FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

M: Victorinox Hunter pro alox

Go down 
Autor/icaPoruka
Marko
guru
guru
Marko

Male
Broj postova : 2130
Godine : 30
Datum registracije : 03.08.2009

M: Victorinox Hunter pro alox Empty
PostajNaslov: M: Victorinox Hunter pro alox   M: Victorinox Hunter pro alox Empty15.09.20 18:22

Pozdrav.
Znaci poprilicno jasno, mjenjam gore navedeni noz za Victorinox ranger grip 55 autumn spirit edition, ili victorinox huntsman desert camo i navy camo u kompletu. Nož koji mjenjam je nov novcat, kupljen prije mjesec dana, niti papir nije rezan s njim i uz njega ide apsolutno sve kaj se dobi s njim, lanyard, kutija papirologija etc, mint stanje sve, također isto i tražim. Plaćen je 685 kn i u zamjeni mu je takva cijena, ako je netko zainteresirani za kupnju onda je 600 kn i ja PP pokrivam na kopnu. Također zainteresirani sam za ostale zamjene, naravno realne, isključivo noževi, nekorišteni s kutijom, Victorinox, Ontario, Gerber Strongarm coyote brown bez seracija s mojom nadoplatom etc. Ako je netko zainteresiran mozemo se mozda dogovoriti. Bitno je da je noz nekoristen posto ih skupljam, dva imam na koristenje ostale zelim u savrsenom stanju, znam da nas ima takvih dosta. Nadam se da ste svi dobro, zdravi i veseli : )
EDIT: slike postam navecer, sad cekam u frizerskom salonu, i umirem mic po mic

M: Victorinox Hunter pro alox KGKzsGJ
M: Victorinox Hunter pro alox 4j9fjnz
M: Victorinox Hunter pro alox E7ljpiC
[Vrh] Go down
Marko
guru
guru
Marko

Male
Broj postova : 2130
Godine : 30
Datum registracije : 03.08.2009

M: Victorinox Hunter pro alox Empty
PostajNaslov: Re: M: Victorinox Hunter pro alox   M: Victorinox Hunter pro alox Empty30.09.20 12:46

Odustajem od ovog tako da može lock.

Pozdrav
[Vrh] Go down

M: Victorinox Hunter pro alox
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.