FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

+12
Jastreb
Pathfinder
Natasaosk
Wire
WILLY
Petrinja Saker
zeleni
Mladen
Aries
morski
damjan
Stoney
16 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by zeleni 02.05.10 21:38

Vidim da treb u svemu tome pono znanja, volje i ljubavi. Moko svaka čast. :bog:

zeleni
lingua
lingua

Broj postova : 406
Datum registracije : 09.04.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Gost 03.05.10 15:10

(smanjio sam ti sliku..)

Evo ga, ko zmaj Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 469245

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Tn211wdu0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Mladen 03.05.10 15:21

usporedi ptice koje su na mojim slikama..
pa odredi dali su iste...
na mojim slikama je kobac ptičar...
otprilike istoga uzrasta...

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Tnp6120022

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Tnp6120038
Mladen
Mladen
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2438
Godine : 55
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Petrinja Saker 10.05.10 8:23

Na prvi pogled ona slika na kamenju je po boji ptice sivi sokol.Ali kad bolje pogledamo duzina repa nas vodi da je to odrasli jastreb kokošar(za spol nisam siguran).
Ova mlada ptica je 99% Škanjac mišar.
Meso pileta je prazno po kalorijama.Daj mu stakore ili prepelice.A najbolje da ga odvedes u centar za zbrinjavanje divljih životinja.
Ukoliko ga zadržiš prijeti ti kazna od 2 do 3 tisuće kuna(ako je škanjac) ili od 3 do 4(ako je jastreb).
Nazovi Zoku iz centra i reci da te je <Petrinjac Tomo uputio k njemu.On ima ugovor sa ministarstvom o zbrinjavanju . http://awap.hr/ slijedi link za kontakt
Pozdrav iz Petrinja

Petrinja Saker
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 37
Godine : 43
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 12.02.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by WILLY 10.05.10 22:15

jedno pitanje?koja treba dozvola za držanje grabljivice i po kojim kriterijima drgi ljudi mogu lovit i zafržavat iste?
WILLY
WILLY
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 48
Lokacija : dolina neretve
Datum registracije : 13.12.2009

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Petrinja Saker 10.05.10 22:21

da treba dozvola.izdaje ju ministarstvo kulture-uprava za zastitu prirode.
vise info 01 4866 131.

Petrinja Saker
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 37
Godine : 43
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 12.02.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by WILLY 10.05.10 22:25

ne mora ptica biti za lov ili turizam ,samo kao ljubimac,jeli to ide ista dozvola
WILLY
WILLY
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 48
Lokacija : dolina neretve
Datum registracije : 13.12.2009

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Petrinja Saker 12.05.10 7:58

nebitno...za drzanje ti treba dozvola.
ako hoces loviti onda i dozvola od lokalnog lov drustva.
jer po definiciji u zakonu o lovstvu svako pustanje ptice grabljivice je lov.

Petrinja Saker
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 37
Godine : 43
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 12.02.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Wire 18.05.10 12:36

Pozdrav svima ! Ovaj forum je zaista odlichan i inpresionira me . Mene interesira jastrebarstvo i ovdje sam dosta saznao . Imao bih pitanje konkretno za Moka i sokolare .

Ja bih rado polagao sve ispite i prolazio procedure koje su potrebna da bih smio nabavit jastreba . Jedini problem mi je prostor ( zapravo volijera) ja zivim u stanu i rado bih se odrekao dijela stana i balkona koji bih koristio za drzanje ptice . Da li je to uopce mogucno , ima li netko da to vec radi i kako bi to moglo izgledat ? Da li je za takav uzgoj podobniji haris jastreb ?

Wire
bebač
bebač

Male
Broj postova : 1
Godine : 37
Lokacija : HB
Datum registracije : 18.05.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Petrinja Saker 18.05.10 12:54

haris spada u škanjce(para-buteo).za uzgoj moras imati pravilnikom odredjene dimenzije prema vrsti ptice koju držiš, dok samo za posjedovanje u svrhu sokolarstva te dimenzije mogu biti i manje .no moraš se pridržavati ostalih uvijeta za dobrobit životinja.nesmije joj biti prevruče po ljeti ili prehladno po zimi.mora imati stalno vodu itd....
trenutno u hrvatskoj nema skolovanja koje bi bilo priznato od nadležnog ministarstva tako da do daljnjeg samo tebaš kupiti pticu iz umijetnog uzgoja i slobodno se počni baviti sokolarstvom.naravno da bi se prije trebao povezati sa sokolarima koji su iskusni da te upute na knjižne naslove i da upoznaš praktični dio rada sa sokolovima.
svoju pticu niju u redu birati prema smještajnim uvijetima nego prema mogučnosti da joj pružiš potrebno vrijeme za trening i lov.
nemoj se previše opterečivati sa pticom i dali je za početnika dobra ova ili ona vrsta.uz pravog mentora sve češ moći utrenirati.a bez mentora ti nepreporučam da se uopće počinješ baviti sa time.
sokolarski pozdrav, tomo

Petrinja Saker
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 37
Godine : 43
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 12.02.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Natasaosk 16.06.10 17:10

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Ptia evo sto mi nasli danas u Osijeku, ispao je sa katedrale, na jednu nogu se normalno oslanja a na drugu ne, vjerojatno je ozljedena, pa ako itko moze reci sta je to tocnije, i bi li ga mogli zadrzati, i sto da radimo sa ozljedenom nogom. Hvala

Natasaosk
bebač
bebač

Female
Broj postova : 6
Godine : 34
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 16.06.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by WILLY 16.06.10 18:02

kontaktiraj neku sokolarsku udrugu ili kod veterinara.pticu vjerovatno nečeš moći zadržati jer zakon ne da ,treba neka dozvola,ali kod veterinara obavezno bitno je da se ptica spasi
WILLY
WILLY
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 48
Lokacija : dolina neretve
Datum registracije : 13.12.2009

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Natasaosk 16.06.10 18:06

ma nemamo novaa za veterinara nazalost, a zvali smo udrugu Zivot, i nitko se ne javlja tamo..pokusat cemo njih i dalje kontaktirati da vidimo mogu li oni sta uciniti.

Natasaosk
bebač
bebač

Female
Broj postova : 6
Godine : 34
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 16.06.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by WILLY 16.06.10 18:10

samo naprijed,spasi pticu
WILLY
WILLY
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 48
Lokacija : dolina neretve
Datum registracije : 13.12.2009

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Natasaosk 16.06.10 23:13

:S mislim da ovo nece biti dobro, natecen mu je vrat, idemo mi sutra ujutro kod veterinara, ali necemo moci platiti Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 166116 ali idemo za svaki slucaj

Natasaosk
bebač
bebač

Female
Broj postova : 6
Godine : 34
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 16.06.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Petrinja Saker 17.06.10 7:12

nemože se točno vidjeti.ali po boji oka pretpostavljam da je rječ o sokolu.koja vrsta...to ćemo znati kad poraste.nazovi društvo AWAP .riskiraš da te se sudski goni ako ga ne prijaviš.lijep pozdrav.

ps.od prošle godine nema više zadržavanja.inspektori sve plijene jer je bilo dosta zloupotrebe taakvih milosnika.

Petrinja Saker
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 37
Godine : 43
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 12.02.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Natasaosk 17.06.10 17:39

Javili smo se drustvo AWAP, dali su nam i savjet kako da je hranimo i kazu da je to Vjetruša. Bili smo i kod veterinara, on je rekao da je sve u redu i da to sa vratom je normalno da mal ''natekne'' dok jede. Noga ga malo boli ali ce proci, bar je tako rekao veterinar, i mi smo se ponudili da ga cuvamo, tako da je za sad kod nas, a sto se tice dozvole, ako bude terbalo to cemo nabaviti. Pa ako bi itko mogao reci kako da nabavimo, koliko kosta i sve o tome. Hvala. I da, veterinar je isto rekao da je to neki mali sokol, ali nije siguran.
I jos samo jedna stvar; da mi i nemozemo zadrzati malog ptića. gdje da ga posaljemo, vidili smo da ima u Sibeniku neka udruga, ali ne mozemo ici tamo, to je pre daleko. Ne znamo sta cemo ako ga ne mozemo zadrzati jer mali je presladak Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 747986

Natasaosk
bebač
bebač

Female
Broj postova : 6
Godine : 34
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 16.06.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Petrinja Saker 18.06.10 7:31

dozvolu sumnjam da ćete dobiti.možes pitati u upravi za zaštitu prirode 01 4866131.
uostalom društvo awap je zaduženo i plaćeno od strane države da primi takve životinje.
bliže tebi je jedno društvo u slavonskom brodu.
http://www.bpz.hr/upravna_tijela/zastita_prirode/default.aspx

pa ih nekako pokušaj kontaktirati.
ako jos sto treba.....

Petrinja Saker
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 37
Godine : 43
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 12.02.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Natasaosk 18.06.10 9:49

Isuse pa to mjesto izgleda katastrofa, gore od zoo-a u Osijeku, mal i skucen prostor Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 166116 Nagurano 5-10 zivotinja u jedan ''kavez''.
Pa jel ne postoje neki volonteri koji se mogu brinuti za te zivotinje???

hvala na linku za stranicu..

Natasaosk
bebač
bebač

Female
Broj postova : 6
Godine : 34
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 16.06.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Petrinja Saker 18.06.10 10:15

to je ovlaštena ustanova od strane države.i zakon kaže da nitko drugi nesmije to raditi osim ako su životinje iz umijetnog uzgoja...
eto šta češ...

Petrinja Saker
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 37
Godine : 43
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 12.02.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Natasaosk 20.06.10 11:37

Evo samo javljam da je mali ptić super Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 747986 i danas na zalost ide u awap.

Natasaosk
bebač
bebač

Female
Broj postova : 6
Godine : 34
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 16.06.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Pathfinder 29.06.10 18:02

Pozdrav svima!
Dosta zanimljivih fotosa,reci o ovoj (za ljubitelje) zanimljivoj temi!
Ne mogu za sebe reci da sam pocetnik,kad nisam. . . ali bi zeleo da budem ( a to je valjda preduslov Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 469245 )
Mislim da niko od vas nije napisao kako prici zarobljenoj ptici,kako zapoceti sa pripitomljavanjem,kao i o uslovima za drzanje ptice!
Takodje interesuje me koliko je ovo "zadovoljstvo" skupo,kao i da li je moguce a da prvenstveno ne predstavlja mucenje za zivotinju,drzati je u stanu ili ne velikoj terasi?
Moram da naglasim da zivim u Beogradu,blizu mi je Kosutnjak a imam kucu na Tari (planina) gde bi ga sigurno pustao!
Moram reci da ih je na Tari bilo bas dosta i bilo ih je milina gledati (cak sam strinu smirivao kad joj mazne kokos Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 747986 ),ali onda su zaslugom jedne dzukele od coveka malo istrebljeni.
Takodje zapanjen sam bio kad sam video kakvu borbu vode sa gavranima,koji ih moram priznati tuku.....
Pozdrav svima i hvala unapred na odgovorima!a1

Pathfinder
bebač
bebač

Male
Broj postova : 9
Godine : 43
Lokacija : Beograd
Datum registracije : 24.06.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Jastreb 02.11.10 18:52

E ovako ja ocu da imam pticu grabezljivicu koja je dobre za lov za fazane i tako vece zivotinje ne samo miseve, zelim jednu mladu zenku ali neznam gdje da kupim ja sam iz slavonskog broda pa ako itko zna gdje molim za pomoc i zelim isto znat koje potvrde i iskaznice treba imat?? (ako odgovorite hvala)

Jastreb
bebač
bebač

Male
Broj postova : 12
Godine : 27
Lokacija : Slavonski Brod
Datum registracije : 02.11.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by kobac123 13.12.10 21:30

e ljudi a okle ta zamka imam ja kobca i skanjca aa neznam di da nabavim zamku za jastreba

kobac123
bebač
bebač

Male
Broj postova : 3
Godine : 27
Lokacija : siroki brig
Datum registracije : 13.12.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by kobac123 13.12.10 22:11

znam i za sve zakone i slicno

kobac123
bebač
bebač

Male
Broj postova : 3
Godine : 27
Lokacija : siroki brig
Datum registracije : 13.12.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by leok22 03.01.11 1:22

evo kad vam kazem kako sam ja uhvatio jastreba necete vjerovat. uletio u svinjac ko svinja a ja slucajno naiso i vidim da nesta lupa. pa sam uzeo rukavice i ulovio ga rukama pa me zanima kako ga pripitomit i koji je nacin dresiranja tj kako ga dresirat kojim postupkom. mislim da je mlad jer je negdje velicine kao dlan otprilike. pozdrav

leok22
bebač
bebač

Male
Broj postova : 1
Godine : 36
Lokacija : Jelisavac
Datum registracije : 02.01.2011

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Mraz 03.01.11 9:04

Pusti ga u prirodu.
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by krajakovic 04.06.11 16:13

Stoney je napisao/la:Znaci divljega je najbolje uloviti?

Pravi sokolari ne podrzavaju uzimanje iz prirode, postoje i drugi nacini, malo skuplji ali prihvatljiviji!

krajakovic
bebač
bebač

Male
Broj postova : 10
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 04.06.2011

[Vrh] Go down

Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu - Page 2 Empty Re: Jastreb - najbolja lovna ptica u survivalu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.