FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Karter od Škode Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Karter od Škode Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Karter od Škode Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Karter od Škode Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Karter od Škode Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Karter od Škode Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Karter od Škode Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Karter od Škode Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Karter od Škode Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Karter od Škode Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Karter od Škode Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Karter od Škode Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Karter od Škode Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Karter od Škode Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Karter od Škode Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Karter od Škode Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Karter od Škode Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Karter od Škode Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Karter od Škode Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Karter od Škode Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Karter od Škode Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Karter od Škode Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Karter od Škode Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Karter od Škode Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Karter od Škode Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Karter od Škode Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Karter od Škode Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Karter od Škode Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Karter od Škode Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Karter od Škode Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Karter od Škode

+5
Strider
kengur32
Mad Max
Olimp
LUKSA
9 posters

Go down

Karter od Škode Empty Karter od Škode

Postaj by LUKSA 23.07.11 18:25

Pozdrav!

današnji dan pokvario mi je planove za odlazak u prirodu, kiša pada cijeli dan , pa mi se neda kisnuti, nama pogleda i koji ću vraga raditi, čučati u skloništu!?

Pa idem malo sa vama podijeliti hedonističku priču sa dramatičnim zapletom ,ali sretnim završetkom ( djelomično ).

Dio ljeta inače zadnjih par godina provodim/o u Tuku, kod Mrkoplja, uplaninarskom domu. Zbližili smo se sa ljudima koji drže dom, lokalcima i ljudima koji dođu iz istog razloga provoditi vrijeme na 900 m nad morem, bez vrućina, gužve itd.

Karter od Škode IMG_8339

Došli smo dobre volje, pojeli hamburger u Delnicama , kad stiže poziv da se odojak vrti i da nas nestrpljivo čekaju!
Što se i vidi na slici! Crveni tepih, rukovanje, ljubljenje itd!Nakon toga rakijica za dobrodošlicu pa po pivici!

Karter od Škode IMG_8340

Odojak je spreman gotov, malo da se ohladi pa možemo u akciju! Mladen i ja malo poziramo u mesarskom stilu!

Karter od Škode IMG_8363

Dobro društvo, dobra klopa( mada više volim odojka drugi dan , kada je hladan i kad se mast stisne )
Nastavak vam neću pojašnjavati posebno jer je bio tipičnog hedonističkog karaktera do pola 1, uz zezanje, pjesmu, ples i dobro društvo!


Karter od Škode IMG_8375

Ujutro sam se ustao, otišao po kruh Mrkopalj, draga je spavala do 11, malo sam bilja nabrao za čaj , te Stolisnika i Gospine trave za doma. Pa smo bacili " doručak ", oko pola 12.

Karter od Škode IMG_8399

Za lječenje mamurluka smo odlučili prošetati do Matić poljane i brati bilje.

Karter od Škode IMG_8378

Majčina dušica u cvatu, spremna za branje!

Karter od Škode IMG_8379

Ovo je isto Majčina dušica , ali u drugim nijansama i bojama!

Karter od Škode IMG_8406

ekipa sa druge strane, Damir bere Majčinu dušici, a cure divlje jagode.

Karter od Škode IMG_8409

Ovdje se Medo malo odmarao i uživao u pogledu na Matić poljanu ili možda glodao nogu kakvog planinara! Karter od Škode 747986

Karter od Škode IMG_8412

Pa malo edukacije- ovo žuto je Bročika, ili Ivanjsko cvijeće, dobra za mokraćne kanale , bubrege, bolesti kože. itd( sitni cvat i višlja biljka ), dok je ovo sa većim cvjetovima Lanilist. Lanilist je dobar za za uklanjanje otrova iz tijela ( jetra, bubrezi, mokraćni kanali ) pospješuje mokrenje, za zacjeljivanje rana, vrlo dobra je mast koja se napravi od Lanilista te služi za hemeroide, rane kod ljudi i domaćih životinja. te kožne bolesti ( i svježa biljka i čaj isto tako ).

Karter od Škode IMG_8418

Hodali smo dalje svatko je na svoj način uživao, a ja sam promatrao okolini, za oko mi je zapeo ovaj detalj, kojih sam kasnije vidio nekoliko, Medi su kao hrana poslužile ličinke Mrava!

Karter od Škode IMG_8419

Ovdje se mogao razaznati otisak šape. Medvjeđe šape, najbolje kad odstoje koji dan, onda su najbolje za jesti ! Karter od Škode 747986 ( za one koji neznaju, suhi kolač, koji se peče u tzv. modlama )

Karter od Škode IMG_8420

Ovdje se jasno vide tuneli Mravograda, nedavno stradalog od šapa gladnog Mede!


Karter od Škode IMG_8423

Sinula nam je fantastična ideja! A to je da nastavimo do Begovog Razdolja pa na okrijepu!
Neznam zašto sam ubrzo korak Karter od Škode 469245

Karter od Škode IMG_8432

pogled na pašnjake oko Begovog Razdolja, koje se spominje kao najviše naseljeno mjesto u Hrvatskoj.

Karter od Škode IMG_8435

Piva je tu! Dooobbrraa! I slovenski Union ima dobru sok- pivicu sa okusom Grejpa! Dobra je, ali mi je ipak Staropramen draži kad ne treba voziti!

Karter od Škode IMG_8444

Pažnju su mi zaokupili gosti za susjednim stolom, doduše vremešno društvo, ali među njima sam prepoznao Ivana Lesingera, sa kojim sam se upznao ovom prilikom. Inače Lesinger je jako poznati stručnjak za homeopatiju i ljekovito bilje!
Slika njihovog Land Rovera u odlasku.

Karter od Škode IMG_8458

Malo smo se oraspoložili , pa je povratak bio znatno veseliji! Evo draga je skoro poletila nakon dve pive!

Karter od Škode IMG_8462

Hodajući tako i uživajući na vjetru i suncu, odjednom izleti Medo, na nekih 10 m od mene, Pretrčao je preko ceste i nestao u travi.
Kasnije se na jedno 30 m digao na zadnje noge , pa smo se gledali, te je otišao dalje.

Ovdje od sredine pa na lijevo se vidi gdje je protrčao kroz travu. Interesantno je da ga uopće nevidiš gdje se kreće kad vjetar puše ,trava je visoka itd.

Karter od Škode IMG_8463

Ostatak ekipe je bio na nekih 50 m od mene pa sam im javio, očekivao sam da će doći do ruba šume, što se i dogodilo!
Evo majstora opet propetog na zadnje noge!

Karter od Škode IMG_8467

Povratak je bio pun smjeha i zezancije. Usto sam ugledao poznati mini bus!

Karter od Škode IMG_8473

A u busu planinari iz Siska i moj bivši predsjednik HPD Zrin Petrinja.Morali smo popiti koju.


Karter od Škode IMG_8472

Došli su i ljudi do doma na konjima! Prava atrakcija!

Karter od Škode IMG_8478

Mladen se naravno morao popeti i malo jahati.

Karter od Škode IMG_8494

I moja Bosanka! Osmjeh nije skidala sa uha! " ej Robi jahala sam konja " , " pa vidio sam , drago mi je " , ko da je dobila na lotu!

Karter od Škode IMG_8501

Navečer smo se zabavljali, a dodatno nas je uveseljavo Roki koji je pokazivao homoseksualne nagone dobrih 2 sata, sva sreća ba je ovaj Baset ( mislim da je to ta pasmina ) niži od njega! A jadnik nikada nije imao curu , a 9 godina ima! Karter od Škode 747986

Ujutro smo već preko Ravne Gore otišli za Vrbovsko. Namjera nam, je bila otići se prošetati do Orlove stijene, vidikovca iznak Kupe na hrvatsko - slovenskoj granici.


Karter od Škode IMG_8518

I sranje!
Totalno!

Dok sam mijenjaao baterije u GPS u, da vidim koliko smo blizu, jer smo htjeli doći što bliže lokaciji, jer se moramo vratiti u Petrinju, draga je trebala raditi popodne.
Udarac, preskočio CD, ja stanem da pogledam GPS , a kad ono miris motornog ulja.
Izađem van i imam što vidjeti. Probušen i udaren karter.
Brzo u auto i jedno dva kilometra u riikverc, dok se nisam okrenuo , pa po gasu!
Dok nije lampica od ulja počela svjetliti.
Stao sam , digao auto dizalicom i pokušao sanirati štetu , da dođemo do Vrbovskog barem.
Međutim ništa nisam mogao napraviti. Sva sreća da mi je ostala litra ulja od servisa. Natočio sam to i po gasu !

Došli smo do Vrbovskog, ugasio sam motor, spustio se do benzinske, stavio ovu bocu da ne curi po asfaltu. Raspitao se za mehaničara, kupio 5 litara najeftinijeg, ulja i zapičio u potragu za spasom.
Trag ulja je ostao po cijelom Vrbovskom.

Karter od Škode IMG_8519

Evo ispred servisa!
Opcije karter iz Rijeke ili Karlovca, nema na lageru kod dobavljača
, popravak gotov sutra popodne ili preksutra!
Zovi ekipu iz Tuka, ima tip tri škode iste , ali nema ga doma, pa nekakvi Cigani, i na kraju ništa.

Dolazi gazda, kaže da ne ugrađuje stare djelove, samo nove.

Karter od Škode IMG_8522

Čekamo što ćemo! Ogladnili smo pa treba nešto i pojesti.

Karter od Škode IMG_8520

" doručak na travi "
Dobavljača iz Karlovca nemože dobiti majstor, ni gazda, nudi nam vučnu službu ako smo članovi HAK -a do 100 km besplatno, u Karlovcu ima ekipu koja će nam to srediti. Ali mi nismo članovi HAK - a. Imamo samo 200 kn u novčaniku, koliko je popravak , ovaj kaže oko 100 eura.

Zovemo prijatelje da dođu po nas dogovaramo da auto bude gotov sutra, zovi na posao da nećeš doći itd!

Karter od Škode IMG_8535

Dok smo čekali spasilačku ekipu, malo sam se prošetao i opet naletio na Medvjeda! Karter od Škode 747986

Karter od Škode IMG_8532

Evo izbliza, malo se ofucao ,jadan!

Karter od Škode IMG_8539

Ekipa je došla i pičimo natrag za Tuk, pa smo stali kod bivšeg centra za krumpir i dvorca Stara Sušica.

Karter od Škode IMG_8541

Evo i za svako zlo neko dobro! pošto će nas majstor oderati za popravak , čudom se stvorio ovaj slanac pod nadstrešnicom.

Karter od Škode IMG_8542

Gladan iscrpljen odmah ga proždrljivo izjedam! Karter od Škode 747986

Karter od Škode IMG_8544

Detalj sa ulaz u crkvu

Karter od Škode IMG_8547

unutrašnjost

Karter od Škode IMG_8551

i crkva koja je odmah preko puta dvorca

Karter od Škode IMG_8552

Stali smo u marketu, u Ravnoj Gori da kupimo stvari za ručak. za oko mi je zapela ova staza, za koju je potrebno 24 sata za obilazak , a obuhvaća neke zanimljive lokacije ravnogorskog kraja, uključujući i dvorac.

Karter od Škode IMG_8553

Vratili smo se u Tuk, malo potišteni, draga malo više nego ja, jer joj je veći problem na poslu nego meni!

Karter od Škode IMG_8554

Treba nešto pojesti, vrijeme je večere.Krumpir pečen u ovoj električnnoj peki je začas gotov, ne treba puno ulja i jako je ukusan! Preporuka!

Karter od Škode IMG_8556

Dve ture krumpira smo pojeli, naravno bilo je i mesa!Odlično!Malo majčine dušice...

Karter od Škode IMG_8559

Večer. Rada i njen ljubimac Roki, Pas koji najviše voli sarmu sa pire krumpirom i paštetu sa kruhom! Karter od Škode 469245

Karter od Škode IMG_8570

Cijelu noć je padala kiša i tukla po limenom krovu, a mi u potkrovlju!
Nisam baš spavao, što zbog kiše, a što zbog briga.

Karter od Škode IMG_8572

Međutim ujutro, super, toplo, malo oblaka i dosta sunca. Temperatura ugodnih 21.

Karter od Škode IMG_8574

Prije nego što nam se trebao javiti majstor otišli smo do ravne gore, pokupili poznanika od naših prijatelja i krenuli do ponora Kosica. Malo smo ga teže našli jer su markacije nestale.

Karter od Škode IMG_8575

Anđelika

Karter od Škode IMG_8578

Prvo smo zabauljali do ovog suhog korita, obraslog ogromnim Lopusima.

Karter od Škode IMG_8580

Mjesto odlično izgleda za boravak. Nekom drugom prilikom.Nadam se.

Karter od Škode IMG_8582

Još malo sa korita!

Karter od Škode IMG_8583

Pa još malo!

I odlučili smo se vratiti natrag. Tu je negdje i došao poziv da možemo doći po auto!

Karter od Škode IMG_8584

Međutim meni vrag nije dao mira , pa sam otišao prošvrljati u potragu za ponorom, i evo ga napokon.

Karter od Škode IMG_8586

pošto sam došao prvi, bio je mir, ali kad su se začuli glasovi, ugledao sam dvije lisice, prva je prešla preko ovih stjena na ljevo, dok je druga čekala, stavio sam custom mod na aparatu da mi okida 10 slika za redom i zeznuo se, jer je odgoda isto tako od 10 sec. i taman mi druga lisica ode, prije nego je aparat uslikao! Šteta!

Karter od Škode IMG_8589

ali zato sam ugledao ovog simpatičnog dosadnjakovića na Bukvi, koji nam neda mira po noći u planinarskim skloništima.Puh!

Karter od Škode IMG_8592

Spustili smo se detaljnije razgledati ponor.

Karter od Škode IMG_8593

poprilično je sviježe , i baš paše. stijene su skliske i trebalo je oprezno hodati.

Karter od Škode IMG_8596

pogled prema najnižem dijelu, ali moramo natrag, vrijeme leti, servis radi do 16 h.


Karter od Škode IMG_8598

Pogled iz ponora prema mjestu gdje sam prvu sliku istoga uslikao!

Karter od Škode IMG_8600

Mjesto gdje je lisičiji brlog, zaudara poprilično!

Karter od Škode IMG_8603

Žurba i borba sa vremenom jer je već bilo 15: 35 , kada smo došli do auta. I evo nas pred servisom. Ovaj auto je pobjedio U Velikoj Gorici na natjecanju za te ušminkane aute, neznam kako se to zove, ali uloženo je truda i novaca, pa mi je zapeo za oko!

Karter od Škode IMG_8601

Evo starog kartera, kao je ljijepo udubljen!
popravak nas je koštao 700 kn, plus ulje 100, dakle 800 kn!
Stavili su nam rabljeni karter ( a ne ugrađuju stare dijelove????) u tu cijenu je bilo uračunato ulje, međutim mi smo ga imali i opet je cijena bila ista?????
Litra ulja je 10 W 40 oko 45 kn, dakle blizu 200, karter ih nije koštao više od 150 kn, rabljeni, skinut sa neke mašine, posla tu nije bilo više od pola sata. Dalje zaključite sami.

Karter od Škode IMG_8605

Na kraju kada smo se vratili ,morao zapaliti cigaretu i popiti par rundi , da olakšam dušu, zajedno sa dragom!

I to je to! Malo nam se odužio i zakomplicirao vikend , koji je trebao biti druženje i čisti gušt!
To je i bio uz dodatne komplikacije!

I dobro da nisam ono ulje izbacio iz prtljažnika, jer mi dosada auto nije trošio ulje!ha,ha! Fotki od udarca pa do servisa baš i nema jer sam bio totalno pod adrenalinom i cilj mi je bio što prije seizvući na sigurno.

:bog: =)



Zadnja promjena: LUKSA; 29.01.12 3:18; ukupno mijenjano 7 put/a.
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Karter od Škode Empty Re: Karter od Škode

Postaj by Olimp 23.07.11 21:38

Zaista te žalim što ti je kvar na vozilu poružnio prekrasan izlet i druženje. Ali tako to ide. Uvijek neko zlo za neko dobro (pa i obratno). No čekaju nas bolji dani. Reportaža ko grom. Čestitke na njoj.

Karter od Škode 393492
Olimp
Olimp
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1399
Godine : 64
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.01.2011

http://www.panoramio.com/user/2299965

[Vrh] Go down

Karter od Škode Empty Re: Karter od Škode

Postaj by Mad Max 24.07.11 0:09

... Imao si sreču da je ulje polako curilo - ja auta ne bi pomerao više da mi se desi nešto takvo jer ležajevi na koljenastom vratilu i radilicama vrlo brzo propate i onda se sigurno ne isplati više ni popravljati to nego mjenjati motor !

Srečom nisi oštetio ležajeve i popravio auto bez večeg troška i na kraju čak imao ugodan boravak kojeg si odlično iskoristio u prirodi ... svaka čast !
Obično se ljudi ukisaju pa teško prihvate situaciju i to im oduzme mogučnost da bi uživali kao što si ti u prirodi ... a i mi iza kompjutera s tvojom reportažom .

Karter od Škode 393492
Mad Max
Mad Max
spikač
spikač

Male
Broj postova : 664
Godine : 57
Lokacija : Koper
Datum registracije : 15.01.2011

[Vrh] Go down

Karter od Škode Empty Re: Karter od Škode

Postaj by kengur32 24.07.11 9:30

Izlet ko grom Karter od Škode 69343 .... klopa Karter od Škode 469245
Ali još jednom ovako javno; Luksa kad voziš samo vozi, nemoj tražiti flašicu s vodom, nemoj mjenjati baterije..... samo gledaj, diši i vozi!

Posebno me se dojmila ova zadnja Željezarska fotka.... za one koji ne znaju to je kvart u kojem živim, a ta birtija mi je 100m od stana Karter od Škode 747986
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

Karter od Škode Empty Re: Karter od Škode

Postaj by LUKSA 24.07.11 11:25

Drago mi je da se sviđa reportaža onima koji samo gledaju i oni koji komentiraju.

razmišljao sam dali da ju stavim, ali kvar na autu u prirodi spada u nepredviđene situacije i treba se snaći i znati što napraviti.
Tako sam vozio dok se nije upalila lampica od ulja, pokušavajućo doći što bliže glavnoj cesti,( jer smo bili na šumskom putu ) tek kada se upalila lampica dolio sam ulja koliko sam imao, dolaskom do Vrbovskog, a samo mjesto je u kotlini i cijelo vrijeme nizbrdica , ugasio sam motor. Naravno da sam bio svjestan štete koji se mogao dogoditi, ali ipak sam računao da će dijelovi biti koliko, toliko masni.
Ali sam stalno razmišljo hoće li mi klipovi izletit kroz haubu ili neki drugi gadan scenarij.

Najvažnije je reagirati na pravi način, zato i nisam imao vremena za slikanje. Od mjesta gdje smo oštetili karter dop Vrbovskog je nekig 20 ak kilometara!

A što se tiče traženja po autu , uvijek govorim svojoj dragoj da ne vozi bez ruku, jedna ruka na volanu, ne pričaj na mobitel i onda ja specijalac zeznem stvar do kraja! Karter od Škode 747986


Zadnja promjena: LUKSA; 01.01.12 10:07; ukupno mijenjano 2 put/a.
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Karter od Škode Empty Re: Karter od Škode

Postaj by Strider 24.07.11 12:35

Lijepo si se snašao. Vojni tuk mi je zakon, posjetio sam ga samo onaj put i cujem da se stalno vide medvjedi tako da mi ne gine jedan fotolov. Kamo si uspio sredit karter?
Nas je jednom policija ganjala u parku s puntićem pred dosta godina (osnovna škola, početak izlaženja) i na ulazu u park skršila karter na kamenu u podu koji služi das e vrata zatvore (sppusti se onaj kmetalni kračun u rupu u kamenu). Eh, dobri stari dani.
Strider
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2611
Godine : 31
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 18.06.2009

[Vrh] Go down

Karter od Škode Empty Re: Karter od Škode

Postaj by NAVIGATOR 24.07.11 13:37

več sam jednom napomenuo da bi rado kod tebe na obuku o poznavanju šumskog bilja, tu sam od svih prirodnjačkih tema najtanji. što se tiče auta ipak si muško pa imaš pojam o mehanici, najme moja je frendica na samarima odbila karter i vozila se još s natovarenim autom, također škodom, i to još uzbrdo dublje u šumu. kad se mašina nakon nekog vremena(nekoliko kilometara) doslovno raspala imala je sreče jer je s obližnjeg vrha uhvatila signal za mobitel i kulerski nazvala vučnu službu(bila je i član HAK-a) trebalo im je cijeli dan da je kamionom pronađu. nemam pojma koliko su joj to naplatili.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Karter od Škode Empty Re: Karter od Škode

Postaj by puls 06.12.11 20:07

kengur32 je napisao/la:
Posebno me se dojmila ova zadnja Željezarska fotka.... za one koji ne znaju to je kvart u kojem živim, a ta birtija mi je 100m od stana Karter od Škode 747986

Baš mi je srce zatitralo na ovu zadnju fotku...
I pitao sam se je li to Željezara-živio sam kod pošte 4-5 g :bog:
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Karter od Škode Empty Re: Karter od Škode

Postaj by flecktarn 22.05.12 21:51

Roki je brutalan u ovoj priči!! Karter od Škode 478256
LUKSA..već sat vremena pregledavam samo tvoje uradke...svaka čast!!
flecktarn
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 283
Godine : 49
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 14.03.2012

[Vrh] Go down

Karter od Škode Empty Re: Karter od Škode

Postaj by Šimun 06.11.15 22:50

Tek sad ovo čitam...
Super reportaža prvo!
Drugo,meni se isto dogodilo kad smo išli na Bjelolasicu,promašili put,kao prećicom ćemo do Mrkopalja,i na bijelom putu koj vodi nigdje (vidio kasnije ne mapsu) opalio karterom i to toliko da mi se cijeli motor pomakao 20ak cm (zna ekipa koja je bila gore).. SREĆOM,nije se probio...Odlučio krenuti doma,i na ulazu na autoput ubacim u prvu i čuje se *tras*,motor se vratio na mjesto...A pomaknut je bio do te mjere da mi je mjenjač totalno bio van ležišta,2. i 4. brzina je bila gdje je inače ler,i nisam mogao okrenuti volan do kraja desno...Shit živi...I hebena sreća...Da je iscurilo ulje,vjv bi ga zapalio gdje je i sjeo plakat.. Ni signala,ni niš na tom putu,daleko od naselja...Pouka,gdje je god moguće ići vlakom/busom i ne praviti od gradskog autića terenca Karter od Škode 350615
Šimun
Šimun
guru
guru

Male
Broj postova : 2747
Godine : 29
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

[Vrh] Go down

Karter od Škode Empty Re: Karter od Škode

Postaj by LUKSA 08.11.15 21:03

Hvala Šimune! Karter od Škode 747986 Samo opis avanzure koja je bila poprilično lagodna i završila stresno kojoj se treba sam nasmijati.
PS ovi cigani uz autopute sa servisima su nemilosrdni
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Karter od Škode Empty Re: Karter od Škode

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.