FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje

4 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty Re: Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje

Postaj by Gost 05.05.09 15:28

dobro, ajde da pojasnim onda iako mi se neda previse...

autorica topica nije se zadrzala samo na svinjskog gripi, spominje ona vise stvari, sto sam ja povezala da ju zapravo zanimaju gobalne urote i zavjere vazne za nas zivot, dal je za nas zivot i koliko vazno sto se izum telefona pripisuje bellu a ne nekom skotu koji je navodno bio nesto brzi, ali i sporiji u hodanju pa je izum prijavil zapravo bell, a ne on... to nam ono... ni u dzep ni iz dzepa, ali globalne u kojima sacica ljudi navodno manipulira svime, posebno finacijama, dok mi doista postajemo ovce ovisne o njima....e to je nesto sto se nas itetako tice..
iluminati, slobodni zidari, opsu-dei, americka teznja za globalnom dominacijom, urote farmaceutskih tvrtki,pojava hiva-a, antraxa, sada svinjske gripe...,9.11,.... teorije govore da je tog jutra napravljena najveca pljacka u povijesti svjetske burze..., ljek protiv raka je navodno odavno otkriven, nejde na trziste...jer bi tvrtke bile na nevidenim gubicima, sve nize se spustaju granice vrijednosti nekih nalaza da bi se navodnim "pacijentima" sto ranije mogao davati ljek koji im zapravo nije ni potreban....ratovi... ima tu jos toga sto bi trebalo nabrojiti....

dakle vezano uz ovu tematiku rekla sam vlasnici topica da je nemocna i da ne moze nista, jer i ne moze, to sto smo informirani o tome....ne pomaze nam, a damir lijepo veli..dal informirani ili dezinformirani... mi nismo ti koji mozemo znati 100 postonu istinu, zato sam i rekla...ponavljam se sad vec vise puta: " da samo svinjska gripa bilo bi lako"
ovdje cu sama sebe ispraviti: mozda autorica topica jeste mocna da nesto uradi, no ja nisam, i ako ikada nade rjesenje kako ovome stati na kraj ili ga vec ima...prva cu joj stati uz bok i boriti se da se stanje promjeni...za dobrobit cijelog covjecanstva, ne samo vlastitog

sigurna sam samo u jedno...teorije urota i zavjera su svuda oko nas i da sam skepticna prema svemu sto mislim da znam, jer sve mora i nemora da bude tako kako smo naucili

zato sam se prestala zamarati time, jer ne vodi nikuda, meni uzima snagu koju mogu usmjeriti na vlastito prezivljavanje u ovoj ludoj gunguli..

nadam se da sam sada razumljivija
i hvala damiru sto me upoznavsi nije krivo procjenil:)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty Re: Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje

Postaj by Nahualli 06.05.09 23:34

Ukinuli su kanal Alex Jonesa na Youtube-u, mamicu im reptilsku Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 747986
Ali sva sreća da backup postoji =)

Malo sam pobjegla iz gradske gužve u svoj dragi Rovinj, u prirodu, imala sam vremena taman pročitati vaše odgovore. Drago mi je da ste se odazvali komentarima na temu jer sam mislila da neće nitko ništa ni komentirati, u stilu "ma bolje da ništa ne napišem na ovo jer...!!" =)

Sve u svemu volim čuti različita mišljenja, jer mislim da svatko ima pravo na svoj način.
Ja ću se i dalje truditi.

Pozdrav!
Nahualli
Nahualli
lingua
lingua

Broj postova : 225
Datum registracije : 29.06.2008

[Vrh] Go down

Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty Re: Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje

Postaj by Gost 07.05.09 9:09

Samo daj. Nema odustajanja. Rovinj nije loš, ali okolne šume su bolje. :bog:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty Re: Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje

Postaj by Nahualli 07.05.09 13:58

Imam kuću u "okolnim šumama", tamo prema Polarima, Šterna, Cuvi... uf...
Ili misliš na još dalje?
Vidim da si iz Poreča, to je sve tu negdje.
Ali zbog posla moram živit u Rijeci, i to ni mane više nego u centru Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 321675

Ovo je već offtopic. Ćemo možda raspravljati negdje drugdje.
Nahualli
Nahualli
lingua
lingua

Broj postova : 225
Datum registracije : 29.06.2008

[Vrh] Go down

Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty Re: Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje

Postaj by Gost 07.05.09 15:17

Meni se čini da nije totalno offtopic, jedan dio naslova kaže 'potiče na razmišljanje' Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 747986

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty Re: Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje

Postaj by Nahualli 07.05.09 15:28

Hahahahah imaš pravo, možda završimo na vegetarijanstvu - za i protiv Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 747986
Nahualli
Nahualli
lingua
lingua

Broj postova : 225
Datum registracije : 29.06.2008

[Vrh] Go down

Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty Re: Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje

Postaj by Gost 07.05.09 16:03

Uh to je velika tema, ali ona ima svoje forume.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje - Page 2 Empty Re: Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.