FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Chemtrailovi - Page 8 Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
Chemtrailovi - Page 8 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
Chemtrailovi - Page 8 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Chemtrailovi - Page 8 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Chemtrailovi - Page 8 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Chemtrailovi - Page 8 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Chemtrailovi - Page 8 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Chemtrailovi - Page 8 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Chemtrailovi - Page 8 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Chemtrailovi - Page 8 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Chemtrailovi - Page 8 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Chemtrailovi - Page 8 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Chemtrailovi - Page 8 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Chemtrailovi - Page 8 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Chemtrailovi - Page 8 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Chemtrailovi - Page 8 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Chemtrailovi - Page 8 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Chemtrailovi - Page 8 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Chemtrailovi - Page 8 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Chemtrailovi - Page 8 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Chemtrailovi - Page 8 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Chemtrailovi - Page 8 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Chemtrailovi - Page 8 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Chemtrailovi - Page 8 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Chemtrailovi - Page 8 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Chemtrailovi - Page 8 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Chemtrailovi - Page 8 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Chemtrailovi - Page 8 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Chemtrailovi - Page 8 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Chemtrailovi - Page 8 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Chemtrailovi

+41
maxina
PJER
Hercolubus
Apsurdistan
jimkukri
maks1969
ce3hel
Otto Rino
Inspektor
poljičanin
xps
Ikarus
flok
dado2
Smeđi
Šimun
Frenky
chumaman
Migach
kengur32
marine317
ivo
RubberDuck
RiverMonster
Strider
Spuzva Bob
DoomsdayST
Franco G
puls
NAVIGATOR
sinke
Igsy
damjan
robert
TomoZg
trolshein
urbana_gorila
goxxon
Fratt
hydra
Hombre
45 posters

Stranica 8 / 19. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next

Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by trolshein 11.11.12 16:19

Franco G je napisao/la:@trolshein

Zaboravih; što bi vam Galileo rekao na tu sentenciju, u hladnom kamenom inkvizitorskom ambijentu bez centralnog.

Nemoj nasjedati na jeftinu propagandu. Galileo je bio veliki prijatelj kardinala Bellarmine-a, talijanskog jezuita, koji je vodio inkvizicijski proces protiva Galileja. Bellarmine je maksimalno štitio prijatelja Galilea koji je bio prgavac i tašt i tvrdio je stvari koje nije dokazao.

Uostalom Einstein je u općoj teoriji relativnosti dokazao da su i KOPERNIK I PTOLOMEJ bili u pravu: slobodno je izabrati bilo koji sustav - heliocentrični i geocentrični sustav su posve ravnopravni!

Malo ljudi to zna.

Crkva je priznala i ispričala se što se upustila u prosudbu koja je bila čisto znanstvena.

Ali Galileo nije bio patnik!

Probaj naći priloge akademika Paara koji se dugo time bavio i napisao kompetentne priloge.

A jbg sad jeftina propaganda kojom nas truju, u pazite sad školama. E sad što nije dokazao dali se ipak kreće ili ne... Nemam baš visokog obrazovanja iz povijesti, doduše čital sam biografiju Napoleona i gledal seriju Borgias Chemtrailovi - Page 8 747986 Ali nije bitno tko je čiji prijatelj, što je Einstein dokazao 400 god poslije ili Crkva priznala 400 god poslije iako je mogla i prije.
I kako vi tvrdite da je bio prijatelj jezuita pretpostavljivo je da bi se ipak ugrijal i bez centralnog na lomači, poput Savonarole ili Giordana Bruna... neistomišljenika koji su zaslužili stravičnu smrt usprkos 6. božjoj zapovjedi ?


trolshein
spikač
spikač

Broj postova : 527
Datum registracije : 26.11.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 11.11.12 16:41

i opet etiketiranje..ovaj put icke, koji je iskocio od nikuda u ovoj temi..david icke zarađuje na svojim knjigama i predavanjima..on ne zivi u nekoj kucerini, oblaci se skromno i svoje novce trosi na istrazivanje i putovanja da bi poslije mogao prezentirati otkriveno tj. svoje razmisljanje..prvo sto icke kaze je budala si ako mi povjerujes na prvu bez vlastitog istrazivanja..zagovara nenasilno ignoriranje i ljubav..i to bi znao svatko tko pogleda samo jedno njegovo predavanje od pocetka do kraja..al ovdje se odmah napalo njegovo misljenje i etiketiralo kao budalastina.. o crkvi i inkviziciji nemrem vjerovat da cujem takva razmisljanja i sad mi je tek jasno sa kim pricam..bravo kengur, izvrstan primjer.. samo sto su ovi to rAdili namjerno a znanstvenici danas to rade iz egzistencijalnih razloga..katolicka crkva, danas i u zadnjih 1800 g ima veze sa svim osim sa originalnim kršćanstvom...ali evo do kud smo opet dosli

@tomozg
nikada nisam rekao da oni ulazu dodatne napore da nas zagaduju i truju..moje misljenje je da tu ima nesto puno dublje a zagadivanje i trovanje je prisutno samo kao nuspojava..što to ima dublje ne znam, nagađam, i zato me zanima ova tema..nikoga ne uvjeravam u fantazije, iznosim svoje misljenje i zelim cuti tuđe, a tako sam zelio tvoje i od franca...do određenog trenutka... ne napadam ljude koji lazu i zavaravaju naivni, iskreni djecji um fantazijama o djeda mrazu, a sad odjednom briga zbog toga sto postavljam pitanja o , po meni, ocitom..puno je gore lagati djeci nego prezentirati svoju istinu i pustiti odraslog covjeka neka sam odluci..




sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by trolshein 11.11.12 16:57

sinke je napisao/la:..ovaj put icke, koji je iskocio od nikuda u ovoj temi..david icke zarađuje na svojim knjigama i predavanjima..on ne zivi u nekoj kucerini, oblaci se skromno i svoje novce trosi na istrazivanje i putovanja da bi poslije mogao prezentirati otkriveno tj. svoje razmisljanje..prvo sto icke kaze je budala si ako mi povjerujes na prvu bez vlastitog istrazivanja


Nije li nebitno na što troši svoj novac, i vlasnik Ikea-e vozi stari Volvo i vozi se u ekonomskoj klasi aviona, Zuckerberg ima uvijek istu obleku a Hitler je navodno bio vegetarijanac, ko i ja.
A dali ti zaista možeš "istraživati" poput Ickea hvatati reptile, Bilderberge itd da nebi bio budala ili je to jednostavno spin jer kako je to drsko iznio to jest spin, znajući da prosječan slušatelj, čitatelj ima svoj posao, obitelj i pametnijeg posla od njegovog.



trolshein
trolshein
spikač
spikač

Male
Broj postova : 527
Godine : 43
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 26.11.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Franco G 11.11.12 21:43

@sinke

.. o crkvi i inkviziciji nemrem vjerovat da cujem takva razmisljanja i sad mi je tek jasno sa kim pricam..

Nije potrebno da vjeruješ već da provjeriš. Sve šta sam napisao je točno. Molim da uvažiš da ja ne opravdavam postupke inkvizicije - i sama Crkva se sa žaljenjem ispričala - već samo navodim činjenice.

Sve šta sam napisao u vezi Galilea je točno.

A šta je to tebi jasno s kim pričaš? Tko sam to ja? Ickeov reptil?

Icke: evo ti 3 isječka o Ickeu iz Wiki:

Icke was a well-known BBC television sports presenter and spokesman for the Green Party, when in 1990 a psychic told him he was a healer who had been placed on Earth for a purpose, and that the spirit world was going to pass messages to him so he could educate others. In March 1991 he held a press conference to announce that he was a "Son of the Godhead"

Icke introduced the reptoid hypothesis in The Biggest Secret (1999), which identified the Brotherhood as descendants of reptilians from the constellation Draco, who walk on two legs and appear human, and who live in tunnels and caverns inside the earth.

Lewis and Kahn make use of Douglas Kellner's distinction in Media Spectacle (1995) between a reactionary clinical paranoia—a mindset dissociated from reality—and a progressive, critical paranoia that confronts power. They argue that Icke displays elements of both, writing that what they call his "postmodern metanarrative" may be a way of giving ordinary people a narrative structure within which to question what they see around them.[72]

No comment.
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Franco G 11.11.12 21:48

@troleshein

I kako vi tvrdite da je bio prijatelj jezuita pretpostavljivo je da bi se ipak ugrijal i bez centralnog na lomači, poput Savonarole ili Giordana Bruna...

Točno si opisao - Bellarmine ga je štitio. Za razliku od Giordana Bruna koji je izgorio. Isti Bellarmine je bio u povjerenstvu koje je našlo da je Bruno heretik.

Valjda ti je jasno da ja ne branim te poteze ondašnje Crkve ili ondašnje vlasti - samo navodim povijesne činjenice koje se mogu provjeriti.
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 12.11.12 4:15

trolshein je napisao/la:
sinke je napisao/la:..ovaj put icke, koji je iskocio od nikuda u ovoj temi..david icke zarađuje na svojim knjigama i predavanjima..on ne zivi u nekoj kucerini, oblaci se skromno i svoje novce trosi na istrazivanje i putovanja da bi poslije mogao prezentirati otkriveno tj. svoje razmisljanje..prvo sto icke kaze je budala si ako mi povjerujes na prvu bez vlastitog istrazivanja


Nije li nebitno na što troši svoj novac, i vlasnik Ikea-e vozi stari Volvo i vozi se u ekonomskoj klasi aviona, Zuckerberg ima uvijek istu obleku a Hitler je navodno bio vegetarijanac, ko i ja.
A dali ti zaista možeš "istraživati" poput Ickea hvatati reptile, Bilderberge itd da nebi bio budala ili je to jednostavno spin jer kako je to drsko iznio to jest spin, znajući da prosječan slušatelj, čitatelj ima svoj posao, obitelj i pametnijeg posla od njegovog.


imaš pravo,nebitno je na što troši svoje novce.
a ovo dal mozes il ne mozes istrazivati te stvari, rekao bi da je prije dal stignes ili ne stignes, da li te zanima ili ne... kolko sam razumio njegova poruka je da ako si ga vec saslusao i zanima te ta tema pogledaj druge izvore informacija, nemoj donositi zakljucak na prvu, bezpogovorno slusati i prihvacati tuđe ideje i stavove, sto ti pocinju usađivati vec u skoli.. ako te tema zanima uvijek ces naci vremena prouciti, ako ne, nitko te ne sili..grubo je zvucala ova rijec budala al sam zelio reci, nemojmo biti slijepi sljedbenici.. sto se tice pametnijeg posla,nažalost malo ljudi radi posao koji ih istinski ispunjava, imaju svoje brige, trude se prezivjeti u ovome svijetu i u potpunosti razumijem kako ljudi jednostavno nemaju energije niti vremena proucavati a niti raditi ono sto zbilja zele i ponavljam nitko nije prisiljen slusati nekoga tamo david ickea i njegove teorije i nitko nije budala ako ga ne slusa nit ga to zanima..
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 12.11.12 5:59

Franco G je napisao/la:@sinke

.. o crkvi i inkviziciji nemrem vjerovat da cujem takva razmisljanja i sad mi je tek jasno sa kim pricam..

Nije potrebno da vjeruješ već da provjeriš. Sve šta sam napisao je točno. Molim da uvažiš da ja ne opravdavam postupke inkvizicije - i sama Crkva se sa žaljenjem ispričala - već samo navodim činjenice.

Sve šta sam napisao u vezi Galilea je točno.

A šta je to tebi jasno s kim pričaš? Tko sam to ja? Ickeov reptil?

Icke: evo ti 3 isječka o Ickeu iz Wiki:

Icke was a well-known BBC television sports presenter and spokesman for the Green Party, when in 1990 a psychic told him he was a healer who had been placed on Earth for a purpose, and that the spirit world was going to pass messages to him so he could educate others. In March 1991 he held a press conference to announce that he was a "Son of the Godhead"

Icke introduced the reptoid hypothesis in The Biggest Secret (1999), which identified the Brotherhood as descendants of reptilians from the constellation Draco, who walk on two legs and appear human, and who live in tunnels and caverns inside the earth.

Lewis and Kahn make use of Douglas Kellner's distinction in Media Spectacle (1995) between a reactionary clinical paranoia—a mindset dissociated from reality—and a progressive, critical paranoia that confronts power. They argue that Icke displays elements of both, writing that what they call his "postmodern metanarrative" may be a way of giving ordinary people a narrative structure within which to question what they see around them.[72]

No comment.

O crkvi i inkviziciji sam provjerio i vise nego dovoljno, sa jedne, druge, desete i vise strana. što se mog susretanja sa poviješću tice moram reci da si hrabar u svojim izjavama kako znaš što je tocno i sto su cinjenice..pricas kao da si zivio u tim razdobljima i sjedio s galileom na kavi svaki dan..

dal si ickeov reptil znas ti bolje od mene al nemam pojma otkuda ti da ja vjerujem u tu njegovu teoriju..valjda zato sto ju nisam proglasio budalastinom i sto sam rekao da zagovara nenasilno ignoriranje ljudi na vlasti koji su nas doveli tu di smo sada, i ljubav.. imam svoje sumnje jer to nije nesto sto se uzima zdravo za gotovo..

ti si međutim napravio tipicnu stvar koju rade mainstream mediji..stave ogroman naslov kako se pas floki vratio kuci nakon 4 godine nakon sto nitko nije znao di je al tek kad procitas cijeli clanak shvatis da vijest i nije tak sretna posto se vratio bez noge, sav izmrcvaren i da je na kraju uginuo sljedeci dan..ali puno ljudi procitaju samo naslov.. covjeka ciji se rad proteze na 22 godine istrazivanja, desetak knjiga i ogroman broj visesatnih predavanja sveo si na tri tuđa citata, toliko o tvojoj informiranosti...mene pak uz njega vezu 3 knjige, desetak predavanja sa neta u trajanju od minimum 4 sata, najcesce i vise, i jedno 8satno predavanje uzivo pa i dalje nisam tolko hrabar odbacit sto govori kao glupost ili proglasiti kao istinu.. mogu reci da se oko dosta toga slazem sa njime, ali oko nekih stvari sam skeptican i ne raspolazem sa dovoljno informacija da bi slagalica bila potpuna..david icke nije filmic na youtubeu od 5, 10min..na predavanjima david icke zna pricati par sati prije nego spomene bilo kakvog reptila, jako tesko probavljivu informaciju, tako da kada ga spomene to nije grom iz vedra neba kao sto si ti to stavio u drugi citat..

a sto se tice prvog citata pustit cu njega neka se sam brani..mozda se i osobno pronađeš negdje unutra, makar sumnjam da ces pogledati



ali mislim da bi trebali prestat razgovarat o njemu

Chemtrailovi - Page 8 806172




sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by urbana_gorila 12.11.12 17:34

Chemtrailovi - Page 8 806172

http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_chemtrails.htm

http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_chemtrails23.htm

http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_chemtrails14.htm

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_weatherwar01a.htm

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_weatherwar01b.htm

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_weatherwar01c.htm

http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_chemtrails12.htm

http://www.arizonaskywatch.com/

http://weatherwars.info/?news_id=77&start=0&category_id=4&parent_id=4&arcyear=&arcmonth=

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 12.11.12 19:36

- Chemtrailing May Be Re-Terraforming by An Alien Species
- Chemtrails Are Global Covert Operation for Total Control, Detecting UFO
- Chemtrails Polluting Thunder Clouds Causing Global Warming
- Chemtrails - The Consequences of Toxic Metals and Chemical Aerosols on Human Health
- Bill Gates Backs Climate Scientists Lobbying for Large-Scale Geoengineering
- SARS and Chemtrails

Iskreno,ne znam sto da ti kazem... kako da ja tebi racionalno objasnim ovakve teme? sve racionalne dokaze smo vise manje pokazali (za nastajanje contrailova),kako da je tebi sada dokazem da ne postoje vanzemaljci koji geoinzinjeringom oblikuju nas planet.
Da iz jednostavnih contrailova se izvuku ovakve teorije? iskreno,lagano gubim volju odgovarat.. iako me placaju da pisem i trolam ovdje.

Na trenutak sam si pomislio i sta sada da je to sve istina,sto VI mozete napraviti? biti svjesni toga? svjesni smo i sada da smo potlaceni da moramo raditi do 70+ god,da sve zivo placamo daleko vise nego li vrijedi,da su izvrnute moralne vrijednosti,da oboljevamo zbog takvog nacina zivota i uz sve to da mi jos treba ovakve stvari? replika ovome ce biti da je sve tako zbog ovakvih teorija..(iako je to smijesno)
Sto VI radite po tom pitanju? Sto covjek moze napravit?

Kada se Icke spomene dobijem laganu migrenu...nadam se da cemo njega izostaviti iz price.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by urbana_gorila 12.11.12 20:37

Iako osobno baš i nisam poklonik i ljubitelj Ickeovog lika i djela, čovjek ima pravo u nekim stvarima.

Poput:

“We laugh at sheep because sheep just follow the one in front. We humans have out-sheeped the sheep, because at least the sheep need a sheep dog to keep them in line. Humans keep each other in line. And they do it by ridiculing or condemning anyone who commits the crime, and that’s what it’s become, of being different.”
― David Icke

A slažem se i sa ovim:

“The reason we are so controlled is not that we don't have the power to decide our own destiny, it is that we give that power away every minute of our lives. When something happens that we don't like, we look for someone else to blame. When there is a problem in the world, we say "What are they going to do about it". At which point they, who have secretly created the problem in the first place, respond to this demand by introducing a 'solution' - more centralisation of power and erosion of freedom. If you want to give more powers to the police, security agencies and military, and you want the public to demand you do it, then ensure there is more crime, violence and terrorism, and then it's a cinch to achieve your aims. Once the people are in fear of being burgled, mugged or bombed, they will demand that you take their freedom away to protect them from what they have been manipulated to fear. The Oklahoma bombing is a classic of this kind, as I detail in ..And The Truth Shall Set You Free. I call this technique problem-reaction-solution.

Create the problem, encourage the reaction "something must be done", and then offer the solution. It is summed up by the Freemason motto 'Ordo Ab Chao' -order out of chaos. Create the chaos and then offer the way to restore order. Your order. The masses are herded and directed by many and varios forms of emotional and mental control. It is the only way it coud be done.”
― David Icke

Ali kao što je Sinke rekao:

sinke je napisao/la:...ali mislim da bi trebali prestat razgovarat o njemu

Izaberi bilo koju od teorija tko, kako i zašto nas zaprašuje, ali činjenica ostaje da nas zaprašuju.

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 12.11.12 21:36

Zasto ga onda citirat ako nisi ljubitelj njegova djela? Iako ovo sto kaze se slazem u potpunosti,zar su to nove spoznaje? Nakon sto poslusas 5h o tome kako bi se svi trebali voljeti,i kako postoje losi ljudi na ovome svijetu...lupi te ko saka u oko sa reptilima..
I to je covjek s kojim ces se sloziti o necemu sto svatko razuman zna?

Pa ne biram ja,ja sam taj koji je skeptican... VI ste ti koji biste trebali znati,barem izabrat nesto od toga.. I opet tu staje rasprava,jer si rekao rijec "cinjenica" i ja bih sada tebi trebao ponovno dokazat da to nije tocno,dok zapravo bi trebalo biti obrnuto.. VI biste trebali razumno,logicno,argumentirano napisati ovdje u sto vjerujete i potkrijepit nekakvim dokazom.Jer na kraju krajeva tema je tako krenula... Nisam ja pokrenuo temu s time kako ne vjerujem u to,vec vi kako ste zabrinuti radi toga..
I ako je moguce nekakav post gdje ima vise rijeci nego li linkova.


TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Franco G 12.11.12 21:38

@urbana_gorila

Prvi pasus nije sporan - možda nije univerzalan ali se ljudi znaju i tako ponašati - gore nego ovce.

Drugi pasus je u redu - radi se naime o standardnim procedurama koje svaka sigurnosno-obavještajna agencija (kratko soa) ima u malom prstu: kako subverzivno djelovati i postići cilj. Možeš se uvjeriti i ako to sam potražiš na netu.
Citat iz masonskih loža - Ordo ab Chao - zapravo je motto 33. stupnja kod masona. Deja vu, nikava tajna.

Treći pasus



Izaberi bilo koju od teorija tko, kako i zašto nas zaprašuje, ali činjenica ostaje da nas zaprašuju.

Tu si posve u krivu Ako nas netko i zaprašuje, to treba dokazati. Dokaz, gorila. Nije dovoljno buljiti u tragove vodene pare na nebu i vikati: Buuuuuuu ...
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by urbana_gorila 12.11.12 21:57

@ Tomo:
Uvrijedio se ti ili ne, s tobom se nemam namjeru raspravljati jer ja znam u što vjerujem a ako tebi 11 stranica rasprave nije dovoljno da barem rasmisliš (bez sarkazma i cinizma) o tome da svi mi koji tvrdimo da nas zaprašuju možda imamo pravo onda ti samo mogu citirati sam sebe:

urbana_gorila je napisao/la:Ja sam uvidio da nema svrhe uvjeravati nekoga u nešto što nije spreman prihvatiti ili držati otvoreni um o tome pa odustajem, a tebi Hydra neka je sa srećom - Tomo djeluje kao tvrd orah.

@ dr.sc. CENZURA X:

Franco G je napisao/la:Tu si posve u krivu Ako nas netko i zaprašuje, to treba dokazati. Dokaz, gorila. Nije dovoljno buljiti u tragove vodene pare na nebu i vikati: Buuuuuuu ...

Ja ne moram nikome ništa dokazivati a skeptici neka traže dokaze da sami sebi zadrže sliku svog savršenog svijeta (a i kad smo već kod toga, u ovih 11 stranica sam vidio dovoljno dokaza).

Nije dovoljno buljiti u tragove kemikalija na nebu i vikati: contrails, contrails...

Chemtrailovi - Page 8 I-see-said-the-blind-man

Chemtrailovi - Page 8 Blind-722874

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 12.11.12 22:08

Nemam se razloga uvrijedit,nije da mi znacis nesto u zivoti...(uvrijedio se ti ili ne),u 11 strana ste vi jako malo toga pokazali...pa da ti izmjenim malkice citat jednog kolege sa foruma,mozda ga poznajes.

"a ako tebi 11 stranica rasprave nije dovoljno da barem raZmisliš (bez sarkazma i cinizma) o tome da svi mi koji tvrdimo da nas NE zaprašuju možda imamo pravo"

Ja si dam truda i procitam obje strane koje prezentiraju nekakvu materiju..
Meni je jedino divno kako ti mislis da ja zivim u ruzicastom svijetu sa pripadajucim naocalama,sa potpuno izmjenjenim zakonima fizike,kemije.I mi nismo ti koji gledaju u nebu i vicu contrails! mi samo ljudima koji gledaju i vriste chemtrails,na lijepi nacin pokusavamo objasnit sto se tu zapravo dogadja.. i da je to normalna pojava..
Samo mi nije jasno zasto niste glasni kada je smog u pitanju...



TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Migach 12.11.12 22:16

nebum sad čital 11 strana , ali samo vas molim bez vrijeđanja i sličnih stvari koje bi mogle početi Chemtrailovi - Page 8 393492
probajte se suzdržati =)
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by urbana_gorila 12.11.12 22:23

TomoZg je napisao/la:Samo mi nije jasno zasto niste glasni kada je smog u pitanju...

A što misliš zašto sam biciklist?
I zašto recikliram papir, staklo, plastiku, aluminij i sve ostalo što mogu, štedim energiju gdje god je to moguće, sve na poslu davim da gase svijetla koja nepotrebno gore, da ne idu autima do dućana po gablec i slične ekološke stvari koje bi trebale biti normalne, čak sam i pokrenuo odvojeno skupljanje papira u svom odjelu...

Gdje god to mogu nastojim biti promjena koju želim vidjeti u drugima.

Zato i ne vjerujem slijepo svemu što mi serviraju pod "istinu"...

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 12.11.12 22:28

Izvrsno,svaka cast....ja sam biciklist/motorist.Takodjer recikliram,isto gasim svjetla za ostalim ljudima,prodikujem kada se rasipa energija u bilo kojem obliku.Zato i jesam na ovom forumu i slazem se s vama u puno toga sto nudite ovdje,naucio sam neke stvari i za to sam zahvalan.

Pa kolega ja sam ISTO skeptik a ne negator... velika razlika! VELIKA!


Zadnja promjena: TomoZg; 12.11.12 22:29; ukupno mijenjano 1 put.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by chumaman 12.11.12 22:29

AIIIIIIII momci jeste se raspištoljili a valjda se uvijek nađe takva tema na forumu gdje se lome koplja, iskreno samo vi gledajte u nebo ovi nas hebu na malo perfidnije načine i
to im još skupo plaćamo,kakvo božije zaprašivanje vas spopalo,nema šanse da bi potrošili
ni lipu na nas bespomoćno pučanstvo.
chumaman
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1451
Godine : 32
Lokacija : između
Datum registracije : 26.10.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 12.11.12 22:32

TomoZg je napisao/la:

Iskreno,ne znam sto da ti kazem... kako da ja tebi racionalno objasnim ovakve teme? sve racionalne dokaze smo vise manje pokazali (za nastajanje contrailova),kako da je tebi sada dokazem da ne postoje vanzemaljci koji geoinzinjeringom oblikuju nas planet.
Da iz jednostavnih contrailova se izvuku ovakve teorije? iskreno,lagano gubim volju odgovarat.. iako me placaju da pisem i trolam ovdje.



ako vise nemas sta za rec.. pusti druge i ne nameci svoju istinu
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Franco G 12.11.12 22:35

@urbana_gorila

@ dr.sc. CENZURA X:

Franco G je napisao/la:
Tu si posve u krivu Ako nas netko i zaprašuje, to treba dokazati. Dokaz, gorila. Nije dovoljno buljiti u tragove vodene pare na nebu i vikati: Buuuuuuu ...

Gorila, opet javno navodiš moje ime iako ti je ukazano da time kršiš pravila foruma.

Da se potpišeš punim imenom i prezimenom ne bi imao ništa protiv. Siliš me da angažiram guštere da te dobro zapraše. Tako da se bicikla rastopi.

Molio bih da MODERATOR ukroti Gorilu.
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 12.11.12 22:38

chumaman je napisao/la:AIIIIIIII momci jeste se raspištoljili a valjda se uvijek nađe takva tema na forumu gdje se lome koplja, iskreno samo vi gledajte u nebo ovi nas hebu na malo perfidnije načine i
to im još skupo plaćamo,kakvo božije zaprašivanje vas spopalo,nema šanse da bi potrošili
ni lipu na nas bespomoćno pučanstvo.

e vidiš...mislim da je trovanje samo nuspojava zaprasivanja...posto nas truju vec dovoljno sa svih strana pa ne bi sada tako ocito...al posto je u pocetku bilo diskretno a u zadnjih godinu dana ocitije ne moze biti..koji bi mogao biti razlog?
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 12.11.12 22:42

Negatora se može prepoznati po njegovoj psihološkoj reakciji na čvrste dokaze koji su u suprotnosti s njegovim stavom. Dok razumna osoba u takvoj situaciji korigira svoje stavove, negatori su često tvrdoglavi; ponekad čak postanu agresivni i još uvjereniji da su u pravu. Dok skeptik prilagođava svoje stavove da odgovaraju činjenicama, negator će preslagivati činjenice da odgovaraju njegovim stavovima.

*cough *cough...

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 12.11.12 22:47

Tomo pa ti upravo opisuješ sam sebe - svaka čast, identifikacija problema je prvi korak ka izliječenju!

Bravo, svi smo veoma ponosni na tebe! Chemtrailovi - Page 8 393492
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 12.11.12 22:49

Korigirali ste se da se sve prasi.. hahaha,strasno,ali sta ces.

http://www.tportal.hr/scitech/znanost/225578/Emisija-Na-rubu-znanosti-je-stetna-za-drustvo.html#.UKFuWIfAfIc

Evo vam friski clanak.. cemu sva ta "borba".

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Igsy 12.11.12 22:51

Malo smanjite off topic raspravu, "fine" uvrede u rukavicama i da ne kažem ku**enje tko više reciklira papir, a tko ima više doktorata. To je za ovu temu irelevantno, pošto mi nismo znanstveni, niti ekološki forum, već forum preživljavana. U ovoj nas temi zanimaju samo ČINJENICE i pitamo se zašto avioni ostavljaju trag po par sati, dok prije 15 godina to nisu radili. Ne znam zašto uporno forsirate neko zaprašivanje. Ja nikakvo zaprašivanje nisam vidio, tragove po nebu jesam. Teza da je razvoj tehnoligije zrakoplovstva uzrok tome jednostavno ne drži vodu. Također nagla promjena atmosferskih prilika npr. za vrijeme domovinskog rata i sada koja odjednom omogućava postojanje vidljivih tragova po par sati je skoro pa nevjerojatna da bi je itko uzeo za ozbiljno.

@Franco G

Ko što ovog Tomu plaćaju i nas moderatore treba platit da nekoga ukrotimo, nemoj se zavaravat da mi ovde volontiramo na dobrovoljnoj bazi. Chemtrailovi - Page 8 855911 Kada bi išao krotit sve prekršitelje po pravilima foruma, 75% učesnika u ovoj temi bi bilo ukročeno i tad bi tema izgubila svoj smisao.

@TomoZg

Pošto se Mišek još nije ulogirao na forum da se obrani od prozivki, a možda ga i boli briga za "plaćenike", evo ja ću citirati njegovo javno izrečeno stajalište oko toga.

Sa Hr Wikipedije

" Peticija znanstvenika 2010.

23. svibnja 2010. fizičar dr. Dejan Vinković sa Sveučilišta u Splitu pokrenuo je peticiju koju je potpisalo stotinjak znanstvenika, a u kojoj se tvrdi da HTV u sklopu znanstveno-obrazovnog programa emitira pseudoznanstvenu emisiju “Na rubu znanosti”, čime se krši Zakon o HRT-u i Zakon o elektroničkim medijima. Vinković je programskom vijeću HRT-a, Saboru, Hrvatskom novinarskom društvu i Vijeću za elektroničke medije uputio pritužbu zbog popularne emisije “Na rubu znanosti”, tražeći da se ona iz znanstveno-obrazovnog prebaci u zabavni program. U pismu je optužio institucije koje obavljaju nadzor nad radom HRT-a da ne razlikuju znanost od pseudoznanosti te nisu svjesne štetnosti pseudoznanosti za razvoj institucija. Također, potpisnici peticije negoduju zbog toga što se novac predviđen za znanstveno-obrazovni program troši na emisije neznanstvenoga i neobrazovnog karaktera.[8] Autor i voditelj emisije Mišak Odgovorio je da se znanstvenici koji se bune protiv njegove emisije pozivaju na razne zakone, što za njega znači da traže da se znanstvena istina određuje na sudu, a po njemu: "određivanja znanstvene istine na sudu nikad nisu dobro prošle."[9] Također je napomenuo da su kod njega u emisiji bili mnogi diplomirani znanstvenici i da je "nemoguće odrediti koji su pravi a koji lažni znanstvenici".[10] Na tvrdnju u Vinkovićevoj pritužbi da "ponekad (ali izuzetno rijetko) u emisiji gostuje i poneki znanstvenik", Mišak je u javnom odgovoru napomenuo da je probao izbrojati koliko je doktora znanosti nastupilo u emisijama, ali je odustao kod brojke od pedeset, budući da je bilo previše za brojati.[11] Nasuprot peticiji znanstvenika protiv Miškove emisije, pokrenuta je, putem interneta, protupeticija potpore Mišku i njegovoj emisiji. Ta druga peticija prikupila je oko 23 000 potpisa.
"


Zadnja promjena: Igsy; 12.11.12 23:00; ukupno mijenjano 1 put.
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 12.11.12 23:00

Čekaj, znači neki cionistički plaćenik (vidim da ga masno plaća Fox news, što je vrhunska referenca sama po sebi) je protiv Mišakove serije i to bi bio argument kontra te serije?
Ako ništa onda bih rekao da ovo iznenada diže kredibilitet serije jer je očito počela smetati "velikom bratu"!?
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Franco G 12.11.12 23:09

Igsy, bez uvrede, ali odavanje identiteta forumita je na svim portalima težak prekršaj.

Ne radi se o trivijalnom kršenju pravila foruma.

Usput: netočno je da avioni prije 15 godina nisu ostavljali traga po nekoliko sati na nebu. Tvoje iskustvo? Nisi valjda već tada buljio.

Kad sam počeo ovu raspravu nisam slutio da ima toliko conspiracy-tipova na Forumu. Psihološki zanimljivo.

Koriste internet, koriste GPS, koriste auto, koriste mobitel, iPhone, ... a negiraju znanost. Trebaju ...

Znate šta mislim.
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 12.11.12 23:10

@Igsy Iskreno,bilo bi mi zao da ukinu tu emisiju,bilo mi ju je zabavno pogledat,ali mozda nekakvo upozorenje prije same emisije bi bilo uredu.





@hydra "cionistički plaćenik"?

Chemtrailovi - Page 8 14d1340403489-humorous-pic-shows-evolution-tablets-let-facepalms-commence-picard-facepalm_o_gifsoup.com

Fox News? Iako su mi oni toliko smijesni za gledat,vrlo rado bih volio vidjeti poveznicu.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 12.11.12 23:19

Pa kao i kod tebe poveznicu su utvrdili još stari latini - Cui bono tj. tko profitira.

Ako ne znaš tko je vlasnik Fox newsa, kakvu politiku propagiraju, tko može gostovati ili kao u slučaju navedenog gospodina voditi vlastite emisije na toj mreži onda žalosno, zbilja žalosno!
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 12.11.12 23:23

Franco G je napisao/la:
Koriste internet, koriste GPS, koriste auto, koriste mobitel, iPhone, ... a negiraju znanost. Trebaju ...

Znate šta mislim.

mislim da sam u pravu ako kazem u svacije ime da nitko od nas ne negira znanost
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 12.11.12 23:25

sinke je napisao/la:
TomoZg je napisao/la:

Iskreno,ne znam sto da ti kazem... kako da ja tebi racionalno objasnim ovakve teme? sve racionalne dokaze smo vise manje pokazali (za nastajanje contrailova),kako da je tebi sada dokazem da ne postoje vanzemaljci koji geoinzinjeringom oblikuju nas planet.
Da iz jednostavnih contrailova se izvuku ovakve teorije? iskreno,lagano gubim volju odgovarat.. iako me placaju da pisem i trolam ovdje.



ako vise nemas sta za rec.. pusti druge i ne nameci svoju istinu
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 8 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 19. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.