FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica

Go down 
Autor/icaPoruka
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7428
Godine : 46
Datum registracije : 05.04.2010

GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica Empty
PostajNaslov: GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica   GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica Empty28.11.20 13:08

Zbog lošeg vremena planirani smo izlet u Gorskome kotaru na Orlove stijene  odgodili. No Magleno jutro nas nije obeshrabrilo da prošećemo po istočnom dijelu Medvednice rijerko posjećenim vrhovima Oštrec i Pečovje. Zašto smo se osjećali kao gorile u magli provjerite u ovoj priči gdje smo prošetali nesvakidašnjim krajolikom zagrebačke gore. Cijepali smo, pilili, rezali, ložili vatru i odlično se proveli.
Snimano sa canonom G7X II

Lawman likes this post

[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR
Fratt

Male
Broj postova : 4749
Godine : 42
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica   GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica Empty01.12.20 13:34

Stavi za naraciju Miljenka Kokota i prilog je za ALPE-DUNAV-JADRAN.
Malo više dron snimki bi pasalo ali je i ovo top.

Klinci bi živog vuka pojeli kad hodaju,znam iz osobnog iskustva. GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica 478256

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7428
Godine : 46
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica   GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica Empty02.12.20 19:51

Alpe Dunav GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica 478256 GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica 478256 GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica 478256
Povremeno sam radio za njih. Oni imaju mrvu više standarde od ostatka našega programa zato jer sve što se prikaže ili je došlo ili je rađeno za sve televizije iz Alpe Dunav Jadran regije. Znaći i Austrija i Italija i Njemačka itd.
Ja ovo radim brzopotezno i uglavnom krepam jer sa teškim ruksakom još sa fotićem skačem oko ostalih iz ekipe i pokušam uhvatiti koji dobar kadar. Povremeno za kratkog odmora dignem dron i uhvatim koji kadar iz zraka. Ovdje se iz zraka baš nije vidjelo bog zna kaj GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica 478256
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica   GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica Empty

[Vrh] Go down

GORILE U MAGLI - nepoznata Medvednica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.