FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Globalni raspad sistema i samoodrživost

+89
DomagojB.
UBERSOLDAT
survival_996
remez
mirDaK
ElPrezidente
altx
Simke
chumaman
roguefox
zoran
Frenky
hydra
NarCroMan
Axter
Odin
Franco G
DoomsdayST
Tandrax
duke
Drvo
ivo
gomar
Bjesomar
maks1969
flecktarn
JillValentine
goxxon
alenko123
Migach
Stari Strider
puls
Lovac23
sergej
trolshein
Guybrush
PJER
Igsy
Buco
SelinaKyle69
mama jele
Guru
Mije
™pico
Jolender
ebola
dado2
kr1s
djomla
nix1909
northy
tonka
hrvoje-gs
Fratt
stefan.j
TomoZg
Stribog
crospider
knight
cvelle89
Branimir76
marinko
plazzi
Vikingson
Marko93
robert
bobrok
kengur32
pocetnik
urbana_gorila
Cave Bear
thepecarski
rinos
Login
Mraz
neven
loser
damjan
amiklic1
sinke
LUKSA
Target
Elp
Freeman
jratko30
divlji grab
hankok
Ito Ogami
Surfer
93 posters

Stranica 7 / 24. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next

Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by TomoZg 25.08.11 10:09

Pa i ja mislim da dosta ljudi ovdje voli filmove tipa waterworld,mad max,postman itd.. sto se tice nekakvog scenarija sa nuklearkom mislim da tu nemam sta nadodat..jer mi je ta situacija toliko apstraktna da se radije necu uvlacit u nju i izlagat neke detalje..
Ali se u potpunosti slazem da je najveci problem u svemu,psiholoski faktor prezivjelih.. a tu moze i vjerovatno bi bilo svega..

TomoZg
bomber
bomber

Broj postova : 171
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by knight 25.08.11 10:51

SAD su izbegle bankrot u zadnji cas,polako se oporavljaju,ali svakako je ta kriza dala dosta materijala za jedan dobar holivudski politicki triler..Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 747986

a evo,sada im se sprema "materijal" za neki akcioni apokalipticni holivudski hit......mada bilo je takvih filmova zadnjih godina

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.70.html:342707-SAD-Potres-pa-potop

i posle neko kaze "suvise gledas holivudkse filmove" Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 747986 Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 747986 Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 747986


knight
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 41
Godine : 45
Lokacija : Serbia
Datum registracije : 04.07.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by stefan.j 25.08.11 11:07

zasto mislis da je poceo oporavak
to sto su povecali granicu zaduzenja nije neko resenje, ispravite me ako gresim
ja to zamisljam kao parobrod koji tone i kotlovi se gase vodom da ne bi eksplodirao Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 747986

mada mozda se i oporave ko zna
stefan.j
stefan.j
tipko
tipko

Male
Broj postova : 68
Godine : 29
Lokacija : beograd
Datum registracije : 02.07.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by TomoZg 25.08.11 11:21

Oporavit ce se na racun drugih .. citaj Kina.. ako nista opet neki rat Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 747986
Nije im prva a bogme nit zadnja recesija..

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Branimir76 25.08.11 13:58

Ceo svet se naduvava svime i svačime. Sigurno će negde prsnuti neki ventil. To je zakon i u prirodi i u društvenim pojavama. Samo ne možemo da znamo u kojoj meri.

Ja nijedan scenario ne smatram smešnim. Ko smatra, ne treba da komentariše, nego neka se opredeli za svoje ideje. Ako neko misli da nas čeka scenario filma "28 Days Later", ima prava na to. Kome smeta neka ignoriše postove. Nemojte da budemo prostaci i podsmevači. Jer ko se zadnji smeje, ...

Formiranje grupe nije lako zato što ljudi danas imaju puno briga. Ne smeš ni ga da pitaš tako nešto, jer si odmah čudak ili ludak. Ja se vodim time da budem opremljen za prvi deo krize, a priroda je sama udesila da se stvari iskristališu kad se stvari smire. Slabići otpadaju, sa jakima se nastavlja. Pojam "jaki" ne označava bandu otpadnika, nego duhovno jakih ličnosti.
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by TomoZg 25.08.11 15:21

Prsnut ce sigurno,al mislim da uz pitanje koliko je i pitanje kada.. mozda sutra mozda za 50 god. I svatko ima pravo na svoje vidjenje nekakve katastrofe globalne ili lokalne,prirodne ili izazvane od strane covjeka.. a zadnji se smije onaj tko ne kuzi Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 69343
A sada cu ti reci zasto ispadas cudak ako nekoga tako nesto pitas,jer ekstremniji ljudi su glasniji i ljudi imaju automatsko vidjenje tebe kao nekakvog extrema,to je problem..sada kada bi isao u detalje sto je za tebe nekakva spremnost,mislim da bi se debela vecina slozila. Sto se tice nekakve "selekcije" zaboravljas zakon jacega.. Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 69343

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Branimir76 25.08.11 15:30

Ne zaboravljam zakon jačega. Zato i pominjem duhovnu snagu, jer je samo ona dugog veka. Svi ti nasilnici će brzo sami sebe uništiti, ili stradati na razne načine.

U slučaju da se to ne desi, ja sigurno neću nespreman da ih dočekam.
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by TomoZg 25.08.11 15:37

Hmm iskreno ne bih se slozio,duhovna snaga za prezivljavanjem bez nekih etickih normi takodjer moze biti poprilicno jakai dugog vijeka zar ne? I ne vjerujem da bi se doveli do samoh unistenja medjusobom..nikako.
Ma tu bi bilo svega,i mislim da ova nasa nagadanja su ipak samo nasa "masta" ..iskreno ne bih volio da se tako nesto dogodi,i nekako vjerujem da nece..barem za naseg zivota,za 100 god tko zna...

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by stefan.j 25.08.11 16:02

ljudi sta mislite paraglider kao prevozno sredstvo do sklonista, ukoliko uslovi dozvoljavaju Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 676815
stefan.j
stefan.j
tipko
tipko

Male
Broj postova : 68
Godine : 29
Lokacija : beograd
Datum registracije : 02.07.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Branimir76 25.08.11 16:31

Ako si negde već obezbedio sve zalihe i opremu, ako nemaš nameru da povedeš nikoga sa sobom, ako imaš odakle na brzinu da uzletiš i ako imaš motor...onda može.

Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Branimir76 25.08.11 16:33

TomoZg je napisao/la:Hmm iskreno ne bih se slozio,duhovna snaga za prezivljavanjem bez nekih etickih normi takodjer moze biti poprilicno jakai dugog vijeka zar ne? I ne vjerujem da bi se doveli do samoh unistenja medjusobom..nikako.
Ma tu bi bilo svega,i mislim da ova nasa nagadanja su ipak samo nasa "masta" ..iskreno ne bih volio da se tako nesto dogodi,i nekako vjerujem da nece..barem za naseg zivota,za 100 god tko zna...

Onda to i nije duhovna snaga. To je životinjski instikt. Koristan je, ali je kratkog veka jer tu nema puno razuma.

Meni je nekako lakše da se meni dogodi, nego da razmišljam o tome kako će sutra moji potomci živeti...deca, unuci...
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Branimir76 27.08.11 15:54

Jel pratite uragan?

Jel neko promenio mišljenje o neophodnosti pripreme?
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by stefan.j 27.08.11 19:01


Evo sad gledam preko bbc-a i vanjda su krenuli sa evakuaciom, samo da ne bude u evakuacionim centrima Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 37226 kao u Portoprensu gde su kradje, ubista, i silovanja bili uzasni.
stefan.j
stefan.j
tipko
tipko

Male
Broj postova : 68
Godine : 29
Lokacija : beograd
Datum registracije : 02.07.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by hrvoje-gs 30.08.11 9:28

evo baš čitam na netu kako su Ameri razočarani sa Irene, jer su ih vlasti previše strašile.

"američki mediji javljaju da su građani New Yorka 'razočarani'. Naime, napisi po medijima i najave lokalnih političara prije dolaska oluje bili su vrlo dramatični, pa građani sada optužuju odgovorne za stvaranje prevelike panike zbog koje su se bacili u trošak, što jasno pokazuje kako nisu u potpunosti svjesni koliko su zapravo imali sreće.

Naime, uragan Irene ima promjer od 840 kilometara, a udari vjetra oslabili su nekoliko trenutaka prije nego što je snažna oluja pogodila područje New Yorka. Irene se trenutačno kreće prema Kanadi, a meteorolozi upozoravaju da još uvijek predstavlja prijetnju. " (net.hr)

nisu mi jasni. plaču što ih nije jače udarilo? stiže im novi uragan Jose možda on nadoknadi što Irene nije napravila ....


kako je ove godine krenulo Americi se loše piše. prvo ekonomija, sad uragani sve mi se čini da im lagano odbrojava sat.....
hrvoje-gs
hrvoje-gs
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 28
Godine : 43
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 28.10.2010

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by TomoZg 30.08.11 9:45

hrvoje-gs je napisao/la:evo baš čitam na netu kako su Ameri razočarani sa Irene, jer su ih vlasti previše strašile.

"američki mediji javljaju da su građani New Yorka 'razočarani'. Naime, napisi po medijima i najave lokalnih političara prije dolaska oluje bili su vrlo dramatični, pa građani sada optužuju odgovorne za stvaranje prevelike panike zbog koje su se bacili u trošak, što jasno pokazuje kako nisu u potpunosti svjesni koliko su zapravo imali sreće.

Naime, uragan Irene ima promjer od 840 kilometara, a udari vjetra oslabili su nekoliko trenutaka prije nego što je snažna oluja pogodila područje New Yorka. Irene se trenutačno kreće prema Kanadi, a meteorolozi upozoravaju da još uvijek predstavlja prijetnju. " (net.hr)

nisu mi jasni. plaču što ih nije jače udarilo? stiže im novi uragan Jose možda on nadoknadi što Irene nije napravila ....


kako je ove godine krenulo Americi se loše piše. prvo ekonomija, sad uragani sve mi se čini da im lagano odbrojava sat.....

Ljudi su ljuti jer su im utjerali strah u kosti,a na kraju ni priblizno oluja kakvu su najavili naravno da ce biti ljuti,ne na oluju vec na prognozu i manijake koji su proglasili apokalipsu... sto se tice kretanja Amerike ove godine,nije nista gore nego lani.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by hrvoje-gs 30.08.11 10:03

koliko sam ja shvatio samo pukom srećom nije bila oluja svih oluja, a i štete su razmjerno male jer su se tjedan dana pripremali, da nisu bilo bi sve rastureno
hrvoje-gs
hrvoje-gs
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 28
Godine : 43
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 28.10.2010

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by TomoZg 30.08.11 10:06

hrvoje-gs je napisao/la:koliko sam ja shvatio samo pukom srećom nije bila oluja svih oluja, a i štete su razmjerno male jer su se tjedan dana pripremali, da nisu bilo bi sve rastureno
Ma frende njima je svaka oluja "oluja svih oluja" ,vole baciti tu holivudsku notu u vijesti ..to je gledanost,to je manipulacija masama itd.. da je moglo biti opasno naravno da je.. ali ni blizu onoga sto su oni sve napisali a i ostatak svjetskih medija.

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Branimir76 30.08.11 19:38

Zemlja dolazi u položaj kad će sve aktivnosti prirode biti pojačane.

Oprez, pa šta bude.
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by tonka 30.08.11 20:00

e da bit će nam veselo. kugla zemaljska će potpuno biti izmjenjena jer će mnoge zemlje nestati; dio Amerike, ( Kalifornija) skandinavske zemlje....
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by TomoZg 30.08.11 20:07

Povodom koje to katastrofe ce se to sve dogodit?

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by tonka 30.08.11 20:14

udarit će komet u ocean i digniti najveće tsunamije ikada.
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by TomoZg 30.08.11 20:21

? neki info o tome ?

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by tonka 30.08.11 20:27

ima puno..ja ne krijem što sam i kome vjerujem i za koga živim. ima puno info, upiši na google" tri dana mraka" pa čitaj što ti izbaci. ljudi biraju kome vjeruju, već sam nekoliko puta rekla da se Crkva jako priprema na te skore događaje, a zašto i ne bi kad se svi pripremaju, naravno da će i ona, jer ipak prednjači u prorocima. Zna se sve što će biti, i kako, jedino se datumi ne znaju, al znamo da je već počelo i nema više baš puno vremena.
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by tonka 30.08.11 20:32

hoću vam reći možda mrzite Katoličku Crkvu, al to nema veze sada. svi se imaju pravo pripremiti na ono što slijedi, tako i ona i NASA, i mi i svi drugi. i ako je mrzite i ako joj niš ne vjerujete ona se isto ima pravo pripremiti kao i Pravoslavna Crkva kao i Islam, kao i Židovi. kao i bilo tko oko vas. svi se imamo pravo pripremiti i pokušati preživjeti. i Biblija govori o tom što će se desiti od ISUSA sama..i zato se imamo pravo pripremiti i poslušati što nam govore proroci. to je sv ešto sam htjela reći.
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by stefan.j 30.08.11 20:40

da li ce obale biti potopljene zavisi od toga gde ce pasti taj objekt (kometa ili meteor, za asteroid ne bi bilo vazno jer bi veci deo planete bio sprzen) na primer meteor koji je pao u sibiru napravio je relativno malu stetu nego da je pao u okean, izazvao bi ogroman cunami (kao kad kap padne u vodu) Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 564295
stefan.j
stefan.j
tipko
tipko

Male
Broj postova : 68
Godine : 29
Lokacija : beograd
Datum registracije : 02.07.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by tonka 30.08.11 20:50

gle, komet će pasti u Okean/ Ocean, dignit će se veliki plimni val, i počet će šou. Sunce i mjesec će potamnjeti i mrak će trajati 3 dana.
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by stefan.j 30.08.11 20:56

anita ako si mslila na otkrovenje ono se ne odnosi na buducnost( sveti Jovan nije mogao da javno kaze svoje misljenje o Rimu pa se sifrovao, da je javno propovedao ta poruka ne bi izasla iz rimskog zatvora Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 481349 )

izgleda da pogresno tumacis moje postove
stefan.j
stefan.j
tipko
tipko

Male
Broj postova : 68
Godine : 29
Lokacija : beograd
Datum registracije : 02.07.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by TomoZg 30.08.11 20:59

Pa ako ja dobro vidim "tri dana mraka" nemaju veze sa "meteorima" koji padaju na zemlju za razliku od kometa i asteroida..,po ovome sto citam Zemlja bi trebala uci u nekakav "oblak" plina koji je navodno ogroman..

TomoZg
bomber
bomber

Male
Broj postova : 171
Godine : 42
Lokacija : Zg
Datum registracije : 17.08.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by tonka 30.08.11 21:01

koji će nastati od udara/ upada kometa u ocean. plin će nastati od udara.
Tomo znam gradivo, nema greške:)))))
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Branimir76 30.08.11 21:01

Ako izazove samo vodeni talas, nikako ne može da zamrači Sunce i Mesec. Čime?

Ako je većeg prečnika...bilo kometa, meteor, asteroid... i probije zemljinu koru, onda će biti problema. Od delimičnog, do totalnog uništenja života.
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Branimir76 30.08.11 21:02

anita je napisao/la:koji će nastati od udara/ upada kometa u ocean. plin će nastati od udara.
Tomo znam gradivo, nema greške:)))))

A ako je to samo vodena para, nije to ništa.
Branimir76
Branimir76
lingua
lingua

Male
Broj postova : 344
Godine : 47
Lokacija : Pčinjski okrug - Republika Srbija
Datum registracije : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Globalni raspad sistema i samoodrživost - Page 7 Empty Re: Globalni raspad sistema i samoodrživost

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 24. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.