FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

JET Protector-najbolje za samoobranu

+12
dado2
urbana_gorila
Šimun
sgt bear
neon
Strider
Mraz
Login
NAVIGATOR
carppiker
Jolender
gorance
16 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by gorance 06.09.11 10:27

To ne piše samo na stranicama american shopa, nego i na ostalim sajtovima, ja ne kupujem to da bi gađao ljude okolo, ako ćemo tako gledati na sve bacamo novac, bez većine se opreme može. Ne budi ljen i ako već toliko tupiš da to ne valja, ajde odi na taj youtube pa vidi učinkovitost i razliku između njega i suzavca, da imaš 2 pokušaja, i imaš rezervne patrone koje se u sekundi promjene, a taj suzavac traje 5 sekundi, onda je gotov, moraš ih nositi 10 da bi nešto napravio

gorance
bomber
bomber

Broj postova : 159
Datum registracije : 02.08.2011

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by Šimun 06.09.11 10:33

Ne hvala,bavim se Krav Magom JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 747986 JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 747986
Hmm,ne znam baš..Pre masivna je stvar,a i Navi je sve napisao pa mislim da je zakljuceno sve.
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by Mraz 06.09.11 10:39

Ja sam rekao svoje mišljenje s kojim se možeš ili ne moraš slagati, no barem budi razuman pa pročitaj još jednom sve odgovore na ovu temu... večina se slaže u tome da to i nije bajna stvar za samoobranu i razlozi su opravdani.

Ti si očito odlučio kupiti taj artikal i opravdavaš si tu kupnju ignorirajuči mišljenja ostalih... čemu onda uopće ova tema?
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by gorance 06.09.11 10:55

Koja je to većina vas dvoje eventualno troje, NAVIGATOR koliko ja vidim je napisao da je stvar ok i da bi ga uzeo, samo je stvar cijene, ja sam tu napisao o tome što i drugi pišu za taj proizvod, a što se nekolicina vas protivi tome, to je vaša stvar, vidim kakvi su neki od vas, kad napišem nešto ispadnem lažov, na kraju ispadne da nisam nigdje bio, da nemam ništa i da je sve to laž, pa onda ni ja više neću dolaziti na ovaj forum, tako je najbolje, jer ovo je forum za poštene ljude a ne za lažove i lopove kao što sam ja. I znam da nekima od vas nisam legao jer sam napisao da ti tečajevi i škole preživljavanja kao i ostali tečajevi u nas su većinom niš koristi, pritom nisam znao da neki od vas održavaju te tečaje, i dalje stojim iza toga, čovjek ako to voli, može sam naučiti, ako želiš još imaš net prepun informacija i caka vezano za preživljavanje i provođenje vremena u divljini

gorance
bomber
bomber

Male
Broj postova : 159
Godine : 41
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 02.08.2011

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by urbana_gorila 06.09.11 11:10

?!? Aj jaj jaj, pa zar se sve mora svest na prepucavanje?
Gorance, nemoj se ljutit, ali mislim da si malo pretjerano reagirao. Pa nitko nije rekao da ti to nesmijes kuopit ako to smatras dobrom idejom i investicijom, pa se stoga niti ne moras odmah tako uvrijedit.
Ok, kazes da te zovu lopovom i lazovom, pretpostavljam da se to odnosi na onaj tvoj ruksak na koji si naletio. Gle, vecini ljudi je prilicno nevjerovatno da se tako nesto dogodi jer se takve stvari ne dogadjaju njima pa su malo ljubomorni.
Ajde, nemoj sve uzimat tako k srcu.
Peace, love and unity, live long and prosper i ta sranja...
urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by Mraz 06.09.11 11:11

Nemoj dramatizirati, razlika u mišljenjima je normalna i rasprava ukoliko je u granicama kulturne komunikacije je pozitivna stvar. Ja nemam nikakvih zamjerki niti za tvoje mišljenje o tečajima niti za ovaj proizvod, samo želim pomoći savjetom.

Evo lula mira, pivica na nekom od druženja i sve 5... kak ti je po volji JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 659728





Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by dado2 06.09.11 15:26

gorance je napisao/la:Koja je to većina vas dvoje eventualno troje, NAVIGATOR koliko ja vidim je napisao da je stvar ok i da bi ga uzeo, samo je stvar cijene, ja sam tu napisao o tome što i drugi pišu za taj proizvod, a što se nekolicina vas protivi tome, to je vaša stvar, vidim kakvi su neki od vas, kad napišem nešto ispadnem lažov, na kraju ispadne da nisam nigdje bio, da nemam ništa i da je sve to laž, pa onda ni ja više neću dolaziti na ovaj forum, tako je najbolje, jer ovo je forum za poštene ljude a ne za lažove i lopove kao što sam ja. I znam da nekima od vas nisam legao jer sam napisao da ti tečajevi i škole preživljavanja kao i ostali tečajevi u nas su većinom niš koristi, pritom nisam znao da neki od vas održavaju te tečaje, i dalje stojim iza toga, čovjek ako to voli, može sam naučiti, ako želiš još imaš net prepun informacija i caka vezano za preživljavanje i provođenje vremena u divljini

Gorance,ne žesti se bez potrebe...
Ja sam član mogih foruma(ribolov,plovila,pčelarstvo,povrtlarstvo) i na svakom postoje određena ne slaganja!
Prijetnje ne sudjelovanjem...nisu razina zrelog čovjeka!
Dakle...budi prisutan i komentiraj,jer to je jedini način u dokazivanju svog mišljenja!
O reklamiranju i navijanju za određeni proizvod imam svoje mišljenje,a ono je da
se sve prvo mora probati ili vidjeti,a onda komentirati.
Evo primjera : Mora je egzaktan primjer izrazito lošeg noža(U cijelosti),i osim sječiva,ničim ne zaslužuje spomen u ozbiljnim krugovima "nožoljubaca"
Pozdrav iz Osijeka
dado2
dado2
tipko
tipko

Male
Broj postova : 85
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 30.08.2011

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by Šimun 06.09.11 16:23

@Gorance,to s napuštanjem foruma je totalno nezrelo i to smo već prošli.Mene apsolutno ne interesira hoćeš kupit zolju,svi ti sajvetuju da možeš proći jeftinije a s podjednako djelotvornim sredstvom.

@dado2,neću zahuktavat,što se tiče More u krivu si (U cijelosti),i ovo nije ''forum noževa'' i ''samoobrane''.
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by kengur32 06.09.11 16:33

Mislim da bi svi trebali provoditi više vremena vani, pa makar u parku preko puta kuće i rezuckat grančice.... to tako smiruje JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 69343
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by Igsy 06.09.11 16:37

Evo dado2 ti si valjda među prvima na ovom forumu koji je "probao i vidio" Morakniv i tvrdi da je to izrazito loš nož i da ne zaslužuje spomen na jednom ovakvom forumu.

Izgleda da si ti u pravu, a nas 99,9 % zadovoljnih korisnika Mora noževa smo u krivu i ubiti baratamo smećem jer se s boljim proizvodom nikada nismo ni upoznali...
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by Šimun 06.09.11 16:38

Igsy je napisao/la:Evo dado2 ti si valjda među prvima na ovom forumu koji je "probao i vidio" Morakniv i tvrdi da je to izrazito loš nož i da ne zaslužuje spomen na jednom ovakvom forumu.

Izgleda da si ti u pravu, a nas 99,9 % zadovoljnih korisnika Mora noževa smo u krivu i ubiti baratamo smećem jer se s boljim proizvodom nikada nismo ni upoznali...

Idem bacit triflexa,clippera i 511icu JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 747986
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by Igsy 06.09.11 16:42

Baci... i ja ću! Svi znamo da korištenje takovog smeća od opreme samo "traži vraga" i ozljede su neminovne. Čovjek zna o ćemu priča, ipak je on član mnogih foruma (ribolov, plovila, pčelarstvo, povrtlarstvo).
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by Login 06.09.11 16:42

Ludi Rus je napisao/la:i ovo nije ''forum noževa'' i ''samoobrane''.

Ajd kad smo već kod raspravljanja, ispravljanja netočnih navoda, replika i sl... JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 747986
Uglavnom ovaj forum bi se i trebao odnositi ako ne velikim dijelom onda sigurno značajnim na noževe (u manjoj mjeri i samoobranu). Jer koliko vidim, prvo po naslovu, a onda i opisu, ovo je SURVIVAL forum, dakle forum preživljavanja.. a nož je po mnogima koji nešto znaju i znaće u teoriji i praksi tematike ovog foruma najkorisniji i najsvestraniji alat u survival situacijama.
Login
Login
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1136
Godine : 37
Lokacija : Slavonija
Datum registracije : 17.07.2010

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by kengur32 06.09.11 16:50

Pa ak čemo iskreno...... nož je bitan alat, ali.... ako je od 10 aktivnih tema 8 o noževima!?
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by Fratt 06.09.11 17:14

A tema je...?
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by Šimun 07.09.11 12:21

Login je napisao/la:
Ludi Rus je napisao/la:i ovo nije ''forum noževa'' i ''samoobrane''.

Ajd kad smo već kod raspravljanja, ispravljanja netočnih navoda, replika i sl... JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 747986
Uglavnom ovaj forum bi se i trebao odnositi ako ne velikim dijelom onda sigurno značajnim na noževe (u manjoj mjeri i samoobranu). Jer koliko vidim, prvo po naslovu, a onda i opisu, ovo je SURVIVAL forum, dakle forum preživljavanja.. a nož je po mnogima koji nešto znaju i znaće u teoriji i praksi tematike ovog foruma najkorisniji i najsvestraniji alat u survival situacijama.

Ma da,znanje o čeliku i TO će ti pomoći da se izvučeš živ.Radit ćeš termičku obradu u prirodi kako ne.

A i prave situacije preživljavanja su daleko drugačije nego što gledamo gospodina BG,Codya i Davea.Psiha kad si sam puno drugačije reagira,nego kad te prati milijun kamermana.Pravo bi me bolio ku*ac u takvim okolnostima.

Usput preporučam na HRT-u (nisan siguran 1 ili 2),ima emisija o istinitim pričama preživljavanja,odusevljen sam,bravo za HRT,jedini normalni i edukativni program na cijeloj televiziji u Hrvata..
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by zenomorf 25.10.11 17:18

da se vratim na temu, postoji neko novo ????? Guardian Angel II , u smislu zaštite suzavcima izgleda kao korak naprijed. Od Jet protectora je sigurno manji a iizgleda i ljepši. Na stranici postoji i video klip. Cjena 340 kn

http://www.suzavac-argus.com/suzavci.html
zenomorf
zenomorf
bomber
bomber

Male
Broj postova : 134
Godine : 47
Lokacija : split
Datum registracije : 16.10.2010

[Vrh] Go down

JET Protector-najbolje za samoobranu - Page 2 Empty Re: JET Protector-najbolje za samoobranu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.