FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR

Go down 
Autor/icaPoruka
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7347
Godine : 45
Datum registracije : 05.04.2010

Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR Empty
PostajNaslov: Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR   Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR Empty24.10.20 10:53

Ovo ljeto otisnuli smo se u 4m dugom gumenjaku s otoka Raba i zaplovili put nenastanjenog otoka Svetog Grgura. Iako puno ljepši Grgur je posljednje stoljeće proveo u sjeni obližnjeg zloglasnog Golog Otoka. Nadaleko poznati jugoslavenski Alkatraz već desetljećima plijeni pažnju zbog okrutnih priča zatočenika. Mi smo odlučili tri dana provesti u jednako zloglasnom ženskom zatvoru samo nekoliko kilometara sjeverozapadno od Gologa Otoka.

[Vrh] Go down
Mraz
master
master
Mraz

Male
Broj postova : 6809
Godine : 34
Datum registracije : 26.02.2010

PostajNaslov: Re: Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR   Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR Empty25.10.20 14:56

Super izlet. Šagargur mi je predivan, više puta sam kampirao na njemu i to u pravilu u ožujku ili travnju kada je su pusti i otok i more. Jednom sam bio u kolovozu i nije mi baš sjelo, pogotovo kada Arta radi.

Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR 6xxcgm
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male

PostajNaslov: Re: Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR   Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR Empty26.10.20 20:20

Složio bi se da je Grgur izvan turističkih gužvi još privlačniji. Ipak ja sam ograničen stavljanjem čamca u more a to radim samo za godišnji odmor ljeti. Iako prijašnjih godina nikada nisam vidio gužvu na Grguru. Mi smo ove godine na Grgur sa Raba zbrisali upravo da pobjegnemo od gužve. Bit će da su mnogi ove koronične godine slično razmišljali Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR 478256 .
Ipak mimo glavne turističke uvale nije bila prevelika gužva. Pogotovo ne na kopnu.
[Vrh] Go down
puls
guru
guru
puls

Male
Broj postova : 2918
Godine : 42
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR   Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR Empty07.11.20 8:20

Interesantno Tomice....

Nola je baš narasla...
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male

PostajNaslov: Re: Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR   Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR Empty07.11.20 19:48

Bok pulše, je bome godine idu. Nola ima 11 godina i oko 165cm i može hodati i biciklirati cijeli dan Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR 478256
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR   Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR Empty

[Vrh] Go down

Tri dana na otoku u ŽENSKOM ZATVORU - Sv. GRGUR
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.