FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. Empty
PostajNaslov: Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.   Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. Empty26.01.10 1:51

Pozdrav svima.
Dali je netko u zadnje vrijeme, kupovao brand Bear Grillsa preko interneta?
I da li netko (100%) zna kakvi su novi carinski i PDV uvjeti kupovine preko interneta?
[Vrh] Go down
damjan
mr.spika
mr.spika
damjan

Male
Broj postova : 1362
Godine : 37
Datum registracije : 06.11.2009

PostajNaslov: Re: Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.   Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. Empty26.01.10 9:43

nisam od njega nista narucivao, ali cini mi se da se neon razumije u carinske uvjete, evo ti link na temu
[Vrh] Go down
girdeaux
honoris
honoris
girdeaux

Male
Broj postova : 1298
Godine : 33
Datum registracije : 22.10.2009

PostajNaslov: Re: Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.   Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. Empty04.11.10 23:26

http://store.discovery.com/detail.php?p=271619&v=discovery_shows_man-vs-wild

HE HE HE! Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. 747986 Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. 747986 Ovo je must have item svih nas koji volimo Beara!!
[Vrh] Go down
Igsy
honoris
honoris
Igsy

Male
Broj postova : 2697
Godine : 31
Datum registracije : 12.03.2010

PostajNaslov: Re: Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.   Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. Empty11.11.10 16:35

Nebi to poklonio ni najgorem neprijatelju koji ne zna engleski... Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. 747986
[Vrh] Go down
mali mačak
lingua
lingua
mali mačak

Male
Broj postova : 352
Godine : 41
Datum registracije : 06.11.2009

PostajNaslov: Re: Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.   Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. Empty11.11.10 16:51

Recite vi kaj hoćete, al meni je njegova Bear Mountain Jacket II mrak... jedino je cijena malo paprena...

http://www.beargryllsstore.com/webapp/wcs/stores/servlet/Product3_14051_26271__142814_11052
[Vrh] Go down
neon
lingua
lingua
neon

Male
Broj postova : 221
Godine : 41
Datum registracije : 09.01.2010

PostajNaslov: Re: Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.   Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. Empty11.11.10 19:44

Inače Bearovu odjeću proizvodi Craghoppers, renomirani britanski proizvođač odjeće za ekstremnije vanjske uvjete tako da joj kvaliteta nije upitna.
[Vrh] Go down
http://www.urbangadgette.com
Nero Rii
spikač
spikač
Nero Rii

Male
Broj postova : 500
Godine : 30
Datum registracije : 01.11.2010

PostajNaslov: Re: Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.   Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. Empty20.11.10 12:54

meni je ova jakna jako slicna modelima jack wolfskina!!!
[Vrh] Go down
Nero Rii
spikač
spikač
Nero Rii

Male

PostajNaslov: Re: Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.   Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. Empty20.11.10 13:06

http://www.jack-wolfskin.com/en/desktopdefault.aspx/tabid-1042/431_read-37777/usetemplate-product/

npr ova
[Vrh] Go down
Optik
tipko
tipko

Male
Broj postova : 86
Godine : 28
Datum registracije : 04.06.2010

PostajNaslov: Re: Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.   Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. Empty20.11.10 19:52

mali mačak je napisao/la:
Recite vi kaj hoćete, al meni je njegova Bear Mountain Jacket II mrak... jedino je cijena malo paprena...

http://www.beargryllsstore.com/webapp/wcs/stores/servlet/Product3_14051_26271__142814_11052

Cijena ove jakne je ispod cijene npr mckinley, zajo i slicnih "dostupnijih" stvari, a vjerujem da je kvaliteta na jako dobroj razini pa cak i iznad navedenih proizvoda.
[Vrh] Go down
Nero Rii
spikač
spikač
Nero Rii

Male

PostajNaslov: Re: Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.   Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. Empty20.11.10 22:01

takva jakna se ispod te cijene nemoze dobiti! pogledaje gore navedenu JW pa cete vidjeti koliko kosta ... 370 EURA ...
[Vrh] Go down
Aries
spikač
spikač
Aries

Male
Broj postova : 669
Godine : 49
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.   Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. Empty21.11.10 0:41

dobra jakna košta, ali po meni je najveći problem definirati to ti (mi) treba?
Stvari koje radi JW su jako kvalitetne, ali su teže od sličnih proizvoda i skuplje od sličnih proizvoda drugih (također renomiranih) proizvođača....
[Vrh] Go down
Nero Rii
spikač
spikač
Nero Rii

Male

PostajNaslov: Re: Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.   Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. Empty21.11.10 2:10

da mi treba imao bi ju .. sasvim me zadovoljava northlandova .. za skijanje NES i ja sretan!
ljeti za sumu alpha ili dubonka...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.   Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta. Empty

[Vrh] Go down

Brand Bear Grillsa. Kupovina peko interneta.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.