FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet

Go down 
Autor/icaPoruka
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7330
Godine : 45
Datum registracije : 05.04.2010

RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet Empty
PostajNaslov: RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet   RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet Empty11.08.20 21:34

Bok forumaši

Svaki sam vikend negdje na hodanju. Kako sam ovisnik o snimanju tako se i tih snimljenih izleta već nagomilalo. Konačno sam ih počeo montirati i stavljati na svoj youtube kanal i ovdje na forum.
Ovaj puta smo išli na jednodnevni izlet na Risnjak. Malo hodanja malo klopanja, vatra, noževi, sjekira i kako to već ide.

[Vrh] Go down
Migach
guru
guru
Migach

Male
Broj postova : 2849
Godine : 30
Datum registracije : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet   RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet Empty12.08.20 8:48

Grindanje kobasa i dalje aktualno RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet 393492
Kćer te bude prerasla kak je krenulo RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet 350615
Koji dron imaš ?
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male

PostajNaslov: Re: RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet   RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet Empty12.08.20 13:22

Grindsne kobase su skoro zaštitni znak svakog našeg izleta. Da Nola raste ko gljiva.
Dron je Mavic Air ali onaj prvi Air a ne dvojka.
Dron je mrak. Za sve razine produkcije koje radim hobistički i profesionalno nisam osjetio da bi trebao imati nešto bolje.
Inače svi kadrovi osim zračnih su snimljeni malim canonom G7X II. Ne da mi se više DSLR nositi na izlete. Sad nosim sjekiru u ruksaku 😄😄😄
[Vrh] Go down
Migach
guru
guru
Migach

Male
Broj postova : 2849
Godine : 30
Datum registracije : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet   RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet Empty13.08.20 19:17

NAVIGATOR je napisao/la:

Dron je Mavic Air ali onaj prvi Air a ne dvojka.
Dron je mrak. Za sve razine produkcije koje radim hobistički i profesionalno nisam osjetio da bi trebao imati nešto bolje.

Također ga koristim i stvarno je dron super RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet 747986
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male

PostajNaslov: Re: RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet   RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet Empty13.08.20 22:16

Da ovdje na risnjaku sam bio siguran da neću moći letjeti. Užasno je puhao vjetar. Vidi se i po kadrovima mnoštva ljudi koji su se stisnuli iza doma u zavjetrini.

Mislim si ma idem poletiti makar na metar da vidim može li parirati tako ozbiljnim naletima vjetra. Za minutu dvije letio sam oko samih vrhova stijena litica. Od 15tak kadrova samo se na jednom dron malo zatresao i nagnuo da bi se to vidjelo u slici i to kad sam naglo promijenio smjer kretanja u odnosu na vjetar.

Risnjak je krasan i sa zemlje i iz zraka. RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet 747986
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet   RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet Empty

[Vrh] Go down

RISNJAK - idealan vrh za jednodnevni obiteljski izlet
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.