FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Stigoh i ja tu...

Go down 
Autor/icaPoruka
Trooba
bebač
bebač
Trooba

Other / Decline to state
Broj postova : 11
Godine : 35
Datum registracije : 01.04.2021

Stigoh i ja tu... Empty
PostajNaslov: Stigoh i ja tu...   Stigoh i ja tu... Empty01.04.21 16:50

Bokbok!

Evo i mene nakon izvjesnog lurkanja! Ne znam kaj da smislenog velim, ali pošto sjedim za fizičkom tipkovnicom onda ću zasigurno nadrobiti koješta :)

Inače volim bauljati po prirodi i svašta nešto, no ne brijem previše na bushcraft fore... Više spadam u te neke preppere, da ponajprije steknem što širu informiranost o svemu dok se još može učiti preko blagodati moderne tehnike. Najosnovnije potrepštine za crne dane uglavnom imam, ali nikako ne smatram da će puko posjedovanje stvari zaista nekoga spasiti... Mnogo veći naglasak stavljam na psihofizičko stanje, određene duhovne i moralne kvalitete, intuiciju, konkretna znanja etc.

Naime, kak su stvari krenule glede ovog globalističkog ludila sa kojime nam centri moći ispiru mozak već godinu dana, mislim da nam se veliko zlo iza brda valja, a rat protiv ljudskih sloboda i nezavisnog mišljenja već je u punom zamahu... No ipak neću sada zastranjivati u politiku - dovoljno je kazati da ću radije umrijeti u slobodi, nego živjeti u ropstvu - pa neka svatko sam zaključi kaj ovo znači :)

Glavnostrujaške tehnokratske platforme poput fejsa, instača, twittera, whatsa etc. već odavno ne koristim, što je još jedan razlog zakaj se tu javljam... Više mi pašu ovakvi mali forumi koji u meni na neki način bude nostalgiju tj. vraćaju me u ono zlatno doba interneta prije 10-15 god.

Da ne duljim, to je sve kaj mi je ovom prilikom palo na pamet. Budite mi svi pozdravljeni i čuvajte se!

Pusa :)
[Vrh] Go down
Migach
guru
guru
Migach

Male
Broj postova : 2869
Godine : 30
Datum registracije : 17.10.2010

Stigoh i ja tu... Empty
PostajNaslov: Re: Stigoh i ja tu...   Stigoh i ja tu... Empty02.04.21 9:17