FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» 24 sata divljine
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» chris reeve sebenza folder
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty21.09.23 18:51 by NAVIGATOR

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

+6
elvin
ness
Fratt
zuzonja
Lawman
NAVIGATOR
10 posters

Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by NAVIGATOR 10.12.19 22:52

forumaši bok!
Ima vječnost od kako nisam natipkao temu ovdje na forumu.
Preveslali su me kod kupovine noža pa pišem da se eventualno ne dogodi isto i vama. Budući da osoba koja me "preveslala" prodaje nekoliko zvučnh noževa na njuškalu. Vrlo vjerojatno da je i član ovdje na forumu no možda griješim.

Dakle prije neki dan bacim oko na njuškalo i u tražilicu utupkam Sebenza. Mnogi ovdje znaju da sam slab na sebenze. I dalje mi je to omiljeni nož koji svakodnevno već godinama nosim. Na moje čudo ispadnu na njuškalu da se prodaju čak dvije. Još nevjerovatnije mi je bilo to da je jedna verzija od Knife Arta sa karbonskom skalom. Tu već vrebam po svjetskim dućanima već godinama i totalno me iznenadilo da je jedna upravo ovdje u Hrvatskoj.

Provjerim ostale oglase prodavača pod njuškalovim nadimkom nik_st i vidim da prodaje i spyderca i ZT-a to mi je ulilo nadu da se radi o ozbiljnom nožoljupcu a ne nekom prevarantu, iako se lik kasnije baš nije iskazao.

Iza imena nik-st iz Brača sa adresom u Splitu zapravo je Nikša Knez.
Čuli smo se i dogovorili za cijenu. Nikša je tražio 3500kn ja sam mu davao 3200 kn i dogovorili smo se za 3300 kn plus ja plačam sve troškove oko dostave.
Sve smo potvrdili pismenim porukama i razmijenili adrese a od Nikše sam dobio i podatke za uplatu. Dogovor je bio da mu uplatim 2300 kn prekao računa i još 1000 kn pouzećem. Tako sam i napravio uplatio sam mu dogovoreno a on je potvrdio da su novci sjeli.

Bilo je razgovora da će nož poslati istu večer ali je rekao da će ipak pričekati i poslati mi drugi dan. Složio sam se.
Kada ja nešto prodam preko njuškala prva stvar kad pošaljem artikl je ta da ga skinam s oglasa. Bilo mi je neobično što je Nikša Knez aka nik_st ostavio i dalje nož u prodaji.
U prodaji je ostao i drugi dan pa sam ga kontaktirao i pitao kada planira poslati nož na što je on odgovorio popodne ali kao nema frke kod tebe je u Zagrebu idući dan prije podne.

Prošlo je podne i ništa nikakvu potvrdu o slanju nisam primio.
Kad preko Whats uppa stiže poruka prodat će nož nekom drugome jer mu taj drugi nudi 500 kn više od mene.
Ja mu velim ali mi smo se dogovorili Nikša Knezu već sam ti i platio??? stiže poruka vratit će mi lovu. I ubrzo mi je lova natrag sjela na račun.

Da razjasnim nik_st mi nije ništa ukrao ali posrat se na svoje ime za 500 kn......

Neka se ostali bračani ne uvrijede ali u životu sam imao posla samo sa dva bračana i sa oba sam imao problema, i uvijek sa radilo o novcu.
Možda oni vicevi nisu slučajni Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 747986 Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 747986 Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 747986 ovo zadnje je šala!

No ako surfate kanalima interneta pa vas odvedu na njuškalo a prodavač od interesa vam je nik_st razmislite želite li kupovati.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by Lawman 10.12.19 23:44

Haj, Navi!
Eto, hvala ti na infu.

Mada, osobno prezirem kupovinu oglasnika, dobro je ovo imati u vidu. Naime, nikada ne bih nož išao kupovati na način, da meni netko šalje isti kao privatna osoba, a da nisam prije taj nož vidio.
Zato držim da je najbolja primopredaja. A, ne volim baš kupovati rabljene noževe.

Druga je stvar, web-shop koji inače prodaje noževe, pa kupim preko njih.

A, ovo za tvoj slučaj....ah, to jednostavno tako. To su naprosto ljudi.
Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 304316

Nego, ako tražiš baš neki određen model noža, a koji je rabljen...daj, probaj preko Blade Forumsa isti pronaći. BTW, kad bi ekipi slao pare radio bi to preko PayPala kao dodatnog osiguranja od neželjenih situcaija.
Lawman
Lawman
lingua
lingua

Male
Broj postova : 342
Godine : 40
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2014

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by zuzonja 11.12.19 1:29

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/637617/bracanka-uhvacena-u-besramnoj-prijevari-prijeti-joj-do-osam-godina-zatvora-zatajila-majcinu-smrt-pa-godinama-s-njenog-racuna-dizala-invalidninu-evo-koliko-je-novca-nezakonito-uzela?fbclid=IwAR2zbecqi_rkkgIAI7tLB0uMG8IhbGuCGTzT4ardA4mtM8ELU-bCdOIzFBw
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by Fratt 11.12.19 10:51

Nema to veze s Bračanima i stereotipom nego s činjenicom da je tip pizda.

Par stereotipnih...

1.
Padne mali Bračanin (podrvrsta Dalmatinca) u duboku vodu i neki Njemac skoči i spasi ga od utapljanja.
Drugi dan otac od malog traži i nađe Njemca u nekom restoranu:"Jesi ti spasija mog malog od utapljanja?"
Njemac potvrdi da je na što će Bračanin:"A di mu je kapa?"

2.
Dalmatinac (glavna vrsta koja obitava na području Dalmacije/lat. Dalmaticus domesticus maximus vulgaris leži na plaži gol,samo ima onu šibesku kapu na mudima...prolaze dvije Švabice i jedna kga priupita dal bi mogle zaviriti ispod kape.
Dalmatinac im naplati svakoj po 50 ojra i obje virnu.
Nato jedna Švabica predloži da otiđu u njihov apartman i da "zaposle" njegovog "manekena" te da će mu dati svaka po 200 eura po skoku.
Dalmatinac odgovori:-"Šjora,da on zna i more raditi ne bi prosio."

3.
Podravec Štefina se vozi biciklinom po cesti.Kraj njega projuri Mercedes i zronda se u grabu...Štefina skoči i izvadi Njemca iz zapaljenog Mercedesa i odvuče ga na sigurno,pozove Hitnu i pomogne im da ga utovare u nju.
Kako je Njemac bio jako ozlijeđen pitaju Štefinu koju ima krvnu grupu da da transfuziju Njemcu dok se voze u Hitnoj do bolnice i on pristane.
Njemac se nakon operacije probudi posliuje tjedan dana i moli da mu pozovu Štefinu da mu zahvali što mu je spasio život.
-"Ja sam Klaus Brinkmann ( Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256 ) ,imam 4 tvornice,i veliko bogatstvo,pola toga ću tebi Štefina dati jer da nije bilo tebe nebi danas bio živ.Nažalost sve to imam u Njemačkoj,ovdje imam 1350 eura ali ako se strpiš dok se oporavim,zajedno ćemo otići u Njemačku i biti ćeš nagrađen za svoja dobra djela."

Štefina odgovori:-"Nejdem ja nikam,daj mi te peneze kaj imaš i te je ve te."

Sestre i doktori koji su prisustvovali tom dogovoru se hvataju za glavu a jedan od njih veli Štefini koji je idiot,da je mogao imati bogatstvo a ne pišljivih 1350 eura i ništa više...

Na to će Štefina:-"Je,a kad se h njemu moja krv zbudi? Dok bumoi došli mi do Nemačke dreka bum dobil!!!"

I zadnji,o Zagorju...

Zakaj su velike poplave zadnje vrijeme u Zagorju?

NI ZEMLJA NEMRE VODU PITI!!!
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by NAVIGATOR 11.12.19 11:09

Ha ha dobre!!!
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by zuzonja 11.12.19 11:46

Moze sve proc, ali onaj prvi "u duboku VODU" nikako. More, more, more! Nikad se vi gori necete naucit Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 368870
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by Fratt 12.12.19 11:46

Pa nije opal u visoko tijesto jebaga vrag?
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 44
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by ness 12.12.19 14:46

zuzonja je napisao/la:Moze sve proc, ali onaj prvi "u duboku VODU" nikako. More, more, more! Nikad se vi gori necete naucit Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 368870
E! Voda je za bevandu, a MORE za kupanje.
Tako reaguju i u Bosni kad tražiš burek sa sirom. (Kao da tražiš zeljanicu od krompira.)
ness
ness
tipko
tipko

Male
Broj postova : 90
Godine : 61
Lokacija : Bijelo Polje
Datum registracije : 27.06.2018

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by NAVIGATOR 12.12.19 16:50

Dakle ova priča ima i prolog

Nakon dva dana javio mi se Nikša Knez na njuškalu zvani nik_st sa porukom: da kao tip koji mu je ponudio 500 kn više za nož koji sam Nikši ja već platio(ali mi je u svrhu većeg profita moje novce vratio) da je tip odustao od kupovine te da je nož ponovno u prodaju. Sad želio sam ga sterati u PM ali em sam pristojan em taj nož stvarno želim.
Progutam ponos i velim mu da ok neka onda ipak pošalje nož za koji me je dva dana ranije zahebao ali ovaj ću mu put platiti tek pouzećem kad vidim nož, jer sam izgubio povjerenje u prodavača. A on će meni da može ali da je cijena sad 200 kn skuplja nego smo se dva dana ranije dogovorili prije nego me zeznuo. Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 321675

Prvo Nikša Knez na njuškalu "nik_st" je siguran sam s Brača, drugo, ja sam totalni idiot jer sam skoro popušio drugi put od istog pacijenta. Kad te netko zezne taj je gnjida, kad te dva puta zezne onda si ti idiot, a meni se to skoro dogodilo.
I treće "ekipo bježite od bilo kakvih poslova sa Nikšom Knezom na njuškalu nik_st sa Brača i adresom u Splitu koji na njuškalu dila noževe.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by zuzonja 12.12.19 18:15

Jbmu misa meni sad dode da poslujen sa ovin tipon. Da vidin sta je to i moze li se covik popravit.
zuzonja
zuzonja
spikač
spikač

Male
Broj postova : 629
Godine : 38
Lokacija : obala
Datum registracije : 06.11.2012

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by NAVIGATOR 12.12.19 18:41

Teško Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by ness 12.12.19 22:43

Ponudi mu cijenu 200-300 kuna manju od one koju si mu poslao i to plaćanje pouzećem, pa ako hoće - hoće...
ness
ness
tipko
tipko

Male
Broj postova : 90
Godine : 61
Lokacija : Bijelo Polje
Datum registracije : 27.06.2018

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by elvin 13.12.19 8:58

Ovo postaje napeto Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256 Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256 Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256 U slijedećoj epizodi Navi kupuje Sebenzu za koju se ispostavlja da je SJebenza tj. kopija iz Kine i uzvraća udarac imperiji jer kune koje je poslao za dotičnu su novčanice koje je njegova kćerkica slikala na satu likovnog Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256 Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256 Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256 Ne propustite!

elvin
spikač
spikač

Male
Broj postova : 594
Godine : 47
Lokacija : bihac bih
Datum registracije : 17.07.2009

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by vladomado10 13.12.19 9:45

Dosta podsjeca na Cabalu.
vladomado10
vladomado10
lingua
lingua

Male
Broj postova : 477
Godine : 34
Lokacija : LOL
Datum registracije : 12.06.2013

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by Count 22.12.19 19:56

vladomado10 je napisao/la:Dosta podsjeca na Cabalu.

Točno sam to pomislio sada.
Count
Count
bomber
bomber

Male
Broj postova : 127
Godine : 33
Lokacija : zg
Datum registracije : 23.08.2010

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by termit520 08.01.20 0:41

Fratt je napisao/la:Nema to veze s Bračanima i stereotipom nego s činjenicom da je tip pizda.

Par stereotipnih...

1.
Padne mali Bračanin (podrvrsta Dalmatinca) u duboku vodu i neki Njemac skoči i spasi ga od utapljanja.
Drugi dan otac od malog traži i nađe Njemca u nekom restoranu:"Jesi ti spasija mog malog od utapljanja?"
Njemac potvrdi da je na što će Bračanin:"A di mu je kapa?"

2.
Dalmatinac (glavna vrsta koja obitava na području Dalmacije/lat. Dalmaticus domesticus maximus vulgaris leži na plaži gol,samo ima onu šibesku kapu na mudima...prolaze dvije Švabice i jedna kga priupita dal bi mogle zaviriti ispod kape.
Dalmatinac im naplati svakoj po 50 ojra i obje virnu.
Nato jedna Švabica predloži da otiđu u njihov apartman i da "zaposle" njegovog "manekena" te da će mu dati svaka po 200 eura po skoku.
Dalmatinac odgovori:-"Šjora,da on zna i more raditi ne bi prosio."

3.
Podravec Štefina se vozi biciklinom po cesti.Kraj njega projuri Mercedes i zronda se u grabu...Štefina skoči i izvadi Njemca iz zapaljenog Mercedesa i odvuče ga na sigurno,pozove Hitnu i pomogne im da ga utovare u nju.
Kako je Njemac bio jako ozlijeđen pitaju Štefinu koju ima krvnu grupu da da transfuziju Njemcu dok se voze u Hitnoj do bolnice i on pristane.
Njemac se nakon operacije probudi posliuje tjedan dana i moli da mu pozovu Štefinu da mu zahvali što mu je spasio život.
-"Ja sam Klaus Brinkmann ( Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256 ) ,imam 4 tvornice,i veliko bogatstvo,pola toga ću tebi Štefina dati jer da nije bilo tebe nebi danas bio živ.Nažalost sve to imam u Njemačkoj,ovdje imam 1350 eura ali ako se strpiš dok se oporavim,zajedno ćemo otići u Njemačku i biti ćeš nagrađen za svoja dobra djela."

Štefina odgovori:-"Nejdem ja nikam,daj mi te peneze kaj imaš i te je ve te."

Sestre i doktori koji su prisustvovali tom dogovoru se hvataju za glavu a jedan od njih veli Štefini koji je idiot,da je mogao imati bogatstvo a ne pišljivih 1350 eura i ništa više...

Na to će Štefina:-"Je,a kad se h njemu moja krv zbudi? Dok bumoi došli mi do Nemačke dreka bum dobil!!!"

I zadnji,o Zagorju...

Zakaj su velike poplave zadnje vrijeme u Zagorju?

NI ZEMLJA NEMRE VODU PITI!!!

svaka cast kolega na onome prvome ''nema to veze s Bracanima'' ...naravno da nema veze,ja sam splico,roden sam u Splitu 1975. i predobro znam bracane i bracki mentalitet,i bracani nisu zajebanti,da odma razjasnimo,seronje jesu,skrti jesu,svi vicevi o bracanima su istina,ali kakvi bi trebali bit bracani? ljudi zive na jebenome otoku,nije to lak zivot,vrlo je tezak,ali je prekrasno.Brac kao i svaki otok je prica za sebe.
A ti kolega Navigatore mogao si odnavigirat do neke renomirane svjetske web stranice za nozeve pa kupit noz za relativno malo bolju cijenu a ne ocekivat od nekoga sta je navodno sa Braca (nemam pojma zasto sa Braca,jedino mozda zato sta on (prodavac) tako kaze,a sta vjerovatno nema veze sa istinom) da ti proda noz koji u stvarnosti vjerovatno kosta malo vise od toga.
Znas kako se kaze
''plati pa se zali''
i iskreno kolega navigatore stvarno mi ne ide u glavu zbog cega si mislio da ces noz koji kosta MAKSIMALNO 500 dolara kupit na Bracu? ne mislim doslovno na Bracu,nego od takozvanog lika sa Braca? Naruci kolega online,ima milion web stranica sa Chris Reeve Sebenzom Knife art,cak i ja koji nemam pojma,meni je Mora Companion vrh svemira,cak i ja sam u stanju pronac taj noz koji ti zelis online u roku od 15 sekundi,vjerovatno i za manje od 500 dolara
Tocnije,za 450 dolara,evo kolega,ali ne vjerujem da ne znas ovo
https://www.knifeart.com/chrisreeve.html
termit520
termit520
lingua
lingua

Male
Broj postova : 280
Godine : 49
Lokacija : Split
Datum registracije : 10.04.2015

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by siga 14.01.20 10:54

Ekipa, nije me bilo neko vrijeme na forumu, malo virnem a ono prava sapunica ko iz dobrih starih vremena...Žestoko.
siga
siga
spikač
spikač

Male
Broj postova : 817
Godine : 45
Lokacija : Hamilton, Novi Zeland
Datum registracije : 12.09.2012

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by NAVIGATOR 18.02.20 21:09

elvin je napisao/la:Ovo postaje napeto Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256 Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256 Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256  U slijedećoj epizodi Navi kupuje Sebenzu za koju se ispostavlja da je SJebenza tj. kopija iz Kine i uzvraća udarac imperiji jer kune koje je poslao za dotičnu su novčanice koje je njegova kćerkica slikala na satu likovnog Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256 Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256 Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( 478256  Ne propustite!

Dobraaaa!!!

Da lik je Cabala II
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by NAVIGATOR 18.02.20 21:15

termit520 je napisao/la:


A ti kolega Navigatore mogao si odnavigirat do neke renomirane svjetske web stranice za nozeve pa kupit noz za relativno malo bolju cijenu a ne ocekivat od nekoga sta je navodno sa Braca (nemam pojma zasto sa Braca,jedino mozda zato sta on (prodavac) tako kaze,a sta vjerovatno nema veze sa istinom) da ti proda noz koji u stvarnosti vjerovatno kosta malo vise od toga.
Znas kako se kaze
''plati pa se zali''
i iskreno kolega navigatore stvarno mi ne ide u glavu zbog cega si mislio da ces noz koji kosta MAKSIMALNO 500 dolara kupit na Bracu? ne mislim doslovno na Bracu,nego od takozvanog lika sa Braca? Naruci kolega online,ima milion web stranica sa Chris Reeve Sebenzom Knife art,cak i ja koji nemam pojma,meni je Mora Companion vrh svemira,cak i ja sam u stanju pronac taj noz koji ti zelis online u roku od 15 sekundi,vjerovatno i za manje od 500 dolara
Tocnije,za 450 dolara,evo kolega,ali ne vjerujem da ne znas ovo
https://www.knifeart.com/chrisreeve.html

Ma ja ti više volim kupit u živo nego preko bare, ipak mi se činilo iz Splita-Brača malo bliže nego iz Jamerike. Pa si mislim radije ću i našem čovijeku platit nego slati lovu vani a i u konačnici bi me ispalo ipak malo jeftinije, što je zapravo manje važno jer se radi o razlici od 200 kn i što je najvažnije trebalo mi je kroz dva dana a iz inostranstva je to neizvedivo.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7018
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Kupovina noža - PREVESLAN SAM :( Empty Re: Kupovina noža - PREVESLAN SAM :(

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.