FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
Moje plovilo Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
Moje plovilo Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Moje plovilo Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Moje plovilo Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Moje plovilo Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Moje plovilo Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Moje plovilo Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Moje plovilo Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Moje plovilo Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Moje plovilo Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Moje plovilo Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Moje plovilo Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Moje plovilo Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Moje plovilo Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Moje plovilo Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Moje plovilo Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Moje plovilo Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Moje plovilo Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Moje plovilo Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Moje plovilo Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Moje plovilo Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Moje plovilo Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Moje plovilo Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Moje plovilo Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Moje plovilo Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Moje plovilo Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Moje plovilo Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Moje plovilo Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Moje plovilo Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Moje plovilo Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Moje plovilo

+2
Stule
D@nijel@
6 posters

Go down

Moje plovilo Empty Moje plovilo

Postaj by Gost 25.04.09 21:18

GOTOVO JE, drugi pokusaj i kaj se mene tice i zadnji Moje plovilo 747986 ,izranjavane ruke i tako to....dosta mi tih igri Moje plovilo 747986
malo sam varala, donji, donji krug sam napravila od neke savitljive plastike jer i dalje nijedno drvo nisam mogla savinuti u lijepi krug, dalje je sve bilo poprilicno lagano
Moje plovilo 2eg79j7

ja sam isla drugim sistemom, ne kak je damir rekel, meni se ovak cinilo jednostavnije




Moje plovilo 2jd29du

ovo svjetloplavo je donji dio bazencica koji je bio izbusen, a inace se pesica kupala u njemu
cinilo mi se da bi moglo posluziti, iako se kasnije ispostavilo da bas i ne..

Moje plovilo Nsw7p

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Gost 25.04.09 21:30

moja vojvotkinja je to sve pratila ...rekla bih veselo...nju je zabavljalo kak i mene

Moje plovilo 2iqohsy
kad je sve bilo gotovo, povezano, izgledalo je to tako

Moje plovilo 2cfqlva

e sad je to trebalo ici ispobati, sto je i bil njaveci problem...gdje? svugdje ljudi, odluka je pala prvo na jednu rijecicu, ali pristup je bil pretezak, draca i koprivi do koljena, pa onda ipak ajde na kanal blizu nase nove sportske dvorane, tu je fini pristup vodi i malo ljudi...(samo je dvoje naislo, i valjda kepalo od smijeha, nisam se ni okrenula da vidim reakciju)

malo debilne su ove slike ali nema veze, morate to vidjeti, nismo na modnoj reviji bili





Moje plovilo 2hd30xv

Moje plovilo 34rvwnc

e onda se camac ipak probusil, dajem glas linoleumu, on je ipak izdrzljviji i mislim da mi sad dosta tih igrica jer...em sam se izranjavala, em mocila noge u hladnoj vodi...em mi sin veli da nisam pri sebi Moje plovilo 747986

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Gost 25.04.09 21:32

nakon ovoga bi se bas mogla i predstaviti na onom podforumu, bolje i ono nego ovakve slike Moje plovilo 747986

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by D@nijel@ 25.04.09 21:35

Svaka čast na trudu. =)
D@nijel@
D@nijel@
lingua
lingua

Female
Broj postova : 218
Godine : 47
Lokacija : Vukomeričke Gorice
Datum registracije : 12.04.2009

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Stule 25.04.09 21:37

E,Vatrice puno mi je drago da si se bas,ali ono bas potrudila
napraviti plovilo.Puno nas se nebi upustalo u takve projekte,ali
svaka ti cast na trudu,lipo,bravo!
Stule
Stule
spikač
spikač

Male
Broj postova : 735
Godine : 46
Lokacija : Zadar-Nin
Datum registracije : 22.02.2009

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by D@nijel@ 25.04.09 21:43

Stule je napisao/la:Puno nas se nebi upustalo u takve projekte,ali
svaka ti cast na trudu,lipo,bravo!
Ne znam za vas druge, ali za sebe znam 100% da se ne bih upuštala u išta slično. Moje plovilo 69343
D@nijel@
D@nijel@
lingua
lingua

Female
Broj postova : 218
Godine : 47
Lokacija : Vukomeričke Gorice
Datum registracije : 12.04.2009

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Gost 25.04.09 21:49

pa nije ni meni bilo lako upustati se u ovu igru, zato i kazem da cu sada reci samoj sebi ...dosta i uzivati radije u vasim slikama, mucilo me ovo plovilo, dokazala sam sebi da ako se hocu potruditi mogu svasta...i to je to

eto wolf lady...potvrduje svojom izjavom da sam ja caknuta Moje plovilo 747986

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Gost 25.04.09 21:51

Puno nas se nebi upustalo u takve projekte

zastooo ne?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by D@nijel@ 25.04.09 21:52

vatrica je napisao/la:

eto wolf lady...potvrduje svojom izjavom da sam ja caknuta Moje plovilo 747986

Kajgod. Kaj bi bila čaknuta? Samo ja nemam afiniteta i smisla za ovakve stvari. Moji hobiji su vezani uz izradu kojekakvih ukrasa, crtanje, slikanje... ovo je za mene prevelik zahvat.
Ali da si čaknuta zato kaj si htjela napravit' ovak' nekaj... ne!
Čaknuta bi bila da si ovakav krasan dan, kao što je bio današnji, provela gledajući TV. Moje plovilo 69343
D@nijel@
D@nijel@
lingua
lingua

Female
Broj postova : 218
Godine : 47
Lokacija : Vukomeričke Gorice
Datum registracije : 12.04.2009

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Stule 25.04.09 21:53

E,sada ja bi,jednoga toploga dana,a drugima se nebi jednostavno dalo ili
ih to ne zanima.....
Stule
Stule
spikač
spikač

Male
Broj postova : 735
Godine : 46
Lokacija : Zadar-Nin
Datum registracije : 22.02.2009

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Gost 25.04.09 22:57

ukrase? nakit? ili? ja oslikavam svilu, marame, kravate i slicno, probala sam nedavno i ulje na platnu, to mi sasvim drugacije od svile pa me malo muci, znam i strikati i heklati Moje plovilo 747986 , svasta ja volim probati u zivotu, ne samo probati vec i nauciti, i gitaru sam svirala Moje plovilo 747986
ne gledam TV i to mi daje prostora za raznorazna ispobavanja, ovo moje plovilo nije nista teze nego tebi uraditi ukrase ili slikati, samo dobra volja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Gost 25.04.09 23:00

stule..pa tebi barem ne smeta ni kisa ni nista, stalno si vani, da si ovo napisal jucer i ja to procitala, vjeruj mi ne bi se ja danas po kanalu igrala...pa bil si mi na pameti ...ti i drugi....pa ako ste vi hrabri mogu i ja, vidi vuka gazil je danas vodu, pa sto je onda to sto sam ja s obje noge do koljena skocila na minutu, a poslije odmah pobrisala rucnikom i stavila suhe carape (kompletnu frisku odjecu + rucnik sam nosila sa sobom, za slucaj da cijela pljusnem u vodu : ) )
a sad mi ti velis da bi cekal toplije dane Moje plovilo 747986

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Damir 26.04.09 0:29

Vatrice! sta postala ti je kratka stara koza eh ?!?! Moje plovilo 747986 Moje plovilo 747986 Moje plovilo 747986


...naklanjam se tvojoj hrabrosti, volji i inventivi. Nema veze kako si napravila... vazno je DA SI NAPRAVILA! Brava!
.... ali me nisi iznenadila... hehehehehe... mozes ti i vise.... mic po mic... hehehehe
bas sam kontenat...
Damir
Damir
lingua
lingua

Male
Broj postova : 282
Godine : 58
Lokacija : Treviso, Italy
Datum registracije : 15.11.2008

http://www.teamsurvival.it

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Gost 26.04.09 21:15

je vrag je zel salu sa starom kozom, kad se kanim pojaviti za prvi maj tamo Moje plovilo 747986

nisam te iznenadila? pa iznenadila sam ja samu sebe Moje plovilo 747986 ali ne mogu vise i necu vise, od sada samo uzivam u vasim slikama, tak mi lakse
Moje plovilo 747986 i bezbolnije, bole me i danas prsti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Damir 26.04.09 22:32

Samo ti pricaj. Skloniste... barka.... baklja.... hehehe... vec imas "virus" survivala! !!! Moje plovilo 86830

to ti se samo pogorsava. Moje plovilo 747986 Moje plovilo 747986
Damir
Damir
lingua
lingua

Male
Broj postova : 282
Godine : 58
Lokacija : Treviso, Italy
Datum registracije : 15.11.2008

http://www.teamsurvival.it

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by LUKSA 26.04.09 22:37

tek sam sad vidio ovaj podvig naše vatrice, svaka ti čast na trudu, opasna si postala i zabrijala si na preživljavanje, što kažu kolege na poslu?mislim jel im pričaš a oni te čudno gledaju? još jednom svaka ti čast! =)
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Gost 27.04.09 21:33

ima ti ja damire taj virus od samog rodenja u sebi, samo je bil pritajen, sad mi je mutiral Moje plovilo 747986

neeeeeeeee luksa..niko nema pojma, sto manje ljudi zna..bolje po mene Moje plovilo 747986

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by mariobab 30.04.09 18:32

Ovo sam tek sada vidio.Odlično.Nego reci u kom trenutku se i kako probušilo? Primjer, primjer.Jel pri ulasku ili od pritiska vode na ceradu, pa je grana probušila (zato je koža zakon), i koliko dugo je plovilo plovilo? Samo hrabro vatrice, plovit ćemo mi, ali pazi na sebe.
mariobab
mariobab
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1910
Godine : 60
Lokacija : zg
Datum registracije : 28.01.2009

http://bushcraft-forum.findtalk.biz/

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Gost 30.04.09 20:49

probusilo mi se vrlo brzo, ma ja sam vidjela, a mozes i ti vidjeti na prvoj i drugoj slici da su grane nedovoljno dobro obradene, ali sam se naivno nadala da ce ovo plavo izdrzati duze(koza jest zakon)
sam ulazak...cega sam se najvise pribojavala da ce se to izvrtati .....je bil fantastican...bez po muke, i onda noga simo noga tamo (pokusala sam ih namjestiti na drvca ne na ovo plavo....i i probusilo se....stvarno samo rupica od spicaste grane...jer je voda vrlo polako navirala...
inace nakon ovog pokusaja..jos vise volim ovo okruglo plovilo.....zaista je nevjerojatno stabilno na vodi, po mojem kajak nek se sakrije kaj se stabilnosti tice

mislim da bi trebalo malo gusce sve to napraviti, onda ne bi bil tolki problem kud sa nogama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by mariobab 30.04.09 20:58

I mislio sam da će grana probušiti, hvala na informaciji, poduzeti ću potrebne korake slijedeći put.Drago mi je da je ulazak prošao OK, to me je isto malo brinulo.Dakle uskoro ću opet probati.
mariobab
mariobab
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1910
Godine : 60
Lokacija : zg
Datum registracije : 28.01.2009

http://bushcraft-forum.findtalk.biz/

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Gost 30.04.09 21:10

ma ja znam da ce tvoje biti takvo da ce meni sline poteci i drago mi zbog toga, ja vise necu da radim takve stvari, meni je dosta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by mariobab 30.04.09 21:20

To nije dobar stav.U nedjelju mi je bio brat i zamolio me da mu posudim luk da se malo igra.Nakon nekog vremena ga je vratio i rekao "Dobar je luk". Znam i ja da je dobar, već dugo znam napraviti dobar, ali kada mi je on to rekao, više mi nije žao niti jednog neuspijelog niti slomljenog.
mariobab
mariobab
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1910
Godine : 60
Lokacija : zg
Datum registracije : 28.01.2009

http://bushcraft-forum.findtalk.biz/

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Mladen 30.04.09 22:59

do sad nisam htio posebno o tome pisati ...
sad budem u kratkim crtama ...
plovilo je stvarno prva liga ...
jednostavno za napraviti ...
i stabilno na vodi .
kad je koža u pitanju..
ona je deblja , teža , punija...
najloni , šatorska krila, plastične plahte, bazenčeki...
to su sve tanki materijali ...
zato dno plovila treba biti gusto prepleteno ...
poput dna korpe..
da se može stati u plovilo bez straha...
gornji krug spoji se sa dnom jačim granama..
a između se gušče prepliču sitnije ...
tako da oka između grančica budu što sitnija..
tada ni sastrane neče biti jaki pritisak na materijal...
jedino če plovilo biti malo teže ...
zato se napravi malo veče ..
i tu se dobije taj balans...
lako je pisati treba to u praksi napraviti ...
ako ne probamo nečemo ni naučiti ...
Mladen
Mladen
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2438
Godine : 55
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Gost 01.05.09 8:17

mariobab je napisao/la:To nije dobar stav.U nedjelju mi je bio brat i zamolio me da mu posudim luk da se malo igra.Nakon nekog vremena ga je vratio i rekao "Dobar je luk". Znam i ja da je dobar, već dugo znam napraviti dobar, ali kada mi je on to rekao, više mi nije žao niti jednog neuspijelog niti slomljenog.



kako da ti pojasnim kad jos ni sama sebi ne mogu pojasniti..
ajd da pokusam, ovo su moji najintimniji osjecaji vezani uz tu tematiku

ko dva svijeta u kojima tesko nalazim balans izmedu jednog i drugog, pa to za sada osjecam kao opterecenje...
kako sam ja do sada uvijek samo "mislila" o tim nekim stvarima ne imajuci s kim djeliti, to je na neki nacin bilo u meni, ali je i mirovalo...
prvi put sam to nesto drugo osjetila radeci ovaj camac....ko da to nisam bila ja, ko da sam bila u jednom drugom svijetu, smetalo me sve sto je dolazilo i imalo veze sa svijetom u kojem inace zivim, smetala me ogradica tamo uz onaj kanal, smetal me auto koji mi bil poteban da plovilo prevezem do kanala, trazeci mjesto za probu .. svugdje je bila masa ljudi....smetali su me...
zeljela sam nesto drugo...
ko da mi se desil teski deja vu, kako da pojasnim to?? ko da sam prezivljavala nesto sto vec jesam nekad radila, bez pretjerivanja ali su mi ruke bile tako spretne kod izrade da su mene iznenadile, tako je to sve nekako islo kao van moje volje..pa me je jos i sin u cudu gledal kak ja sjecem sjekirom i povezujem te grane, ne videci me naravno nikad u takvim aktivnostima Moje plovilo 747986
malo me to sve preplasilo, tesko sam se prekopcala opet na realnost..mozak mi je bil negdje drugdje, tamo gdje je nejmu bilo lijepo, a realnost je bila da se opet moram suociti sa svakodnevnicom i to mi se nikako nije dopalo..

trazim u sebi odgovor sto mi se to zapravo desilo, a kad sam u neizvjesnosti...povlacim se ..
od prvog trena kad sam vidjela plovilo, nesto me silno privlacilo njemu, a imati nesto sto barem slicilo tome u rukama...bil je neopisiv osjecaj i nesto kao jaci implus sto je prizazvalo osjecaj vec dozivljenog...
mora da sam u nekom prijasnjem zivotu zivjela tim zivotom Moje plovilo 747986

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Gost 01.05.09 8:24

vidis vuce, iz vlastitih pogreska i isprobavanja...sad sam i ja dosla do tih zakljucaka Moje plovilo 747986

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by mariobab 01.05.09 9:12

Razumijem ja tebe u potpunosti, ali nije to baš tako teško pomiriti ta dva ili više svjetova.Suočavanje sa svakodnevnicom nije lijepo, ali imam obaveze prema drugima koje moram ispuniti, A onda sam drugi svoj.I ja se sasvim drugačije, iskonski i nagonski osijećam u šumi, povezan sa generacijama prije mene. 30000 godina borbe za opstanak ne može nekoliko godina tehnologije izbrisati iz naših gena, ali da bismo bili ti koji će nastaviti i bili uspiješni koliko i naši preci moramo pout njih živjeti u stvarnosti. Ali bez obzira, kako bi se reklo "Nikad nije prekasno da bi imao sretno djetinjstvo". Pa navali.
mariobab
mariobab
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1910
Godine : 60
Lokacija : zg
Datum registracije : 28.01.2009

http://bushcraft-forum.findtalk.biz/

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Gost 01.05.09 9:16

ali ja sad ne razumijem tebe...kako se to mire ta dva svijeta?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by D@nijel@ 01.05.09 9:29

mariobab je napisao/la:Ali bez obzira, kako bi se reklo "Nikad nije prekasno da bi imao sretno djetinjstvo".
Sorry kaj se ja upetljavam u ovu priču, ali ovo mi baš lijepo zvuči. =)

vatrice, ako se zaista osjećaš kako se osjećaš i ako zaista toliko uživaš u prirodi i učenju preživljavanja u prirodi - onda uživaj u tome. "Furaj" taj film. Ne osvrći se i ne razmišljaj o tome šta će ti tko reći i šta će si tko misliti. Ovaj forum je toliko poseban, vi koji se ovdje okupljate ste toliko posebni. Sve vas veže ista stvar - zaljubljenost u Majčicu Prirodu. Ja stvarno ne znam dal' ima išta ljepšega od toga!?

Meni su, uz moju obitelj, moji psi najvažniji na svijetu. Uhvatim se ponekad da pričam o njima kao o svojoj djeci - o glupostima koje su napravili, o maženju sa njima, o posjetima veterinaru, kada su bolesni teško mi je i neraspoložena sam... U početku su me ljudi na poslu držali za totalnu luđakinju i strašno se iščuđavali iz svega što sam rekla, da bi me na kraju prihvatili takvu kakva jesam, jer ja jesam takva kakva jesam. Što bi rekli amerikanci "what you see is what you get".

Hvala dragome Bogu da nismo svi isti i da nas sve ne zanimaju iste stvari.
Po mojem mišljenju ti se posebna... i drugačija od velike večine žena koje poznajem. Upravo zbog ovog svog interesa i upravo zbog ove svoje velike ljubavi.

Ako te sve ovo čini sretnom, pa usreći se!
Ne radiš nikome zlo i štetu.
D@nijel@
D@nijel@
lingua
lingua

Female
Broj postova : 218
Godine : 47
Lokacija : Vukomeričke Gorice
Datum registracije : 12.04.2009

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by mariobab 01.05.09 12:36

WolfLady je napisao/la:elike ljubavi.Ako te sve ovo čini sretnom, pa usreći se!
Ne radiš nikome zlo i štetu.

I tu ne treba više ništa dodati...
mariobab
mariobab
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1910
Godine : 60
Lokacija : zg
Datum registracije : 28.01.2009

http://bushcraft-forum.findtalk.biz/

[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Gost 01.05.09 13:12

niste me razumjeli, to sa dvise nema veze sa "sto ce ljudi reci", sad su u pitanju moja vlastita proviranja u dusi i nemogucnost da se brzo prebacujem s filma na film



Meni su, uz moju obitelj, moji psi najvažniji na svijetu. Uhvatim se ponekad da pričam o njima kao o svojoj djeci - o glupostima koje su napravili, o maženju sa njima, o posjetima veterinaru, kada su bolesni teško mi je i neraspoložena sam... U početku su me ljudi na poslu držali za totalnu luđakinju i strašno se iščuđavali iz svega što sam rekla, da bi me na kraju prihvatili takvu kakva jesam, jer ja jesam takva kakva jesam. Što bi rekli amerikanci "what you see is what you get".

meni to tako slatko! naravno da ti tesko kad su bolesni, jer ih volis, samo hladne osobe ne reagiraju tako, nazalost puno oko nas je takvih

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Moje plovilo Empty Re: Moje plovilo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.