FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Chemtrailovi - Page 5 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Chemtrailovi - Page 5 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Chemtrailovi - Page 5 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Chemtrailovi - Page 5 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Chemtrailovi - Page 5 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Chemtrailovi - Page 5 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Chemtrailovi - Page 5 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Chemtrailovi - Page 5 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Chemtrailovi - Page 5 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Chemtrailovi - Page 5 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Chemtrailovi - Page 5 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Chemtrailovi - Page 5 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Chemtrailovi - Page 5 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Chemtrailovi - Page 5 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Chemtrailovi - Page 5 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Chemtrailovi - Page 5 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Chemtrailovi - Page 5 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Chemtrailovi - Page 5 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Chemtrailovi - Page 5 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Chemtrailovi - Page 5 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Chemtrailovi - Page 5 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Chemtrailovi - Page 5 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Chemtrailovi - Page 5 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Chemtrailovi - Page 5 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Chemtrailovi - Page 5 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Chemtrailovi - Page 5 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Chemtrailovi - Page 5 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Chemtrailovi - Page 5 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Chemtrailovi - Page 5 Empty02.05.23 10:48 by Žic

» STRELJAČKA SVAKODNEVICA
Chemtrailovi - Page 5 Empty12.04.23 12:52 by Lawman

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Chemtrailovi

+41
maxina
PJER
Hercolubus
Apsurdistan
jimkukri
maks1969
ce3hel
Otto Rino
Inspektor
poljičanin
xps
Ikarus
flok
dado2
Smeđi
Šimun
Frenky
chumaman
Migach
kengur32
marine317
ivo
RubberDuck
RiverMonster
Strider
Spuzva Bob
DoomsdayST
Franco G
puls
NAVIGATOR
sinke
Igsy
damjan
robert
TomoZg
trolshein
urbana_gorila
goxxon
Fratt
hydra
Hombre
45 posters

Stranica 5 / 19. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 07.11.12 21:38

RiverMonster je napisao/la:Vidim da, sto se chem-ova tice, da je glavna obrana da to ovisi o vlazi, visini i kaj ja znam sa cime sve ne.
O.K. onda mi nek ti ljudi objasne kak je moguce da lete dva na oko "ista" zrakoplova, na istoj visini iz jednog trag ostaje gotovo cijeli dan iz drugoga ni ne ostaje ili se kratko zadrzava...

Zar je moguce da je razlika u vlazi i neznam kaj su sve ljudi spomenuli na tak kratkoj udaljenosti i mozda vrlo maloj visinskoj razlici...
Srećo moja.

Avioni lete na raznim visinama i tragovi se vide tek negdje iznad osmog kilometra, a lete sve do 12 km visine. Nema nikakve obrane nego poznavanje fizike i zdrav razum. Događa se da avioni koji dolaze iz jednog smjera ostavljaju razmazan trag dok iz drugog se gubi skoro kad je izašao iz motora (pazi ovo dobro što sam napisao, a to je "izašao iz motora"). Imaš dana kad se svi tragovi zadržavaju dok imaš dana kad se ni jedan trag ne zadržava. Pod tim zadržava smatram da se rasplinjuje u oblak.

Putnički avioni (ne misliš da će danima letjeti samo zaprašivači, a putnički stajati na zemlji) ostavljaju trag kondenzacije na izlazu iz motora koji se od uvjeta u atmosferi može zadržati duže ili kraće. Putnički avioni su tako konstruirani da nema mjesta tankovima u koje bi se stavljalo sredstvo koje bi se rasipalo prilikom leta. Sve i da ima ne postoji toliko veliki avion koji bi sav bio pretvoren u cisternu i koji bi par tisuća km mogao stalno ispuštati neki aerosol ili slično u tolikoj količini. Cilj bilokakvog zaprašivanja nije da sredstvo lebdi cijeli dan na visini od 10 km nego da se raspe po planirano određenom području pa je tako nemoguće odrediti gdje bi s tolike visine palo na zemlju iako se može izračunati gdje će otprilike ali to su ogromna područja. Pošto se ispostavilo da se radi o putničkim avionima valja se zapitati gdje bi na civilnim aerodromima širom svijeta uspio staviti rezervoare iz kojih bi se u avione krcalo to sredstvo, a da javnost to ne sazna jer se radi o aerodromima koji su toliko napućeni raznim ljudima da bi nešto takvo procurilo u roku od par dana, a i bilo bi vidljivo i sumnjivo svakome. Baze u kojima se krcaju srestva za zaprašivanje su isključivo vojnog karaktera, nose ih vojni avioni i dobro su čuvani od pogleda radoznalaca ako se ne radi o klasičnom poljoprivrednom zaprašivanju koje izvode mali dvikrilci na maloj visini baš da sredstvo dospije tamo gdje treba. Jedino ispuštanje odeđenih sredstava koje opravdava visinu su sredstva kojima bi pokušao obnoviti ozonski omotač ili smanjiti snaga sunčevog zračenja prema ledu na polovima ali to nije ono što vidiš, ne bi ga uopće mogao vidjeti ili bi ga vidio u obliku koji nije isti kao ovaj koji vidiš i koji je kondenzacijski trag CONTRAIL kojeg ispuštaju putnički avioni iz svojih motora kao što automobil ostavlja za hladna i loša vremena iz auspuha.

Hombre
guru
guru

Broj postova : 2624
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 07.11.12 22:53

Pozdrav,

" jako puno vremena provodim u citanju o teorijama, a i o pravim zavjerama." - problem br 1

"ovo nije teorija ovo je zavjera" - problem br 2

"sto se chem-ova tice, da je glavna obrana da to ovisi o vlazi, visini i kaj ja znam sa cime sve ne." - problem br 3

"Zar je moguce da je razlika u vlazi i neznam kaj su sve ljudi spomenuli na tak kratkoj udaljenosti i mozda vrlo maloj visinskoj razlici" - problem br 4

Znaci,ne imati znanja o osnovama koje pokusavas pobiti a s druge strane vjerovat kvazi "znanstvenicima" jer imaju kratke i "informativne" video klipove i power point prezentacije,jer svi znamo da uzeti strucnu literaturu u ruke je krvnicki tezak posao."Nase" oci su otvorene samo sto "vi" gledate u krivu stranu.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by RiverMonster 07.11.12 22:55

Hombre je napisao/la:
RiverMonster je napisao/la:Vidim da, sto se chem-ova tice, da je glavna obrana da to ovisi o vlazi, visini i kaj ja znam sa cime sve ne.
O.K. onda mi nek ti ljudi objasne kak je moguce da lete dva na oko "ista" zrakoplova, na istoj visini iz jednog trag ostaje gotovo cijeli dan iz drugoga ni ne ostaje ili se kratko zadrzava...

Zar je moguce da je razlika u vlazi i neznam kaj su sve ljudi spomenuli na tak kratkoj udaljenosti i mozda vrlo maloj visinskoj razlici...
Srećo moja.

Avioni lete na raznim visinama i tragovi se vide tek negdje iznad osmog kilometra, a lete sve do 12 km visine. Nema nikakve obrane nego poznavanje fizike i zdrav razum. Događa se da avioni koji dolaze iz jednog smjera ostavljaju razmazan trag dok iz drugog se gubi skoro kad je izašao iz motora (pazi ovo dobro što sam napisao, a to je "izašao iz motora"). Imaš dana kad se svi tragovi zadržavaju dok imaš dana kad se ni jedan trag ne zadržava. Pod tim zadržava smatram da se rasplinjuje u oblak.

Putnički avioni (ne misliš da će danima letjeti samo zaprašivači, a putnički stajati na zemlji) ostavljaju trag kondenzacije na izlazu iz motora koji se od uvjeta u atmosferi može zadržati duže ili kraće. Putnički avioni su tako konstruirani da nema mjesta tankovima u koje bi se stavljalo sredstvo koje bi se rasipalo prilikom leta. Sve i da ima ne postoji toliko veliki avion koji bi sav bio pretvoren u cisternu i koji bi par tisuća km mogao stalno i...

Ma kuzim ja ovo prvo kaj si napisal, ali 1. Napisal sam da su na "oko" na istoj visini odnosno kaj hocu reci je da je mala razlika u visini (barem onih kaj sam ja promatral) pa eto pitanje je dal je moguce da je takva razlika u vlazi vjetru itd... da od jednog ne ostaje trag od drugog ostaja?...

2. Znaci normalno je da se ti tragovi pretvaraju u oblak koji ostaje cijeli dan?

3. Kaj je onda s tim da sve vise "faca" (politicara, vojnih duznosnika itd..) izlazi van s tim da chem-ovi postoje...


RiverMonster
bebač
bebač

Male
Broj postova : 13
Godine : 36
Lokacija : Planine-Rijeke
Datum registracije : 13.08.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 07.11.12 22:58

sve mi se vise cini da su hombre i tomo placeni da pisu protiv kemtrejlova, Chemtrailovi - Page 5 478256
pa kom bi se dalo toliko bespotrebnog teksta napisati da dokaze nekom da je u krivu i to svaki put kad se otvori tema evo njega..
i da; ne moram biti moderator da kazem kako je dosta teksta bespotrebno jer je vise od pola teksta usmjereno na putnicke avione sto je presmjesno jer ne bi vjerovao iako u puno manjem broju lete i vojni, cargo avioni itd.. niko nigdje nije ni spomenuo putnicke avione al ti svaki put pricas o njima.. daj pricaj malo o nato avionima ili teretnim avionima jel ima mozda u njima mjesta za kemikalije


Zadnja promjena: damjan; 07.11.12 23:12; ukupno mijenjano 1 put.
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by RiverMonster 07.11.12 23:00

TomoZg je napisao/la:Pozdrav,

" jako puno vremena provodim u citanju o teorijama, a i o pravim zavjerama." - problem br 1

"ovo nije teorija ovo je zavjera" - problem br 2

"sto se chem-ova tice, da je glavna obrana da to ovisi o vlazi, visini i kaj ja znam sa cime sve ne." - problem br 3

"Zar je moguce da je razlika u vlazi i neznam kaj su sve ljudi spomenuli na tak kratkoj udaljenosti i mozda vrlo maloj visinskoj razlici" - problem br 4

Znaci,ne imati znanja o osnovama koje pokusavas pobiti a s druge strane vjerovat kvazi "znanstvenicima" jer imaju kratke i "informativne" video klipove i power point prezentacije,jer svi znamo da uzeti strucnu literaturu u ruke je krvnicki tezak posao."Nase" oci su otvorene samo sto "vi" gledate u krivu stranu.

O.k. Jel mi mozes preporucit neku od stručnih literatura?

RiverMonster
bebač
bebač

Male
Broj postova : 13
Godine : 36
Lokacija : Planine-Rijeke
Datum registracije : 13.08.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 07.11.12 23:04

"sve mi se vise cini da je hombre placen da pise protiv kemtrejlova" - ja bih volio saznat tko to plaća da iznosi očite činjenice pa da si i ja poboljšam mjesečni budžet.. nevjerovatno da je to toliko daleko otišlo,da kada se kontrira ispada da su ljudi plaćenici nekakvih ogromnih kompanija..meni to zvuci zabrinjavajuce.
A sto se tice ostalih aviona,to mora da leta non stop.. vojne baze bi bile kao civilne,ali naravno nitko od vas nije napravio nekakvo "istrazivanje" da sazna koliko letova dnevno prodje..mora da stotine "cover up" letova prska pola svijeta da bi nas steriliziralo,oglupilo,otrovala hrana itd itd itd..stvarno zvuci kao realan scenarij,ali na kraju krajeva cemu sva ta briga,kada 21.12 je ionako sve gotovo.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 07.11.12 23:06

RiverMonster je napisao/la:
TomoZg je napisao/la:Pozdrav,

" jako puno vremena provodim u citanju o teorijama, a i o pravim zavjerama." - problem br 1

"ovo nije teorija ovo je zavjera" - problem br 2

"sto se chem-ova tice, da je glavna obrana da to ovisi o vlazi, visini i kaj ja znam sa cime sve ne." - problem br 3

"Zar je moguce da je razlika u vlazi i neznam kaj su sve ljudi spomenuli na tak kratkoj udaljenosti i mozda vrlo maloj visinskoj razlici" - problem br 4

Znaci,ne imati znanja o osnovama koje pokusavas pobiti a s druge strane vjerovat kvazi "znanstvenicima" jer imaju kratke i "informativne" video klipove i power point prezentacije,jer svi znamo da uzeti strucnu literaturu u ruke je krvnicki tezak posao."Nase" oci su otvorene samo sto "vi" gledate u krivu stranu.

O.k. Jel mi mozes preporucit neku od stručnih literatura?

Mogu....www.google.com ,ako toliko vremena provedes da dodes do psiholoskih bolesti koje se povezuju sa navodnim "zaprasivanjem" onda mi vjeruj da do ostalih osnovih dokaza koje lijepo i racionalno ti objasne da to jednostavno nije istina i nije moguce mozes vrlo lako doci.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by RiverMonster 07.11.12 23:11

damjan je napisao/la:sve mi se vise cini da je hombre placen da pise protiv kemtrejlova, Chemtrailovi - Page 5 478256
pa kom bi se dalo toliko bespotrebnog teksta napisati da dokaze nekom da je u krivu i to svaki put kad se otvori tema evo njega..
i da; ne moram biti moderator da kazem kako je dosta teksta bespotrebno jer je vise od pola teksta usmjereno na putnicke avione sto je presmjesno jer ne bi vjerovao iako u puno manjem broju lete i vojni, cargo avioni itd.. niko nigdje nije ni spomenuo putnicke avione al ti svaki put pricas o njima.. daj pricaj malo o nato avionima ili teretnim avionima jel ima mozda u njima mjesta za kemikalije

Pise cak negdje da NATO ima eskadrilu preuređenih boinga koji u sebi imaju spremnike

RiverMonster
bebač
bebač

Male
Broj postova : 13
Godine : 36
Lokacija : Planine-Rijeke
Datum registracije : 13.08.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 07.11.12 23:17

je, ima ih 628, cuvaju ih ispod staklene piramide u louvreu, al ti navodi da sam ja cuo kako neki ljudi govore su odlicni dokazi
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by RiverMonster 07.11.12 23:39

damjan je napisao/la:je, ima ih 628, cuvaju ih ispod staklene piramide u louvreu, al ti navodi da sam ja cuo kako neki ljudi govore su odlicni dokazi

Chemtrailovi - Page 5 478256 Chemtrailovi - Page 5 478256

RiverMonster
bebač
bebač

Male
Broj postova : 13
Godine : 36
Lokacija : Planine-Rijeke
Datum registracije : 13.08.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by RiverMonster 07.11.12 23:42

TomoZg je napisao/la:
RiverMonster je napisao/la:
TomoZg je napisao/la:Pozdrav,

" jako puno vremena provodim u citanju o teorijama, a i o pravim zavjerama." - problem br 1

"ovo nije teorija ovo je zavjera" - problem br 2

"sto se chem-ova tice, da je glavna obrana da to ovisi o vlazi, visini i kaj ja znam sa cime sve ne." - problem br 3

"Zar je moguce da je razlika u vlazi i neznam kaj su sve ljudi spomenuli na tak kratkoj udaljenosti i mozda vrlo maloj visinskoj razlici" - problem br 4

Znaci,ne imati znanja o osnovama koje pokusavas pobiti a s druge strane vjerovat kvazi "znanstvenicima" jer imaju kratke i "informativne" video klipove i power point prezentacije,jer svi znamo da uzeti strucnu literaturu u ruke je krvnicki tezak posao."Nase" oci su otvorene samo sto "vi" gledate u krivu stranu.

O.k. Jel mi mozes preporucit neku od stručnih literatura?

Mogu....www.google.com ,ako toliko vremena provedes da dodes do psiholoskih bolesti koje se povezuju sa navodnim "zaprasivanjem" onda mi vjeruj da do ostalih osnovih dokaza koje lijepo i racionalno ti objasne da to jednostavno nije istina i nije moguce mozes vrlo lako doci.

Jeben link Chemtrailovi - Page 5 478256
Krivo sa zabrijal, mislil sam da si cital te strucne literature..
Pa kad vec spominjes te "nase" kvaziznanstvenike sa video klipovima i pp prezentacijama...

RiverMonster
bebač
bebač

Male
Broj postova : 13
Godine : 36
Lokacija : Planine-Rijeke
Datum registracije : 13.08.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 08.11.12 0:13

damjan je napisao/la:jer je vise od pola teksta usmjereno na putnicke avione sto je presmjesno jer ne bi vjerovao iako u puno manjem broju lete i vojni, cargo avioni itd.. niko nigdje nije ni spomenuo putnicke avione al ti svaki put pricas o njima.. daj pricaj malo o nato avionima ili teretnim avionima jel ima mozda u njima mjesta za kemikalije
Pa kad svaki put iskoči neki fantom s tvrdnjom da je nebo puno chemtrailsa i da ih ispušta svaki avion ili da ih pola ispušta... kad ono praktično svi putnički ali je bitno da iza njih ostaje dugotrajan trag i eto odmah podloge za teoriju da nas oni truju što je u biti točno jer nas svi motori na unutrašnje sagorijevanje truju.

Već sam napisao da bi chemtrails u takvom obliku bili kontraproduktivni jer se ne može točno odredit teritorij koji će biti tretiran. Naravno da postoje vojni avioni koji imaju rezervoare za zaprašivanje i to je najbolje bilo vidljivo u Vijetnamskom ratu kad su uništavali džunglu. Da vidiš par trailsa dnevno nategnuto bi se moglo povjerovati u tu priču ali još jednom ponavljam da oni ne izgledaju niti se ponašaju onako kako mi contrails vidimo na nebu. Već sam malo štuf od ove vrste zavjere pa da kažem da postoje mnogo suptilniji načini da se nekog potruje na duži rok i da je prvenstveni ineters potencijalnog trovača da se riješi ljudi ali da priroda ostane netaknuta jer inače nema koristi.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 08.11.12 0:46

mozda ne truju ni nas ni prirodu i ne tretiraju teritorij na zemlji nego nebo, mozda rade nano alu stit u atmosferi da nas zastite od suncane oluje i kozmickih zracenja, mozda je nebo promjenilo boju sa subote na nedjelju 96. pa ga oni odonda farbaju u plavo da se mi ne brinemo previse, mozda krpaju ozonske rupe..ma ko zna zasto su kemtrejlovi u biti dobri za nas Chemtrailovi - Page 5 368870
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by goxxon 08.11.12 1:02

možda su kemtrejlovi u šumi Chemtrailovi - Page 5 478256
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Igsy 08.11.12 2:03

damjan je napisao/la:..ma ko zna zasto su kemtrejlovi u biti dobri za nas Chemtrailovi - Page 5 368870

Moglo bi bit nešto i u tome. Chemtrailovi - Page 5 855911

Zašto bi NATO i ostale zapadne sile "zaprašivale" samo svoje i sl. "prijateljske" zemje koje su na njihovoj strani, a ne npr. zemlje Afrike i ostale iznimno siromašne države di bi narodu dok se bori za svoju porciju skuhane riže bilo na kraj pameti voditi diskusije o tome zašto se nekim avionima trag vidi po nekoliko sati.


Baš mi je čudno kako osim u ekstremno siromašnim zemljama, nema zabilježenih tragova chemtrailova niti u potencijalnim neprijateljima zapada, tipa u Rusiji, Kini, Iranu, S. Koreji... ili možda ima, al se ljudi ne bave time? Tj. mi za to ne znamo jer tamo nemaju internet, a oni koji imaju im je blokiran i strogo filtriran prema zapadnim kontroverznim temama i ostalom sadržaju po nečijem naputku kome je u interesu da to tako i ostane.


Ugl. ja sam totalni laik po pitanju dubljih analiza ove teorije zavjere, ali kada bi pisao neku SF knjigu ili blog o crnoj bližoj budućnosti ljudskog roda na planetu, scenarij bi išao ovako nekako... Masoni i bankaroidi koji se žele riješiti što više ljudske populacije na za njih prenapučenom planetu bi ovim zaprašivanjem stvorili nekakav štit ili razvili imunost kod zaprašene populacije za neku vrst napada ili virusa koji bi bio tempirano pušten da se širi svijetom s ciljem da potaraca samo one ljude koji nikad nisu bili tretirani chemtrailovima, a to je brat bratu bar kojih par milijardi ljudi. Kasnije bi dodao bježanje muslimana na tamnu stranu mjeseca, švercere i trgovce lažnim protu otrovom itd itd... što bi čitavu priču učinilo napetom poput najpopularnije Turske sapunice emitirane u prime timeu. Chemtrailovi - Page 5 304316 Ali to je samo plod moje mašte. Chemtrailovi - Page 5 80159



Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 08.11.12 2:47

tako je, bar na jednom popisu da budemo uz svicarsku, kanadu i svedsku.. pa nema veze ako je to popis za odstrel.. ako je dobro za zurich i stocholm dobro je i za zagreb i split Chemtrailovi - Page 5 478256
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 08.11.12 9:19

Evo. Danas je prekrasan čist i vedar dan. Tko uspije danas vidjeti contrail koji se zadržao više od par minuta od mene ima piće, ćevape, mladu djevicu... Chemtrailovi - Page 5 478256

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 08.11.12 9:50

Jel to vrijedi i za zg jer ja promatram 4 paralelna traga vec 2 sata...
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 08.11.12 12:31

damjan je napisao/la:Jel to vrijedi i za zg jer ja promatram 4 paralelna traga vec 2 sata...
Nisu isti uvjeti ni na 100 km a kamoli na 300 kao što je od mene do Zagreba. Kod mene ni jednog traga koji bi ostao više od par minuta.

Ili su se danas odlučili da će prskati samo vas Chemtrailovi - Page 5 478256

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 08.11.12 12:44

iz predavanja smo saznali da nema na svijetu aluminija bas za "bacanje" pa treba to pametno rasporedit Chemtrailovi - Page 5 676815
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 08.11.12 15:40

ako to sve ovisi o uvjetima u atmosferi, onda su ti uvjeti dosta poremeceni u zadnje vrijeme...skoro svaki dan..

@igsy
mozda zato sto nemaju dozvolu letenja u ruskom ili kineskom ili kojem vec zracnom prostoru...
npr. http://www.fourwinds10.net/siterun_data/environment/humans/chemtrails/news.php?q=1246309936
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 08.11.12 16:55

@RiverMonster znaci ja bih sada trebao gubit vrijeme da i tebi nadjem razno raznu literaturu koja ti na lijepi i laicki nacin objasnjava sto se desava na nebu..ili recimo da si odpocetka poceo citat ovaj thread nasao bi brdo literature i linkova koji su postavljeni ovdje,ali vjerujem da ih neces ni pogledat..

@damjan ovo mi uopce nije jasno? jel tebi netko placa da trolas po forumu sa sci fi pricama? naravno slobodna drzava i demokracija,svatko ima pravo na svoje misljenje,samo ga nemoj iznositi kao da je potvrdjena cinjenica kada nije.. sve sto smo vam "MI placenici" linkali ste mogli i sami naci da vas je istinski to zanimalo,ali kao sto sam rekao TISUCU puta lakse je probavit necije predavanje gdje ON kaze da je to tako i svi mu vjerujete..da ovdje netko pocne sijat sjeme religijskih uvjerenja isto bi se tako javio..po meni nema razlike izmedju religijskih ljudi i ljudi koji vjeruju u teorije zavjera.. vjerujete na cisto rekla kazala.. sve sto linkate nema NIKAKVIH NIKAKVIH! dokaza! sama ideja je toliko notorno smijesna da iskreno ne znam sto da vam vise kazem.. jer ovo nije debata gdje ste vi spremni pogledat dokaze i razmislit,s druge strane ocekujem vas identican odgovor za "nas placenike" da nismo spremni,ali ja te uvjeravam da nema te teorije gluposti za koju nisam cuo... razmislio i pogledao obje strane... Vi ste usli u ovu raspravu sa "zatvorenim umom" i smatrate da ste u pravu,jer ocito je lijepo znati nesto sto skolovani znanstvenici kao ne znaju.

Kao sto je Faraday rekao : “There’s nothing quite as frightening as someone who knows they are right.”

Znanost nije tu da kaze da je 100% upravu,znanost je tu da dokaze ili pobije teorije koje joj se predstave.. znaci u ovom slucaju je odbaceno teorija zaprasivanje preko civilnih i vojnih aviona sa zadacom zaglupljivanja populacije (tu su mediji kraljevi),sterilizacijom (ocito im ne ide jer nas je milijardu vise otkad je kao pocelo prasenje),unistavanje nasada (koliko vidim vecina letova je iznad nastanjenih podrucja pa je logicno da tu nije velika kultura uzgajanja) pa na kraju bi bilo lijepo da se i odlucite koji k***** oni to prase i zasto..

Ako se netko osjeca uvrijeden ovim postom,nije bila namjera.


TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 08.11.12 17:19

damjan je napisao/la:iz predavanja smo saznali da nema na svijetu aluminija bas za "bacanje" pa treba to pametno rasporedit Chemtrailovi - Page 5 676815

Hahahahahahahhahahahahahhahaha... zakon
@tomozg
pa ima skolovanih znanstvenika koji pricaju o tome...i ne znam zakaj si tak bijesan na nas i nasa razmisljanja, pa svatko ima pravo na svoje misljenje..uopce ne respektiras nicije misljenje i trpas sve kaj ti kazemo u neka rekla kazala..al u taj kos mos i sve svoje linkove strpat onda skupa sa svojim strucnim misljenjem. mi se necemo odlucit koji k oni spricaju, mi zelimo znati... lp
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 08.11.12 17:31

@sinke .... niti u jednom trenutku niste naveli niti jednu osobu (skolovanu) kao dokaz da podrzava tu teoriju,samo ste linkali video klipove nekakvih anonimnih vlogera,i onaj dokumentarac koji ne znam sta da ti kazem iskreno..i nisam bijesan,nego gledam koliko daleko pseudo znanost moze ici.. zamisli da se otvori thread ljudi koji vjeruju da je Zemlja stara 6000 god i da su znanstvenici podmetnuli dokaze dinosaura,pracovjeka,orudja i oruzja te se to uzme kao zdravo za gotovo,onda se sjetis da si sjedio na satu biologije,kemije,geologije (kako tko) i mislis pa koji k*** oni pricaju.
Respektiram argumentirani odgovor sa popratnim dokazima i istrazivanjima sve ostalo je za mene rekla kazala,jer isto tako mogu upalit ezoTv il kak se zove,nazvat i pitat za zdravlje..
Sve sto je linkano sa moje strane su napisali ljudi u struci,sa popratnim istrazivanjima i dokazima..zao mi je sto se ovdje kritika uzima preosobno.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by robert 08.11.12 17:52

A pratite li vi one karte sta sam Vam velikodusno ustupio ?

Sta se svadate , sad znas svakome registraciju sto te truje . . . .


Zadnja promjena: robert; 08.11.12 18:09; ukupno mijenjano 1 put.
robert
robert
lingua
lingua

Male
Broj postova : 454
Godine : 38
Lokacija : izad 7 gora
Datum registracije : 09.12.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 08.11.12 18:01

http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/clifford-carnicom/
http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/allan-buckmann/
http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/dane-wigington/
http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/francis-mangels/
http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/scott-stevens/
https://www.youtube.com/watch?v=IaPqCMIuEk4

i jos jedna stvar...zna se cesto desavat da avion, kak sam ja to nazvao, prdi tragove..malo ih ispusta, pa onda leti bez ikakvih ispustanja, pa nakon nekog vremena opet pocne ispustat i tako malo pomalo..i na kraju dobijemo iscrtkani trag...bit ce da je ta atmosfera stvarno zeknuta...
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by robert 08.11.12 18:09

sinke je napisao/la:http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/clifford-carnicom/
http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/allan-buckmann/
http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/dane-wigington/
http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/francis-mangels/
http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/scott-stevens/
https://www.youtube.com/watch?v=IaPqCMIuEk4

i jos jedna stvar...zna se cesto desavat da avion, kak sam ja to nazvao, prdi tragove..malo ih ispusta, pa onda leti bez ikakvih ispustanja, pa nakon nekog vremena opet pocne ispustat i tako malo pomalo..i na kraju dobijemo iscrtkani trag...bit ce da je ta atmosfera stvarno zeknuta...


. . . . .rekli bi nasi ljudi da TROKIRA !
robert
robert
lingua
lingua

Male
Broj postova : 454
Godine : 38
Lokacija : izad 7 gora
Datum registracije : 09.12.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 08.11.12 18:18

"In 2002 after introduction to a video (Cox) about “Chemtrails,” Allan finally recognized and verified the cloud creation program by jets which were creating cirriform clouds almost daily. A high-thin cloud cover could easily be causing the environmental stress observed in the plants since it would disrupt normal sunshine availability, change weather chaos patterns, increase storm intensity and be out of phase with the natural cycles. Thus began a 9 year investigation into weather modification programs and their effects on the natural system."

Ovo sam cak i ja naveo,i to opet ne podrzava vase teorije...znaci izjava podpredsjednika i suosnivaca..

Zar uz sve realne probleme,moramo izmisljat dodatne da nam malo zacine zivot..

http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-20220566

Nije li ovo realnija prijetnja nego li prskanje cijelokupnog svjetskog pucanstva od strane nepoznatih super zlikovaca.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 08.11.12 18:54

TomoZg je napisao/la:"In 2002
Zar uz sve realne probleme,moramo izmisljat dodatne da nam malo zacine zivot..

http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-20220566

Nije li ovo realnija prijetnja nego li prskanje cijelokupnog svjetskog pucanstva od strane nepoznatih super zlikovaca.


ne mijesaj kruske i jabuke..ako ti se pise o izraelu, iranu i takvim prijetnjama, imas vec otvorenih tema..
nekima ovo nisu izmisljotine vec ozbiljna stvar, a ak je tebi izmisljotina ne kuzim kako ti se da zamarat vise sa time..
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 08.11.12 19:12

Cisto nasumicno izabran globalni problem,mogu ti izabrat neki drugi ne mora biti Izrael..kada zastupas ozbiljne stvari,onda ih ozbiljno i prezentiraj dosada ste izbacili u 8 stranica ravno 9 linkova + CV ljudi koji su napravili jedan web site... od tih 9 je 1 dokumentarac,2 clanka sa "spiritualnih" web portala,1 forum i 3 novinska kratka clanka...

Dok smo mi "shillovi" ili placenici podkrijepili svoju stranu sa 22 linka,preko 5 znanstvenih radova,cak i osobna zapazanja ljudi sa foruma koji imaju respektabilno znanje u tom polju (meteorologija) , video zapisi sto i kako ,plus pdf-ovi testiranja+rezultati ... znaci bez izjava ambicioznih politicara i ljudi koji masovno prodaju svoje DVD-e i knjige..

Kada gledas neutralno sastrane i ne znas o kojoj se temi radi.. sta bi izabrao kao logican izbor?

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 08.11.12 20:12

necu ulazit u diskusiju nit me zanima otkud tebi ove brojke vec samo reći da ne gledam neutralno sa strane nego iznosim svoje misljenje o ovoj temi koja mi je zanimljiva isto kao i ti kojemu je ova tema glupost..
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 5 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 19. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.