FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

+85
Delete
Revengo
FrankyRC
Sovinjak
chumaman
Hombre
puls
pirat
Okibex
Utvara
Taks
Posa
Otto Rino
maxina
maxxp
ssverko13
Inspektor
marine317
hydra
z.vonkec
flecktarn
cidnam
El_Faruk
zlatko1
RubberDuck
theorema
Fratt
mario.kukic
Šimun
robert
damjan
skyrunner
mgizdi16
sttomost
Matko
goxxon
trolshein
goran.h
DoomsdayST
ivo
Guybrush
Lovac23
Ivn
marinko
Ikarus
LEGION66
SelinaKyle69
nix1909
mama jele
tonka
Branimir76
Mije
redbeard rum
zippo
stefan.j
bera
martin
sgt bear
Odin
Dravman
Quanah
Fesch
bearfaerie
sinke
Stribog
Strider
rinos
Drvo
zb17ghost
Elp
Igsy
kengur32
Target
urbana_gorila
djomla
Cave Bear
Luftwaffe
beargrylls12
LUKSA
gibo
Mad Max
hanuman
Marko
Mraz
Bobo
89 posters

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by maxxp 15.01.14 17:04

Sabine Kuegler - Dijete iz džungle

Davno dvaput pročitao, al morat ću ponoviti. Prekrasna monografija...život kakvog možda više nema.

maxxp
zelembara
zelembara

Broj postova : 31
Datum registracije : 05.12.2012

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by ssverko13 15.01.14 19:10

Posudio novu knjigu Sven Hassel Razorite Pariz odlična Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 368870
ssverko13
ssverko13
bomber
bomber

Female
Broj postova : 163
Godine : 26
Lokacija : Pazin
Datum registracije : 04.10.2013

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by goxxon 16.01.14 12:53

dr. Ivo pl. Dooyich: Odgoj djece po dalmatinski, vodič za oce i matere u Zagrebu.
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by maxina 16.01.14 15:15

goxxon je napisao/la:dr. Ivo pl. Dooyich: Odgoj djece po dalmatinski, vodič za oce i matere u Zagrebu.

Zanimljivo....i ja baš čitam istu knjigu!Arhaično pisana ali zanimljiva!
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by goxxon 16.01.14 17:55

...i dobra mi je isto njegova: Preskakanje potoka u 100 pokušaja
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Otto Rino 18.01.14 23:35

Mark Haddon-Nezgoda sa psom u noci.
Otto Rino
Otto Rino
tipko
tipko

Male
Broj postova : 95
Godine : 24
Lokacija : Zadar
Datum registracije : 03.11.2013

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Posa 19.01.14 0:20

Blago vama! Ja sam još uvijek na lektirama Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 166116 Henrik Ibsen - Nora haha Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 368870
Posa
Posa
tipko
tipko

Male
Broj postova : 69
Godine : 27
Lokacija : Sisak, Hrvatska
Datum registracije : 18.09.2013

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by goxxon 10.02.14 1:45

dr. Ivo pl. Dooyich: 7000 dana bolovanja u Savskom gaju kroz nekoliko skokova.
esencijalno štivo za svakog poštenog radnika. kako bi Ameri rekli "a must read!" svjetski bestseler u Vijetnamu i Myanmaru te okolici Brčkog i dijelovima Like bez struje. dirljiva epska priča o borbi čovjeka i potoka. ono što je Forest Gump učinio za američki film to je dr. Ivo učinio za čitljivost u Hrvatskoj. potražite u svim boljim Njuškalo prodavaonicama.
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Fratt 10.02.14 7:46

Ovu zadnju imam,režem špek na njoj kad zametnem dasku.
Dobra knjiga,ima jako lijepe i čvrste korice.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by DoomsdayST 10.02.14 8:02

'Ko će više znat... Previše knjiga čitam zimi, većinom SF i fantasy...

Ako koga zanima, imam u zip-u 400-tinjak knjiga, većinom .mobi format ali ima i ponešto drugih, većinom sf ali ima i fantasy, većinom noviji ali ima i vintage, većinom novele ali ima i kraćih priča, većinom sa manybooks i beanbooks ali ima i iz nekih drugih izvora...

Za čitanje na elektronskim medijima... Mogu poslat link na PM ako netko želi...

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 747986
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Taks 11.02.14 11:36

Ako volite ratnu tematiku imam dva prijedloga:
 - Andy McNab: Bravo Two Zero
 - Zoran Žmirić: Blockbuster
Ako se želite nasmijati uz manijaka:
 - Charles Bukowski: Bludni sin
 - Charles Bukowski: Pošta
Slijedeća opisuje život jedne obitelji iz Afganistana prije i za vrijeme svih ondašnjih tragedija:
 - Khaled Hosseini: Gonič zmajeva

Vrlo dobre knjige. Ako je netko već spominjao i predlagao, moje isprike, nisam detaljno pročitao cijelu temu.
Taks
Taks
tipko
tipko

Male
Broj postova : 74
Godine : 36
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 22.11.2013

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by sinke 11.02.14 18:37

Eckhart Tolle: Moć sadašnjeg trenutka
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Utvara 12.02.14 17:21

Taks je napisao/la:Ako volite ratnu tematiku imam dva prijedloga:
 - Andy McNab: Bravo Two Zero
 

Bravo Two Zero mi je među najboljim knjigama koje sam pročitao. Nema neku literarnu vrijednost za stoljeća, Andy McNab nije novi Shakespeare, ali ima stil koji je direktan, bez okolišanja i prilično hipnotičan. Nisam mogao pustiti iz ruku knjigu. Vjerujem da bi se svidjela i onima koji nisu toliko zainteresirani za ratnu tematiku, jer je prilično inspirativna dok neposredno govori o snazi duha i nesalomljivoj volji. Tako sam ju barem ja shvatio Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 747986

Navodno je Lone Survivor američki pandan Bravo Two Zero (što po samoj tematici ima smisla), i ne zaostaje kvalitetom. Na to-do listi mi je Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 747986

Ako pak nekog zanimaju originalne riječi sjevernoameričkih Indijanaca, ovo bi ga moglo interesirati
Crni los govori
Naslov je malo grbav obzirom da se radi o Black Elku, ili originalnim imenom Hehaka Sapa. Bio je Oglala Sioux i rođak Crazy Horsea, i poznat kao jedan od najvećih vračeva tog naroda. Knjiga je zapravo dvjestotinjak stranica dug intervju s njim koji je odradio John G. Neihardt 1932. godine i slovi kao jedno od najmoćnijih prenesenja izvorne mudrosti sjevernoameričkih Indijanaca zapadnom čovjeku. Jednostavno je pisano i brzo se čita, iako nije najlakše štivo za probaviti jer dosta opisuje taj spiritualni svijet koji nam je urođeno dosta stran. No, svakako preporuka.
Utvara
Utvara
bomber
bomber

Male
Broj postova : 143
Godine : 46
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 10.08.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Okibex 12.02.14 22:36

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Zc70

Opet
Okibex
Okibex
spikač
spikač

Male
Broj postova : 570
Godine : 29
Lokacija : Kutina
Datum registracije : 27.11.2012

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by pirat 12.02.14 22:45

Mario Puzo - Sicilijanac
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 38
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by goxxon 13.02.14 12:05

Veljko Barbieri - Epitaf carskog gurmana
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Odin 13.02.14 18:46

Aaron Dembsky Bowden - Betrayer (Warhammer 40k)

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 M3420030a_60100181242_HHBetrayerAFormat01_445x319
Odin
Odin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 573
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.07.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by sinke 18.02.14 2:18

Utvara je napisao/la:
Taks je napisao/la:Ako volite ratnu tematiku imam dva prijedloga:
 - Andy McNab: Bravo Two Zero
 

Bravo Two Zero mi je među najboljim knjigama koje sam pročitao. Nema neku literarnu vrijednost za stoljeća, Andy McNab nije novi Shakespeare, ali ima stil koji je direktan, bez okolišanja i prilično hipnotičan. Nisam mogao pustiti iz ruku knjigu. Vjerujem da bi se svidjela i onima koji nisu toliko zainteresirani za ratnu tematiku, jer je prilično inspirativna dok neposredno govori o snazi duha i nesalomljivoj volji. Tako sam ju barem ja shvatio Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 747986

Navodno je Lone Survivor američki pandan Bravo Two Zero (što po samoj tematici ima smisla), i ne zaostaje kvalitetom. Na to-do listi mi je Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 747986

Ako pak nekog zanimaju originalne riječi sjevernoameričkih Indijanaca, ovo bi ga moglo interesirati
Crni los govori
Naslov je malo grbav obzirom da se radi o Black Elku, ili originalnim imenom Hehaka Sapa. Bio je Oglala Sioux i rođak Crazy Horsea, i poznat kao jedan od najvećih vračeva tog naroda. Knjiga je zapravo dvjestotinjak stranica dug intervju s njim koji je odradio John G. Neihardt 1932. godine i slovi kao jedno od najmoćnijih prenesenja izvorne mudrosti sjevernoameričkih Indijanaca zapadnom čovjeku. Jednostavno je pisano i brzo se čita, iako nije najlakše štivo za probaviti jer dosta opisuje taj spiritualni svijet koji nam je urođeno dosta stran. No, svakako preporuka.
Od Mcnaba meni jako dobra: Immediate Action
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by puls 19.02.14 5:37

Obožavam McNaba, ali meni jedna od najboljih ikada je:

Frank McCourt - Angelin prah

Smiješ se i plačeš istovremeno...
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by tonka 19.02.14 17:22

dvije jako dobre, zapravo odlične i jako važne knjige "Manipulatori au među nama", i "manipulatori u ljubavi". spadaju među najvažnije knjige mog života, i svima ih preporučujem..
http://www.superknjizara.hr/?page=knjiga&id_knjiga=21634 ista je autorica, dr.
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by goxxon 23.02.14 20:48

dr. Ivo pl. Dooyich: Nepozvan doći na grah i otići s poklonima
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by maxina 23.02.14 21:08

goxxon je napisao/la:dr. Ivo pl. Dooyich: Nepozvan doći na grah i otići s poklonima

Autor mi nepoznat!
Gdje ima za naručiti ili posuditi?
maxina
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2512
Godine : 55
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 19.11.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Hombre 23.02.14 21:36

Gadite mi se  Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 478256 

Već 14 godina ne mogu čitati. Malo sam napredovao u zadnje vrijeme pa uspijem pročitati naslovnice novina izvješenih na kiosku.

Prije toga:

Hobit i Gospodar jedno tisuću puta. Ili cijele ili otvorim bilo gdje i utonem u priču.

J. Horvat - Besa
Simel - Može i bez kavijara
Grof Monte Kristo (postoji dodatak Gospodar svijeta)
Susret (sastanak) s Ramom
Gulbransen - tri knjige - Nema puta naokolo, Vjetar s planine i trećoj sam zaboravio ime
Shogun
Sve od Castanede
Misterij zelenih močvara (Crni mačak i Polagana smrt - crtani)
Uff. Ne bi stalo u forum kad bi sve nabrojio.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by pirat 23.02.14 21:48

uskoro ću čitati Ja, Mate svjetski od Mate Šimunovića
pirat
pirat
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1217
Godine : 38
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 19.01.2012

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by sinke 27.02.14 16:00

Hombre je napisao/la:Gadite mi se  Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 478256 

Već 14 godina ne mogu čitati. Malo sam napredovao u zadnje vrijeme pa uspijem pročitati naslovnice novina izvješenih na kiosku.

Prije toga:

Hobit i Gospodar jedno tisuću puta. Ili cijele ili otvorim bilo gdje i utonem u priču.

J. Horvat - Besa
Simel - Može i bez kavijara
Grof Monte Kristo (postoji  dodatak Gospodar svijeta)
Susret (sastanak) s Ramom
Gulbransen - tri knjige - Nema puta naokolo, Vjetar s planine i trećoj sam zaboravio ime
Shogun
Sve od Castanede
Misterij  zelenih močvara (Crni mačak i Polagana smrt - crtani)
Uff. Ne bi stalo u forum kad bi sve nabrojio.

Imas jos jedan dodatak Monte Christa - Zaručnica s milijunima
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Hombre 27.02.14 23:17

sinke je napisao/la:Imas jos jedan dodatak Monte Christa - Zaručnica s milijunima

Većina ih ne zna ni za Gospodara svijeta, a ja prvi put čujem da je i ta dodatak. Sam naslov sam čuo ali nisam znao što je. Obzirom da ne mogu čitati neću previše ni tražiti i jedino ako naleti staviti u biblioteku neka čeka zaručnika  Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 478256 
Ipak. Kad bih dobio neki lijek da mi se vrati želja za čitanjem opet bih prvo, bez obzira koji bi to bio put još jednom pročitao Gospodara prstenova.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by goxxon 28.02.14 12:18

pre strašno i mučno štivo, samo za mazohiste-
Marquis de Sade: 120 dana Ive
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by ivo 03.03.14 8:47

goxxon je napisao/la:pre strašno i mučno štivo, samo za mazohiste-
Marquis de Sade: 120 dana Ive

Ajd', ne gnjavi čeljad ! Priznajem, pročitao si me  Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 448217 ....
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by goxxon 03.03.14 11:56

pročitao sam te k`o Bibliju! u sekundi!
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by chumaman 03.03.14 12:35

Da ne lažem...nije zadnja....davno pročitana

Tibetanski Božanski Ludak

tko poželi mogu mu je poslati u PDF-u


Zadnja promjena: chumaman; 03.03.14 12:37; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ispravak)
chumaman
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1451
Godine : 32
Lokacija : između
Datum registracije : 26.10.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Odin 03.03.14 22:14

Vec kada spominjete Andy Mcnaba,nemojte zaboraviti mu ni suborca Chrisa Ryana.

Ja ovo citam,poceo jucer...do kraja sutrasnjeg dana je gotova.
Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 1155173
Odin
Odin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 573
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.07.2011

[Vrh] Go down

Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate - Page 8 Empty Re: Knjige!Koju knjigu ste zadnju procitali ili citate

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.