FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte

Go down 
Autor/icaPoruka
doktor
bomber
bomber

Male
Broj postova : 199
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2013

Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte Empty
PostajNaslov: Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte   Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte Empty16.11.20 16:40

Pozdrav svima! Imam full tang ostricu Fallknivena H1 i trebalo bi mi izraditi drsku od micarte za isti. Nista komplicirano, samo pratit konture tanga i isprofilirat drsku da bude deblja u sredini. Ucvrstit s 2 inoxna pina i jednom cijevcicom za paracord provuc. Ako ima netko od forumskih majstora iz Zagreba za odradit posao bio bih mu zahvalan da mi se javi na 0989225098.
Lijepi pozdrav!
[Vrh] Go down
doktor
bomber
bomber

Male

PostajNaslov: Re: Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte   Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte Empty17.11.20 15:50

Djeluje da forum nije aktivan kao nekad pa ako neko od forumasa ima kontakt nekog mestra za drske nozeva iz Zagreba molim vas da mi javite na mob ili u privatne poruke na forum. Hvala!
[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male
Broj postova : 6809
Godine : 34
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte   Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte Empty18.11.20 11:48

Mozete probati sa Bradom AKA Mile Leko ako trenutno radi. On je na puno višem nivou ali možda bi mu dobro došlo nešto da odmori mozak.

Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte 6xxcgm
[Vrh] Go down
doktor
bomber
bomber

Male

PostajNaslov: Re: Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte   Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte Empty18.11.20 19:01

Nemam nazalost njegov broj a djeluje da svi forumski majstori imaju pun inbox jer poruke koje pokusavam poslat uopce ne stizu do njih. Imam i neke druge nozeve kojima bi trebalo drske promijenit i jzradit futrole. Mislio sam pocet s ovim pa dalje nastavit ovisno o izvedbi. Hvala na savjetu!
[Vrh] Go down
termit520
lingua
lingua
termit520

Male
Broj postova : 257
Godine : 46
Datum registracije : 10.04.2015

PostajNaslov: Re: Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte   Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte Empty22.11.20 21:24

pa ja mislim kolega da sa obzirom na situaciju mozda ne bi bilo lose da pokusas sam napravit drsku....osim toga imas li sta izgubit? ja nisam strucnjak za to ali iskreno, ne cini se tesko, lijepljenje, stezanje, brusenje, i to je to.
I da promasis, razbij, ocisti, i ispocetka
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte   Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte Empty

[Vrh] Go down

Trazim majstora za izradu drske za noz od micarte
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.