FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom

Go down 
Autor/icaPoruka
Šimun
guru
guru
Šimun

Male
Broj postova : 2950
Godine : 26
Datum registracije : 26.06.2010

Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom Empty
PostajNaslov: Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom   Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom Empty16.09.20 22:45

Nemam puno nadodati, nadam se da će vam se dopasti.

Nvan likes this post

[Vrh] Go down
Marko
guru
guru
Marko

Male
Broj postova : 2130
Godine : 30
Datum registracije : 03.08.2009

PostajNaslov: Re: Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom   Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom Empty17.09.20 9:25

Šimune fantastično snimljeno, pregledal sam na preskokce jer ne stignem na poslu, ali odlično!
[Vrh] Go down
Šimun
guru
guru
Šimun

Male
Broj postova : 2950
Godine : 26
Datum registracije : 26.06.2010

PostajNaslov: Re: Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom   Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom Empty17.09.20 14:25

Hvala Marko!
P.S. upravo pičim za Martina na Muri, pa šibnem poruku ako budeš free da bar kavu popijemo ako si u Lepoglavi
[Vrh] Go down
ness
tipko
tipko
ness

Male
Broj postova : 72
Godine : 58
Datum registracije : 27.06.2018

PostajNaslov: Re: Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom   Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom Empty17.09.20 20:52

Sviđa mi se šator, ali mi se čini da mu vodonepropustnost nije jača strana.
Jesi li ga testirao na kiši? 2500mm vodeni stub zidova, je li?
[Vrh] Go down
Marko
guru
guru
Marko

Male
Broj postova : 2130
Godine : 30
Datum registracije : 03.08.2009

PostajNaslov: Re: Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom   Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom Empty18.09.20 13:25

Šimun je napisao/la:
Hvala Marko!
P.S. upravo pičim za Martina na Muri, pa šibnem poruku ako budeš free da bar kavu popijemo ako si u Lepoglavi
Stari nisam videl do sad, do kad si tu? Malo sam leteći ali ako se zadržiš kroz vikend dapače, baš bi mi drago bilo. Iako više gravitiram prema pivi Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom 659728
[Vrh] Go down
termit520
lingua
lingua
termit520

Male
Broj postova : 257
Godine : 46
Datum registracije : 10.04.2015

PostajNaslov: Re: Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom   Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom Empty18.09.20 18:07

Bravo Simune svaka cast, posebno svaka cast na engleskom, sve ti bolje ide, ne zvucis vise ko ruski kriminalac, sada zvucis ko hrvatski kriminalac, hahahahhahahhaa, salim se, ovo je turbo odlicno....jos samo da i Navi oce krenit tvojim stopama sa videima na engleskom gdje bi mu bio kraj. A pica je super dobra....ima danasnjih ''domacica'' koje ne znaju ispec ni smrznutu picu, a kamoli zamutit brasna i vode malo pa napravit tijesto. Pokusaj i kruv ispec, zasto ne?
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom   Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom Empty

[Vrh] Go down

Primitivna Pizza,noćenje u OneTigris šatoru i kadrovi dronom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.