FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Globalni raspad sistema i samoodrživost

+89
DomagojB.
UBERSOLDAT
survival_996
remez
mirDaK
ElPrezidente
altx
Simke
chumaman
roguefox
zoran
Frenky
hydra
NarCroMan
Axter
Odin
Franco G
DoomsdayST
Tandrax
duke
Drvo
ivo
gomar
Bjesomar
maks1969
flecktarn
JillValentine
goxxon
alenko123
Migach
Stari Strider
puls
Lovac23
sergej
trolshein
Guybrush
PJER
Igsy
Buco
SelinaKyle69
mama jele
Guru
Mije
™pico
Jolender
ebola
dado2
kr1s
djomla
nix1909
northy
tonka
hrvoje-gs
Fratt
stefan.j
TomoZg
Stribog
crospider
knight
cvelle89
Branimir76
marinko
plazzi
Vikingson
Marko93
robert
bobrok
kengur32
pocetnik
urbana_gorila
Cave Bear
thepecarski
rinos
Login
Mraz
neven
loser
damjan
amiklic1
sinke
LUKSA
Target
Elp
Freeman
jratko30
divlji grab
hankok
Ito Ogami
Surfer
93 posters

Stranica 15 / 24. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next

Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Branimir76 04.10.11 23:56

Ma sve se svodi na to da njima ne treba narod. Smanjimo stanovništvo na Zemlji, a usput i zaradimo koju kintu. Pljačkamo narod jer nam je i cilj da izgladni i nestane. Kad se svede na 500.000.000, tad će biti svega...za one koji ostanu u životu.

Eto vam njihove filozofije...

Branimir76
lingua
lingua

Broj postova : 344
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by sinke 05.10.11 2:28

špico je napisao/la:ok ....narode kakvo je vaše mišljenje o ovome

http://hr.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones
https://www.youtube.com/watch?v=WFg4tgN5ac8&feature=related

...samo umjetnička skulptura ili priprema na novi poredak, sistem nakon potpunoga raspada starog (današnjeg) sistema, civilizacije ...ili slično

proučavao sam ovo prije i jako zanimljiva tema. Znam samo da imam podvojeno mišljenje o tome i ne bih želio ništa loše niti dobro pričat o tome. Ali važna pitanja ostaju tko se krije iza svega i zašto...
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by tonka 12.10.11 16:34

dobila sam ovo u emailu; ljudi što kažete?
http://politika.hr/protiv-ulaska-hrvatske-u-eu/6204-novi-sok-iz-eu-g-tajno-izglasana-ekonomska-diktatura
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Mije 12.10.11 16:45

Ovo je lose za sve clanice unije, al dobro za uniju samu, mislim da je ovo jedini pravi nacin da unija opstane kao takva jer vidimo sta se desava po svijetu (Grcka, oni jadni samo placu i strajkaju, nema novaca, nema nicega)..ako unija zeli opstati morati ce se unijeti ekonomska centralizacija, jer ne moze svaka drzava sama sebi uzimati novce iz fonda i onda na kraju nista ne davati-mora se naci neko ko ce objektivno svima djeliti po zasluzi...
Mije
Mije
spikač
spikač

Male
Broj postova : 694
Godine : 32
Lokacija : Barban, Istra
Datum registracije : 30.09.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Guru 12.10.11 16:46

David Icke je već pričao o ovome, i to je davno počeo o tome da priča...
Guru
Guru
lingua
lingua

Female
Broj postova : 425
Godine : 39
Lokacija : Priroda
Datum registracije : 03.12.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by tonka 12.10.11 16:56

jeste čuli da je naš Marko Francisković bio prije par dana u Washingtonu i pridružio se ekipi koja štrajka na Wall Street..ovdje možete čuti što kaže,( ja nisam poslušala jer mi net veza ne da, al se čujem s Markom pa znam...također možete cijeli govor kojeg je uputio tim ljudima naći na yt ..ugalvmo tada je ispred svih tih ljudi rasparao zastavu EU:

tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by sinke 12.10.11 18:21

Rade_mne je napisao/la:David Icke je već pričao o ovome, i to je davno počeo o tome da priča...

Baš... ništa novo, al treba se dogodit da neki shvate, a do tada si samo još jedan luđak...
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by knight 13.10.11 12:48

hihi....blago nama(Srbija) koji nismo u evropskoj uniji,a ocigledno niti cemo u dogledno vreme uci....

prethodnih godina nikada ne bih pomislio da bih ovako nesto mogao da izjavim....

knight
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 45
Lokacija : Serbia
Datum registracije : 04.07.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by tonka 15.10.11 21:52

KOLEGE PA GDJE STE
http://www.index.hr/vijesti/clanak/15o--prosvjed-s-globalnim-licem-australci-i-japanci-prvi-zakotrljali-kamen-promjene/577430.aspx
IDEMO SE RAZGOVARAT, a nemam s kim? gdje ste, Sinke, Surfer, Urbani, Branimir, Rade i svi ostali gdje ste, meni se priča, a nemam s kim; nemam ni tv, kako ovo izgleda u vjestima, ljudi cijeli svijet gori...kako to izgleda na tv? kako izgleda na satelitskoj tv?
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by urbana_gorila 16.10.11 0:00

Meni se više neda raspravljati o ovoj temi... Dojadilo mi...
Sretan sam da se napokon nešto događa i držim fige da se ovih nekoliko iskri koje su buknule spoje i prerastu u pravi nezaustavljivi šumski požar!
Vrijeme promjena je napokon stiglo. Došli smo do kritične točke gdje se kod dovoljno ljudi desio pomak svijesti i nema više natrag. Nadam se da svjedočimo posljednjim minutama života ovog trulog kapitalističkog sistema i monetarnog sustava.
A kako dalje nakon toga? Vidjet ćemo, ja sam spreman na sve...
urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Branimir76 16.10.11 0:08

Samo opušteno.
I ponovi u sebi sve što si naučila na bushcraft okupljanjima.
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Stribog 16.10.11 0:34

Kako vi gledate eventualni raspad kapitalistickog sistema i ono sto ce doci nakon toga, eto ja kao i dosta ljudi ovdje rodjeno je pod "zeljeznom maskom" kapitalizma i nemozemo si zamisliti nista drugo (odkad znam za sebe me svi i sa sviju strana sopaju time). Mozda jesam samo ovca no eto za razliku od drugih spreman sam prihvatiti promjene samo me zanimaju kakve bi to bile promjene?
Stribog
Stribog
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 32
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 09.07.2010

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Mije 16.10.11 0:40

Ma mislim da je nemoguce uvesti promjene u kapitalisticki sistem, previse je ljudi kojima odgovara da sve ostane kako je, tako da na zalost vjerojatno nista od svega...
Mije
Mije
spikač
spikač

Male
Broj postova : 694
Godine : 32
Lokacija : Barban, Istra
Datum registracije : 30.09.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by urbana_gorila 16.10.11 1:49

V: It is to Madame Justice that I dedicate this concerto.

V: It is the basic principle of the universe, that each action will have an equal and opposing reaction.

V: More than 400 years ago a great citizen wished to embed the fifth of November forever in our memory. His hope was to remind the world that fairness, justice, and freedom are more than words, they are perspectives. So if you've seen nothing, if the crimes of government remain unknown to you, then I suggest you allow the fifth of November to pass unmarked.



V: Fear became the ultimate tool of this government.

V: People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.

Finch: If our own government was responsible for the deaths of almost a hundred thousand people... would you really want to know?

Finch: With so much chaos, somebody will do something stupid. And then things will turn nasty.

V: The only verdict is vengeance; a vendetta, held as a votive, not in vain, for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous.



V: Good evening, London. Allow me first to apologize for this interruption. I do, like many of you, appreciate the comforts of every day routine- the security of the familiar, the tranquility of repetition. I enjoy them as much as any bloke. But in the spirit of commemoration, thereby those important events of the past usually associated with someone's death or the end of some awful bloody struggle, a celebration of a nice holiday, I thought we could mark this November the 5th, a day that is sadly no longer remembered, by taking some time out of our daily lives to sit down and have a little chat. There are of course those who do not want us to speak. I suspect even now, orders are being shouted into telephones, and men with guns will soon be on their way. Why? Because while the truncheon may be used in lieu of conversation, words will always retain their power. Words offer the means to meaning, and for those who will listen, the enunciation of truth. And the truth is, there is something terribly wrong with this country, isn't there? Cruelty and injustice, intolerance and oppression. And where once you had the freedom to object, to think and speak as you saw fit, you now have censors and systems of surveillance coercing your conformity and soliciting your submission. How did this happen? Who's to blame? Well certainly there are those more responsible than others, and they will be held accountable, but again truth be told, if you're looking for the guilty, you need only look into a mirror. I know why you did it. I know you were afraid. Who wouldn't be? War, terror, disease. There were a myriad of problems which conspired to corrupt your reason and rob you of your common sense. Fear got the best of you, and in your panic you turned to the now high chancellor, Adam Sutler. He promised you order, he promised you peace, and all he demanded in return was your silent, obedient consent. Last night I sought to end that silence. Last night I destroyed the Old Bailey, to remind this country of what it has forgotten. More than four hundred years ago a great citizen wished to embed the fifth of November forever in our memory. His hope was to remind the world that fairness, justice, and freedom are more than words, they are perspectives. So if you've seen nothing, if the crimes of this government remain unknown to you then I would suggest you allow the fifth of November to pass unmarked. But if you see what I see, if you feel as I feel, and if you would seek as I seek, then I ask you to stand beside me one year from tonight, outside the gates of Parliament, and together we shall give them a fifth of November that shall never, ever be forgot.



V: The building is a symbol, as is the act of destroying it. Symbols are given power by their people. By itself, a symbol is meaningless, but with enough people, blowing up a building can change the world.

V: We're oft to blame, and this is too much proved, that with devotion's visage and pious action we do sugar on the devil himself.

V: Those who are responsible will be held accountable.

Finch: Who was he?
Evey Hammond: He was Edmond Dantés... and he was my father. And my mother... my brother... my friend. He was you... and me. He was all of us.

Vi Veri Veniversum Vivus Vici.
urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by mama jele 16.10.11 11:45

koliko se čini nemoguće uvesti ovakve promjene,mislim da je jednako toliko i moguće.najveća promjena se treba dogoditi u nama samima,načinu na koji smo naučeni razmišljati i funkcionirati.problem je kako izbrisati zlo i pohlepu iz ljudi.kako ne dopustiti takvim ljudima da "vladaju" i nama koji ne želimo i ne pristajemo na njih i njihove sisteme.možda sam naivna,pacifist,utopist prije svega ali ako je normalno trenirati djecu za ratove zašto ne bi bilo normalno učiti ih mirnom suživotu,empatiji,zašto ne trenirati djecu da čuvaju Zemlju,sebe same i sve oko sebe..ovo je koliko kompleksna tema toliko i jednostavna ako nam postane normalno razmišljati na posve drugačiji način.
mama jele
mama jele
tipko
tipko

Female
Broj postova : 84
Godine : 43
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 12.10.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Stribog 16.10.11 15:15



Evo jedne prigodne Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 368870
Stribog
Stribog
lingua
lingua

Male
Broj postova : 468
Godine : 32
Lokacija : Osijek
Datum registracije : 09.07.2010

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Guru 16.10.11 20:19

Pa vidite ljudi, svaka medalja ima dvije strane, tako i ona najljepša priča moguće da ima neku drugu pozadinu.

Volio bih da je sve ovo što se dešava nešto novo i da će se uistinu nešto promijenit, voljeli bi svi mi. Bojim se samo da iza ovoga ne stoji neka ideja iz sjenke. Mislim da će se kapitalizam teško uništit, barem skroz, on će nastaviti da postoji u nekom obliku, problem je samo što se sa njim prećeralo pa je tako nenormalno došla do izražaja granica između bogatih i siromašnih.

Iako uživam u gledanju protesta širom svijeta, nikako da ne razmišljam o nekim drugim stvarima. Pitam se samo šta će da se promijeni. Sad su ljudi izašli na ulice, ideja je da se ruši sadašnji poredak ovakav kakav je, ali ko će da uspostavi neki novi i bolji sistem i na koji način?
To mora da bude organizovano, a nadam se da ne organizuje neko kako bi smijenio sadašnje vođe i došao na njihovo mjesto. No opet neko mora da stoji iza toga da bi imalo neki smisao, jer samo jurišanje na banke i paradiranje ulicama nije dovoljno.

Na početku pomenuh priču o pozadini protesta.
Kako dosta čitam u zadnje vrijeme i pratim neka dešavanja, bojim se samo da ovo nije po planu upravo ljudi koji stoje iza banaka i sl, jer se upravo ruši sadašnji sistem i stvara se pitanje koji ćemo novi da izaberemo, jer se ovom krizom sadašnji pokazao kao nemoguć. Strah me je da oni koji imaju para i znaju kako da koordiniraju narodom ovo nisu namjerno izazvali i da im protesti ne idu u korist kako bi ponudili neki novi sistem svijetu, možda centralistički, baš kao što David Icke priča.

Davida Ickea pominjem kao nekoga ko je mnogo toga predvidio a svjedoci smo ostvarivanja tih predviđanja do danas, ali nikako ne prihvatam po automatizmu ono o čemu on piše, kao što možete da primijetite.

Ostaje nam da čekamo još neko vrijeme da vidimo kako će se situacija razvijat a sebe da prilagođavamo svakoj opciji i razmišljamo o budućnosti uzevši u obzir više verzija ove priče.

Malo sam bio možda previše opširan ali vjerujem da će neko pročitat ovo i možda naći nešto u čemu će se složiti sa mnom.
Guru
Guru
lingua
lingua

Female
Broj postova : 425
Godine : 39
Lokacija : Priroda
Datum registracije : 03.12.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Surfer 16.10.11 21:37

Najveći svjetski autoritet po pitanju prognoza svjetskih događanja je Gerald Celente.
Pročitajte njegove članke i pogledajte youtube video klipove i biti će vam dosta toga jasnije.
Čovjek je pogodio SVE i uvijek je korak ispred svih.

Gerald Celente is on the record for accurately forecasting and naming the current "Great Recession"; for forecasting the 1987 Stock Market Crash, the Dot-com bust, Gold Bull Run to Begin, 2001 Recession, the Real Estate bubble, the "Panic of '08", Tax Revolts, the coming "Greatest Depression" and many more social, economic, business, consumer and geopolitical trends...

Mislim da Celente najbolje opisuje situaciju riječima " People are afraid of the truth" i
"When people lose everything and they have nothing to lose, they lose it"

http://www.trendsresearch.com/forecast.php
Surfer
Surfer
lingua
lingua

Male
Broj postova : 335
Godine : 55
Lokacija : ZG
Datum registracije : 23.05.2010

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by sinke 21.10.11 20:27



još jedan izvrstan uradak Ben Stewarta, redatelja filmova Esoteric agenda i Kymatica.
Dugo sam razmišljao u koju temu da stavim ovaj filmić... ova je najbliža. Uživajte Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 393492
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by stefan.j 21.10.11 23:46

Svaka mu cast kad je uspeo da se izbori sa korporacijama i raznim zkonima.

Hvala za film, svideo mi se, naucio sam nesto novo.

Pozdrav ! ! !
stefan.j
stefan.j
tipko
tipko

Male
Broj postova : 68
Godine : 29
Lokacija : beograd
Datum registracije : 02.07.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by tonka 25.10.11 23:03

e ljudi moji, masoni djeluju punom parom; na fejs zidu marka franciskovića je nastala živa rasprava..užas, evo;

http://dalje.com/hr-svijet/papa-predlaze-stvaranje-svjetske-vlade-koja-bi-narodima-donijela-pravdu/390699
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Freeman 25.10.11 23:48

Nema tu mnogo šta da se raspravlja: svet će biti jedna država, pod jednom bankom, i digitalnim novcem.
Samo je ostalo prilagoditi se

P.S. Samo kratka digresija apropo cele "masoni kontrolišu svet" stvari: da si deo elitne grupe koja ima kakvu-takvu moć da menja poredak u svetu bez ustajanja iz stolice, da li bi dozvolio da ceo svet zna za tebe Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 69343
Freeman
Freeman
bomber
bomber

Male
Broj postova : 131
Godine : 36
Lokacija : istocno od potoka
Datum registracije : 23.08.2010

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Guru 26.10.11 1:21

Zašto mi se u glavi opet vraća David Icke i njegova teorija o stvaranju jedne banke i jedne valute te jednog upravnog sistema? Ha...
Guru
Guru
lingua
lingua

Female
Broj postova : 425
Godine : 39
Lokacija : Priroda
Datum registracije : 03.12.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by sinke 26.10.11 5:41

Freeman je napisao/la:

P.S. Samo kratka digresija apropo cele "masoni kontrolišu svet" stvari: da si deo elitne grupe koja ima kakvu-takvu moć da menja poredak u svetu bez ustajanja iz stolice, da li bi dozvolio da ceo svet zna za tebe Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 69343

=) da sam ja dio te elite, ono sto bi prvo sada napravio je otkrio sve tajne koje znam i radio na poboljsanju zivotnih uvjeta... e sad kolko bi prozivio... al to sam samo ja... vidis pitanje je malo sjeb, nemrem se uopce zamislit u njihovoj kozi, nisu mi jasni njihovi motivi... neki kazu zele pare, neki kazu zele dominaciju, moc... ne znam, meni nekak sve to smrdi na puno dublje igre... tolko zloce i manjka empatije... to mi je nevjerojatno
sinke
sinke
spikač
spikač

Male
Broj postova : 616
Godine : 44
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Guru 26.10.11 11:22

Freeman je napisao/la:Samo je ostalo prilagoditi se

Ili - isključiti se i napravit svoj sistem
Guru
Guru
lingua
lingua

Female
Broj postova : 425
Godine : 39
Lokacija : Priroda
Datum registracije : 03.12.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Branimir76 26.10.11 15:10

Neki će se prilagoditi, a neki se isključiti i napraviti svoj sistem.
Jedni će biti robovi, a drugi slobodni ljudi.
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by damjan 26.10.11 15:13

slobodni ljudi- da ali u svom mikro kozmosu- (sto i je najvaznije), ali globalno gledajuci i dalje smo robovi
damjan
damjan
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1257
Godine : 41
Lokacija : planeta zemlja - trenutno u zagrebu
Datum registracije : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by stefan.j 26.10.11 23:22

Ti sloboni ljudi vise bi licili na byckere u Americi nego na Cody Lundina i ti celo drustvo bi ih mrzelo samo zato jer su slobodni kao i hipici, a to je veliki pritisak ako neznas da zivis sa tim.
Ljudi ne vole razlicite od sebe.

Najveci prolem slobodnih ljudi bio bi da niko ne sazna da oni postoje, jer bi pokusali da im nametnu svoj nacin zivota.

pozdrav!
Ispravite me ako gresim.



stefan.j
stefan.j
tipko
tipko

Male
Broj postova : 68
Godine : 29
Lokacija : beograd
Datum registracije : 02.07.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by SelinaKyle69 05.11.11 23:20

anita tonka je napisao/la:e ljudi moji, masoni djeluju punom parom; na fejs zidu marka franciskovića je nastala živa rasprava..užas, evo;

http://dalje.com/hr-svijet/papa-predlaze-stvaranje-svjetske-vlade-koja-bi-narodima-donijela-pravdu/390699

Impresivno.
Skoro sam pala sa stolice od šoka jer je ovo prvi put da nije upotrijebljena riječ "duhovna" nego "duboka obnova koja bi “ponovno otkrila temeljne vrijednosti na kojima stvarati bolju budućnost”. Zaista za sve potoji prvi put.

Drugo, "Vatikan odlučno osuđuje ekonomski liberalizam bez pravila i nadzora, koji je doveo do stanja u kojem se sada nalazi svjetska ekonomija...", al im ne smeta trpat sebi zlatne poluge u bunkere i zarađivat na jadu i neimaštini trećeg svijeta...

Mislim, tko se sve smatra prozvanim držat prodike i predlagat rješenja...

Nego, ON TOPIC, čim riješim ovu pivu.. Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 747986 Možda kko još napiše šta zanimljivo u međuvremenu Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 368870

SelinaKyle69
SelinaKyle69
bomber
bomber

Female
Broj postova : 170
Godine : 37
Lokacija : Labin
Datum registracije : 23.10.2011

http://www.beeradvocate.com

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Surfer 09.11.11 17:45

Tučnjava između policije i studenata u Londonu

Vijesti Sky Newsa donose snimke obračuna policije i studenata na prosvjedima u Londonu. Tisuće studenata marširaju ulicama prijestolnice Ujedinjenog Kraljevstva, prosvjedujući protiv visokih školarina i privatizacije sveučilišta

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/158569/London-strepi-od-studentske-okupacije.html



Većina ljudi u svijetu još uvijek misli kako će to sve proći samo od sebe i da su ovo sve izolirani incidenti.

Celente je bio tako u pravu. Sve ide u tom pravcu
Surfer
Surfer
lingua
lingua

Male
Broj postova : 335
Godine : 55
Lokacija : ZG
Datum registracije : 23.05.2010

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by SelinaKyle69 09.11.11 23:29

Surfer je napisao/la:[b]
Većina ljudi u svijetu još uvijek misli kako će to sve proći samo od sebe i da su ovo sve izolirani incidenti.

Celente je bio tako u pravu. Sve ide u tom pravcu

čeka se kritična masa... I onda će Zapad gorjeti, a ja ću se pitati di su mi kokice Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 368870

Ozbiljno sada, broj ovakvih "incidenata" u svijetu je u konstantnom porastu i samo je pitanje vremena kad će ljudima puknut film
SelinaKyle69
SelinaKyle69
bomber
bomber

Female
Broj postova : 170
Godine : 37
Lokacija : Labin
Datum registracije : 23.10.2011

http://www.beeradvocate.com

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 15 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 24. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.