FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
pozdrav ljubiteljima divljine Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
pozdrav ljubiteljima divljine Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
pozdrav ljubiteljima divljine Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
pozdrav ljubiteljima divljine Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
pozdrav ljubiteljima divljine Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
pozdrav ljubiteljima divljine Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
pozdrav ljubiteljima divljine Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
pozdrav ljubiteljima divljine Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
pozdrav ljubiteljima divljine Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
pozdrav ljubiteljima divljine Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
pozdrav ljubiteljima divljine Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
pozdrav ljubiteljima divljine Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
pozdrav ljubiteljima divljine Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
pozdrav ljubiteljima divljine Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
pozdrav ljubiteljima divljine Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
pozdrav ljubiteljima divljine Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
pozdrav ljubiteljima divljine Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
pozdrav ljubiteljima divljine Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
pozdrav ljubiteljima divljine Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
pozdrav ljubiteljima divljine Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
pozdrav ljubiteljima divljine Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
pozdrav ljubiteljima divljine Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
pozdrav ljubiteljima divljine Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
pozdrav ljubiteljima divljine Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
pozdrav ljubiteljima divljine Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
pozdrav ljubiteljima divljine Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
pozdrav ljubiteljima divljine Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
pozdrav ljubiteljima divljine Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
pozdrav ljubiteljima divljine Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
pozdrav ljubiteljima divljine Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

pozdrav ljubiteljima divljine

+9
sgt bear
Mije
tonka
Migach
djomla
nordfjord
PJER
kan
FishFinder
13 posters

Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by FishFinder 06.10.11 19:33

Unatrag par mjeseci sam zalutao na ovaj forum, a na "izlazak iz ormara" me ponukao zanimljiv post o životu "off the grid" ili semi off grid pod naslovom utopija, priroda..
Pa eto, red je i da se predstavim kao srednji managerski sloj u moćnoj medijskoj korporaciji iliti M.T. (mjesto troška) u xcellu moćnika koji drmaju korporacijom.
stranom naravno..
Dugo vremena mi se već mota nemir po glavi i "zov divljine" , te opcije za potpuni preokret u životu u vidu samodostatnog gospodarstva ... radim na tome i mislim da će moj put biti zlatna sredina, gdje ću uspjeti ostvariti život na način da sam dio vremena "u šumi" (ne koristim izraz priroda jer po svojoj definiciji priroda je sve što nas okružuje i sve što smo izgradili jer mi ljudi smo potekli iz prirode i sve što mi stvorimo po logici stvari je dio prirode i ne može biti ništa drugo nego priroda) i slobodan od blackberrya, maila, buđeta, gužve, prometa..., te da mi se obveze sastoje od održavanja gospodarstva i usmjeravanja i odgoja potomstva... zlatna sredina zato što iako je plan "geografska izolacija" , to je moj odabir, a neće nužno morati biti i odabir potomstva, pa ćemo ostaviti nekakvu materijalnu sigurnost koja će im pružiti mogućnost izbora. Za to sad stvaram temelje...i naravno, redoviti prihod koji neće biti bogatstvo ali će dugoročno kapati. Ova verzija nije hard core ali mislim da je odgovorna prema novoj generaciji jer ja nisam dovoljno mudar da predvidim peripetije koje donosi odgoj djece , te je ujedno varijanta koja je zadovoljavajuča za mene i moje poimanje života koji je ipak samo jedan pa vrijedi slijediti snove.

Ugodno sam se iznenadio pronalaskom ovog foruma, jer su mi se neke ideje činile komentirane i razmatrane samo od strane populacije iz stranih zemalja, a vidim da i ovdje postoje osvješteni ljudi koji citiraju dokumentarce poput zeitgeista i religulousa koji su malo prodrmali svjest ljudi... svaka čast Varaždincima - osvještenost i kultura po osobnoj procjeni mrak.
Još malo o meni : ribolovac, pomalo lovac, ljubitelj divljine, a u posljednje 3 godine ljubim samo buđete korporacije i penjem se po nekoj iluzornoj hijerarhijskoj ljestvici po bolje "benefite" - bilo bi tužno da nemam pakleni plan pozdrav ljubiteljima divljine 747986

To je to od mene za sada. Pozdrav svima koji se usude


FishFinder
FishFinder
bebač
bebač

Male
Broj postova : 7
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 25.09.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by kan 06.10.11 19:50

dobro došao pozdrav ljubiteljima divljine 393492
kan
kan
tipko
tipko

Male
Broj postova : 72
Godine : 49
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 20.06.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by FishFinder 06.10.11 20:01

thnx pozdrav ljubiteljima divljine 393492
FishFinder
FishFinder
bebač
bebač

Male
Broj postova : 7
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 25.09.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by PJER 06.10.11 20:08

Dobro nam došel prijatel.. pozdrav ljubiteljima divljine 393492
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by nordfjord 06.10.11 21:21

Dobrodošel.Vidim da nam se elitizam kak lavina valja. Lepo su meni moji rekli idi za fiškalja ili velećasnoga.Imaš mozga a znaš i pripovedati a i žene su ti drage.Al meni je bilo drugo za volju,slušati Partybrejkerse i Azru Najdraža mi bila od azre Krvavi Angeli hahaha.

nordfjord
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 57
Lokacija : od trsta do zemuna
Datum registracije : 28.06.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by djomla 06.10.11 21:34

Vozdra! pozdrav ljubiteljima divljine 393492 Ugodno druženje ti želim...
djomla
djomla
knjižničar
knjižničar

Male
Broj postova : 977
Godine : 36
Lokacija : Vinkovci
Datum registracije : 12.04.2010

https://habilisurvival.wordpress.com

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by Migach 06.10.11 22:21

Dobro došao pozdrav ljubiteljima divljine 393492
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by tonka 06.10.11 22:30

a to da voliš folozifirati moramo primjetiti kao usput....a eto kad si već tu, pretpjet ćemo...volim i ja filozofirati..al usput znam da je zeitgesit podmenut od masona...mnogi koji vole filozofiju to znaju...ti očito ne??? blamaža, sorry...
hrabra sam i usudim se...znam tko sam, znam što sam i tko me najviše voli...i nekad ga moram braniti...a još sam i filzofof i to opaki...pa se eto ti usudi pozdrav ljubiteljima divljine 685312
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by Mije 06.10.11 23:00

Pozdrav majstore, dobrodosao. :bog:
Mije
Mije
spikač
spikač

Male
Broj postova : 694
Godine : 32
Lokacija : Barban, Istra
Datum registracije : 30.09.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by FishFinder 08.10.11 2:18

anita je napisao/la:a to da voliš folozifirati moramo primjetiti kao usput....a eto kad si već tu, pretpjet ćemo...volim i ja filozofirati..al usput znam da je zeitgesit podmenut od masona...mnogi koji vole filozofiju to znaju...ti očito ne??? blamaža, sorry...
hrabra sam i usudim se...znam tko sam, znam što sam i tko me najviše voli...i nekad ga moram braniti...a još sam i filzofof i to opaki...pa se eto ti usudi pozdrav ljubiteljima divljine 685312

Neeebih mentalno ratovao niti pumpao ego, nisam na poslu sada =)
Mene samo veseli što ima još ljudi koji razmišljaju o sličnim stvarima, a uvijek je lijepo ne biti sam.
Veseli me i Kupa iznad Kamanja dok sa štapom u ruci o pivicom u mreži gacam po pličaku i vrebam klenove.
Kao i kad se zavalim na slap i puštam plovak za plotice. Kao i Mrežnica, Dobra, Kamačnik,.... a more ... podvodni ribolov i adrenalin kada sulica propuca ribu a ona krene divljački ludovati ... ili loviti ciple samo na pahulju...otoci..risnjak...pogled is po mora prema površini kada se sunčeve zrake lome pod pravim kutom ujutro i reflektiraju natrag od kristanog pješčanog dna...kakva prekrasna zemlja ta naša Rvacka..hmm..otišel sam malo z teme..

Naravno da onaj tko pije kavu sa masonima i razglaba o svjetkoj dominaciji uz koktele sjemenog sastava ugroženih vrsta, te je potkrijepljen informacijama branderbuške i inih skupina, ima informacije iz prve ruke koje su vjerodostojne, pa eto zahvaljujem ti na uvidu u zavjeru. Baš dobro da su Masoni objavili Filozofskom fakultetu da su podmetnuli Zeitgeist, ili možda jednostavno ne znaju čuvati tajnu lajavci..ili možda i nije trebala biti tajna?
A i filozofi su oduvijek imali pretenzije na obavještajne aktivnosti, pa tako da sve ima smisla.
Ja nemam hrabrosti iznositi kategotičke tvrdnje, jer danas je iluzija ime igre, a što je podmetnuto određuje tržište i kontrola populacije. Tržište se širi, proizvodi su brojniji.
Ako se A širi , a B ga prati, što je sve podmetnuto ?

Ali bih rekao samo to da ako nešto potakne čovjeka da se zapita tko tu koga j....e i da li se može nešto drugačije i bolje , pa makar je u od Stipe Gabrića Jambe, dobro je.
A mozak imamo da selektiramo, između ostalog.

Kada se dođe do gole kosti kroz bezbrojne rasprave, neka ti masoni ospore da nešto ne valja.
Neka ospore da ne valja to da je SVAKA iole efikasna i značajna akcija motivirana novcem.
Neka ospore to da ne valja da ti egzistencija ne ovisi / i ne može ovisiti samo o tvome radu i angažmanu (doslovno joul po satu) već ovisi o novcu.
Neka ospore to da ne valja da se koncentracija moći nalazi u rukama ljudi kojima je javno dobro i evolucijski napredak iza novca na listi prioriteta.
Neka ospore to da ne valja to da ćeš vjerovatno jedino iskreno moći odgovoriti sa NE na pitanje: " Da li ti je iskreno stalo što će biti sa civilizacijom nakon tvoje smrti?"
Čast iznimkama, oni su budućnost evolucije. Ja nisam, ali vjerujem da imamo priliku mijenjati sve.
Možda malo pretenciozan post...težak dan na poslu pozdrav ljubiteljima divljine 747986

Hvala na dobrodošlici i ugodno punjenje u divljini


FishFinder
FishFinder
bebač
bebač

Male
Broj postova : 7
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 25.09.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by sgt bear 08.10.11 10:11

pozdrav!
sgt bear
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1478
Godine : 50
Lokacija : de/sk
Datum registracije : 12.04.2010

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by brdo 08.10.11 10:19

Pozdrav :bog:
brdo
brdo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 223
Godine : 27
Lokacija : Ljuta,Konavle,Dubrovnik
Datum registracije : 01.04.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by Olimp 08.10.11 19:27

Dobrodošao, kratko i jasno sve si nam kazao pozdrav ljubiteljima divljine 393492 pozdrav ljubiteljima divljine 393492
Olimp
Olimp
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1399
Godine : 64
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.01.2011

http://www.panoramio.com/user/2299965

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by urbana_gorila 09.10.11 12:42

Dobrodošao!
Dobro predstavljanje. Ne zavidim ti baš na poslu... Dobro je što uspjevaš zadržati svoju dušu da ju ne prodaš vragu (kapitalu). Samo nakon posla što više u šumu i na rijeku, a u radno vrijeme više na forum a manje na sastanke. pozdrav ljubiteljima divljine 469245
urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by FishFinder 10.10.11 0:25

urbana_gorila je napisao/la:Dobrodošao!
Dobro predstavljanje. Ne zavidim ti baš na poslu... Dobro je što uspjevaš zadržati svoju dušu da ju ne prodaš vragu (kapitalu). Samo nakon posla što više u šumu i na rijeku, a u radno vrijeme više na forum a manje na sastanke. pozdrav ljubiteljima divljine 469245

Hvala na riječima podrške. pozdrav ljubiteljima divljine 704997
Slažem se, konstantna je to borba, al lakše mi je i tako nego pretvoriti se u praznu školjku od čoeka.
Sve je dobro dok možemo utjecat na stvari.

Pred koji dan mi je došao i BarkRiver Bravo 1, moja prva konveksna oštrica, pa je to motiv više (sa predumišljajem :bog: ) za jedan izlet i noćenje vani. A imam i ekipu baš za takvu stvar, pa je neka izolirana šumetina vrlo izgledna. Sad bi nam mogli biti zadnji trzaji za tako nešto do proljeća. pozdrav ljubiteljima divljine 399449
FishFinder
FishFinder
bebač
bebač

Male
Broj postova : 7
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 25.09.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by nordfjord 10.10.11 7:15

Imam ja super šumu za to.Na obroncima Bilogore između mjesta Kozarevac i Suha Katalena daleko a opet blizu.Jedini problem nema nikakav izvor niti kaptaža vode.

nordfjord
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 57
Lokacija : od trsta do zemuna
Datum registracije : 28.06.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by nordfjord 10.10.11 7:20

Ustvari ima i to pravi tek sad sem se setil, 20 min. hoda do njega.Izvor je uredila lokalna šumarija.Poslije pijenja te vode odma ogladniš.Al je fresh.

nordfjord
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 57
Lokacija : od trsta do zemuna
Datum registracije : 28.06.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by Fratt 10.10.11 8:39

Ah taj Mason,koliko je zla već učinio ovom svijetu (uz pomoć Gine naravno) a da mu još nitko nije stao na kraj...

pozdrav ljubiteljima divljine Villain86c

Dobro došao Fishfinderu. pozdrav ljubiteljima divljine 393492
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by nordfjord 10.10.11 18:39

Dala bi se Đina ukrotit same polake.Take at easy amigo.Sva je bila vražja mala zlica.Jeanput sem gledel njezin uradak kućni za širok puk,ne bila baš živahna.

nordfjord
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 57
Lokacija : od trsta do zemuna
Datum registracije : 28.06.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by FishFinder 10.10.11 19:25

nordfjord je napisao/la:Ustvari ima i to pravi tek sad sem se setil, 20 min. hoda do njega.Izvor je uredila lokalna šumarija.Poslije pijenja te vode odma ogladniš.Al je fresh.

Nice..ima par fotki na Google earth i prikazuju neki potok..biće da je od tog izvora.
Jako lijepi okoliš.
Ja nekako više idem na zapad, tipa Žumberak, Ozalj, Risnjak, Okić...Iz jednostavnog razloga što bolje poznam taj kraj. Al stavio si mi bubu u oko pozdrav ljubiteljima divljine 86830 Želio bih otić baš na rijeku Liku i jednu pravu kampanju na Velebitu. pozdrav ljubiteljima divljine 37226 A kako vidim i Bilogora će morat bit posječena.
Sviđaju mi se ovi šatorčići skroz lol .
A kaj se tiče vode, meni je Generalski stol i Mrežnica odličan izbor. Tu je priroda zaista odradila čarobno dobar posao. A Mrežnica - zagrabi Mando zagrabi i piješ bez imalo problema.
Downside, i to VEELIKI neodstatak, uokolo po šumama ima mina i to jendostavo ubije volju za šetnjom i istraživanjem...al uz rijeku i oko nje je OK. Osim jednog međeda koji šeće po istom putu pozdrav ljubiteljima divljine 450789


FishFinder
FishFinder
bebač
bebač

Male
Broj postova : 7
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 25.09.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by nordfjord 10.10.11 20:54

Ma dobro i mene pali rijeka ali ne svaka recimo Drina kod Foće I Goražda.Probaj pratit na earthu put iz Kozarevac prema Šandrovac postoje odvojci puta lijevo a ti prati samo cestu nekih 500 metara od Kozarevac s lijeve strane mora biti kaptirani izvor.Moja šuma bi bila na desno gotovo pravo nekih 300 metara u brdo.5,5 rali u dva nivoja.Ako malo našiljiš sistem na brdu kod ulaska u šumu ima lovaćki kukuruz sa ćekom u kutu.Tu je jedan dio šume a ako bi išel dalje tom klisom prema Šandrovac tim poljskim putem opet bi vidil lovaćku ćeku to su sve veće ćeke pa se jako dobro vide.e E i tu je moja šuma. ima jedna srušena agacija preko jednog jarka idealnoo za dokazivanje ega.Ja još nisam došel do tog nivoja dokazivanja .A to nebi.Moja kćer ima s posla nato sistem ne kasni ni minutu slika je full hd neznam dal bi se gdi mogel skinuti taj pretraživać,al je pravi.Pozdrav

nordfjord
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 57
Lokacija : od trsta do zemuna
Datum registracije : 28.06.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by tonka 10.10.11 21:25

ok norde kad češ organizirati susret kod tebe, sve znaš, samo ti još mi falimo?? a vidim da novi kolega forumaš mora doći obavezno?
dakle, počmi planirati susret.
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by FishFinder 11.10.11 19:27

nordfjord je napisao/la:Ma dobro i mene pali rijeka ali ne svaka recimo Drina kod Foće I Goražda.Probaj pratit na earthu put iz Kozarevac prema Šandrovac postoje odvojci puta lijevo a ti prati samo cestu nekih 500 metara od Kozarevac s lijeve strane mora biti kaptirani izvor.Moja šuma bi bila na desno gotovo pravo nekih 300 metara u brdo.5,5 rali u dva nivoja.Ako malo našiljiš sistem na brdu kod ulaska u šumu ima lovaćki kukuruz sa ćekom u kutu.Tu je jedan dio šume a ako bi išel dalje tom klisom prema Šandrovac tim poljskim putem opet bi vidil lovaćku ćeku to su sve veće ćeke pa se jako dobro vide.e E i tu je moja šuma. ima jedna srušena agacija preko jednog jarka idealnoo za dokazivanje ega.Ja još nisam došel do tog nivoja dokazivanja .A to nebi.Moja kćer ima s posla nato sistem ne kasni ni minutu slika je full hd neznam dal bi se gdi mogel skinuti taj pretraživać,al je pravi.Pozdrav

Drina mi je nepoznanica osim po pričama. Ali ne sumnjam u ljepotu. Una je navodno prekrasna ali nisam je dovoljno istražio, a Unac je nešto posebno. Tu sam bio kao klinjo sa starim na pastrvama i to mi je ostalo u pamčenju kao bajkovito mjesto.
Mrežnica je što uzvodnije, to bolje i ako nisi, otiđi malo, nečeš požaliti sigurno. Kupa je pak sirovija od Mrežnice i bogatija ribom pozdrav ljubiteljima divljine 529519 , ali i faunom opčenito. Pogotovo insektima.
Vjerujem da je to do njenog mirnijeg toka pred branu na Ozlju, a kasnije je prava planinska rijeka i u salmonidnom dijelu je melem za oči i dušu. Nešto nestvarno. I bolje da nema previše turista jer ode sve u tri krasna kad krenu mase ljudi.

Odlično zgleda ta tvoja šuma , nije ni malo, prek 3 ha ak se ne varam? Respektabilan komad. To je kapital koji neće devalvirati nikada =) Svjetska populacija raste a prostora je sve manje. Jednostavna računica dugoročno. Jaako dugoročno.
A ti loviš kaj? Ili samo kao i ja, loviš gavrilović mesni doručak po ruksaku, a umišljaš si da si David Crockett. pozdrav ljubiteljima divljine 368870
FishFinder
FishFinder
bebač
bebač

Male
Broj postova : 7
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 25.09.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by nordfjord 12.10.11 9:21

Te rijeke upoznajem s vremena na vreme,na njima tj. uz njih imaju vikendice neki moji crnci iz udruge NDH.Od Lićke strane pa do Ka i gore prema kampu gdi je susret od MC MOTOLEGIJA mi je isto poznato. Kak balavander sem išel v krivolov pa mi milicija bil redovit gost vazalud kak su došli tak i oćli,došel rat pa sem lovil živinu druge vrste a posle sem bil zvanićni lovac 7 godina.David crocett hahaha je lik iz stripa a znaš kak se veli prek bare all must be show.Meni se više sviđaju sadomazo party u starim bunkerima na Gornjem Mekušju tj. plesure first than bleasyngh.Ma ajd bok.

nordfjord
lingua
lingua

Male
Broj postova : 261
Godine : 57
Lokacija : od trsta do zemuna
Datum registracije : 28.06.2011

[Vrh] Go down

pozdrav ljubiteljima divljine Empty Re: pozdrav ljubiteljima divljine

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.