FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Out of the wild

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Login
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1194
Godine : 30
Datum registracije : 17.07.2010

PostajNaslov: Out of the wild   18.04.12 0:15

Desetak dobrovoljaca, nema nagrade kao, sebi nešt dokazuješ. Imaju određenu opremu, 3 dana obuke i moraju mjesec dana preživiti na Aljasci dok se neprobiju od jednog do drugog skloništa u civilizaciju...

Čak nije ni loše... Mislio sam da će biti kao "survivor" na rtl-u, ali nije ni slično..

http://www.youtube.com/watch?v=xy-xriSJwTI&feature=plcp&context=C480485eVAvjVQa1PpcFNUWp6t6DQjYErRH6P4MUSvjM74w7iPj9g%3D

Ovaj lik ima ostale djelove za gledati.. navodno postoje 3 sezone, 2 na aljasci i jedna negdje u juznoj americi..
[Vrh] Go down
™pico
bomber
bomber

Male
Broj postova : 147
Godine : 34
Datum registracije : 07.05.2011

PostajNaslov: Re: Out of the wild   19.04.12 23:01

upravo sam pogledo nekoliko epizoda jer čini mi se nekako realno... iznenađuje me to da je ekipa prvi put nešto malo ulovila tek 5 ili čak 6. dan ... tako nekako meni izgleda realno preživljavanje u prirodi, al ruku na srce dobrovoljci nisu imali osim trodnevnog tečaja nikakvog predhodnog znanja o preživljavanju u prirodi.... ali prvi obrok tek 5 ili čak 6. dan ...uhf...
[Vrh] Go down
Login
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1194
Godine : 30
Datum registracije : 17.07.2010

PostajNaslov: Re: Out of the wild   19.04.12 23:06

Dosta dobro za pogledati kako se ponaša i reagira grupa u takvim situacijama, tko se ističe i na kakve načine, kako se ponašaju prema slabijima, kako prema dominantnima.. Ja sam evo isto pogledao par epizoda, mogu reći da se isplati pratiti.

I da, očevao bi na prvi pogled da love uspješno, sa puškom na aljasci koja je bogata životninjama. I to ona baba je kao lovac neki. Ali ipak nije baš tako lako.. nemaju psa, a puška im je neka dječija.. (410 patrona i .22lr kombinacija). Mi koji lovimo sa psima i puno jačim oružjem znamo da nije svaki hitac uspjeh.. a tek njima neiskusnima, koji moraju naloviti za 10ak ljudi.. tak da su još i ok.
[Vrh] Go down
Molokai
spikač
spikač

Male
Broj postova : 693
Godine : 40
Datum registracije : 26.03.2012

PostajNaslov: Re: Out of the wild   19.04.12 23:17

Pogledao sam sve epizode na Aljasci i mogu reci da je zanimljivo, iako previse drame, sve se svodi na njihovo krepivanje od gladi, takav mi je dojam ostao. Previše toga im ostavljaju u svakom skloništu, a oni baš i ne znaju to iskoristiti. Ne bi htio više pisati jer da vam ne bude spoiler.
Najbolje iz svega je kad dvoje profi lovaca među prvima odustanu, ha ha ha.....
[Vrh] Go down
™pico
bomber
bomber

Male
Broj postova : 147
Godine : 34
Datum registracije : 07.05.2011

PostajNaslov: Re: Out of the wild   19.04.12 23:43

evo ovo je početni link za istu seriju ali u venezueli ...
http://www.youtube.com/watch?v=ErutEN92jBM&feature=relmfu
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Out of the wild   Today at 16:34

[Vrh] Go down

Out of the wild
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Alone in the wild
» Man women wild in Croatia =)