FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ceroki
bebač
bebač

Broj postova : 10
Datum registracije : 28.03.2011

Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji   Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji - Page 2 Empty17.04.11 22:10

Evo, osjećam se dužnim da vam dam rezime dogadjaja.
Dakle, napisao sam email trgovcu i požalio se na kvalitet sjekirice (iako znamo da sjekirica ima 20g garancije).
Odmah sam dobio poziv, da izaberem bilo koju sjekiricu iz njihovog asortimana. Oni će mi dati bogat popust na tržišnu cijenu i platiti sve troškove povezane sa dostavom.
Izabrao sam Gränsfors Wildlife Hatchet.
Sjekirica je došla vrlo brzo, platio sam 40€. Uz spomenutu sjekiricu u paketu je bio zapakiran i jedan noz sa koricama, vrlo sličan Mori (tako za dobru volju).

Napisao sam im email zahvale i pohvalio odnos do kupca.
Sve je uspješno riješeno.

P.S.
Mala Gränsfors Wildlife Hatchet je stvarno zmaj od sjekirice. Samo mi malo smeta da je ne smiješ previše mlatiti otraga da se ne deformira. Inače je super. Preporučujem!

[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male
Broj postova : 4720
Godine : 41
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji   Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji - Page 2 Empty17.04.11 22:12

Svaka čast prodavaču.

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.
[Vrh] Go down
orao
spikač
spikač
orao

Male
Broj postova : 617
Godine : 23
Datum registracije : 30.08.2010

PostajNaslov: Re: Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji   Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji - Page 2 Empty17.04.11 22:21

Zašto bi se deformirala otraga?
[Vrh] Go down
mariobab
guru
guru
mariobab

Male
Broj postova : 2034
Godine : 56
Datum registracije : 28.01.2009

PostajNaslov: Re: Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji   Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji - Page 2 Empty17.04.11 23:12

Zato što se sjekirama kali samo nekoliko centimetara lista (pljoštac), a ostali dio je mekan zato da se lakše nosi sa stresom, tako je i glava mekša. Ali neće se defprmirati koristi li se drveni bat i ne zabijaju li se čavli njome.
[Vrh] Go down
http://bushcraft-forum.findtalk.biz/
Ris
spikač
spikač
Ris

Male
Broj postova : 533
Godine : 32
Datum registracije : 22.12.2010

PostajNaslov: Re: Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji   Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji - Page 2 Empty17.04.11 23:57

ceroki je napisao/la:
Evo, osjećam se dužnim da vam dam rezime dogadjaja.
Dakle, napisao sam email trgovcu i požalio se na kvalitet sjekirice (iako znamo da sjekirica ima 20g garancije).
Odmah sam dobio poziv, da izaberem bilo koju sjekiricu iz njihovog asortimana. Oni će mi dati bogat popust na tržišnu cijenu i platiti sve troškove povezane sa dostavom.
Izabrao sam Gränsfors Wildlife Hatchet.
Sjekirica je došla vrlo brzo, platio sam 40€. Uz spomenutu sjekiricu u paketu je bio zapakiran i jedan noz sa koricama, vrlo sličan Mori (tako za dobru volju).

Napisao sam im email zahvale i pohvalio odnos do kupca.
Sve je uspješno riješeno.

P.S.
Mala Gränsfors Wildlife Hatchet je stvarno zmaj od sjekirice. Samo mi malo smeta da je ne smiješ previše mlatiti otraga da se ne deformira. Inače je super. Preporučujem!

Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji - Page 2 393492 odličan izbor Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji - Page 2 85288
[Vrh] Go down
hanuman
lingua
lingua
hanuman

Male
Broj postova : 206
Godine : 44
Datum registracije : 13.10.2010

PostajNaslov: Re: Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji   Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji - Page 2 Empty18.04.11 0:42

tvoja je sikira koliko vidim bila ispravna nerazumin cemu reklamacija . budi sretan sta to imas na sikiri ..
[Vrh] Go down
lonewolf
spikač
spikač
lonewolf

Male
Broj postova : 531
Godine : 50
Datum registracije : 26.04.2010

PostajNaslov: Re: Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji   Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji - Page 2 Empty18.04.11 2:15

pokaži nož sličan mori...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji   Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Gransfors small forest axe - greška u proizvodnji
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2