FORUM PREŽIVLJAVANJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Prvi put u hammocku...

Go down 
Autor/icaPoruka
Stanky
lingua
lingua
Stanky

Male
Broj postova : 220
Godine : 32
Datum registracije : 01.06.2012

Prvi put u hammocku... Empty
PostajNaslov: Prvi put u hammocku...   Prvi put u hammocku... Empty24.08.15 1:36

Evo moj bushcraft partner i ja nabavili hammocke(Ebay) pa išli malo uživati...dva dana i noć,nekih 2 km od kuće,malo me bilo strah da frajla neće tražiti kući,pa nismo išli daleko...ipak joj je bilo prvo spavanje u šumi...

Tata tegli svu opremu u Alice packu,a frajla camelback...Od oštrica smo nosili Ontario Combat Kukri,Mora Bushcraft Forrest,Rui nožić,Mora Scout Safe 39 i malu sjekiricu što smo nedavno restaurirali...gospođica je uživala,spavala je duže nego kod kuće...čak je i brala koprivu za čaj...evo malo slika...

Prvi put u hammocku... 2d8280i

Prvi put u hammocku... J77qs3

Prvi put u hammocku... 2h33ero

Prvi put u hammocku... 34xqdu9

Prvi put u hammocku... Bgo6xj

Prvi put u hammocku... 11ajok3

Prvi put u hammocku... Xayv75

Prvi put u hammocku... 2q2emc5

Prvi put u hammocku... 2po649i

Prvi put u hammocku... 2090ion

Prvi put u hammocku... 30lkz5u

Prvi put u hammocku... I2ujkm

Prvi put u hammocku... 6e29at

Prvi put u hammocku... 2nia1x0

To je sve od nas do drugi puta...
[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika
duke

Male
Broj postova : 1286
Godine : 35
Datum registracije : 04.04.2012

PostajNaslov: Re: Prvi put u hammocku...   Prvi put u hammocku... Empty24.08.15 10:56

Super ste!!
Odlična mi je kuhinja! Vidim improvizacija ne fali Prvi put u hammocku... 747986
Jesu bile kakve podloške u hamocima??
[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika
duke

Male

PostajNaslov: Re: Prvi put u hammocku...   Prvi put u hammocku... Empty24.08.15 11:24

Ako smijem pitati, pošto sam trenutno u potrazi za novom većom oštricom, kak te služi ontario kukhri i kolko to košta?
[Vrh] Go down
Stanky
lingua
lingua
Stanky

Male

PostajNaslov: Re: Prvi put u hammocku...   Prvi put u hammocku... Empty24.08.15 19:42

samo vreće za spavanje...iako mi se čini da bi bilo puno bolje kad bi stavio karimat ispod... kukri služi odlično,otkako ga imam rijetko kad nosim sjekiricu,jer je odličan i za cijepanje...lako se oštri,solidno drži oštrinu,jedina mana su korice,malo previše pleše u njima,barem po meni... ja sam svoj platio 250 kuna,nekorištenog...našao na njuškalu... koliko me sjećanje služi prije u /#"!#$%&?*!"# je koštao oko 600-650 kuna...nešto takvo mi u glavi...a sad koliko košta i gdje bi se mogao naći kod nas,ne znam...
[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika
duke

Male

PostajNaslov: Re: Prvi put u hammocku...   Prvi put u hammocku... Empty24.08.15 22:17

Svakako bi ti preporucio nekakav karimat, narocito za malenu Prvi put u hammocku... 747986
Ja sam u australiji morao imati karimat u hammocku. Nije mi bilo jasno zašto po toj vručini karimat dok mi se nije malo izmaknuo tokom noći.... Razlika je nevjerojatna!
Dobra cijena za takvo sječivo! Morat ču i ja malo pronjuškati! Prvi put u hammocku... 747986
[Vrh] Go down
Stanky
lingua
lingua
Stanky

Male

PostajNaslov: Re: Prvi put u hammocku...   Prvi put u hammocku... Empty24.08.15 22:30

imamo moboje karimate,baš ću za vikend probati,idemo ponovo...nalete ponekad tako dobre prilike...kupio kukri za 250 i Trangia set(za dvije osobe) za kuhanje za 100 kuna...čak bio i plinski plamenik...ja prezadovoljan...
[Vrh] Go down
duke
mr.spika
mr.spika
duke

Male

PostajNaslov: Re: Prvi put u hammocku...   Prvi put u hammocku... Empty24.08.15 22:38

Aaa imaš sreče! Ja upravo pronjuškao, nema ontaria ni za lijek!
[Vrh] Go down
krtica
lingua
lingua
krtica

Male
Broj postova : 241
Godine : 38
Datum registracije : 17.03.2010

PostajNaslov: Re: Prvi put u hammocku...   Prvi put u hammocku... Empty02.09.15 10:34

Jako lijepa reportaža. Sviđa mi se kako ljubav prema prirodi prenosiš na dijete. Prvi put u hammocku... 368870
[Vrh] Go down
NAVIGATOR
master
master
NAVIGATOR

Male
Broj postova : 7330
Godine : 45
Datum registracije : 05.04.2010

PostajNaslov: Re: Prvi put u hammocku...   Prvi put u hammocku... Empty02.09.15 19:16

super mi je da imaš volje kćer voditi u prirodu.
Šteta da nisi došao sa kćeri na vudjelje u lepoglavi i ja bi dopeljao svoju.
Lijep izlet!
Osobno jako nevolim hammocke. Ok mi je prileći na kratko u njima ali sve duže od toga mi nije udobno.
[Vrh] Go down
Stanky
lingua
lingua
Stanky

Male

PostajNaslov: Re: Prvi put u hammocku...   Prvi put u hammocku... Empty02.09.15 19:50

a dosad nisam bio u mogućnosti ići na ikakve susrete,posao,financije...ali upravo se i to promijenilo,idem u Njemačku,manje ću morati raditi tako da ćemo se i vidjeti na ponekom susretu,tj gledat ću doći na svaki...a imam sreće pa nju to uopće zanima,danas djeca su ko zombiji pred tv-om ili kompom...a što se tiče hammocka,moram si nabaviti veći,ovaj mi je malo knap...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Prvi put u hammocku...   Prvi put u hammocku... Empty

[Vrh] Go down

Prvi put u hammocku...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.