FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
Chemtrailovi - Page 9 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
Chemtrailovi - Page 9 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Chemtrailovi - Page 9 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Chemtrailovi - Page 9 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Chemtrailovi - Page 9 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Chemtrailovi - Page 9 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Chemtrailovi - Page 9 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Chemtrailovi - Page 9 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Chemtrailovi - Page 9 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Chemtrailovi - Page 9 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Chemtrailovi - Page 9 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Chemtrailovi - Page 9 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Chemtrailovi - Page 9 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Chemtrailovi - Page 9 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Chemtrailovi - Page 9 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Chemtrailovi - Page 9 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Chemtrailovi - Page 9 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Chemtrailovi - Page 9 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Chemtrailovi - Page 9 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Chemtrailovi - Page 9 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Chemtrailovi - Page 9 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Chemtrailovi - Page 9 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Chemtrailovi - Page 9 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Chemtrailovi - Page 9 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Chemtrailovi - Page 9 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Chemtrailovi - Page 9 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Chemtrailovi - Page 9 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Chemtrailovi - Page 9 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Chemtrailovi - Page 9 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Chemtrailovi - Page 9 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Chemtrailovi

+41
maxina
PJER
Hercolubus
Apsurdistan
jimkukri
maks1969
ce3hel
Otto Rino
Inspektor
poljičanin
xps
Ikarus
flok
dado2
Smeđi
Šimun
Frenky
chumaman
Migach
kengur32
marine317
ivo
RubberDuck
RiverMonster
Strider
Spuzva Bob
DoomsdayST
Franco G
puls
NAVIGATOR
sinke
Igsy
damjan
robert
TomoZg
trolshein
urbana_gorila
goxxon
Fratt
hydra
Hombre
45 posters

Stranica 9 / 19. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next

Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 12.11.12 23:25

sinke je napisao/la:
TomoZg je napisao/la:

Iskreno,ne znam sto da ti kazem... kako da ja tebi racionalno objasnim ovakve teme? sve racionalne dokaze smo vise manje pokazali (za nastajanje contrailova),kako da je tebi sada dokazem da ne postoje vanzemaljci koji geoinzinjeringom oblikuju nas planet.
Da iz jednostavnih contrailova se izvuku ovakve teorije? iskreno,lagano gubim volju odgovarat.. iako me placaju da pisem i trolam ovdje.



ako vise nemas sta za rec.. pusti druge i ne nameci svoju istinu

sinke
spikač
spikač

Broj postova : 616
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 12.11.12 23:25

Jos uvijek smo na toj djetinjastoj fori da me se placa? postalo je jadno...

A vrlo rado bih pogledao emisije koje vodi gdin Vinkovic (na Foxu),pa ako mi mozes molim te linkat bio bih ti zahvalan.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 12.11.12 23:27

pa ajmo pustit mišaka, kad vidim da je covjek prozvan, da vidimo sto on ima za rec o chemtrailovima



Zadnja promjena: sinke; 12.11.12 23:39; ukupno mijenjano 1 put.
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 12.11.12 23:36

Čekaj Tomo ili Vas više piše pod istim nickom pa je smjena na poslu ili skleroza nastupa Chemtrailovi - Page 9 865284 - netko pod tvojim nickom je linkao članak na tportalu:

http://www.tportal.hr/scitech/znanost/225578/Emisija-Na-rubu-znanosti-je-stetna-za-drustvo.html#.UKFuWIfAfIc

gdje se govori o stajalištima izvjesnog g. M. Shermer-a koji eto slučajno svoju plaćicu kupi i na Fox kanalu. Naravno korelacija ne znači nužno i kauzalnost ali svejedno zanimljivo. Zvuči li sad poznato?
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 12.11.12 23:40

Na trenutak sam se i ja poceo zapitkivat,da su recimo "chemtrails" istiniti,plus potpuno "zao" modificiran GMO,cjepiva,lijekovi,,moglo bi se na filmski nacin stvoriti planetu punu "zombija" koju su pod jednom centraliziranom vlasti i robuju istoj.
Ali kada pogledam koliki je svijet,koliko je arogancije i egoizma u nekim drzavama.Trebalo bi punooooooooooo godina da bi se tako nesto napravilo,i previse je X faktora koji mogu utjecat na cjelokupni plan,to su oni realni problemi koji mene vise zabrinjavaju.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Igsy 12.11.12 23:41

Franco G je napisao/la:Igsy, bez uvrede, ali odavanje identiteta forumita je na svim portalima težak prekršaj.

Ne radi se o trivijalnom kršenju pravila foruma.

Usput: netočno je da avioni prije 15 godina nisu ostavljali traga po nekoliko sati na nebu. Tvoje iskustvo? Nisi valjda već tada buljio.

Kad sam počeo ovu raspravu nisam slutio da ima toliko conspiracy-tipova na Forumu. Psihološki zanimljivo.

Koriste internet, koriste GPS, koriste auto, koriste mobitel, iPhone, ... a negiraju znanost. Trebaju ...

Znate šta mislim.

Ali on je otkrio samo ime, ne i prezime ovaj put... mada 3. prekršaj tog tipa mu se neće više tolerirati. Jer nama moderatorima zadaje previše posla oko cenzuriranja njegovih nepromišljenih izjava.

Nisam buljio, ali tako većina starijih forumita kaže pa eto, polozim od toga da nisu valjda baš svi od njih senilni ili lažljivi provokatori. Chemtrailovi - Page 9 855911
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 12.11.12 23:45

hydra je napisao/la:Čekaj Tomo ili Vas više piše pod istim nickom pa je smjena na poslu ili skleroza nastupa Chemtrailovi - Page 9 865284 - netko pod tvojim nickom je linkao članak na tportalu:

http://www.tportal.hr/scitech/znanost/225578/Emisija-Na-rubu-znanosti-je-stetna-za-drustvo.html#.UKFuWIfAfIc

gdje se govori o stajalištima izvjesnog g. M. Shermer-a koji eto slučajno svoju plaćicu kupi i na Fox kanalu. Naravno korelacija ne znači nužno i kauzalnost ali svejedno zanimljivo. Zvuči li sad poznato?

Mislio sam da mislis da Vinkovic ima emisiju na Fox-u,zabrinuo si me na trenutak jos vise..cek jesi ikada poslusao covjeka? ja sam dao priliku skoro svim likovima kao Icke,Graham Hancock,Sitchin,onda onaj lik kojem je alien otkinuo ruku sa laserom..svakakve likove sam procitao. I went deep.....
Shermer govori kako treba sve uzimati sa dozom skepticizma,trazit dodatne dokaze da bi se potvrdila teorija.. pa sta je tu lose?

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 12.11.12 23:47

TomoZg je napisao/la:Na trenutak sam se i ja poceo zapitkivat,da su recimo "chemtrails" istiniti,plus potpuno "zao" modificiran GMO,cjepiva,lijekovi,,moglo bi se na filmski nacin stvoriti planetu punu "zombija" koju su pod jednom centraliziranom vlasti i robuju istoj.
Ali kada pogledam koliki je svijet,koliko je arogancije i egoizma u nekim drzavama.Trebalo bi punooooooooooo godina da bi se tako nesto napravilo,i previse je X faktora koji mogu utjecat na cjelokupni plan,to su oni realni problemi koji mene vise zabrinjavaju.

pocni ih rijesavat i sretno
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Igsy 13.11.12 0:06

Čim radi na Foxu, znam da laže i još je uz to i masno plaćen od najjačih svjetskih bankara iz sjene. Chemtrailovi - Page 9 855911

Dakle Tomo, ti vjeruješ da je sve što se događa oko nas spontano, a ne režirano od strane nekoga... ova ekonomska kriza npr. ili forsirani i "bez alternativni" ulazak HR u EU itd.? Ako da, ti si također pripadnik teorije zavjere/urote, a da toga nisi ni svijestan. Radi se o tzv. teoriji spontanog razvoja događaja. Pripadnici iste su baš oni koji se ništa ne propitkuju i zadovoljava ih vješto smišljen nesuvisli odgovor na bilo koje njihovo pitanje. Svako ko izađe iz tog okvira nekih nametnutih normi i standarda biva etiketiran i izopćen, marginaliziran, pa čak postane i predmet sprdnje od strane tog društva. E pa vidiš ovaj forum je vrlo otvorenih svijetonazora i svi su dobrodošli. (To obuhvaća i znanstvenike i pseudo-znanstvenike također.) Jer nikad se ne znam, možda nekad i pseudo znanost kada se prikupi dovoljno dokaza postane "prava" društveno prihvaćena znanost.


Zadnja promjena: Igsy; 13.11.12 0:20; ukupno mijenjano 2 put/a.
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Frenky 13.11.12 0:14

šezdesetih i sedamdesetih su neki ljudi bili uvjereni u postojanje UFO-a, neki su svjedočili o tome da su ih vanzemaljci oteli i sl

veliki broj ljudi vidio je letjelice koje su se približaavale velikom brzinom, izvodile nevjerojatne manevre itd

pisale su se knjihe o tome, snimale dokumentarne serije, međutim, nikad nije ništa konkretno otkriveno i dokazano

naravno, postoje teorije urote o tome da su se dokazi zamračivali od nekih američkih institucija, navodno od slučaja pada letećeg tanjura, u nevadu, ako se dobro sjećam, pa i to da je izgrađena tajnovita baza u kojoj se čuvaju ostaci poginulih aliena i i njihove međuzvjezdane tehnike

deniken je pisao knjige, hipoteze o nagloj evoluciji modernog čovjeka vezane su uz vanzemaljce, koji su, jeli opisani u najstarijim zapisima kao bogovi

osamdesetih su te priče zamrle, a pojavile su se nove, bilderberzi, svjetski pul financijski najajčih, pa povezano s time i kemtrejlovi.

nekeko mi je ta priča nevjerojatna, ako stvarni avioni ispuštaju tvari koje truju ljude, ili stvaraju poremećaju u meteorologiji, kako to da vlade država koje trpe to trovanje nisu dosada identificirale ljude i avione koji kao truju i ispuštaju , pa bar je zračni prostor pod kontrolom, a države raspolaži i obavještajnim resursima, nisu baš tako nemoćne

a mišaka što se tiče, mislim da je pametan i elokventan i meni osobno simpatičan lik, koji ustvari doslovno živi od hipoteza davida icke-a.

osobno baš i ne vjerujem u tu priču, ali isto tako ne vjerujem perjanicama neoliberalnog kapitalizma i bankarima, koji su već do sada napravili masu sranja, koji generiraju krize i koji se krizama služe da bi oblikovali svijet kakav njima odgovara.
Frenky
Frenky
spikač
spikač

Male
Broj postova : 905
Godine : 69
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 18.10.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 13.11.12 0:20

Ma miješanje raznih tema nije dobro nikada, a posebno ne na forumu - nećemo valjda trpati u isti koš nekakve teorije o malim zelenima i reptilima i veoma prizemne stvari kao što je lobi GMO-a, farmaceutike, vojno-industrijski itd...? Nadam se da neki to ovdje namjerno ne rade da smanje kredibilitet potonjih, ali ove stvari treba strogo razgraničiti.
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 13.11.12 0:20

@Igsy Fox je smijurija van Amerike,pa nitko ne uzima tu TV kucu za ozbiljno,kada ste vidjeli da se o nekoj "bitnoj" vijesti prenosilo nesto sa Fox-a ,pa nema vece zadovoljstine nego li gledat Daily Show kako se sprda s njima.

Hmm,ne znam do koje mjere cemo izvrtat rijec spontano i rezirano,ali da odgovorim tebi,ne..ne vjerujem da je oko nas sve spontano,ali kada opali potres u Italiji ne mislim da ga je HAARP proizveo,sto je uzrokovalo ekonomsku krizu se vise manje zna i znalo se prije nego li se dogodila naravno.Glasao sam protiv EU,a sto se tice teorije spontanog razvoja dogadaja,nesto sam citao od Misaka.. ali ne spadam u tu kategoriju,to su ono sto teoreticari vole nazivat ovcama.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Franco G 13.11.12 0:20

Igsy je napisao/la:Čim radi na Foxu, znam da laže i još je uz to i masno plaćen od najjačih svjetskih bankera iz sjene za to. Chemtrailovi - Page 9 855911

Dakle Tomo, ti vjeruješ da je sve što se događa oko nas spontano, a ne režirano od strane nekoga... ova ekonomska kriza npr. ili forsirani i "bez alternativni" ulazak HR u EU itd.? Ako da, ti si također pripadnik teorije zavjere/urote, a da toga nisi ni svijestan. Radi se o tzv. teoriji spontanog razvoja događaja.

Igsy, na početku ove krize bio je kod nas na institutu član International Advisory Boarda, Roberto Peccei, čiji je otac Aurelio s Davidom Rockefellerom osnovao Club of Rome. Na večeri sam ga pitao šta je pozadina ove krize. Odgovor je bio samo jedna riječ: GREED. Moram istaknuti da je Peccei teorijski fizičar - kandidat za Nobelovu nagradu, teorija axiona - gramzivost je ono što pokreće svijet bogatih.

Usput: Urbana gorila mi je doista simpatičan - ali prilično neotesan. Nije mi želja da ga se banira već da on shvati da pravi ponekad neugodne svinjarije.

Iako se ja svog imena i prezimena ne sramim.
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 13.11.12 0:23

hydra je napisao/la:Ma miješanje raznih tema nije dobro nikada, a posebno ne na forumu - nećemo valjda trpati u isti koš nekakve teorije o malim zelenima i reptilima i veoma prizemne stvari kao što je lobi GMO-a, farmaceutike, vojno-industrijski itd...? Nadam se da neki to ovdje namjerno ne rade da smanje kredibilitet potonjih, ali ove stvari treba strogo razgraničiti.

Cudno,ali slozit cu se s tobom...

@Frenky...slazem se u potpunosti!

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 13.11.12 0:28

Vezano uz ovu izjavu g. Peccei-a rekao bih djelomično točno - ovo što je on rekao može se lijepo pretvoriti u anegdotu tipa postavi netko nagaznu minu nasred livade, naleti izletnik i raznese se - tko je uzrokovao "nezgodu": ljudska nepažnja - osobu koja je postavila minu i samu minu ćemo u potpunosti izostaviti!?
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 13.11.12 0:29

Frenky je napisao/la:šezdesetih i sedamdesetih su neki ljudi bili uvjereni u postojanje UFO-a, neki su svjedočili o tome da su ih vanzemaljci oteli i sl

veliki broj ljudi vidio je letjelice koje su se približaavale velikom brzinom, izvodile nevjerojatne manevre itd

pisale su se knjihe o tome, snimale dokumentarne serije, međutim, nikad nije ništa konkretno otkriveno i dokazano

naravno, postoje teorije urote o tome da su se dokazi zamračivali od nekih američkih institucija, navodno od slučaja pada letećeg tanjura, u nevadu, ako se dobro sjećam, pa i to da je izgrađena tajnovita baza u kojoj se čuvaju ostaci poginulih aliena i i njihove međuzvjezdane tehnike

deniken je pisao knjige, hipoteze o nagloj evoluciji modernog čovjeka vezane su uz vanzemaljce, koji su, jeli opisani u najstarijim zapisima kao bogovi

osamdesetih su te priče zamrle, a pojavile su se nove, bilderberzi, svjetski pul financijski najajčih, pa povezano s time i kemtrejlovi.

nekeko mi je ta priča nevjerojatna, ako stvarni avioni ispuštaju tvari koje truju ljude, ili stvaraju poremećaju u meteorologiji, kako to da vlade država koje trpe to trovanje nisu dosada identificirale ljude i avione koji kao truju i ispuštaju , pa bar je zračni prostor pod kontrolom, a države raspolaži i obavještajnim resursima, nisu baš tako nemoćne

a mišaka što se tiče, mislim da je pametan i elokventan i meni osobno simpatičan lik, koji ustvari doslovno živi od hipoteza davida icke-a.

osobno baš i ne vjerujem u tu priču, ali isto tako ne vjerujem perjanicama neoliberalnog kapitalizma i bankarima, koji su već do sada napravili masu sranja, koji generiraju krize i koji se krizama služe da bi oblikovali svijet kakav njima odgovara.

prica je izuzetno nevjerovatna,ali ako se barem malo istrazi bez ranije nametnutih predrasuda, postaje veoma ocita...na kraju se skuzi da je u sustini jednostavna a zato i je tako nevjerovatna...avione ne mogu identificirati jer nemaju obiljezja..zracni prostor je pod kontrolom al oni i dalje preljecu a od mocnih drzava i njihovih obavještajnih resursa ni glasa... Chemtrailovi - Page 9 30210
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Franco G 13.11.12 0:32

@hydra

Hydra, ne mudruj: riječ greed se odnosila na svijet bankara i svjetskih moćnika. Ne moram baš sve detalje iznositi.
Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Igsy 13.11.12 0:35

Frenky, slažem se i ja s tim, ali ovaj dio "kako ih nitko ne otkrije" si krivo postavio... Zamisli da vodstvo države zna za to, tj. svjesno dopušta te radnje (ne moraju ni znati o čemu se točno radi) jer je masno plaćeno da zažmiri ili jednostavno ucijenjeno od nekoga kome su takve radnje iz bilo kojeg razloga u interesu. Narod koji se zapita nema sredstava i alata da provjeri o čemu se tu ubiti radi, pa eto ostane sumnjičav.

@Franco G da si pitao prosječnog forumaša, vjerojatno bi ti otprilike isto odgovorio. Al eto prosječni forumaš nema nikakvg kredibiliteta niti makroekonomskih referenci pa se njega niti ne uzima za ozbiljno. Što razumijem.


Zadnja promjena: Igsy; 13.11.12 0:39; ukupno mijenjano 1 put.
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Frenky 13.11.12 0:38

kad neidentificirani avion uleti u naš zračni prostor, onda se mora identificirati, a ako ne želi, dižu se lovci spuštaju ga prisilno.

a obavještajne informacije kolaju, trguje se njima i da neka privatna kompanija ispušta kemikalije nad tuđim teritorijem, a navodno je pokojni jobs bio uključen u tu priču, doznalo bi se.
Frenky
Frenky
spikač
spikač

Male
Broj postova : 905
Godine : 69
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 18.10.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 13.11.12 0:42

@Franco

Franco ne mudrujem, mislim da si sad ipak zašao u moje znanstveno područje: čovjek koji djetetu u ruke da oružje trebao bi itekako biti odgovoran kada se desi nesreća, zar ne?

Uostalom pojam svijetski moćnik je veoma relativan pojam - ono što je za kumicu s placa moćan čovjek nije i za predsjednika multinacionalke, ukoliko nije tajna volio bih da se pojam moćnika bolje definira.
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Igsy 13.11.12 0:44

Frenky je napisao/la:kad neidentificirani avion uleti u naš zračni prostor, onda se mora identificirati, a ako ne želi, dižu se lovci spuštaju ga prisilno.

a obavještajne informacije kolaju, trguje se njima i da neka privatna kompanija ispušta kemikalije nad tuđim teritorijem, a navodno je pokojni jobs bio uključen u tu priču, doznalo bi se.

Pa ti avioni nisu neidentificirani zračnoj kontroli, čak ih i civili mogu pratiti preko onog sajta što je Robert dao ( http://www.flightradar24.com/ )... "dižu se lovci" nemoj me nasmijavati. Piloti ona dva naša miga slave novi rođendan svaki put kad živi slete.


Zadnja promjena: Igsy; 13.11.12 0:47; ukupno mijenjano 1 put.
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Frenky 13.11.12 0:45

[quote="Igsy"]Frenky, slažem se i ja s tim, ali ovaj dio "kako ih nitko ne otkrije" si krivo postavio... Zamisli da vodstvo države zna za to, tj. svjesno dopušta te radnje (ne moraju ni znati o čemu se točno radi) jer je masno plaćeno da zažmiri ili jednostavno ucijenjeno od nekoga kome su takve radnje iz bilo kojeg razloga u interesu. Narod koji se zapita nema sredstava i alata da provjeri o čemu se tu ubiti radi, pa eto ostane sumnjičav.

pa neznam koji bi ozbiljni svjetski urotnik, netko tko ulaže silne milijarde u neki tajni projekt uzeo u partnesko suradnički odnos nepouzdane političare hrvatskog tioa u ander kaver operaciju kojoj je još uz to cilj uništenej naroda koji vode..
Frenky
Frenky
spikač
spikač

Male
Broj postova : 905
Godine : 69
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 18.10.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Igsy 13.11.12 0:54

Ko da nepouzdani političar hrvatskog tipa misli o bilo čemu, njemu je rečeno da potpiše za ulazak u NATO i tako je i napravio, dalje nije njegova briga šta ovi rade po našem nebu, koga praše, di ispuštaju projektile i tomu slično. Njegova pozicija je zadržana što je njemu najbitnije. Interesi naroda su zadnja rupa na svirali.
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Frenky 13.11.12 1:01

otprilike, ali doznalo bi se, ovako ili onako

mislim da ću parafrazirati churchill-a


neke ljude možeš lagati neko vrijeme


varati sve ljude, sve vrijeme, nije još nikom uspjelo
Frenky
Frenky
spikač
spikač

Male
Broj postova : 905
Godine : 69
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 18.10.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 13.11.12 1:30

hydra je napisao/la:Vezano uz ovu izjavu g. Peccei-a rekao bih djelomično točno - ovo što je on rekao može se lijepo pretvoriti u anegdotu tipa postavi netko nagaznu minu nasred livade, naleti izletnik i raznese se - tko je uzrokovao "nezgodu": ljudska nepažnja - osobu koja je postavila minu i samu minu ćemo u potpunosti izostaviti!?
Previše na svijetu ima takvih matematika za one koji nisu u stanju baratati s pojmovima tako da to nije anegdota već manjak razmišljanja i nepoznavanja pojmova.

Što se Mišaka tiče on voli biti popularan, izdao je knjigu koju želi prodati u što više primjeraka da bi zaradio što više novca, a TV je medij dušu dao da što više ljudi zna da si izdao knjigu i još kažeš da ima nešto ali ne znaš što iako se nisi potrudio da provjeriš šta ali je bitno da pričaš o tome.

Slavni Deniken i njegova Troja u Gabeli je isto izdao knjigu koju su kupovali, dizao medijsku popularnost na TV i to sve jer je bio željan popularnosti i novca što mu je pošlo za rukom iako su se lokalni ljudi smijali njegovim teorijama ali su šutjeli jer će doći turisti i donijeti ono što je i njima potrebno, a to je novac. Ne bi bilo zgoreg ne spomenuti i Gospu iz Međugorja koja je do sada donijela jako mnogo novca, a primjera se može naći da ne bi stalo na forum.

Upravo ne mogu povjerovati da odrasli i školovani ljudi mogu zastupati nečije tvrdnje tako tvrdoglavo bez imalo volje i želje da saznaju kako i zašto nastaju ti tragovi na nebu, zašto nekada traju dugo, a nekada kratko, zašto ne uposle svoje oči i mozgove pa neka prate više dana iste avione, sada imamo i flightradar pa se vidi koji je prijevoznik i koji je tip aviona, može se otići na web stranice aerodroma i provjeriti je li baš taj avion ide na toj liniji, provjeriti sondažne podatke, malo učiti i naučiti o pojavama u atmosferi ali to zauzima vrijeme, traži učenje i razumijevanje da bi se došlo do zaključka koji je najbliži ili je stvarnost ali najlakše je sjesti, čitati i interpretirati kako nekom odgovara bez obzira koliko to točno ili netočno bilo.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 13.11.12 2:08

Frenky je napisao/la:otprilike, ali doznalo bi se, ovako ili onako

mislim da ću parafrazirati churchill-a


neke ljude možeš lagati neko vrijeme


varati sve ljude, sve vrijeme, nije još nikom uspjelo

ne varaju sve.. varaju dovoljno

i zna se ali to nije objavio fox, bbc, niti priznao netko sa web of science tako da su to fantazije
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by trolshein 13.11.12 8:23

Trag, njegova temporalnost, boja, smjer i ostali parametri koje navodite uopće nisu bitni u cijeloj pretpostavci. Pa jasno da ostaje trag od mlaznog motora a to što zapravo sadržava je pretpostavka. Osim ako se netko potrudi uzeti uzorak i analizirati ga, onda bi mogao biti relevantan. Između ostalog vjerujem u mogućnost SAD-a da tehnološki manipulira vremenskim prilikama pa vjerojatno i potresima; kako je Chavez optužio Busha za Haiti Chemtrailovi - Page 9 478256
Ali ne uz pomoć chemtrailsa. Več sam spomenuo Wilhelm-a Reich-a koji je službeni pronalazač metode, da bi ga nakon toga pritvorili a kasnije ga je i noć progutala.
A ovo sa trovanjem; već je DoomsdayST spomenuo aspartam tako da ne žvačite Orbit. Chemtrailovi - Page 9 86830
trolshein
trolshein
spikač
spikač

Male
Broj postova : 527
Godine : 43
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 26.11.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 13.11.12 8:56

@Igsy " "dižu se lovci" nemoj me nasmijavati " - koliko god sam ja pokusavao suzdrzat suze od smijeha nazalost ovo je istina,nas ZMIN (Zracno motrenje i navodenje) upozorava letjelicu koja udje u nas zracni prostor bez identifikacije i ostalih nekih parametara koje mora javiti..mi koliko god to tuzno bilo saljemo ona dva MIG-a ,ima prica koja je potvrdjena od strane HV-a ili pripadnika ZMIN-a da je prije jedno 10 god. ako se dobro sjecam neki spaljeni mađar usao u nas zracni prostor te odbijao komunikaciju za nasim kontrolorima,i poceo im nesto psovat .. po protokolu javilo se nasem zrakoplovstvu.. kasnije je bilo i nekih problema,jer smo se isli tuziti mađarskoj zbog toga.

@sinke ali nisu fantazije kada to spomenu ljudi ciji kredencijali su u najmanju upitni (drugi sin Bozji,ljudi koji na dnevnoj bazi pricaju sa vanzemaljcima..da to mi zvuce bas kao povjerljivi izvori) ,na kraju krajeva zasto te sve "mind control" i ostale kemikalije nisu ubacene u gorivo za automobile?? nego u avione,gdje ne mozes cak ni biti potpuno siguran koliko ce toga sletjet na tlo i gdje.. ali to su samo tehnikalije.Jel tako? i probaj ne reagirat emotivno,vidim da te to pocelo prat lagano..

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by urbana_gorila 13.11.12 10:00

Poštovani dr.sc. CENZURA X,

Franco G je napisao/la:Iako se ja svog imena i prezimena ne sramim.

Malo su vam dvostruki standardi...

Franco G je napisao/la:Gospodine U. Gorila,

iznenadio me vaš post.

Ponajprije, zamjeram vam što ste javno objavili moje prezime - događa se da forumiti oslove jedan drugog po imenu ali nikad po prezimenu. Iznimka je, primjerice, Cutlas čija tvrtka nosi njegovo prezime pa je to logično.

Nemam razloga kriti svoje prezime...


S jedne strane se žalite na to što sam vas oslovio prezimenom, "otkrivajući" vaš identitet, ali navodno je drugo kad se nekoga oslovi imenom.

Franco G je napisao/la:@urbana_gorila

@ dr.sc. CENZURA X:

Franco G je napisao/la:
Tu si posve u krivu Ako nas netko i zaprašuje, to treba dokazati. Dokaz, gorila. Nije dovoljno buljiti u tragove vodene pare na nebu i vikati: Buuuuuuu ...

Gorila, opet javno navodiš moje ime iako ti je ukazano da time kršiš pravila foruma.

Da se potpišeš punim imenom i prezimenom ne bi imao ništa protiv. Siliš me da angažiram guštere da te dobro zapraše. Tako da se bicikla rastopi.

Molio bih da MODERATOR ukroti Gorilu.

Franco G je napisao/la:Igsy, bez uvrede, ali odavanje identiteta forumita je na svim portalima težak prekršaj.

Ne radi se o trivijalnom kršenju pravila foruma.


A s druge strane trend kojeg je pokrenuo striček Ivo, šjor Ivo kako ga vi zovete, ili OMĐ kako je još znan, a taj je da nas svih oslovljava imenima vam ne smeta?!? Kao niti kada vas drugi oslovljavaju imenom? Samo kada to ja napravim onda se odmah dižete na zadnje noge...

cutlass je napisao/la:...ovo ljeto sam lovio na tom potezu, prema Skradinu, Zaton, usce Kke i taj djir... jako puno lipe ribe ..
a skoljaka koliko pozelis,....

bravo g.Branko!

ivo je napisao/la:As ti Boga ! Mušule (tako u spli'skom okružju zovu kunjke) su mi obožavana delicija, baš sam se s Katlesom ljetos dopisivao o njima. Jedino, nikad nisam razumio zašto ljudi luduju za kamenicama, ja u njima ničeg exkluzivnog ne nalazim. Kakogod, šjor Branko je gurman bez premca.

ivo je napisao/la:Izvrsno za prvi pijat ! Što mislite, šjor Branko, nakon ove šalše, bokun pancete od manjega tunja (od velikoga je primasna) na gradele ? Ne puno, da ne sidne na štumik...

ivo je napisao/la:Sjajna vam je tema, šjor Branko, sjajna.

ivo je napisao/la:Šjor Branko, pardon, Franco, kompliment tako uglednog čovika i ,kako čitam, gurmana te znalca vina, mi izuzetno godi.

A možda sam vas trebao osloviti sa šjor Branko pa onda ne bi bilo problema?

I zašto onda Ivoovo oslovljavanje imenom nije težak prekršaj, tj. trivijalno kršenje pravila foruma, kako ste sami to sročili??


Gospodine dr.sc. CENZURA X, uviđate li svoju licemjernost?

A zahvaljujući tome što vas je Ivo toliko puta oslovio sa "Branko", i zahvaljujući Navijevoj fotografiji vas u Replikartu, nije bilo problem upisati u gugl "teoretski fizičar branko", prebaciti pretraživanje na slike i prepoznati vas, na temelju čega sam guglajući vaše puno ime odmah pronašao vaš životopis, kao i popis vaših znanstvenih djela, te podatak o citiranosti vaših djela što ste već sami naveli kao znak renomea i znanstvene reputacije pa sam se stoga odlučio obratiti vam se sa poštovanjem (u onom prvom postu vama koji ste mi zamjerili), tj. osloviti vas prezimenom.
Bonton.
Npr. da se želim Naviju obratiti sa poštovanjem napisao bi: Gospodine Rataj; ili Cutlassu: Gospodine Budak; a ne bi ih oslovio sa: Gospodine Tomislave i Gospodine Denise.
Eto. Ja sam vam samo htio dati do znanja da vas poštujem kao znanstvenika jer sam svjestan vaših postignuća na polju teorijske fizike elementarnih čestica i kozmologiji.
Btw, pitam se da li ste tako uvrijeđeni kada ljudi koji vas citiraju u svojim radovima objave punim imenom i prezimenom koga su citirali?

Nadalje:

Franco G je napisao/la:Siliš me da angažiram guštere da te dobro zapraše. Tako da se bicikla rastopi.

A ovakve javne prijetnje nisu "trivijalno kršenje pravila foruma"?


Do čitanja,

Srdačan pozdrav!



Vedran Šurbek
a.k.a. Gorila




p.s. @ Igsy:

Igsy je napisao/la:Ali on je otkrio samo ime, ne i prezime ovaj put... mada 3. prekršaj tog tipa mu se neće više tolerirati. Jer nama moderatorima zadaje previše posla oko cenzuriranja njegovih nepromišljenih izjava.

Nisam buljio, ali tako većina starijih forumita kaže pa eto, polozim od toga da nisu valjda baš svi od njih senilni ili lažljivi provokatori. Chemtrailovi - Page 9 855911

Ja i dalje ne vidim "prekršaj" sa moje strane. Niti prvi, niti drugi.
Ali bi iskoristio ovu priliku i Moderatorima ukazao na otvorenu prijetnju fizičkim nasiljem koja nije u skladu niti sa pravilima foruma niti važećim zakonima RH te apeliram na sankcioniranje prekršitelja, tj. "Molio bih da MODERATOR ukroti" Franca G.

PRAVILA FORUMA:
Zabranjeno je kršenje ljudskih prava i svih važećih zakona RH.

"Kazneni zakon

Prijetnja

Članak 129.

(1) Tko drugome ozbiljno prijeti kakvim zlom da bi ga ustrašio ili uznemirio,

kaznit će se novčanom kaznom do stopedeset dnevnih dohodaka ili kaznom zatvora do šest mjeseci.

(4) Kazneni postupak za kazneno djelo iz stavka 1. i 2. ovoga članka pokreće se povodom prijedloga."

http://www.zakon.hr/z/98/Kazneni-zakon



Zadnja promjena: urbana_gorila; 13.11.12 10:27; ukupno mijenjano 2 put/a.
urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 13.11.12 10:06

@Hombre

Vjerojatno nisam dobro shvatio pa molim te ako nije problem objasni mi na koji manjak razmišljanja i nepoznavanja pojmova se referiraš u dijelu kada si citirao moju anegdotu o mini i izletniku?
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by ivo 13.11.12 10:49

@urbana_gorila Chemtrailovi - Page 9 676815 Pa ti nisi Jakovljević, ti si neki veći izdajnik Chemtrailovi - Page 9 865284 !
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 9 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 19. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.