FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Vatreno oružje i boravak u prirodi

+51
dux aeron
rambo98
Odin
ales4m
mamac za pecanje
kengur32
FrankyRC
biga
mirDaK
PJER
puls
Fratt
NAVIGATOR
poljičanin
markonvs
Frenky
Okibex
Nero Rii
Ris
Igsy
Migach
DoomsdayST
trolshein
franciscus
gibo
vuk
WILLY
drinskivuk
untitled
tigi
Ikarus
UrchinStar47
rinos
Ri istra
maks1969
Mraz
Aries
Đedo
mastershooter45
kile_
commando
( . Y . )
LEGION66
LUKSA
dENIS
mariobab
gladiator
Mshai
Stule
Mladen
Dawor
55 posters

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by mastershooter45 13.03.10 13:53

UrchinStar47 je napisao/la:Nije li prvi prioritet ostat ziv?

Jesi li možda pročitao moj gornji post?

Napisao sam :

Osnovno pravilo ljudskog opstanka je preživjeti pod bilo koju cijenu.

mastershooter45
lingua
lingua

Broj postova : 399
Datum registracije : 25.02.2010

http://hoplon.hr/forum/index.php

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by Ikarus 13.03.10 14:06

ja se baš i nebi složio da je prioritet ostati živ pod svaku cijenu...
to jer moje osobno mišljenje i ovakva izjava mi se čini da bi neko mogao bit panično prestrašen umiranja i smrti kao takve a realno to nas sve ćeka prije ili kasnije.
normalno ovisi o situaciji ja se slažem sa tim da treba napravit skoro sve da se peživi a to o jedenju tijela preminulih, zamislite da sa svojom ženom ili djecom putujete i da se tako srušite jer bi onda mogli njih pojest???
a šta se tiće nošenja oružja ja sam protivnik toga iz jednog razloga a to je kada je osoba u panici ili strahu adrenalin ju ponese i može se dogodit glupost.
to je samo moje osobno mišljenje a ja sam veliki ljubitelj i hladnog i vatrenog oružja.
Ikarus
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2149
Godine : 41
Lokacija : zg / krk
Datum registracije : 06.03.2010

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by mastershooter45 13.03.10 19:55

Oružje koje imaš a ne nosiš je kao da ga nemaš.
Ako ga nosiš, onda moraš s njime znati rukovati kako treba i znati kada ga možeš i moraš uporabiti.

Ne moraš se složiti, ali to je istina. Ljudi su u stanju radi preživljavanja učiniti nezamislive stvari, ako se ikada nađeš u situaciji koja to zahtijeva, zapitaj se je li bi radije ostao živ ili mrtav?
mastershooter45
mastershooter45
lingua
lingua

Male
Broj postova : 399
Godine : 66
Lokacija : Pula
Datum registracije : 25.02.2010

http://hoplon.hr/forum/index.php

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by Aries 13.03.10 21:32

slažem se s navedenim mastershooter...

samo teško mi je zamisliti situaciju u nasoj divljini da ti za spasit život treba VO?
(jbg, ja sam protivnik oružja u prirodi, smatram da ti ne treba - osim ako nisi u lovu)
Aries
Aries
spikač
spikač

Male
Broj postova : 651
Godine : 53
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by Ikarus 14.03.10 0:21

@mastershooter sa tim se svakako slažem da treba znati rukovati sa njime i koristit ga kada treba i znam da su ljudi svašta u stanju napravit da prežive i nažalost o tome i govorim jer npr.moja situacija koja se recimo veže na ovu temu nije bila baš tipa survival ali se radilo o otmici koja je trebala ružno završit i da sam ja u tom trenuku imao bilo kakvo oružje a pogotovo vatreno znam kakv bi ishod bio ali na sv sreću nisam i danas mi je radi toga jako drago vjeruj mi...
a to da doma stoji pa da ga kao i nema je točno jer šta će ti nešto ako to nećeš imat u trenutku kad ti treba iako nekad je bolje da je doma jer kad neko mora otić doma po to pa se vratit natrag postoji mogućnost da se smiri i razmisli o cijeloj stvari :bog:
Ikarus
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2149
Godine : 41
Lokacija : zg / krk
Datum registracije : 06.03.2010

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by mastershooter45 15.03.10 19:10

Ako ti se ikada dogodi da ti oružje zatreba a nemaš ga kod sebe ili ga nisi sposoban i spreman uporabiti, onda vjerojatno nećeš pričati o tome što se desilo jer te neće biti.

A nitko te neće čekati da odeš doma pa si uzmeš što ti treba.

No, ovo je tema vatreno oružje i boravak u prirodi.

Opaske tipa: pa što bi se moglo dogoditi kod nas? su smiješne, jer uvijek se može dogoditi svašta.

Kao npr. u Kuterevu kada je medvjed napao curu koja je tamburala po nekakvoj tamburi. Da netko od tamo prisutnih nije imao pištolj, ona možda danas ne bi bila živa.
Ovako je.
I svatko tko mi kaže da medvjeđi život (ili bilo koje životinje) vrijedi više od ljudskog je za mene budala.

Volim životinje ali nikada ne bih sebe doveo u situaciju da ulazim u prostor na kojem je divlja životinja, da je slučajno ne izazovem da me napadne.
Divlja životinja treba živjeti u prirodi i mora se bojati čovjeka jer joj to jamči opstanak.
Problem i je što se divljina smanjuje, a divlje životinje se prestaju bojati ljudi i onda može doći do velikih problema.
mastershooter45
mastershooter45
lingua
lingua

Male
Broj postova : 399
Godine : 66
Lokacija : Pula
Datum registracije : 25.02.2010

http://hoplon.hr/forum/index.php

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by Mladen 15.03.10 19:35

Volim životinje ali nikada ne bih sebe doveo u situaciju da ulazim u prostor na kojem je divlja životinja, da je slučajno ne izazovem da me napadne.
Divlja životinja treba živjeti u prirodi i mora se bojati čovjeka jer joj to jamči opstanak.
Problem i je što se divljina smanjuje, a divlje životinje se prestaju bojati ljudi i onda može doći do velikih problema.


i moje mišljenje...
Mladen
Mladen
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2438
Godine : 55
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by tigi 15.03.10 20:38

i moje, nemam namjeru nametati svoj stav o nošenju VO u prirodu, volim oružje i nosim ga, ne zato što se nekog ili nečeg paranoično bojim, već je moje mišljenje da ga je bolje imati a ne trebati nego obrnuto!
tigi
tigi
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by Aries 15.03.10 23:05

za situaciju u Kutarevu je kriv isključivo čovjek, valjda se slažemo?
U takvim okruženjima (koja ipak nisu prirodna) jest nužno imati oružje pri (u) ruci.

Kad idem u planinu - idem svjestan svih rizika: mogu slomit nogu, zimi me može pokupiti lavina, ovo i ono... I imam onu zdravu dozu respekta (straha) prema prirodi.

Ipak, najviše me strah da me ne ustrijeli netko poput tebe ili tigia , iz kojeg god razloga Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 368870
ili da se nađem na putu vepru kojeg je netko stručno ranio Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 368870

ps - oružje nosite kao lovci ili kao imaoci dozvole?
Aries
Aries
spikač
spikač

Male
Broj postova : 651
Godine : 53
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by Ikarus 15.03.10 23:36

slažwm se sa tim da da je tema otišla totalno krivim putem ali nikako sa tim [quoteAko ti se ikada dogodi da ti oružje zatreba a nemaš ga kod sebe ili ga nisi sposoban i spreman uporabiti, onda vjerojatno nećeš pričati o tome što se desilo jer te neće biti.[/quote]
jer pogledaj malo novine pune su tipova koji su mislili da se noko neće vratit pa sada oni o tome nemogu prićat ali to nije bitno.
ja se na svu sreču u šumi osjećam sigurno i bez pištolja a šta se tiće životina barem u gorskom kotru i okolici po brdima sve bježe od ljudi i neznam za neki primjer da je nokoga napao medvjed ili vukovi ili tako nešto.
drugo je ako ideš u lov pa raniš divlju svinju ali onda ti pištolj neće puno pomoć.
a i treba poštivati životinjski teritorij! jer ipak je šuma njihova a ne naša.

...šuma bez čovijeka može živjeti ali čovijek bez šume nemože...
Ikarus
Ikarus
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2149
Godine : 41
Lokacija : zg / krk
Datum registracije : 06.03.2010

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by tigi 16.03.10 10:50

ikarus je napisao/la:treba poštivati životinjski teritorij! jer ipak je šuma njihova a ne naša.

...šuma bez čovijeka može živjeti ali čovijek bez šume nemože...

slažem se s tobom u potpunosti!!

Aries je napisao/la:ps - oružje nosite kao lovci ili kao imaoci dozvole?

ja kao imaoc dozvole i nemaš straha ni mastershooter a ni ja te nebumo nastrelili ni u kojem slučaju
tigi
tigi
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by Aries 16.03.10 13:58

hahahaha - sad mi je lakše Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 747986
Aries
Aries
spikač
spikač

Male
Broj postova : 651
Godine : 53
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by untitled 23.04.10 0:15

Isa san na gugl i nemogu nac, zasto su neka odredena zrna udubljena?
npr
http://www.dba-oracle.com/images/223_bullet.jpg
vidite ta dva zadnja

untitled
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 30
Godine : 30
Datum registracije : 18.11.2009

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by Ri istra 23.04.10 7:16

zato da se pprilikom udara sto pravilnije rasire i naprave vecu stetu. to je karakteristicno za lovacku municiju koja je ujedno i nehumanija od vojne,stoga i opasnija. pogodak lovackom zrnom npr u nogu moze izazvati tolike rane da ne mozes zaustaviti krvarenje i jednostavno ti nema spasa. slucaj iz LD.lisjak

Ri istra
tipko
tipko

Male
Broj postova : 80
Godine : 44
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 09.01.2010

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by mastershooter45 23.04.10 11:20

Nije stvar u šteti, već u zaustavnoj moći.

FMJ (full metal jackett) zrna su zrna sa zatvorenom košuljicom zrna i pri pogotku prolaze kroz tijelo, odnoseći dobar dio energije sa sobom.

U lovu to znači, da ako pucaš šiljastim vojničkim FMJ zrnom, divljač će biti možda i smrtno pogođena, ali će otići i uginuti negdje u mukama, a ti ćeš ostati bez mesa i trofeja.

Zato se koriste tzv. ekspanzivna zrna, koja se deformiraju u obliku gljive, povećavajući promjer zrna i predajući svu energiju pogođenom tijelu.
Na taj način, ova zrna su puno humanija od vojničkih, jer divljač pada na mjestu nastrela, ostaje meso i trofej.

Ekspanzivna zrna također koristi i policija svugdje u svijetu (osim kod nas), jer je prioritet zaustaviti napadača.
Ako se koriste FMJ zrna, može nastradati i neki nedužni prolaznik.

Takva zrna su idealna za samoobranu, no kod nas Zakon o oružju ih ZABRANJUJE za samoobranu, a dozvoljava za streljaštvo i lov.
mastershooter45
mastershooter45
lingua
lingua

Male
Broj postova : 399
Godine : 66
Lokacija : Pula
Datum registracije : 25.02.2010

http://hoplon.hr/forum/index.php

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by mastershooter45 15.07.10 21:33

Za sve one koji žele nešto više saznati o vatrenom i hladnom oružju te pitanjima i problematici :

http://hoplon.hr/forum/index.php

WELCOME =)
mastershooter45
mastershooter45
lingua
lingua

Male
Broj postova : 399
Godine : 66
Lokacija : Pula
Datum registracije : 25.02.2010

http://hoplon.hr/forum/index.php

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by drinskivuk 11.08.10 17:28

Aries je napisao/la:bilo bi interesantno gledati pokušaj zaustavljanja vepra s npr. TT 7,62mm :-)
7,62X25 Holow point ima ucinak kao 357mag tako da bi razvalio tog vepra Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 747986

drinskivuk
bebač
bebač

Male
Broj postova : 2
Godine : 47
Lokacija : Beograd
Datum registracije : 13.02.2010

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by mastershooter45 11.08.10 20:07

Ima brzinu, ali ima prelagano zrno. Metak bi se raspao i ozlijedio krmka, a onda bi bilo interesantno.
mastershooter45
mastershooter45
lingua
lingua

Male
Broj postova : 399
Godine : 66
Lokacija : Pula
Datum registracije : 25.02.2010

http://hoplon.hr/forum/index.php

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by WILLY 11.08.10 20:13

pretpostavljm da bi bilo bježane jer krmak kad je ranjen ide ko tenk
WILLY
WILLY
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 48
Lokacija : dolina neretve
Datum registracije : 13.12.2009

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by drinskivuk 12.08.10 13:33

WILLY je napisao/la:pretpostavljm da bi bilo bježane jer krmak kad je ranjen ide ko tenk
U pravu si ali PPU sada pravi zrna raznih tezina i vrsta punjenja ! Pogledajte kako ameri love sa Holov point zrnima veprove cak iz 7,65 iz najvise 2 zrna ga zaustavlja imas na Youtube. Pooz.

drinskivuk
bebač
bebač

Male
Broj postova : 2
Godine : 47
Lokacija : Beograd
Datum registracije : 13.02.2010

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by mastershooter45 12.08.10 18:42

Jedino streljivo koje može napraviti to što veliš je Extrema Shock, napravljeno od posebnih materijala i posebne konstrukcije. Nikakav hollow point težine zrna oko 6 grama ne može ispaljen iz pištolja 7,62, a nije moguće napraviti teže zrno jer nema gdje stati.
mastershooter45
mastershooter45
lingua
lingua

Male
Broj postova : 399
Godine : 66
Lokacija : Pula
Datum registracije : 25.02.2010

http://hoplon.hr/forum/index.php

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by vuk 09.01.13 17:38

ja sam puno puta pucao iz puške u fazana kada sam išao sa ocem u lov i mislim
da je korisno imati oružje uz sebe iako više preferiram luk i strjelu ali luk i strjelu koristim
samo kada idem na kampiranje u blizini kuće i kada mi je životinju blizu a na daljinu koristim
pušku,a pištolj nebi nosio u šumu već ako imam izbora kuburu nedavno sam na poklon dobio jednu ručno rađenu (doduše imam ruke izguljene od pucanja zato sto ne držim baš čvrsto pri pucanju) ali prije bi nju uzeo zbog sačme (koristim sitnu sačmu) koja se kada pucam sa 5-6
metara rasprši do 2 m tako i da loše gađate pogodit ćete životinju sa nekoliko zrna sačme...
vuk
vuk
tipko
tipko

Male
Broj postova : 61
Godine : 26
Lokacija : sisak
Datum registracije : 01.09.2012

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by gibo 09.01.13 18:09

Vuk ako je točno to koliko imaš godina vjerojatno ste i ti i otac ti svjesni da kršite zakon ili samo pričaš ono o čemu sanjaš i što želiš.
gibo
gibo
lingua
lingua

Male
Broj postova : 311
Godine : 59
Lokacija : Glina
Datum registracije : 10.04.2011

http://www.oluja-grom,com     www.spomenik,info

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by vuk 09.01.13 18:29

pa mislim da to nije baš kršenje zakona ako je odrasla osoba uz mene a mislima da ima puno takvih kao ja i to ne sanjam već se trudim naučiti što više o preživljavanju i ne ubijam
fazane često već samo kada idem na duže kampiranje po nekoliko dana i mislim
da bi danas mladi tebali provoditi više vremena u prirodi i učiti ovakve vještine nego
gubiti vrijeme za računalom
vuk
vuk
tipko
tipko

Male
Broj postova : 61
Godine : 26
Lokacija : sisak
Datum registracije : 01.09.2012

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by franciscus 10.01.13 12:24

vuk je napisao/la:pa mislim da to nije baš kršenje zakona ako je odrasla osoba uz mene a mislima da ima puno takvih kao ja i to ne sanjam već se trudim naučiti što više o preživljavanju i ne ubijam fazane često već samo kada idem na duže kampiranje po nekoliko dana i mislim da bi danas mladi tebali provoditi više vremena u prirodi i učiti ovakve vještine nego gubiti vrijeme za računalom
Mislim (dobro, nisam pravnik, pa to ne mogu baš ustvrditi) da to nije nikakvo kršenje zakona, nego, naprotiv, mislim da i i tvoj otac zaslužujete odgovarajuće priznanje i/ili nagradu za takav zdrav i promišljen stav prema prirodi i računalima. Predlažem da isprintaš svoja zadnja dva posta u ovom topicu, potpišeš se ispod i predaš ih prvom policajcu kojeg ugledaš. On će se sigurno pobrinuti da to dostavi tijelu koje je odgovorno za priznanja i nagrade te vrste. Mislim da i socijalni radnici mogu pokrenuti takvu proceduru nagrađivanja.
franciscus
franciscus
spikač
spikač

Male
Broj postova : 943
Godine : 61
Lokacija : Tuzla, BiH
Datum registracije : 29.07.2012

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by Mraz 10.01.13 12:28

Ako uz ta dva posta isprintaš i one o zamkama nagrada će biti još bolja, možda ti gospoda policajci daju i kakvu medalju, ne bi li to bilo baš super?
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by trolshein 10.01.13 12:45

I onda je nadzor roditelja nad djecom i njihovim aktivnostima na internetu zadiranje u tinejđersku privatnost, a dotični otac očito nadzire svoje dijete u lovu; samo bi trebal i pripaziti što prodigy piše po forumima.
trolshein
trolshein
spikač
spikač

Male
Broj postova : 527
Godine : 43
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 26.11.2011

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by DoomsdayST 10.01.13 12:46

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Extremefacepalm
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by vuk 10.01.13 16:05

istina to i nije neko kršenje zakona i vjerujem da kao što sam napisao ima puno takvih poput mene,ja bas i ne odobravam ubijanje nevinih životinja ali mislim da treba vježbati
jer ako se osoba koja je iskusna u preživljavanju nikad nije pokušala uloviti životinju
kada se nađe u situaciji kada bude trebala neće znati moći će samo brati biljke
a tijelu su potrebne i bjelančevine... Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 777787
vuk
vuk
tipko
tipko

Male
Broj postova : 61
Godine : 26
Lokacija : sisak
Datum registracije : 01.09.2012

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by Migach 10.01.13 16:24

Vuk , ja mislim da nema nikoga kak si ti. Ako stvarno delaš to kaj pišeš, mislim da je problem tu prisutan. Nikad se nećeš naći u realnoj situaciji preživljavanja, a i ako se nađeš onda sigurno nećeš imati opremu sa sobom jer ako ćeš imati onda to nije preživljavanje.
nadalje, imaš 15 godina, mislim da tu nekaj ne štima..

a sad povratak na temu. Hvala.

A vuk, malo pripazi kaj pišeš, jer ovak kršiš zakon ako ovo radiš.
Migach
Migach
ADMIN
ADMIN

Male
Broj postova : 2566
Godine : 33
Lokacija : Strmec Podravski
Datum registracije : 17.10.2010

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by vuk 10.01.13 16:27

dobro neću više ovo pisati ako nekome smeta...
vuk
vuk
tipko
tipko

Male
Broj postova : 61
Godine : 26
Lokacija : sisak
Datum registracije : 01.09.2012

[Vrh] Go down

Vatreno oružje i boravak u prirodi - Page 4 Empty Re: Vatreno oružje i boravak u prirodi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.