FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

+11
Ducatista
Knife_maniac
Koaksijalac
Jolender
Medo Gradela
skyrunner
Igsy
Mraz
glock
Ikarus
cutlass
15 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by Koaksijalac 25.10.11 16:17

Istrazivao sam samo nozeve.
Nemam pojma za perle.

Koaksijalac
lingua
lingua

Broj postova : 243
Datum registracije : 19.03.2011

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by glock 25.10.11 16:53

cutlass,ima kopija i "kopija".Utrka između fejkera i pravih,svatko nastoji biti korak ispred,očito da su si žuti u ovom slučaju dali truda.Znam za priču da više ni oni iz tvornice La costa nisu mogli skužit razliku između njihovih majica i odličnih fejkova tako da su angažirali te tipove da počnu radit za njih,službeno.Možda i Mick angažira ovu ekipu i smanji si troškove,heh.

glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1128
Godine : 60
Lokacija : Hr
Datum registracije : 31.01.2011

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by Knife_maniac 25.10.11 17:30

Nije problem u kopijama nego u preprodaji kopija koje se podvaljuju pod originale, takve su im i cijene...

Pogledajte samo tenisice u trgovinama, 90% su kineske kopije lose kvalitete, uzas.


Perla izgleda predobro, valjalo bi nabaviti par komada MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 368870
Navodno se nemogu kupiti odvojeno i dolaze uz Striderove nozeve zbog njihova prijateljstva.
Knife_maniac
Knife_maniac
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1193
Godine : 35
Lokacija : sektor Istok 031
Datum registracije : 12.05.2009

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by Ducatista 25.10.11 18:36

Evo ako si netko hoce kupiti neku posebniju perlu Starligear i to bez Strider noža u kompletu! A ovu perlu koja je na mojem nožu,ta se ne može kupiti odvojeno od Stridera!
cutlass...Tebi svaka cast na svemu i hvala na podršci!!

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Starws



MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Star1x



MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Star2g



MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Star3p



MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Star5y



MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Star6



MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Star4i


Ducatista
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 22
Godine : 51
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 16.01.2011

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by redbeard rum 25.10.11 19:08

od kojeg su metala?
redbeard rum
redbeard rum
spikač
spikač

Male
Broj postova : 848
Godine : 39
Lokacija : velika gorica
Datum registracije : 06.12.2009

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by cutlass 25.10.11 19:55

a kakvo je ovo pismo u pozadini!? glagoljica? MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 368870

ak je to ruski, morti je Majk Strajder isto rus... MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 747986
cutlass
cutlass
guru
guru

Male
Broj postova : 3949
Godine : 49
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 16.04.2011

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by Strider 25.10.11 20:34

E, pa niste trebali, cijeli topic samo za mene <3 Ne sviđa mi se ali razumijem oči kolekcionara
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by Jolender 25.10.11 21:31

Ja da sam bliže išao bi pogledati ovaj nož, perla je "mrak", izgleda kao da je zlatna.

Poenta je što i kada se kupuje -original dosta toga je proizvedeno u Kini, odjeća, obuća elektronika, a u dosta slučajeva nikad i ne znamo da smo kupili falš.
Ja sam nedavno vratio adidas patike jer su smrdile na jeftinu plastiku a kupio sam ih u ovlaštenoj trgovini.
Meni se ne sviđa današnji način prodaje stvaranjem monopola i brenda i na taj način povečavajući višestruko cijenu proizvoda od realne.
Baš bi volio vidjeti uporedni test ovog i originalog noža pa bi se vidjelo koliko u stvari vrijedi original.
Jolender
Jolender
spikač
spikač

Male
Broj postova : 746
Godine : 57
Lokacija : BiH
Datum registracije : 09.03.2010

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by cutlass 25.10.11 21:59

e to bio i ja volio vidjeti, al da ga napravi neki neutralac(recimo ja MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 747986 ) pa da vidimo ko koga vara... i kome opanci kome ovojci...
cutlass
cutlass
guru
guru

Male
Broj postova : 3949
Godine : 49
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 16.04.2011

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by Jolender 26.10.11 9:02

Ja sam npr. testirao levis 501 proizveden u Novom pazaru koji je kod nas koštao 17 maraka i original od 150maraka. Vjeruj da je razlika zanemariva.
Iskopirane do u detalje, sa svim naljepicama, materijal odličan, tada sam se i uvjerio šta je "brend", nešto kada plaćaš ime.
Stvarna vrijednos proizvoda je i deset puta veća.
A vjerujem da se za proizvode koje svjetske firme proizvode u Kini može dogoditi i da kupiš original pod falš.
Dakle pravi proizvod koji ne ide preko ovlaštene prodajne mreže nego ispod ruke a sa iste trake gdje se proizvode i originali. Naravno za primamljivu cijenu.
Jolender
Jolender
spikač
spikač

Male
Broj postova : 746
Godine : 57
Lokacija : BiH
Datum registracije : 09.03.2010

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by redbeard rum 26.10.11 10:50

khm,od kojeg su metala? :migg:
redbeard rum
redbeard rum
spikač
spikač

Male
Broj postova : 848
Godine : 39
Lokacija : velika gorica
Datum registracije : 06.12.2009

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by Ducatista 26.10.11 14:29

POZDRAV SVIMA....

Ovako,samo bi htio prokomentirati komentar od ikarusa da nisam stavio noz na forum,da sam vjerojatno svjestan da je kopija!? Vecu glupost od toga nisam jos cuo u zivotu! Zato sto ga nisam stavio u prodaju na forym,nesto sa nozem nije kao u redu!
Prvenstveno ga nisam stavio na forum,jer se na forumu NISTA ne prodaje,kao prvo,a kao drugo,ekipa samo lijeci svoje komplekse iza skrivenih imena i znam da bi dali ..... da se mogu dokopati nekih stvari koje se oglasavaju! Znam sto pricam i nitko me ne moze pobiti,jer sam imao tako neugodna iskustva po forumima da to kad nekome pricam,prvo mi ne vjeruju ljudi,a onda i sami priznaju da imaju ista ili slicna iskustva!
Sto se tice mojeg Stridera,stavio sam ga na njuskalo,odglasnik na kojem se nesto i uspije prodati!
Noz samo kupio posteno od prodavca iz UK,koji je btw,imao dobar feedback i nisam imao nekog pretjeranog razloga da ne povjerujem u cijenu i originalnost! Nije mi zao i da je noz fake,jer je stvarno ozradjen kvalitetno i od kvalitetnih materijala i vrijedi svaki lipu koja je dana za njega!
Zao mi je sto ga cutlass nije ipak ostavio i jos ga dodatno customizirao u sto vjerujem da bi ga on napravio jos boljim i stvarno konkurentnim sa pravim,puno skupljim nozevima!
Jos sam htio pohvaliti cutless-a kako je slikao i prezentirao noz.....svaka Ti cast,napravljeno na svjetskom nivou i vjerujem da malo tko u HR moze tako isprezentirati noz! Svaka cast....
Eto toliko od mene i nisam nikoga htio uvrediti ovim postom,samo sam iznio cinjenice,za koje vjerujem da ce me mnogi podrzati!

POZZ....Z11

Ducatista
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 22
Godine : 51
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 16.01.2011

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by Medo Gradela 26.10.11 14:39

samo da kažem da se na forumu noževi i slične stvari vezane uz temu foruma prodaju veoma brzo, još ako je cijena povoljna rijetko koji oglas potraje duže od nekoliko dana,

a druga stvar je da ekipa ne liječi svoje komplekse iza skrivenih imena, ovo je više nalik nekom društvu a ne forumu jer skoro svak svakog poznaje, organiziraju se druženja, sastanci i slične stvari kako sve ne bi ostalo samo na virtualnom druženju.
Medo Gradela
Medo Gradela
spikač
spikač

Male
Broj postova : 557
Godine : 30
Lokacija : u šumi
Datum registracije : 16.09.2010

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by Jolender 26.10.11 14:54

Ja mislim da ćeš skuplji i cijenjeni nož još sa povoljnom cijenom prije ovdje prodati nego na njuškalu jer ovdje ima poznavaoca a mislim da je ikarus krajnje korektno reagirao.

Zašto ne odgovoriš Rodbeard rum-u na pitanje?

Ovo pravdanje ti je glupo jer te nitko nije nizašto ni optužio.
To je kao da si u živom blatu i još se koprcaš bez potrebe, onda samo dublje propadaš.
Ikarus je samo iznio svoje mišljenje, malo nas prosvijetlio i hvala mu na tome.

Tema je odlična za usporedbu originalnih i neoriginalnih stvari, njihovih tokova, cijene i vrijednosti.
Jolender
Jolender
spikač
spikač

Male
Broj postova : 746
Godine : 57
Lokacija : BiH
Datum registracije : 09.03.2010

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by damjan 26.10.11 14:58

@ Ducatista
jasno mi je da nisi htio nikog zahebat prodajom kopije posto si vratio pare i na tome ti svaka cast..
al moram komentirati ovo da se na forumu nista ne prodaje..Lakse ces prodat noz, sator, vrecu za spavanje i ostale stvari na koje ekipa s foruma brije nego na njuskalu jer su to specificne stvari koje malo ljudi trazi, i ako ih zeli trazit ce ih prvo u specijaliziranim ducanima ili medu istomisljenicima. Auto, frizider i takve svari ces definitivno lakse prodati na njuskalu nego ovdje MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 747986 . ja sam recimo prodavao 6-7 stvari vezanih uz tematiku ovog foruma i oglasio ih ovdje i na njuskalu, s tim da sam na njuskalu uz tih 7 stvari imao jos i ves masinu koju ovdje nisam mogao staviti osim eventualno kao motor za tracnu brusilicu MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 69343 , i normalno ves masinu sam prodao sljedeci dan preko njuskala a ostale stvari tokom par dana ekipi s foruma. nitko me nikad nije zvao kasnije za te oglase s njuskala iako su jos tamo vec godinu dana i jos su uvijek aktivni
p.s. ,a kad smo kod skrivanja iza nickova sumnjam da se zovete g. Ducatista

edit: sad sam vidio da su tokom mojeg pisanja medo i jopan reagirali na identicne navode MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 393492
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by Ducatista 26.10.11 15:10

Da,mozes prodati kvalitetno za male novce,to je dobra izjava i tocna!
Noz limitirani koji vrijedi 4000-5000$ moze se prodati i to AKO za 1000$ i onda slijedi pitanje koja je zadnja cijena,e tak se jedino moze prodavati....a jel to prodaja??
Ja sam rekao svoja iskustva koja nisu ugodna i zato me sve to ljuti,a vi si protumacite to kako zelite,a i vidim vec u kojem smijeru ste krenuli!
Nisam varalica i nisam preprodavac i normalno da sam cutlessu vratio novac,jer sam posteni igrac kao i on,a noz ce kupiti netko kome ce se svidjeti i kojega n da li je original ili ne i i zavrsena price!

Ekipa pozdrav i nema potrebe za dizanje na "zadnje noge"

Ducatista
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 22
Godine : 51
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 16.01.2011

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by damjan 26.10.11 15:34

nozevi koji kostaju 4-5 soma dolara i skuplji imaju razlog za visoku cijenu i ta cijena je ili stabila ili raste tokom vremena i isto tako ljudi cekaju u redu da ih se docepaju te su vrlo dobro poznata mjesta ili aukcije na kojima se takvi primjerci mogu prodati, s time da kad neko da tolike pare za noz najvjerojatnije mu nije bilo ni bitno koliko kosta i dao bi i duplo samo da ga se docepa i stavi u kolekciju ili proseta po sumi. ostale stvari kojima tokom vremena cijena opada normalno da mozes prodati za manje pare nego vrijede

i neznam jel ovo dizanje na zadnje noge islo i meni al evo bas sam se trudio pisati korektno bez skrivenih ili vidljivih napada, cista diskusija MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 393492
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by Marko 26.10.11 16:02

Može mi neko objasniti kaj je to za perle koje se spominju? Uz dužno poštovanje meni su ružne hehe ak su to ovi kosturi. MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 469245
Jel se ručno rade, ili neki metal posebni?
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by cutlass 26.10.11 16:09

decki smirite strasti, za ovim nema potrebe sa nicije strane...

ako je tko trebao poludit i pjenit se to sam je jer sam bio kao "zaheban"...

medutim od "zaheba" tu nema ni traga prije svega radi korektnosti s obje strane i o tome ne zelim uopce diskutirati...

@dukatista- sto se tice IKARUSA , covjek je moj dobar prijatelj i veliki poznavaoc i mislim da nije u redu da se prema njemu izrazavas takvim tonom a isto to ja mogu reci bilo kome na forumu u vezi TEBE..
on je meni dobronamjerno ukazao na MOJU gresku (ne TVOJU) ia mi sve smo korektno rijesili..

maximalno si korektan i jos jednom te javno pohvaljujem da sretno zakljucimo tu pricu.. MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 393492

pozdrav svima..

a mi se vidimo na ALFREDO REZANCIMA uskoro !! MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 690498 MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 690498
cutlass
cutlass
guru
guru

Male
Broj postova : 3949
Godine : 49
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 16.04.2011

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by Igsy 26.10.11 16:37

Ducatista je napisao/la:...a noz ce kupiti netko kome ce se svidjeti i kojega n da li je original ili ne i i zavrsena price!...

Čisto sumnjam da kupca boli k jel nešto što kupuje original ili ne i da to kupuje samo radi toga jer mu se sviđa...


Ja sam npr. na ovom konkretnom forumu imao samo pozitivna iskustva s trgovinom bilo kao kupac ili prodavač. Dok za oglasnike tipa njuškalo što se tiče ovih specifičnih stvari s tematikom foruma i ne baš.


Ok pošten ste prodavač, vratite lovu kupcu ako nije zadovoljan i ostalo, ali kako da mi sad znamo jesu te perle koje reklamirate na ovoj temi originalne ili nisu... Ja prvi nebi ništa u vas kupio nakon ovog u najmanju ruku gafa s nožem, a i perlu od par grama bakra ili čega već (bilo bi korektno da odgovorite već jednom od kojeg su materijala) bome nebi platio +-100€ bez uvjerljivog dokaza da je original. Ali to sam ja... očito ti s njuškala su skroz drugi profili ljudi.
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 35
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by redbeard rum 26.10.11 17:02

u redu je, nisam pitao samo ducatistu, nego bilo koga tko zna - vidio sam da su neke lijevane iz srebra, ali mi ovo ne izgleda kao srebro.
bronca, mesing?
redbeard rum
redbeard rum
spikač
spikač

Male
Broj postova : 848
Godine : 39
Lokacija : velika gorica
Datum registracije : 06.12.2009

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by Ducatista 26.10.11 17:08

Vudim da se tu naslo puno ljudi uvredjenih i ako je tako,ispricavam se svima koji su se preprepoznali ili nisu u ovim cinjenicama koje sam iznio!
A ovo o cemu sam pokusavao skrenuti paznju,cisti vam je dokaz gornji post koji vec lagano provocira za perle,jesu li original ili ne,da vise od mene ne bi nista kupio bla bla...ne zelim vise o ovoj temi uopce diskutirati!
Perle su 100% original i imam dokaz za to naravno,jer su nabavljene od ovlastenog dealera Staringera!
Napravljene su od Copper Relic materijala,to je bronca sa Relic efektom da daju dojam starosti ,a autenticnost je u svim pecatima potrebnim na perli!
Perle su upravo prije 10min prodane u Ameriku,ljudima koji sigurno znaju sto te perle znace i koliko vrijede!

Decki uzivaje,a ja vas pozdravljam! :bo

Ducatista
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 22
Godine : 51
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 16.01.2011

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by cutlass 26.10.11 20:42

evo , bar smo se miroljubivo razisli svako na svoju stranu... MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 747986



cutlass
cutlass
guru
guru

Male
Broj postova : 3949
Godine : 49
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 16.04.2011

[Vrh] Go down

MIKE STRIDER - Custom  XL SNG (starlingear) - Page 2 Empty Re: MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.