FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode
 
Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

 

 Kubus

Go down 
Autor/icaPoruka
kengur32
MODERATOR
MODERATOR
kengur32

Male
Broj postova : 3152
Godine : 46
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

Kubus Empty
PostajNaslov: Kubus   Kubus Empty21.04.11 0:46

Nastavak moga Lickog serijala, imam jos 2-3 i necu vise daviti s Likom...bar do sljedece posjete tom kraju Kubus 69343

Kubus je vidikovac na Ostarijskim vratima, a nalazi se otprilike na pola Velebita(njegovom najnizem djelu). mislim da mu n/m nije veca od 1000m i preko njega ide Premuziceva staza.

Na put za Kubus smo krenuli preko Smiljana sa zeljom da posjetimo spomen kucu Nikole Tesle;

Kubus P8160006

Kubus P8160013

Nisu nam rekli da ponedjeljkom nema nikoga doma ....

Kubus P8160014

I ove kravice su poljubile zakljucana vrata

Kubus P8160015

Kilometri nestaju pod kotacima nase 20 god stare pile

Kubus P8160003

Na putu prema Kubusu zastajemo da protegnemo noge na poucnoj stazi Terezijani, ali na sjevernoj manje uređenoj. poucna staza je napravljena na staroj austro-ugarskoj cesti koja je povezivala Gospic (tada pukovnijsko srediste) sa lukom Karlobag.

Kubus P8160024

cucki uce....

Kubus P8160034

pa reko, idem i ja nes nauciti..

Kubus P8160037

Kubus P8160027

Kubus P8160039-1

I pokret, Kubus ceka i moramo zuriti da se i on ne zatvori

Kubus P8160041

Na samom prjevoju Ostarijskih vrata je mala cestica na koju se skrene i odmah se parkira

Kubus P8160044

Na samom vrhu nismo bili zbog jakog jakog jakog vjetra ali je pogled bez obzira na to bio savrsen.
U nastavku samo slika bez tona, necu gnjaviti nego vas prepustiti uzitku;

Kubus P8160048

Kubus P8160052

Kubus P8160053

Kubus P8160056

Kubus P8160061

Kubus P8160075

Kubus P8160095

Kubus P8160096

Kubus P8160114

Kubus P8160123

Kubus P8160158

Kubus P8160171

Kubus P8160173

Kubus P8160182

Kubus P8160172

Kubus P8160145

Obiteljska za kraj

Kubus P8160200

i to je to

Kubus P8160198

Kubus 393492
[Vrh] Go down
Olimp
mr.spika
mr.spika
Olimp

Male
Broj postova : 1414
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 19.01.2011

Kubus Empty
PostajNaslov: Re: Kubus   Kubus Empty21.04.11 12:29

Ljepota ličkih planina me uvijek zadivljuje. Pogotovo prevoj i okolina koju nam pokazuješ. Davnašnja želja mi je da u par dana to sve laganice obiđem, ali me nekako ževot odvukao na druge strane. Ali želja postoji, pa tko zna ... Kubus 393492
[Vrh] Go down
http://www.panoramio.com/user/2299965
Šimun
guru
guru
Šimun

Male
Broj postova : 2936
Godine : 25
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 26.06.2010

Kubus Empty
PostajNaslov: Re: Kubus   Kubus Empty21.04.11 13:06

Savršeno!
[Vrh] Go down
kengur32
MODERATOR
MODERATOR
kengur32

Male
Broj postova : 3152
Godine : 46
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

Kubus Empty
PostajNaslov: Re: Kubus   Kubus Empty21.04.11 16:05

@Olimp
tesko je naci vremena za sve!¨

@Ludi Rus
sta ti nisi danas u setnji?


Hvala Kubus 393492


“You never know how strong you are,
until being strong is the only choice you have.”
[Vrh] Go down
LUKSA
guru
guru
LUKSA

Male
Broj postova : 2398
Godine : 48
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

Kubus Empty
PostajNaslov: Re: Kubus   Kubus Empty21.04.11 18:39

Samo si još trebao kod Prpe na pivu ili sok od Bazge otići i nakoju priču o zmijama! :bog: =)
[Vrh] Go down
http://luketic.robert@gmail.com
kengur32
MODERATOR
MODERATOR
kengur32

Male
Broj postova : 3152
Godine : 46
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

Kubus Empty
PostajNaslov: Re: Kubus   Kubus Empty21.04.11 18:50

znaci poznat ti je kraj


“You never know how strong you are,
until being strong is the only choice you have.”
[Vrh] Go down
Igsy
honoris
honoris
Igsy

Male
Broj postova : 2697
Godine : 31
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

Kubus Empty
PostajNaslov: Re: Kubus   Kubus Empty22.04.11 4:30

Lijepa i brzo prezentirana reportaža... Kubus 393492

Kad smo već kod zmija, prošle subote sam naletio na prvog poskoka ove godine podno Kamešnice, malo iznad sela Voštane.


Kubus Prvi%202011

malo sam ga iznenadio na podnevnom suncu pa se dao se u bjeg, jedva sam ga "okinio" fotoaparatom Kubus 350615
[Vrh] Go down
kengur32
MODERATOR
MODERATOR
kengur32

Male
Broj postova : 3152
Godine : 46
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

Kubus Empty
PostajNaslov: Re: Kubus   Kubus Empty22.04.11 9:04

fali mu malo glave Kubus 69343

vec sam apomenio; u Međuračama (jedno Banijsko selo) prije oko mjesec dana covjeka cvokno poskok. ponavljam zato sto mnogi ne znaju da i na Baniji ima Poskoka!


“You never know how strong you are,
until being strong is the only choice you have.”
[Vrh] Go down
Sponsored content




Kubus Empty
PostajNaslov: Re: Kubus   Kubus Empty

[Vrh] Go down
 
Kubus
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FORUM PREŽIVLJAVANJA :: FOTO I VIDEO GALERIJE :: MOJA FOTO GALERIJA I PODFORUM :: AVANTURE KENGUROVE EKIPE-
Forum(o)Bir: