirati i prvi i drugi plan pa bum vidjela sta je isplatnice i sta je bolje….(a svakako da ce oba plana bit realizirana kad-tad)


Sa strancima koje sam vodila ljetos po BiH pravim plan da ove godine na ljeto odemo u najljepši dio Hr. A to je po mom misljenju Istra. Imam jedan neobican plan e sad koliko je izvodljiv vidjecemo. Naime radi se o planinarima (i ja sam planinar) pa je moguće jer bi vecinu vremena proveli u hodanju, samo da se ne hoda opasnim auto-putem zato mi i treba mala pomoc…isli bi svakako uz obalu, nekim putem….
Dakle dosli bismo u Rijeku ujutro-obisli grad i ona prenocili u hostelu u Rijeci (ne znam sad koji je najjeftiniji hostel).


A onda bismo sutradan picili prema Opatiji pjeske (ako ima 20km od Rijeke to je extra ne treba nam vise od 6 sati hodanja) i onda bismo se smjestili u neki kamp (ako ima a ako je hostel jeftiniji mogli bi i u hostel)…tu bi proveli 1-2 noci….
Nakon toga pjeske bismo se uputili prema kampu Mošćanička draga i tu proveli 1-2 noci, a zatim bismo se uputili sa busem do Pule (meni treba za svaku marsutu kad bi mi neko znao reci otprilike koliko je sta udaljeno km jedno od drugog da planiram i to).U Puli u nekom kampu (predložite kojem) proveli bismo 3 noci, radi jednog dana obilaska Pule, jednog obilaska Briona i trećeg ne znam ni ja….odmora….
Zatim bismo pjeske isli do Rovinja do nekog kampa. Bili bi 2 dana, a potom do Vrsara 1 dan, pa Poreca (sve pjeske)….a onda Novog Grada i zadnja stanica na jadranskoj obali bila bi nam Umag. Do Rijeke bismo se vratili (posto bi kupili povratnu kartu do Rijeke) ili preko Motovuna ili preko Istarskih toplica (isto pjeske dokle se može pjeske-molim savjete)…
Jedino me razočarala cijena kampa u Istri …
Nas sator bi bio mali sator, bez auta smo….samo bi korstili wc i taj mali prostor satora, da li je u tom slucaju cijena kampa jeftinija?

way
tipko
tipko

Female
Broj postova : 58
Godine : 42
Lokacija : Zenica
Datum registracije : 06.11.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by glock 01.02.12 18:36

Svi putevi i staze u NP Paklenica su ČISTI od mina,odlično markirani i na svakom raskršću su putokazi,znači krug koji ti radiš-Pisak-M.Paklenica-Dom u V.Paklenici-Starigrad-Pisak je cca 8h hoda.Dalje,ne znam gdje prvo dolazite ali nema logike ići iz Zadra do Selina(Pisak) na sjever 40km PJEŠKE pa onda natrag na jug do Biograda koji je južno od Zadra 25km.Znači redom od sjevera na jug Starigrad-Paklenica pa Zadar pa Biograd ali ponavljam,s ruksacima po asfaltu ljeti na +40C hmm...Vidio sam jednog Japanca prije 2 god.,išao je pješke obalom skroz od vrha Istre dolje do Prevlake pa u Crnu Goru kao dio puta oko svijeta,gurao je neku rikšu.Ali on je već bio 3 godine na putu,njemu mjesec dana više-manje ništa nije značilo,heh.

glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1128
Godine : 60
Lokacija : Hr
Datum registracije : 31.01.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by way 01.02.12 23:22

ok.hvala glock

way
tipko
tipko

Female
Broj postova : 58
Godine : 42
Lokacija : Zenica
Datum registracije : 06.11.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by way 24.01.14 12:01

Evo ako nekome trebaju informacije oko jeftinih kampova u Hrvatskoj...ovo cu sve copy/paste sa drugog foruma na kojem sam pisala sve o ovim putesestvijama:

Dakle, nas plan je bio slijedeci: Zadar-Šibenik i obici taj dio tog ljeta 2012.godine. Tako je i bilo. Nezaboravno ljeto...
Busem smo dosle u Zadar u ranu zoru. Odatle smo uhvatile bus za Petrcane-malo mjesto i jedva nasle jeftin kamp Pineta. To je mali kamp sa finim hladom gdje smo provele 3 noci i 4 dana. Za tih 4 dana napravile smo izlet za Zadar (obisle ga divan grad), zatim NIN (NIN je za mene najvece iznenadjenje, ljudi moji zar onako nesto lijepo i potpuno drugacije ima u HR:kao prvo pjescane plaze, pogled prema planini, toplo more, povijest grada Nina ona tvrdjava itd....ljekovito blato, ma sve pet sta da kazem jos). onda smo sutradan malo odmarale na plazi....4 dan smo pokupile se i otisle put Biograda u kamp Đardin mjesto sv filip i Jakov(oko 3km od Biograda).Lijepo mjesto, hlada ko u prici. Obisle smo sva obliznja mjesta i naravno Biograd sve pjeske, a onda smo sa busem otisle 1 dan u Šibenik (Šibenik je wau prelijep stvarno, odusevljena sam) Prema Šibeniku vidjela sam da i nema posebno lijepih ovih manjih mjesta poput vodica za koje sam mislila da su lijepe, ili se varam, jer sam to zakljucila vireci iz busa, opet ne znam, ispravite me ako grijesim....
Dalje...ono sto me takodjer pozitivno iznenadilo je Vransko jezero (i tu ima kamp gotovo prazan)...tisina, nema ljudi mi trazile nekog da mu patimo ulaznicu ali nikog nigdje i mi odemo i obidjemo sve besplatno...mislim da smo setale dobrih 2 sata, po onom mostu, sve lijepo sredjeno. srele smo uzput 1 par neke Nijemce i to je to, nigdje nikoga, izgleda da malo turisti znaju o ovom Parku prirode, steta, veeelika steta....

Ah da umalo da zaboravim, ako me pitate da li sam isla i u Istru, te iste godine sam isla u 5 mjesecu i u Istru. I to sa nekom ekskurzijom tak da nisam mogla onako po svom da hodam. Isli smo put do Rijeke i malo setali Rijekom ja sam obisla sve sem one tvrdjave koja je malko dalje, a onda smo isli u Pulu na 3 dana i Rovinj 1 dan:Rovinj je prelijep....Znaci ona mogucnost o kojoj smo pricali ovdje na forumu da proputujem unutrasnjost Istre, Ucku itd jos je otvorena. Onaj kamp u Ičićima jos nisam posjetila a kako rekoh ta opcija i dalje stoji. Obilazim dio po dio Hrvatske. Ovog ljeta zapalila sam se za Brač, pa bum vidjeli..ili Brač(kamp Supetar) ili Ičići pa untrasnjost Istre bum vidjeli, sve zavisi od konacne cifre..ja to sve na papir bacim, cijene karte, sve sve i onda na kraju zbrojim i donesem plan.Osim cijena zavisi i od plana sta sve vidjeti a da je sve blizu kampa itd... Hvala vam ljudi, ove informacije su zlata vrijedne, nigdje ni na jednom forumu niko mi nije ovako lijepo dao informacija kao ovdje. Stvarno ste super.

Pa sam dodala informacije koje sam nasla na netu o jos jeftinim kampovima u Hr.:
evo jos dragi ljudi jeftinih kampova, necu stavjat linkove da ne ispadne da ih reklamiram izguglajte ih:
(To je sto sam trazila do sad i nalazila) Cijena im ne prelazi 12 eura za 2 osobe i sator i boravisna taksa tako da znate.Ja koristim mali sator igloo.

1. Kamp "Ivona" Vodice (ne znam kakve su Vodice meni e djeluju ok ali ima onih sto bolje znaju ja sam to zakljucila iz busa) (cijena za 2 osobe+sator iglo+boravisna: 12,25 eura)

2. Tomas kamp-Primošten(cijena ono gore sve navedeno: 12,70 eura)

3. Tri zala kamp-Korčula (cijena ono gore navedeno: 12,60 eura)

4. Kamp Potirna-Korčula (cijena ono gore navedeno: 10 eura!)-ovde ne znam za hlad i trgovinu?!?

5. kamp Vala-Mokalo-Orebić (12,4o eura)

6. kamp Sidro-Pula 7 km daleko od Pule (12 eura)

7. Kamp MUlic mjesto Vrsi-Mulo blizu Nina- nevjerovatnih 9,85 za 2 osobe i sator i boravisna!!!!

8.Kamp Supetar na koji pucam ove godine na Braču- 10,80 eura!!!!!

9. Cekam info iz prve ruke za kamp u Ičićima kod Opatije, pliz neka neko javi cijene....jer na stranici ne pise, nekad je pisalo prije 2 g ne znam kako sad ne pise....

Izacice-kamp sam kontaktirala preko e maila i dobila sjenik kampa-neodgovara skupo.

A evo vam i copy/paste sa drugog foruma u vezi mog putovanaj ljeta gospodnjeg 2013.godine:
Evo da i ja dam mali doprinos temi. Po ko zna koliko puta sam postavila pitanje ovdje na forumu i ovaj isti forum mi je mnoooooogo pomogao u odabiru destinacija za ljetovanje. Ljudi mnogo vam hvala. Odlucila sam evo i ja da dam informaciju pa mozda nekome i posluzi.
Mnogo sam se dvoumila oko ljetovanja gdje ove godine (mozda odem jos jednom na more) i zbog niske cijene bus karte odlucim da idem u jedan kamp na Dubrovackoj rivjeri. Svi su mi rekli da je Dubrovnik skup (sto je istina) ali nigdje jos nisam vidjela jeftinijih kampova kao tu. Nakon svega "ubola sam pravo" odusevljena sam! Prvobitna opcija bila je Trsteno, ali bih se doooobro zeznula da sam dosla u taj kamp (poslije sam setala do tog mjesta i vidjela da nema trovinu-najbiliza je udaljena 45 minuta hoda po zvjezdanu i makadam putu (magistralom ne mozes hodat) i sa puno blavora-gustera slicnim zmijama pa je malo neugodno setat s njima heheheh)....i u zadnjem momentu odlucim se za kamp "Pod maslinom" u Orašcu....em je najjeftiniji u tom podrucju (svega 3 euro -ma i manje- po osobi) em je pun hladovine, em je trgovina 5 minuta od kampa, a blizi je Dubrovniku 12 kilometara od grada....kamp je puuuun hladovine, pun je stranaca, frekventan je, gazde su super osobe, svi su ljubazni, cijena po osobi je skoro 3 eura a za sator 2 eura...ma predobro jos me drzi odusevljenje, ljudi idite tamo, blizu vam je i Dubrovnik....Tu smo se parkirali a onda smo obilazili obliznja mjesta poput Trsteng. Zatona Malog-Velikog i tek tada sam vidjela da bi napravila gresku da sam kojim slucajem otisla tamo u ta mjesta. Isli smo busem i u Dubrovnik-15 kuna za 1 osobu i 1 pravcu. Jeftino smo se proveli a vidjeli smo dosta. Jedino sto sam ja platila skupo izlet 250 kuna (a na vecini mjesta u Dubrovniku je 300 kuna) za ostrva Lopud,Šipan i Koločep...i to ti sve gazda kampa rezervise, a ostali ti kazu najavi se sam nazovi,mislim odakle da nazovem....nit imam tel. nit sta....dosuse ima internet u kampu, al to je opet drugacije....Lopud je predivan, ona pjescana plaza tak-tak ali mene je vise odusevio put do plaze hehehhe onaj mir, tisina, miris borova, ljudi pravi raj....tu sam isla sama samcata, osjecaj slobode je bio prejak...takodjer moram pomenuti i botanicku bastu na tom ostrvu koja je potpuno besplatna. U njoj sam imala osjecaj da sam sama na svijetu.Koji mir, koje spokojstvo, koji raj, koja hladovina...hehehhe....suveniri su isto jeftiniji nego na kopnu tj. u Duborvniku, npr. magneti 24 kune. Kasnije mi kapeta broda rekao da su se mnoge zene zaljubljivale u tom ostrvu i ostajale na njemu, kaze jednu je vodio na izlet i ista se nije vratila s njim on se zabrinuo, pa je sutradan vidio, rekla je da je ostala jer se zaljubila heheh, a ja sam vidjela jednu Meksikanku-simpaticno, kako radi u suvenirnici za muzem sta li joj je pa valjda to ))))

Eto ljudi ako odete u kamp Pod malsinom necete se pokajati, sigurna sam. Sto se tice plaza meni se to dopalo, djeluju malo robinzonski, ali ja nemam djece pa meni takve odgovaraju. Mislim da oni sa djecom mogu na plazu obliznjeg hotela cini mi se Radon da se zove.

Moja sljedeca destinacija ce biti ili neko ostrvo ili dio izmedju Poreča i Umaga ili izmedju Trogira i Makarske. Idemo redom, mozda se neko javi sa iskustvima (kao sto rekoh mozda jos 1 odem na more)....jos mi samo fali da obidjem jos to u Hrvatskoj i et obisla sam je cijelu pa cu imat kompletniju sliku gdje ponovo na more (mislim tamo gdje mi bude najljepse svakako)....
U odabiru za destinaciju ovisi i cijena kampa (sto jeftinije tim bolje)....(ipak se moze nac jeftinije i od 10 eura ako mi vjerujete eto taj kamp pod maslinom izadje 9 eura za 2 osobe).....
Druga opcija u odabiru kampa ako je u pitanju ostrvo da je npr. pristaniste za katamaran ili trajket svega 3-5 km daleko ....
Treca stvar da je market 5 minuta - ipak kruh treba kupovat svaki dan a ja nemam auto.
i naravno najbitnija opcija JEFTIN KAMP.
Sta mi nudite?
Ja imam zelju da obidjem cijelo ostrvo (ako mi nudite ostrvo)....da vidim sto više (bar 3-4 neka zanimljiva mjesta)
Jos jednom trazim preporuke kampova za slijedece destinacije koje nikad nisam vidjela u zivotu:
1. Od Poreča do Umaga
2. Otok Krk
3. Otok Rab
4. Od Trogira do Makarske (u Spltu sam bila)
5. Otok Korcula
6. Otok Lastovo
7. Otok Mljet
8. Poluostrvo Peljesac.
p.s. mislim da sam navela svoje planove za ljeto 2014.godine,kasnije cu ih dopuniti.bice tu kampovanja na moru, ali i planinama za dz.pozdrav.

way
tipko
tipko

Female
Broj postova : 58
Godine : 42
Lokacija : Zenica
Datum registracije : 06.11.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by Šimun 24.01.14 12:08

Pod kamp pretpostavljam da misliš na mjesto za postaviti šator.
Po cijeloj Istri,isto tako Krku,firma za koju radim ima kampove,samo je noć u mobilnoj kućici u srcu sezone oko 180€. Ali van sezone i u predsezoni,oko 50€.
A na otocima glede apartmana,i ''kampplatz''ova ne znam dal ima pretjerano puno.
Lp
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by pirat 24.01.14 12:58

koje cijene.. pa koliko ima lezajeva u toj mobilnoj kucici..?

ta cijena od 5 eura po osobi za kamp je stvarno za svaku pohvalu..
inace ne razumijem zasto su cijene nocenja u kampu skoro pa kao i apartman..?
recimo apartman sa 3 lezaja se moze naci vec od 30eura/dan, dok je kamp min 10eura po glavi/dan
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 39
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by Šimun 24.01.14 13:00

2 ili 3 sobe,6-7 kreveta,2 tuš kabine,2 toaleta,blagovaona i kuhinja spojeni.
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by Šimun 24.01.14 13:10

Primjer
http://adriatic-kamp.hr/adriatic-kamp-lanterna/
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by pirat 24.01.14 13:32

izgledaju zanimljivo, ali cijena od 180 eura/dan za takav objekat je stvarno visoka
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 39
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by Šimun 24.01.14 13:33

Jedan od razloga je i taj što su nam svi kampovi,bar većina i ovaj gdje ja radim u luksuznim Hotel Resortima,a znaš kako je,stranci će uvijek imat para,tako da će posla uvijek biti  KAMP. 478256 
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by pirat 24.01.14 13:37

hehe, to stoji
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 39
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by Šimun 24.01.14 13:38

ali da,i s mog pogleda je cijena prevelika,tako da
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by way 24.01.14 13:43

Rus (poskok) je napisao/la:Pod kamp pretpostavljam da misliš na mjesto za postaviti šator.
Po cijeloj Istri,isto tako Krku,firma za koju radim ima kampove,samo je noć u mobilnoj kućici u srcu sezone oko 180€. Ali van sezone i u predsezoni,oko 50€.
A na otocima glede apartmana,i ''kampplatz''ova ne znam dal ima pretjerano puno.
Lp
to je preskupo. da pod kampovanje podrazumjevam sator i neki jeftin kamp da mogu prespavati

way
tipko
tipko

Female
Broj postova : 58
Godine : 42
Lokacija : Zenica
Datum registracije : 06.11.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by Šimun 24.01.14 13:45

po otocima ne znam da ti toga pretjerano ima,bar na otocima koji su u mojoj okolici.
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by pirat 24.01.14 13:48

way, ako te zanima smjestaj na malom sjeverno dalmatinskom otoku, moguce organizirati izlet u obliznji Park prirode Telascica i Nacionalni park Kornati, samo nema kampova nego apartmani, ali su cijene skoro pa kao u kampu
javi se na pp ako te zanimaju detalji
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 39
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by way 24.01.14 13:56

Kornate i Telascicu vidjela ali mozda ima jos nesto sto nisam KAMP. 747986

way
tipko
tipko

Female
Broj postova : 58
Godine : 42
Lokacija : Zenica
Datum registracije : 06.11.2011

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by pirat 24.01.14 14:09

pa osim toga i nema nesto specijalno, osim stine, mora i maslina KAMP. 368870

zanimljiv je i sjever dugog otoka, plaza sakarun i svjetionik veli rat
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 39
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

KAMP. Empty Re: KAMP.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.