FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Sklonište od cerade na ledenom minusu

Go down 
Autor/icaPoruka
Šimun
guru
guru
Šimun

Male
Broj postova : 2973
Godine : 26
Datum registracije : 26.06.2010

Sklonište od cerade na ledenom minusu Empty
PostajNaslov: Sklonište od cerade na ledenom minusu   Sklonište od cerade na ledenom minusu Empty01.12.20 15:41

Malo svačeg nečeg buškrafterskog:

Zagoraman1911 likes this post

[Vrh] Go down
Migach
guru
guru
Migach

Male
Broj postova : 2869
Godine : 30
Datum registracije : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: Sklonište od cerade na ledenom minusu   Sklonište od cerade na ledenom minusu Empty01.12.20 19:38

Upravo pogledao, super video Sklonište od cerade na ledenom minusu 747986
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7428
Godine : 46
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Sklonište od cerade na ledenom minusu   Sklonište od cerade na ledenom minusu Empty02.12.20 19:45

Šimune odličan video. Super mjesto za snimanje. Nemam pojma di je ali nadam se da ti nije pre daleko. Čini mi se kao stvarno perspektivna lokacija za video uratke različite bushcrafterske tematike. Ni divlje ni pitomo ali čini se tiho i skrovito.
Odlična mačeta. Malo mi svi ti tarpovi i cerade za zimske izlete "ne drže vodu" kak se veli osobno bi uvijek izabrao konkretan šator koji te štiti od mnogoćega a nije bitno teži niti veći. A u njemu je suho i ipak toplije.

Snimka mi je malo neobična. čujem dosta digitalizacije u tonu. ali i boje su malo hmmm, neobične. kao da je rađeno u nekom flatt profilu i onada naknadno malo neobično kolorirano?
Vidim da je bilo oblačno ali svejedno je sve nekakao sivozeleno. Čak i tvoja faca i sve. Možda mi je monitor loše kalibriran ali do sada to nisam skužio na tvojim videima. To je snimano s novim fotićem?
Bez obzira na to vrlo zanimljivo štivo.
[Vrh] Go down
Marko
guru
guru
Marko

Male
Broj postova : 2178
Godine : 30
Datum registracije : 03.08.2009

PostajNaslov: Re: Sklonište od cerade na ledenom minusu   Sklonište od cerade na ledenom minusu Empty05.12.20 17:03

Mislim da je color grading namjerno takav, to je dost popularno trenutno da se crne zdrobe i hladni WB, nekako i pridonosi atmosferi. S obzirom da Šimun vodi ozbiljan kanal mislim da jednostavno i mora pratiti kaj je aktualno u tom svijetu. Meni se svakako sviđa, nije pretjerano a radi posel. Naravno možda sam u krivu pa je nešt treće, u svakom slučaju bude nas ispravil.

Drugo niti nebudem komentiral, jedan video bolji od drugog Šimun!

Sklonište od cerade na ledenom minusu 393492
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7428
Godine : 46
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Sklonište od cerade na ledenom minusu   Sklonište od cerade na ledenom minusu Empty06.12.20 23:24

Moguće to kaj veliš Marko. Ali kako se bavim mainstream produkcijom i živim isključivo od toga već 25 godina nisam skužio takav trend u ozbiljnim projektima. Moguće da je na youtubeu sad takvo koloriranje postalo hit kojega nisam svjestan ali sjetimo se prije samo dvije godine Peter Mckinnon style križića, crtica, iksića, kružića koji su iskakali iz svakog drugog kadra pa se sada samo dvije godine nakon ljudima blj..je od toga. Također sjetimo se svih onih wipeova koji su toliko nametljivo korišteni u videima a sad sjećaju na niskobuđetne svadbe.
Mislim da Šimun radi odličan posao i filmići koje postavlja da bi trebalo gledati da budu ljudima pitki i aktualni i za deset godina. Mislim da ne bi trebao previše pratiti pomodarske trendove. Do sada mu je išlo odlično i svaki je video bio korak naprijed u svakome smislu i mislim da tako treba i nastaviti.
Sivozelenkasto lice u filmu mislim da u niti jednoj varijanti tome ne doprinosi, ali moguće da moj monitor za internet, neki prastari, to malo krivo vidi Sklonište od cerade na ledenom minusu 368870
[Vrh] Go down
Šimun
guru
guru
Šimun

Male
Broj postova : 2973
Godine : 26
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: Sklonište od cerade na ledenom minusu   Sklonište od cerade na ledenom minusu Empty07.12.20 22:51

U svakom slučaju, pratiteljima sam dao ono šta su oni htjeli. Sklonište od cerade na ledenom minusu 69343
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Sklonište od cerade na ledenom minusu   Sklonište od cerade na ledenom minusu Empty

[Vrh] Go down

Sklonište od cerade na ledenom minusu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.