FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER

Go down 
Autor/icaPoruka
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7349
Godine : 45
Datum registracije : 05.04.2010

NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER Empty
PostajNaslov: NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER   NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER Empty06.11.20 21:58

S prijateljima prošetali smo se, po prekrasnom sunčanom jesenskom danu, do nepoznatog nam vrha Žumberačkog gorja nedaleko Samobora. Do vrha Kičer planinarski put vodi relativno strmim obroncima kroz lijepu šumu koju je ukrasila topla jesenska paleta boja. Na cjelodnevnom izletu uživali smo u plodovima jeseni i sreli mnoga stvorenja koja su također odlučila provesti dan na toplom suncu. Iako vrh nije spektakularan doživjeli smo "Jesen na dlanu"NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER 747986
Na vrhu, ložili smo vatru, pilili, cijepali, rezali i već standardno za naše jednodnevne izlete s klincima, pekli kobase.

[Vrh] Go down
termit520
lingua
lingua
termit520

Male
Broj postova : 257
Godine : 46
Datum registracije : 10.04.2015

PostajNaslov: Re: NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER   NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER Empty08.11.20 12:28

sta je rekao na 14:22, kako se zove ta web stranica na kojoj je nasao to? Volio bi i ja to malo pogledat
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7349
Godine : 45
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER   NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER Empty09.11.20 17:06

termit520: peakery.com, ja ju nemam instaliranu nego frend s kojim često idem na izlete. Taqko da ne mogu puno reći o toj aplikaciji osim da nas je do sada dovela na neke vrhove za koje nisam niti bi ikada čuo a u mojoj su blizini NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER 478256
[Vrh] Go down
termit520
lingua
lingua
termit520

Male
Broj postova : 257
Godine : 46
Datum registracije : 10.04.2015

PostajNaslov: Re: NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER   NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER Empty11.11.20 12:30

aha, ok, hvala ti
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER   NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER Empty

[Vrh] Go down

NEPOZNATI VRH Žumberačkog gorja - KIČER
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.