FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
Chemtrailovi - Page 6 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
Chemtrailovi - Page 6 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Chemtrailovi - Page 6 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Chemtrailovi - Page 6 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Chemtrailovi - Page 6 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Chemtrailovi - Page 6 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Chemtrailovi - Page 6 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Chemtrailovi - Page 6 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Chemtrailovi - Page 6 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Chemtrailovi - Page 6 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Chemtrailovi - Page 6 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Chemtrailovi - Page 6 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Chemtrailovi - Page 6 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Chemtrailovi - Page 6 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Chemtrailovi - Page 6 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Chemtrailovi - Page 6 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Chemtrailovi - Page 6 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Chemtrailovi - Page 6 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Chemtrailovi - Page 6 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Chemtrailovi - Page 6 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Chemtrailovi - Page 6 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Chemtrailovi - Page 6 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Chemtrailovi - Page 6 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Chemtrailovi - Page 6 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Chemtrailovi - Page 6 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Chemtrailovi - Page 6 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Chemtrailovi - Page 6 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Chemtrailovi - Page 6 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Chemtrailovi - Page 6 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Chemtrailovi - Page 6 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Chemtrailovi

+41
maxina
PJER
Hercolubus
Apsurdistan
jimkukri
maks1969
ce3hel
Otto Rino
Inspektor
poljičanin
xps
Ikarus
flok
dado2
Smeđi
Šimun
Frenky
chumaman
Migach
kengur32
marine317
ivo
RubberDuck
RiverMonster
Strider
Spuzva Bob
DoomsdayST
Franco G
puls
NAVIGATOR
sinke
Igsy
damjan
robert
TomoZg
trolshein
urbana_gorila
goxxon
Fratt
hydra
Hombre
45 posters

Stranica 6 / 19. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 08.11.12 20:12

necu ulazit u diskusiju nit me zanima otkud tebi ove brojke vec samo reći da ne gledam neutralno sa strane nego iznosim svoje misljenje o ovoj temi koja mi je zanimljiva isto kao i ti kojemu je ova tema glupost..

sinke
spikač
spikač

Broj postova : 616
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 08.11.12 20:39

pa samo sam zbrojio odpocetka thread-a,smatram da je svaka tema kompleksnija ako je zastupaju ZA i PROTIV strane..definitivno se moze vise saznati o tome sto obje strane govore.Smatram da je ovo tema koja nepotrebno dize "strah" ljudima koji nisu upuceni u takve stvari.. te ce procitat nesto sturo o tome i povjerovat,te ce krenut dalje propagirat.Cemu? Podizanje svijesti?

A video koji si linkao,ne znam koliko znas njemacki ali to nema veze sa chemtrailovima.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Hombre 08.11.12 21:55

sinke je napisao/la:i jos jedna stvar...zna se cesto desavat da avion, kak sam ja to nazvao, prdi tragove..malo ih ispusta, pa onda leti bez ikakvih ispustanja, pa nakon nekog vremena opet pocne ispustat i tako malo pomalo..i na kraju dobijemo iscrtkani trag...bit ce da je ta atmosfera stvarno zeknuta...
Atmosfera je kompeksnija nego što ti uopće možeš zamisliti.
Jesi li ikada vidio potpuno vedro nebo, a na njemu jedan jedini oblačak, jesi li vidio vedro nebo išarano malim oblacima...
Po tvojoj logici nebo bi trebalo biti ili vedro ili oblačno ali kao što i sam vidiš nije pa tako i avioni kad lete na graničnim visnama mogu ostavljati razne oblike tragova.

Hombre
guru
guru

Male
Broj postova : 2624
Godine : 69
Lokacija : Jug Hrvatske
Datum registracije : 05.06.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 08.11.12 22:02

kao sto sam rekao..necu o tvom zbrajanju... nema tu strana samo razlicitih misljenja...to i je razlika u nasim gledistima o ovome, ti si tu da debatiras u nekakvoj PROTIV stranci, mene samo zanimaju tuđa mišljenja i iskustva i neke novije vijesti, a od tebe se culo i previse a vec dugo nista novo i onda verglamo jedno te isto cijelo vrijeme.. nekome dize strah, nekome ne, to nije tvoj problem, nitko ne treba citat ovo prisilno...

ne znam njemacki, gledao sam prijevod dole..danas sam to jednom pogledao..ako su me zeznuli sa prijevodom..ispricavam se
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by sinke 08.11.12 22:09

Hombre je napisao/la:
sinke je napisao/la:i jos jedna stvar...zna se cesto desavat da avion, kak sam ja to nazvao, prdi tragove..malo ih ispusta, pa onda leti bez ikakvih ispustanja, pa nakon nekog vremena opet pocne ispustat i tako malo pomalo..i na kraju dobijemo iscrtkani trag...bit ce da je ta atmosfera stvarno zeknuta...
Atmosfera je kompeksnija nego što ti uopće možeš zamisliti.
Jesi li ikada vidio potpuno vedro nebo, a na njemu jedan jedini oblačak, jesi li vidio vedro nebo išarano malim oblacima...
Po tvojoj logici nebo bi trebalo biti ili vedro ili oblačno ali kao što i sam vidiš nije pa tako i avioni kad lete na graničnim visnama mogu ostavljati razne oblike tragova.

i vedro i išarano oblacima vidio, al od aviona samo one tragove koji ostaju i ne ostaju..kod ovih koji ne ostaju tj brzo nestaju nisam nikada vidio razne oblike, kod ovih koji ostaju sam vidio normalne tragove, razlika je bila samo u sirini traga i duzini, i takve "trokirajuce" ..a ovo da je zeknuta sam mislio da se zeznula u zadnje vrijeme jer kao sto sam prije naveo, prije par godina nisam viđao te tragove koji ostaju zbog kojekakvih vremenskih uvjeta..to me i navelo na pomisao da je malo poremecena u zadnje vrijeme..
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 08.11.12 23:50

Meni je samo drago da je TomoZg sam priznao da je plaćenik! +1 za iskrenost! Chemtrailovi - Page 6 368870
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Franco G 09.11.12 0:12

sinke je napisao/la:http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/clifford-carnicom/
http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/allan-buckmann/
http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/dane-wigington/
http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/francis-mangels/
http://www.consciousnessbeyondchemtrails.com/speakers/scott-stevens/
https://www.youtube.com/watch?v=IaPqCMIuEk4

i jos jedna stvar...zna se cesto desavat da avion, kak sam ja to nazvao, prdi tragove..malo ih ispusta, pa onda leti bez ikakvih ispustanja, pa nakon nekog vremena opet pocne ispustat i tako malo pomalo..i na kraju dobijemo iscrtkani trag...bit ce da je ta atmosfera stvarno zeknuta...

Pogledao sam posljednji link - obična pizdarija.

Borbeni zrakoplovi već desetljećima koriste dva tipa obrane od raketa: prvi je obrana od IF navođenih raketa, a drugi obrana od radarski navođenih.

Za obranu od radarski navođenih koriste se razna odbojna sredstva koja 'zaluđuju' radare. Spektar seže od nekadašnjih metalnih listića do sofosticiranih preparata. Luftwafe sigurno vodi računa da korištena sredstva budu neškodljiva - zbog svoje nazi-povijesti Nijemci su jako osjetljivi na takve stvari.

Zeleni glupan u snimci brblja uobičajene mantre ...

Ovaj je filmić lipi primjer kako ljudi iz neznanja ili površnog znanja padaju i tonu sve više u paranoju konspiracije.

Franco G
Franco G
spikač
spikač

Male
Broj postova : 750
Godine : 77
Lokacija : Zagreb/Šibenik, Croatia
Datum registracije : 29.08.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Igsy 09.11.12 1:49

hydra je napisao/la:Meni je samo drago da je TomoZg sam priznao da je plaćenik! +1 za iskrenost! Chemtrailovi - Page 6 368870

Kako mi je samo promaknuo javni natječaj za to radno mjesto. Chemtrailovi - Page 6 323904 Ko je poslodavac, MORH? CIA? Benjamin Netanyahu?
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 09.11.12 3:11

E sad MORH je malo tanak, ali Bibi uvijek rado odriješi kesu Chemtrailovi - Page 6 478256
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by RubberDuck 09.11.12 3:12

Potrošil sam skoro 2 sata na čitanje postova i tu i tam bacil pogled na neki link ..
Imam skoro 50 i sjećam se JAKO dobro neba od nekad i sad .. i kaj got bu ko napisal , nebo više nije kakvo je bilo .. chemtrailovi postoje, koja im je svrha, pretpostavljam za sebe i istomišljenike. Chemtrailovi - Page 6 69343
Nadalje .. kak neko može reči da zavjere ne postoje .. neznam i nije me briga .. ja samo znam da su sveprisutne, počevši od sitnih, na nivou nas 'malih ljudi', a da onda i ne spominjem velepoznata famozna tajna društva i još kojekakve prikrivene ili objelodanjene, kakve već got bile , svjetske korporacije .. Ko hoće nek vjeruje , ko neće .. baš mi je svejedno, ja vjerujem ! Chemtrailovi - Page 6 481349

Prešteta kaj ste svi uložili tolko truda pišući opširne postove i potrošili puno kvalitetnog vremena na raspravu koja na kraju ipak nikam ne vodi ! Chemtrailovi - Page 6 30210
RubberDuck
RubberDuck
lingua
lingua

Male
Broj postova : 441
Godine : 61
Lokacija : Koprivnica
Datum registracije : 20.01.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 09.11.12 10:00

hydra je napisao/la:Meni je samo drago da je TomoZg sam priznao da je plaćenik! +1 za iskrenost! Chemtrailovi - Page 6 368870

Plaća me Monsanto,Bayer,Americka vlada,BP,Shell... dobivam oko 10 000 dolara da mjesecno da pisem ljudima sto i sami mogu naci na netu da se malo potrude.. Iako,ja bih mogao reci istu stvar za Vas.. da ste placenici nekakvih losih politickih i svjetskih sila koje namjerno magle oci ljudima koji vide realne probleme te nas gusite sa nekakvim izmisljenim problemima da bi se maknuo fokus sa pravih stvari.

@RubberDuck gdin. vjerujem da se sjecate da nebo nije bilo isto kao prije 30-40 god,a zasto? zato sto su avioni napredovali,jer je gorivo napredovalo i na kraju krajeva promet se povecao ajme puta...
Zavjere postoje,to ne znaci da su stvarne...a da rasprava ne ide nikamo to je istina,niti ce ikada ici.. to vrijedi za svaku teoriju zavjere.Zato ce uvijek ostati samo nepotvrdjene "teorije"... koliko god vi vjerovali u to.

Iskreno,nadao sam se dobroj argumentiranoj debati...medjutim niti blizu.Ljudi se prelako uvrijede kada se njihova dugogodisnja stajalista preispituju.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by ivo 09.11.12 10:11

Franco G je napisao/la:

Pogledao sam posljednji link - obična pizdarija.




Šjor Franco, lucidan, srdačan i koncizan komentar Chemtrailovi - Page 6 478256 Chemtrailovi - Page 6 478256 !
ivo
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3335
Godine : 60
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.10.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by goxxon 09.11.12 11:12

@Ivo: nisi pozvao ljude da na proljeće dođu kod tebe gledati nebo, ho ho
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Fratt 09.11.12 12:11

...usput se naslanjajući na držala od lopata,motika,vila,grablji i ostalih alata.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by goxxon 09.11.12 12:16

...dok ti budeš radio chemtrail s goolashom od veprovine
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Fratt 09.11.12 12:18

...i Mrazekovog jazavčeta.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 09.11.12 12:22

TomoZg je napisao/la:@damjan ovo mi uopce nije jasno? jel tebi netko placa da trolas po forumu sa sci fi pricama? naravno slobodna drzava i demokracija,svatko ima pravo na svoje misljenje,samo ga nemoj iznositi kao da je potvrdjena cinjenica kada nije..

nije ti jasno jel su ti kemtrejlovi pomutili razum, a sad mi navedi gdje sam ja rekao ista o mom misljenju kao potvrdenoj znanstvenoj cinjenici
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 09.11.12 12:27

Damjan nemoj se uzbuđivati pa objašnjenje je logično: bliži se Božić pa se neki nadaju malom bonusu na plaću Chemtrailovi - Page 6 478256
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 09.11.12 12:37

damjan je napisao/la:
TomoZg je napisao/la:@damjan ovo mi uopce nije jasno? jel tebi netko placa da trolas po forumu sa sci fi pricama? naravno slobodna drzava i demokracija,svatko ima pravo na svoje misljenje,samo ga nemoj iznositi kao da je potvrdjena cinjenica kada nije..

nije ti jasno jel su ti kemtrejlovi pomutili razum, a sad mi navedi gdje sam ja rekao ista o mom misljenju kao potvrdenoj znanstvenoj cinjenici

To se odnosilo na stranu koja zagovara tu tezu,nije se odnosilo direktno na tebe..

@hydra iskreno,moras imati ozbiljnih problema da vjerujes u to sto pises ovdje,da je netko od nas na ovome forumu placen od strane nekih agencija da propagiramo neciju agendu... otisao si preduboko,waaaaaaaaaaay too deep! i to je ono sto mene smeta kod ovakvih teorija,sto ljudi sa vremenom "skrenu" sa puta zdravog razuma i logike... te se hvataju nekakvih cudnih teorija i cudnih ljudi koji prodaju svoju pricu! zato cu uvijek komentirat ovakve clanke,argumentirano i sa dokazima! Jednog dana ako se ikada sretnemo i popricamo pitat cu te dal stvarno mislis da me netko placa da pisem ovo sto pisem... jer kao sto sam rekao u postu prije,veca je vjerovatnost da ljudi koji pisu ovakve gluposti su prije placeni da dizu laznu propagandu da bi se sakrili realni problemi ovog svijeta...samo mi javi valutu u kojoj vam placaju da znam kakav racun da otvorim u banci. Hvala...

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 09.11.12 12:45

sve ok, al recimo da je meni neko rekao da sam placen za takvo sto nebi potrosio ni slova na obranu, eventualno bi rekao ahhhaa, oooook! dok je to tebe ocito stvarno pogodilo i imas nevjerojatnu potrebu da se branis od kako kazes gluposti
... ako moze posalji mi pp sa potrebnim podacima da se i ja prijavim u tu agenciju pa cu im svima na forumu objasniti da kemtrejlovi ne postoje.. ako normalno para bude zadovoljavajuca
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 09.11.12 12:49

damjan je napisao/la:sve ok, al recimo da je meni neko rekao da sam placen za takvo sto nebi potrosio ni slova na obranu, eventualno bi rekao ahhhaa, oooook! dok je to tebe ocito stvarno pogodilo i imas nevjerojatnu potrebu da se branis od kako kazes gluposti
... ako moze posalji mi pp sa potrebnim podacima da se i ja prijavim u tu agenciju pa cu im svima na forumu objasniti da kemtrejlovi ne postoje.. ako normalno para bude zadovoljavajuca

Zato sto je to posljednje utociste ljudi bez argumenata,da me placa netko drugi da sirim propagandu.. smijesno ali stvarno smijesno.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 09.11.12 12:53

Vidiš kako ti tvrdiš da sam ja nenormalan, a ono sve se polako otkriva Chemtrailovi - Page 6 304316

U zemlji koja je realno prešla 20% nezaposlenosti, bazna inflacija iznosi 4,5%, a inflacija prehrambenih artikala i energenata i preko 25% definitivno bi bilo nemoralno nekome prigovarati nas koji način zarađuje svoj kruh - treba platiti grijanje, a i trbuh boli kada je prazan.
Tako da je definitivno ne osuđujem i ne popujem - proći će jednom i ova kriza pa će biti i boljih poslova.
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 09.11.12 13:01

hydra je napisao/la:Vidiš kako ti tvrdiš da sam ja nenormalan, a ono sve se polako otkriva Chemtrailovi - Page 6 304316

U zemlji koja je realno prešla 20% nezaposlenosti, bazna inflacija iznosi 4,5%, a inflacija prehrambenih artikala i energenata i preko 25% definitivno bi bilo nemoralno nekome prigovarati nas koji način zarađuje svoj kruh - treba platiti grijanje, a i trbuh boli kada je prazan.
Tako da je definitivno ne osuđujem i ne popujem - proći će jednom i ova kriza pa će biti i boljih poslova.

Ne razumijem,sto se otkriva? ja imam predivan posao,za koji sam se posteno namucio... zavrsio skolovanje,radio od fizickih poslova do tu gdje danas jesam...ali evo iskreno ne bih imao nista protiv da me jos netko dodatno placa sastrane za suvislo odgovaranje na ovome forumu.. koji ima toliku populaciju da je stvarno trebalo nekoga staviti ovdje da vam "maze" oci pricama koje smo mi ocito izmislili.. vjecno jedan te isti argumenti od strane teoreticara zavjera...

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 09.11.12 13:03

hydra je napisao/la: Vidiš kako ti tvrdiš da sam ja nenormalan, a ono sve se polako otkriva Chemtrailovi - Page 6 304316

a cuj..gledajuci ovaj zanimljiv dizajn revolvera u avataru ni ja nebi glasao da si 100%normalan, iako sad kad vidim i malog h. poirot-a ..tu ste negdje Chemtrailovi - Page 6 478256
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by TomoZg 09.11.12 13:06

damjan je napisao/la:
hydra je napisao/la: Vidiš kako ti tvrdiš da sam ja nenormalan, a ono sve se polako otkriva Chemtrailovi - Page 6 304316

a cuj..gledajuci ovaj zanimljiv dizajn revolvera u avataru ni ja nebi glasao da si 100%normalan, iako sad kad vidim i malog h. poirot-a ..tu ste negdje Chemtrailovi - Page 6 478256

Ni blizu......

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by DoomsdayST 09.11.12 13:16

Chemtrailovi - Page 6 Popc1
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by damjan 09.11.12 13:18

danas kod mene nema kemtrejlova... ako izuzmemo atmosferske uvjete, jedina logicna objasnjenja su da su gadovi stali spricati zbog ove rasprave, ne rade petkom ili mozda neko na krovu radi zimnicu pa su se kemovi rascistili zbog hlapljenja octa
..a kad sam spomenuo zimnicu i vidim dumzdeja s kokicama ogladnio sam
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by hydra 09.11.12 13:23

damjan je napisao/la:
hydra je napisao/la: Vidiš kako ti tvrdiš da sam ja nenormalan, a ono sve se polako otkriva Chemtrailovi - Page 6 304316

a cuj..gledajuci ovaj zanimljiv dizajn revolvera u avataru ni ja nebi glasao da si 100%normalan, iako sad kad vidim i malog h. poirot-a ..tu ste negdje Chemtrailovi - Page 6 478256

Chemtrailovi - Page 6 478256 drago mi je da si primjetio dizajn revolvera

I moram se u potpunosti složiti s Tomom da nismo niti blizu, kad bolje razmislim vidiš i oko ovoga se slažemo - hm možda zbilja ima tu nešto Chemtrailovi - Page 6 304316
hydra
hydra
lingua
lingua

Male
Broj postova : 422
Godine : 46
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 15.07.2012

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by robert 09.11.12 17:25

Ima li negdje kakva evidencija koliko je ljudi posizilo, poblesavilo , razbolilo se ili mozda cak umrlo od ovoga zaprasivanja ?
Hvala unaprijed.
robert
robert
lingua
lingua

Male
Broj postova : 454
Godine : 38
Lokacija : izad 7 gora
Datum registracije : 09.12.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by goxxon 09.11.12 18:16

priča se da su najviše nayebali oni izad 7 gora Chemtrailovi - Page 6 478256
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Igsy 10.11.12 1:37

Chemtrailovi - Page 6 True_story_bro_92467
Igsy
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2412
Godine : 34
Lokacija : Split
Datum registracije : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Chemtrailovi - Page 6 Empty Re: Chemtrailovi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 19. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.