FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

sanduk za stvari?! Please help :(

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Šimun
guru
guru

Broj postova : 2936
Datum registracije : 26.06.2010

sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sanduk za stvari?! Please help :(   sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 Empty23.03.11 0:59

Napravi sam sanduk,ništa komplicirano..btw,bilo bi dobro da novi korisnici stave slike radi lakšeg prepoznavanja..
[Vrh] Go down
ebola
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 32
Godine : 48
Datum registracije : 15.03.2011

PostajNaslov: Re: sanduk za stvari?! Please help :(   sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 Empty23.03.11 21:07

cvelle89 je napisao/la:
da li znas mozda za cenu? ako moze u evrima sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 747986

90 litara cca 100 €
140 litara cca 115 €
[Vrh] Go down
Freeman
bomber
bomber
Freeman

Male
Broj postova : 145
Godine : 32
Datum registracije : 24.08.2010

PostajNaslov: Re: sanduk za stvari?! Please help :(   sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 Empty02.04.11 19:59

cvelle89 je napisao/la:
ma da, ja sam takav tip da volim da je sve pod konac...ovo vise radim zbog keve i caleta, imam 20 i kusur godina, pa se nadaju da kada porastem budem neki ultra zaj**an menadzer sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 368870...a ja se sve vise tripujem da ce biti neki rat,nuklerana katastrofa i tako to, pa ne bi bas voleo da mi keva vidi "arsenal" - nozeve, macete, gas maske, jod, i tako dalje sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 747986

Sanduk za alat - "Uradi (se)Sam" ili "Metro"
[Vrh] Go down
cvelle89
bebač
bebač

Male
Broj postova : 15
Godine : 31
Datum registracije : 22.03.2011

PostajNaslov: Re: sanduk za stvari?! Please help :(   sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 Empty05.04.11 17:01

Freeman je napisao/la:
cvelle89 je napisao/la:
ma da, ja sam takav tip da volim da je sve pod konac...ovo vise radim zbog keve i caleta, imam 20 i kusur godina, pa se nadaju da kada porastem budem neki ultra zaj**an menadzer sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 368870...a ja se sve vise tripujem da ce biti neki rat,nuklerana katastrofa i tako to, pa ne bi bas voleo da mi keva vidi "arsenal" - nozeve, macete, gas maske, jod, i tako dalje sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 747986

Sanduk za alat - "Uradi (se)Sam" ili "Metro"

Bio sam i tamo, ali imaju samo male "sanducice" za alat...meni ipak treba nesto glomazno sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 747986
[Vrh] Go down
Freeman
bomber
bomber
Freeman

Male
Broj postova : 145
Godine : 32
Datum registracije : 24.08.2010

PostajNaslov: Re: sanduk za stvari?! Please help :(   sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 Empty05.04.11 17:15

Onda ti je ipak pametnije da uradš sam.

6 strana + 4 stuba = opa idemo
[Vrh] Go down
Mornar
lingua
lingua
Mornar

Male
Broj postova : 400
Godine : 35
Datum registracije : 02.10.2010

PostajNaslov: Re: sanduk za stvari?! Please help :(   sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 Empty05.04.11 17:46

osb ploca ti je cca 40kn po komadu 200x60x15,paket sarafa 30 kn,dvije maskule(pante) 40kn,dobra volja je badave i napravi sam kutiju za skrivat erotiku
[Vrh] Go down
GROUND ZERO
tipko
tipko
GROUND ZERO

Male
Broj postova : 52
Godine : 43
Datum registracije : 18.11.2010

PostajNaslov: Re: sanduk za stvari?! Please help :(   sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 Empty15.04.11 2:36

baš gledam da sebi napravim tu škatulu za sve(škrinju),ali bi koristi one gotove ploče što ima kupiti u merkura.Te su ploče napravljene od lipljene smrike ako se ne varam a kvadrat dođe oko 100kn,još bi stavio i ona kola za namještaj.
[Vrh] Go down
cvelle89
bebač
bebač

Male
Broj postova : 15
Godine : 31
Datum registracije : 22.03.2011

PostajNaslov: Re: sanduk za stvari?! Please help :(   sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 Empty18.04.11 16:37

nasao sam u uradi sam odlicnu plasticnu skrinju. Ima tockice, sve lepo, i veliikaaa je.
28 evra sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 747986
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: sanduk za stvari?! Please help :(   sanduk za stvari?! Please help :( - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

sanduk za stvari?! Please help :(
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2