FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

+142
Salix
AggressiveDwarf
duke
CroPrepper
heks
laredo
n3m0
West Šenkovec
Odin
SmitoBona
archery
zuzonja
gorky
Sule_HR
goxxon
PatrioticBacon
ganzo
Mad Max
chumaman
vladomado10
Smeđi
zlajag
Rainmaker
elvin
jimkukri
Revengo
enki_ck
Frenky
glock
franciscus
rajvosa
markonvs
yasko
Hombre
Okibex
MrDaniel
ssverko13
Dark00
ratomir6
Otto Rino
madWez
vens
marko5000
ocenece
weedovec
DoomsdayST
Wilddude10
marine317
Tahdonvoima
ivo
puls
maxina
robert
Stribog
neven
kole1965
Molokai
kladolud
Axter
Buco
gravesen
JillValentine
Login
jura
poletan
MIL-TEC
brdo
Dinx
Migach
Mije
narog177
gorance
gomar
Jolender
scout
hankok
djomla
ebabich
Target
Ikarus
gordon
Skeleđija
Fratt
MoadDib
girdeaux
StArKa
rtiduti
Pomorac
Knife_maniac
Kalašnjikov
seye
Šimun
GROUND ZERO
redbeard rum
Nero Rii
hanuman
vandall
macedonian45mk
Igsy
kengur32
Medo Gradela
boletus
bushman
medo
Franco G
Wild Wolf
Dukati
WILLY
Bauštela boy
Mr.Cabdriver
Zokac
zeleni
Drvo
Marko
Cave Bear
Mraz
sgt bear
mali mačak
urbana_gorila
LupusREBEL
NAVIGATOR
Adept
lonewolf
Lynx
Djuraaa
rinos
Aries
cabala - baniran
Stoney
stefan_nis
campy
Nino G
croblade
Strider
bojadva
damjan
LUKSA
LEGION66
The night
M5
mariobab
Mladen
146 posters

Stranica 4 / 20. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Zokac 31.07.10 16:01

Mislio sam s njim ići u lov

Zokac
bomber
bomber

Broj postova : 159
Datum registracije : 12.05.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Adept 31.07.10 16:02

Zokac je napisao/la:Mislio sam s njim ići u lov
Na šta ti pucaš ak se smije znati?
Adept
Adept
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1588
Godine : 53
Lokacija : astral...
Datum registracije : 09.04.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Zokac 31.07.10 16:17

Na šta misliš Adept
Zokac
Zokac
bomber
bomber

Male
Broj postova : 159
Godine : 28
Lokacija : Sibenik
Datum registracije : 12.05.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Adept 31.07.10 16:18

Pa rekao si da ideš u lov, pa me zanima što je to što ti loviš?
Adept
Adept
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1588
Godine : 53
Lokacija : astral...
Datum registracije : 09.04.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Zokac 01.08.10 8:58

Ja na ništa,ali moj dida i čača na svašta
Zokac
Zokac
bomber
bomber

Male
Broj postova : 159
Godine : 28
Lokacija : Sibenik
Datum registracije : 12.05.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty PUMA - Original ili kopija?

Postaj by stefan_nis 21.08.10 20:11

Imam ponudu da kupim ovaj PUMA noz.
Pa me interesuje sta mislite o njemu, da li je samo neka kopija ili je originalan?
Kolika je vrednost noza?
Da li vredi da se kupi za kolekciju?

Noz lepo izgleda, ocuvan je bas, futrola je kozna, noz je dosta star.
hvala unapred

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Forum2
''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Forum1
stefan_nis
stefan_nis
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 34
Lokacija : nis, srbija
Datum registracije : 05.01.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Marko 21.08.10 20:14

mi se to cini ili je nož na leđima otkrhnuti?

inače mislim da ima netko takav nož po podforumom "moj nož"
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by stefan_nis 21.08.10 20:15

nije okrnjen, vec ima takav neki nazub, kao na foru za vadjenje eksera...tako nesto
stefan_nis
stefan_nis
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 34
Lokacija : nis, srbija
Datum registracije : 05.01.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by NAVIGATOR 21.08.10 20:53

Kineska kopija 100% cijena oko 80 kn!
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7019
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by stefan_nis 21.08.10 21:11

Moze biti, ali bas verno izgleda.
Futrola je kozna, a i noz izgleda dosta staro, ne u smislu da je ostecen, lepo je ocuvan.

stefan_nis
stefan_nis
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 34
Lokacija : nis, srbija
Datum registracije : 05.01.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by NAVIGATOR 21.08.10 22:27

Imao sam nekoliko puminih nozeva zadnji je bio white hunter. Puma uvjek ima zig i serijski broj na ostrici a ne na ovoj blago receno "cudnoj" rucki( siguran sam da bas nije ugodna). Futrola mi se po dizajnu i debljini koze cini ispod svakog puminog kriterija(oni su ipak jedna ozbiljna nozarska marka s godinama dugom tradicijom u lovackim nozevima) takodjer svaki primjerak pume ima blizu ledja noza otisak rocvell testa kojim potvrdjuju tvrdocu celika!
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7019
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Marko 21.08.10 22:29

NAVIGATOR je napisao/la: takodjer svaki primjerak pume ima blizu ledja noza otisak rocvell testa kojim potvrdjuju tvrdocu celika!

ima i ovaj na leđima ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 747986 ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 747986
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by bushman 21.08.10 22:53

Dragi Stefane.
Da si malo stariji,znao bi da su se ovakvi nozevi prodavali po pijacama i vasarima osamdesetih godina.
Drska je od aluminijuma,livena,i doradjivana naknadno.
U ono vreme izuzetno male ponude nozeva na trzistu,ovo je za mnoge bio vrhunac nozarstva.
Razumljivo je to sto je baja,ohrabren sa par piva ispod satre dobio nagon da se zapase nozem.
Nije mi razumljivo sto za,nazalost mnoge takozvane poznavaoce nozeva iz onog perioda,pored danasnje ponude,ovo i dalje predstavlja brend.
Moj ti je savet da zaobidjes na svaki nacin tu trgovinu.
Sto se tice proizvodjaca,neznam ko je,samo iz razloga sto me takve stvarcice nisu nikada zanimale.
Jednostavno,mesto im je na vasaru.
Izvini ,nisam hteo da te na bilo koji nacin omalovazim,svi smo mi bili,a i dan danas smo neznalice.
Citav zivot ucimo,a opet umremo u neznanju.
Veruj,cak i da ga dobijem na poklon,zavrsio bi negde u budzaku da ga niko nevidi.
Cesto sam u Nisu,evo,bio sam i juce.
Blizu Muzicke skole imas prodavnicu Canona gde imas lep izbor Mora nozeva.
Neznam da li treba da se dvoumis izmedju proverenog i neproverenog.
A verujem da ce ti prodavac samo dobro i nerealno naplatiti svoje decacke,ili koje vec iluzije.
Ta roba nema nikakve veze sa puma nozevima.
Jos jednom pozdrav.
Ako ti treba nesto,javi na pp.
bushman
bushman
lingua
lingua

Male
Broj postova : 315
Godine : 55
Lokacija : INDJIJA,SRBIJA
Datum registracije : 07.05.2009

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by stefan_nis 22.08.10 0:56

hvala na odgovorima.

@bushman
Naravno da nema uvredjenih ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 69343
Ponudio mi covek ovaj noz, a posto nisam imao do sada kontakt sa puminim nozevima, nisam ni znao kako i sta...pa sam pitao zbog toga.
A za Canonu znam, bio sam nekoliko puta...ima dobrih morinih nozeva, ali nisu po mom ukusu ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 747986

stefan_nis
stefan_nis
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 34
Lokacija : nis, srbija
Datum registracije : 05.01.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by boletus 23.08.10 9:04

Ovo su pravili Mađari prije 20-ak godina i bilo ga je po buvljacima, često se prodavao bez futrole.
boletus
boletus
lingua
lingua

Male
Broj postova : 258
Godine : 47
Lokacija : humus
Datum registracije : 22.02.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Novi noževi-mišljena i komentari

Postaj by Medo Gradela 16.09.10 21:30

evo kupio sam dva noža, jedan preklopni a jedan fiksni
specifikacije su:
rasklopni
Materijal: nehrđajući čelik 440, lagana drška s praktičnom kvačicom
Ukupna dužina: 200 mm, 117 mm sklopljen, oštrica 85 mm, djelomično nazubljena
Širina oštrice: 30 mm max.
Debljina oštrice: 3 mm max.
Širina drške: 30 mm max.
Debljina drške: 13 - 15 mm
Težina: 110 g

fiksni
Materijal: nehrđajući čelik, masivna drška obložena prešanom kožom
Ukupna dužina: 225 mm, oštrica 110 mm
Širina oštrice: 32 mm max.
Debljina oštrice: 3,5 mm max.
Širina drške: 33 mm, štitnik 44 mm
Debljina drške: 27 mm
Težina: 260 g

slike su dolje.
pa ako bi mogli dati svoje komentare na ove noževe, ili još bolje ako netko ima iskustvo s istim

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 P9150030

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 P9150028a

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 P9150026l

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 P9150039

Medo Gradela
Medo Gradela
spikač
spikač

Male
Broj postova : 557
Godine : 30
Lokacija : u šumi
Datum registracije : 16.09.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Cave Bear 16.09.10 21:40

lepi su!ako te služe super
Cave Bear
Cave Bear
spikač
spikač

Male
Broj postova : 700
Godine : 26
Lokacija : Sombor
Datum registracije : 31.05.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Marko 16.09.10 23:29

Dobro kaže medo, ako si ti zadovoljan s njima i mi smo. Koristi ih neko vrijeme da stekneš dojam o njima, a onda češ tek znati da li su ti dobri ili ne.
Marko
Marko
guru
guru

Male
Broj postova : 2015
Godine : 33
Lokacija : Lepoglava
Datum registracije : 03.08.2009

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by NAVIGATOR 17.09.10 9:27

o onome s kožnom ručkom več su pisali ljudi koji ga posjeduju i nažalost kritike baš nisu dobre, uglavnom se pričalo o premekanom čeliku i kožnim prstenovima koji se začas pri upotrebi rasklimaju. također ovaj preklopni mi baš ne uljeva povjerenje i oni zubi na oštrici ti i nisu neka sreča(nisu baš funkcionalni i teško ih je oštriti a buduči da se ne radi o nekom tvrdom čeliku to češ morati relativno često.

nebi te htjeo obeshrabriti ili podcjeniti tvoju prinovu ali mislim od postova tipa: dobri su, glavno da ti se sviđaju, vrijeme če pokazati i sl baš i nemaš neke koristi jer če samo produžiti tvoju agoniju do kupovine nekog kvalitetnog alata. jasni su mi i ljudi koji ti tak pišu jer uglavnom nastoje te ne povrijediti. za ta dva noža si valjda dao oko 200kn po mojoj procjeni(otprilike možda koju kunu manje) za te si novce mogao kupiti odličnog švicarca, moru, neki ekin kvalitetan preklopni nož i slično a po meni je bolje imati jedan kvalitetan nego dva ne baš na nivou.

bilo bi zgodno vi mlađi forumaši ali i oni stariji u nedoumici koji baš nisu doma u sličnim artiklima da prije kupovine pofotkate i predložite namjeru svoje kupnje nekim dečkima ovdje koji se stvarno kuže u tu tematiku, a ovdje ih stvarno ima. na taj bi način ušparali dosta novaca i imali dobru opremu.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7019
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by boletus 17.09.10 12:08

Ovo je pretpostavljam kupljeno u Argus suzavac?
Pored toga što su neljubazni i bezobrazni, imaju lošu i skupu robu!
boletus
boletus
lingua
lingua

Male
Broj postova : 258
Godine : 47
Lokacija : humus
Datum registracije : 22.02.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Medo Gradela 19.09.10 21:31

što se tiče noževa, pa pokazali su se onako slično kako je NAVIGATOR rekao.
kožni nož me dobro služi (oštrica) ali su se kožni krugovi na ručki rasklimali, pa me zanima kako bih mogao riješit taj problem???? možda da skinem kožu i stavim neku špagu oko ručke ili nešto slično, ili da ih probam zalijepiti sekundarnim ljepilom( za što sumnjam da bi uspjelo).

a što se tiče rasklopnog i on me dobro služi ali samo onaj gornji dio oštrice(nenezubljeni) a onaj nazubljeni dio nije baš funkcionalan pa sam razmišljao da ga pretvorim u obični dio, pa ako znate jeli to moguće učinit i s kojim alatom (fleksa, turpija?)??????
Medo Gradela
Medo Gradela
spikač
spikač

Male
Broj postova : 557
Godine : 30
Lokacija : u šumi
Datum registracije : 16.09.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by kengur32 19.09.10 21:39

Turpija, s fleksom ces spalit.
kengur32
kengur32
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2825
Godine : 50
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 06.08.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by rinos 19.09.10 21:59

Gornji alu dio bi se trebao moći odviti,ako može samo ubaci još jedan komadić kože ili nešto slično i ponovo stisni,ili ako želiš trajnije rješenje,rastavi sve zalijepi stisni u stegu i drži dan dva(povremeno pritegni)
rinos
rinos
spikač
spikač

Male
Broj postova : 668
Godine : 58
Lokacija : tu i tamo
Datum registracije : 28.09.2009

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Medo Gradela 19.09.10 22:09

evo probao sam i nemože se odvti
Medo Gradela
Medo Gradela
spikač
spikač

Male
Broj postova : 557
Godine : 30
Lokacija : u šumi
Datum registracije : 16.09.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by NAVIGATOR 19.09.10 23:02

imaš za kupiti termoplastične gumirane plašteve za kablove koji se kad ih zgriješ nevjerovatno jako stisnu. ima ih u raznim promjerima i dosta su čvrsti. imam komad i doma meni to frend donese iz jedne tvornice mogu ti poslati komad za ručku ako ti treba. znači princip je da navučeš komad takvog šlauha preko ručke, sliči unutarnjoj zračnici od bicikla onda ga zagriješ recimo jačim fenom i on se skupi i drži ko blesav.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7019
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Igsy 19.09.10 23:17

NAVIGATOR je napisao/la:imaš za kupiti termoplastične gumirane plašteve za kablove koji se kad ih zgriješ nevjerovatno jako stisnu. ima ih u raznim promjerima i dosta su čvrsti. imam komad i doma meni to frend donese iz jedne tvornice mogu ti poslati komad za ručku ako ti treba. znači princip je da navučeš komad takvog šlauha preko ručke, sliči unutarnjoj zračnici od bicikla onda ga zagriješ recimo jačim fenom i on se skupi i drži ko blesav.

To se zove termo bužir izolacija i prvenstveno služi za spajanje i izoliranje žica/kabela u svrhu što bolje izolacije od el. struje, ali da... može poslužiti ukoliko je dovoljno debela =)
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 35
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by NAVIGATOR 19.09.10 23:21

e da na to sam mislio!

to bi dosta solidno učvrstilo kožne kolutove!
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7019
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Medo Gradela 19.09.10 23:38

a jel znaš možda gdje bi mogao kupit tu bužir izolaciju, da se ti nemučiš sa slanjem
Medo Gradela
Medo Gradela
spikač
spikač

Male
Broj postova : 557
Godine : 30
Lokacija : u šumi
Datum registracije : 16.09.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Igsy 19.09.10 23:42

medo gradela je napisao/la:a jel znaš možda gdje bi mogao kupit tu bužir izolaciju, da se ti nemučiš sa slanjem
Elmatis, Chipoteka i sve ostale prodavaonice elektro opreme. Mada za te deblje primjerke najbolje imat druga u HEP-u pa ti da neki škart šta im ostane jer nisu baš ni jeftini ti deblji primjerci, a moraš ih na metre kupovat.
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 35
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by NAVIGATOR 19.09.10 23:43

ako se ne snađeš drukčije moja ponuda stoji!
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7019
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Medo Gradela 20.09.10 9:40

što se tiče nazubljenog, skinuo sam zubove.
kako da sad to poravnam lijepo i kako da ga naoštrim da brije

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 P9200074

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 P9200075
Medo Gradela
Medo Gradela
spikač
spikač

Male
Broj postova : 557
Godine : 30
Lokacija : u šumi
Datum registracije : 16.09.2010

[Vrh] Go down

''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo) - Page 4 Empty Re: ''NO NAME'' noževi (kinezi, zagonetke i ostalo)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 20. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.