FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» chris reeve sebenza folder
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty02.05.24 23:39 by NAVIGATOR

» Garmin GPSMAP 66S
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» 24 sata divljine
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

+61
Mrki Medo
shpaga
kengur32
hydra
Mladen
antun
Aries
mariobab
Odin
Stribog
Drvo
Bobo
duke
glock
robert
NAVIGATOR
chumaman
tonka
trolshein
hankok
JillValentine
puls
Marko
zb17ghost
™pico
goxxon
LUKSA
mali mačak
maxina
Molokai
vens
damjan
Ikarus
skyrunner
oetzi
mario.kukic
Mornar
Target
poletan
urbana_gorila
ivo
Fratt
DoomsdayST
cutlass
Medo Gradela
girdeaux
aldinbear
Guybrush
lololorenzo
Mije
Luftwaffe
Strider
orao
Igsy
yasko
2,9,29
Mraz
PJER
ante5555
Migach
Šimun
65 posters

Stranica 11 / 34. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next

Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by DoomsdayST 29.05.12 23:14

Kako bi mi ŽELJELI i kakve stvari JESU ponekad se ne poklapa...

Isto tako, ne postoji samo jedna istina... Koliko ljudi, toliko istina...

Možda je bolje reć' kako čovik može bit' samo iskren, a istina je nešto drugo...

Ti vidiš na svoj način, ja na ovaj koji san opisa, i baš na ovom forumu vidija...

To 'oće li mi doti jedan član ovog foruma u mojoj temi predstavljanja napisat 'pozdrav', 'ćao', 'evala' ili neku 'pametnu' meni osobno ne znači ništa... To koliko sam dobrodošao ću saznat vrimenom, nakon šta, koliko je to ovako vitrualno uopće moguće, ekipa upozna mene, i ja njih...

Ali, ja tebi ne osporavam tvoje viđenje ove stvari... Zašto ti osjećaš da moraš meni sporavat moje...?

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 30210

DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Broj postova : 1227
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by tonka 29.05.12 23:42

zato jer poznam osnove komunikacije...nećeš me uvjeravati niti izrugivati sve nas koji pozdravimo ljude koji dolaze ne forum, nećeš mi reći da to radimo zbog broja postova, to je tako suludo...ustvari reći ćeš i rekao si al ja ti kažem nisi u pravu..to tvoje mišljenje je van svake pameti, eto! van svake pristojnosti, i ne mogu vjerovati da si tako neš pomislio, napisao da znaš..kažem ti od sad nikad više nemoj nikog pozdravit ni po gradu ni kad dođe kod tebe, to su po tvojoj teoriji samo brbljanja, višak riječi... to ti je isto kolega...i čini mi se da bi prije neretva presušila nego ti shvatio što je pravilo komiunikacije....ako pišeš besmislicu imam je pravo opovrgavati.
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by DoomsdayST 29.05.12 23:59

Pravila... komunikacije...? Bih ja trebao naučiti...? Iz gornjeg posta...?

Ja nisam specificirao kako SVI koji pozdravljaju u temama nabijaju postove... Samo sam primjetio da toga ima...

Izvjesni stručnjak za komunikaciju je, i to poprilično agresivno, odlučio meni umetati riječi u usta, i mene uvjeravati što sam i kako mislio reći, te opovrgavati stvari koje ja nisam niti izrekao niti tvrdio...

Da osnove komunikacije... Niti 'O' od osnova, kamoli dalje...

EOD

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 179769
DoomsdayST
DoomsdayST
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1227
Godine : 49
Lokacija : Dalmacija
Datum registracije : 06.01.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by tonka 30.05.12 0:14

ja sam još jučer rekla da mi je priča o ovom digla živce, ne mogu vjerovati o čemu to pričamo već drugi dan. već jako dugo nisam izgubila živce na forumu..ova tema je to postigla. pa misli o meni što hoćeš uopće me ne zanima. i dalje ću pozdravljat svakog ko dođe na forum i podržavam mode u tome upozorenju.. i nikad neću u tome vidjeti nabijanje posotova nego upoznavanje ljudi jedni s dugima u virtualnom svijetu na virtualni način.. ajde, laku ti noć!
tonka
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1535
Godine : 48
Lokacija : Pula
Datum registracije : 08.06.2009

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by poletan 30.05.12 3:35

Dooms, nemoj sad ti... Otić će Tonka na face lečit živce i kaj smo onda dobili?
poletan
poletan
bomber
bomber

Male
Broj postova : 105
Godine : 55
Lokacija : iznad 2000 m
Datum registracije : 27.03.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by chumaman 30.05.12 7:35

tonka je napisao/la:ja sam još jučer rekla da mi je priča o ovom digla živce, ne mogu vjerovati o čemu to pričamo već drugi dan. već jako dugo nisam izgubila živce na forumu..ova tema je to postigla.
Aj sad još jedan krug još jedan dan da povećamo prag tolerancije jer očito
nam to svima treba kad se žderemo oko ovako banalne teme Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 304316
chumaman
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1451
Godine : 32
Lokacija : između
Datum registracije : 26.10.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by mario.kukic 30.05.12 12:56

Migach je napisao/la:marek, vidim na kaj ciljaš, čak sam se regal tam na forum da viidm o čemu je riječ i ne vjerujem tome na kaj ti misliš..a mislim da misliš to kaj ja mislim da misliš ti Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 747986
mogao si to lepo prvo provjeriti informaciju , ne mjenjati post 5 puta recimo.

a vidim sad da si se potrudio da kopiraš cijelu temu da tu recimo ideš u raciju ?
daj odrasti...
dođeš samo i staviš post kad očeš doslovno pokrenuti svađu..
ako ciljaš na tipa na kojeg mislim da ciljaš, a ako ciljaš onda reci javno i pitaj njega dal je to istina ili ne , a ne ovako kak ti to radiš totalno glupo i to još na forumu.
a i kladim se da tipa ne poznaš, a blatiš ga tu pred svima s ovim.. i sigurno nisi taj pištolj iz oglasa vidio uživo i pucao iz njega..hmmm...
tak da pazi sljedeće postove kaj pišeš, a i ovo kaj si napisal je puno previše ...

vidim odvjetnika ima nikog ja ne optuzujem ni zelim svadu samo da se covjeku isprica za ono ako je napravia nije uredu i sramotno je ,ako je greska ispricajem se u sto sumnjam http://forum.hr-oruzje.org/viewtopic.php?f=14&t=4617

mario.kukic
tipko
tipko

Male
Broj postova : 66
Godine : 47
Lokacija : omis
Datum registracije : 08.03.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Target 30.05.12 13:05

mario.kukić očito voliš optuživati i izvoditi probleme jer te rečenica "ovdje se moze javno govoriti a na drugom forumu ,gdje je on admin nemoze jer je nedodirljiv sve u svemu zalosno i jadnooo" dovodi na sam rub ponora zvanog trajni ban
Target
Target
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1242
Godine : 38
Lokacija : Rijeka/Gorski kotar
Datum registracije : 05.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by mario.kukic 30.05.12 13:11

toliko o nepristranosti a sta ako je sve istina sta onda ,opet kupac laze .momci tako se neradi sami sebi uskacete u usta




sve je receno ::


:Nekako mi neke stvari nisu jasne,pošto sam moderator na tom forumu i znam čovjeka osobno (znam i da je picajzla,da ima bolest čuvanja svojih stvari i ujedno ima neprikosnoven feedback status na našoj tržnici ) kao sigurnog prodavača,


Zadnja promjena: mario.kukic; 30.05.12 13:14; ukupno mijenjano 1 put.

mario.kukic
tipko
tipko

Male
Broj postova : 66
Godine : 47
Lokacija : omis
Datum registracije : 08.03.2012

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Target 30.05.12 13:13

šta je rečeno? to da si ti mućki provokator? čovjek je dao samo osobno mišljenje
Target
Target
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1242
Godine : 38
Lokacija : Rijeka/Gorski kotar
Datum registracije : 05.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Target 30.05.12 13:21

stvarno izgleda ko olupina Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 855911

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 1007745t

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 8aacca7dqrr9e92dfk11

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Hql2zmnashn3ccftpi3n
Target
Target
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1242
Godine : 38
Lokacija : Rijeka/Gorski kotar
Datum registracije : 05.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Fratt 30.05.12 14:27

mario.kukic,ja stavljam moderatorski VETO na tebe što se tiče ove situacije (nadam se da kolege neće zamjeriti) i nitko te neće banirati kad se utvrdi stvarna situacija,bilo ovdje ili na onom forumu a ni kasnije.
Samo da dokažem da ovaj forum nije Sjeverna Koreja kako ga ti prezentiraš.

S druge strane ako se dokaže da Navigator nije kriv u ovoj transakciji,tvoj status babe i tužakala bez osobnog motiva će ti stajati iznad avatara umjesto tipka,to ti garantiram...
Nije nikakva osveta,čisto da izniveliramo moguću "duševnu bol" prema Navigatoru ako nisi u pravu.
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by NAVIGATOR 30.05.12 16:02

baš sam razmišljao da ovu temu stavim na forum već neko vrijeme ali sam se odlučio da ipak ne stavim jer ovo je ipak forum za opuštanje razonodu i učenje a toga baš i ne bi bilo u temi.
no kako je netko drugi postavio upit onda ću se i ja raspisati malo o ovome slučaju.

dakle prije oko 2.5 godine stavio sam oglas na njuškalo o prodaji zračnog pištolja za koji nije potrebna nabavna dozvola.
za dotićni artikl iako je vladao popriličan interes(vidi se po broju klikova na njuškalu) ipak nije do nedavno pronašao kupca niti sam se ja mu trudio ga pronaći, tek bi svakih 5-6 mjeseci aktualizirao oglas kad bi mi iz njuškala javili da ga treba obnoviti.
cijena pištolja takvoga u dućanu je 4300kn a ja sam uz njega davo i bocu za refill koja je koštala još oko 700kn.
sve skupa sam ja prodavao za 3000kn.
prije jedno mjesec dana javio mi se KB da želi kupiti pištolj ako mu cijenu spustim na 2500kn.
s obzirom da je pištolj bio već dugo u prodaji pristao sam na ponuđenu cifru ali sam zamolio tipa da se nađemo da mu pokažem kako se rukuje tim pištoljem na što je on odgovorio da je iz koprivnice te da mu samo pištolj pošaljem poštom.
pištolj u savršenom stanju sam poslao u originalnoj kutiji i sa svim pripadajućim dijelovima i papirologijom. drugi mi se dan on javio da je gledao da je žig na boci za stlačeni zrak pištolja pre star i da mu ja izvolim vratiti novce, ja sam rekao da nema problema neka mi pošalje pištolj i ja ću mu vratiti novce. drugi mi se dan javio ponovno i rekao da je pištoljem išao pucati te da je neke dijelove izgubio, da je sad pištolj nakon što je njime pucao neispravan, te da mu ja svejedno izvolim uplatiti novce a on će mi tek nakon uplate poslati sada neispravan pištolj na što ja normalno nisam pristao.
onda mi se sms porukom javio sa prijetnjom da u koliko mu ne uplatim novce da će me lažno prijaviti da sam mu prijetio vatrenim oružjem, što je vrlo ozbiljna optužba(sva sreća da je tu prijetnju natipkao u pisanom obliku koji je sudski dokaz) i još da će me prijaviti državnom odvjetništvu.
ja sam mu u više navrata ponudio da mi vrati pištolj i ukoliko je ispravan da ću mu vratiti novac, ali nikako prije nego što vidim što je na pištolju potrgao i izgubio,na što se on oglušio, dapače prijetio je i dalje da će zvati moju firmu, da će me dati u novine i pokrenuti sveopći rat protiv mene.
sva sreća da se sva komunikacija odvijala putem mailova i sms-a pa sam to sve kao dokaz predao policiji uz prijavu.
još je jedna sreća ta da su nedavno mnogi forumaši uz moj nadzor imali prilike pucati iz tog pištolja, neki od njih vrlo vični oružju koji mislim da mogu potvrditi moju priču o ispravnosti i stanju u kojemu je pištolj bio.
na koncu sam otišao i do lovca(dučana oružja) gdje sam pištolj kupio i kod nih provjerio podatak o starosti pištolja, i dan danas se u lovcu prodaju isti ti pištolji sa identičnim datumima i oznakama na boci na koju se odnosio jedini prigovor KB iz koprivnice jer je firma ROHM jedino te modele isporučivala u hrvatsku.
sve ostalo su njegove izmišljotine a da mu je pištolj došao u neispravnom stanju bez kutije ofucan kako sada tvdri onda mi ne bi u prvih nekoliko mailova prigovarao na datum žigova na boci (a to je bio njegov jedini prigovor)nego bi rekao "čuj stari kakvo si mi to smeće poslao"
nadodao bi ja još svašta o dotičnom gospodinu ali ako ću biti prisiljen pokrenuti i sudski postupak onda bi se ti naputci mogli iskoristiti protiv mene i reći da sam ga besramno vrijeđao zato ću tu stati s pričom.
vi forumaši me znate i mnogi od vas koji i nisu pucali iz pištolja imali su ga prilike u živo i vidjeti, svi koji su dolazili u akvarel gdje sam ga donio u nekoliko navrata, također ljudi koji su kupovali stvari ovdje od mene na forumu mogu reći u kakvom su im stanju stigle, općenito svi koji me poznaju zanju koliki sam picajzla za svoje stvari.
također zar bi bio lud i pozvao čovjeka prvim mailom kod prodaje da ga dođe isprobati u živo, kada bi se ja bojao da bi to kupca moglo odbiti.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7019
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by NAVIGATOR 30.05.12 16:18

i još napomena da su nedavno prije prodaje pištoljem pucala i dva strijelca streljačkog kluba LAS jedan od njih je želio kupiti pištolj ali nije imao odma lovu no detaljno su ga ispregledali i isprobali sa više od 200 hitaca na službenoj zračnoj streljani u službenu natjecateljsku metu i oni će bez problema potvrditi moju priću o stanju pištolja.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7019
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by PJER 30.05.12 18:02

NAVIGATOR je napisao/la:i još napomena da su nedavno prije prodaje pištoljem pucala i dva strijelca streljačkog kluba LAS jedan od njih je želio kupiti pištolj ali nije imao odma lovu no detaljno su ga ispregledali i isprobali sa više od 200 hitaca na službenoj zračnoj streljani u službenu natjecateljsku metu i oni će bez problema potvrditi moju priću o stanju pištolja.

pucao sam iz tog pištolja a i imao sam priliku izmjeniti neke stvari sa Navigatorom i sve što sam ikada dobio od tog čovjeka dobio sam u original ambalaži i sa rezervnim dijelovima kao i onima koje je mjenjao te poklanjam povjerenje Naviju u svakom slučaju jer nije tip čovjeka koji će nekoga zakinuti ili oštetiti.neko će reći da je sitničav, neko da je picajzla a ja da je pedantan i točan.....
PJER
PJER
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1838
Godine : 55
Lokacija : BJELOVAR
Datum registracije : 12.02.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Fratt 30.05.12 18:07

Replika,što se mene tiče više ne mislim sudjelovati jer je ovo preozbiljna stvar...


hacklordsniper je napisao/la:Zgodno si to primjetio Mike, nov a prodaje se 2.5 godine.

Smijesno je koliko gluposti mogu procitati u jednom postu i stoga cu staviti još jedan, jedini post na ovu temu. Ovdje cu se obazirati samo na pismeni dio, necu niti spominjati usmeni:

Dakle krenimo redom, kupio sam nov pištolj, dokaz:

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/232/16958979.jpg/

Dokaz 2 nakon što sam nazvao prodavatelja i upitao ga jel stvarno nov i neka mi pošalje podatke za uplatu i adresu za prikup (osobni podaci su izbrisani):

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/842/dsc01971us.jpg/

Imam i mali gdje kasnije navodi da je star "samo" četiri-pet godina tokom reklamacije, samo ga moram naći


Dobio sam pištolj proizveden 2001 g, kojem je istekla valjanost boce, pušta zrak i nedostaju dijelovi mehanizma:

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/839/dsc01970b.jpg/

Što je vlasnik dobro znao i zato je pištolj prodao. Inače aluminijske boce se nesmiju koristiti nakon 10 godina (slika uputstva koje je došlo sa pištoljem):

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/100/dsc01865z.jpg/

To što je u Lovcu zaostao neki stari primjerak sigurno ne znači da Rohm isporučuje pištolje sa isteklim spremnikom. Čak niti najniži Kineski proizvođač si to nebi dozvolio.
Odmah po primitku sam zvao prodavaoca koji je izrekao koješta i to da "nije on kriv što seljačina kao ja misli da je tlačni spremnik kao margarin i ima rok trajanja" te je na moje inzistiranje povrata novca izrekao i prijetnju, a na sreću nalazio sam se u društvu od nekoliko ljudi koji su jasno čuli njegove riječi.

Odonda kreće komunikacija e-mailom.

Kao što sam gore i prije naveo kočnica je otpala jer ju je netko lukavo zalijepio brzim lijepilom za osovinicu koje je potrgana. Naravno na par dodira kočnice ista je otpala. Ja se nisam mogao smatrati krivim za to jer je to jasno prikrivena mana.
S obzirom da sam Već jednom bio prevaren nisam imao ikave namjere poslati pištolj jer sam bio gotovo siguran da više neću vidjeti niti pištolj niti novac, a pištolj će ponovo kupiti neka budala poput mene. Ukoliko prodavatelj ima moje poruke i e-mailove gdje prijetim da ću ga lažno prijaviti molim ga da požuri postupak u PP gdje je to predao, i mene zanima

S obzirom na navedeno sam dotičnom poslao opomenu pred tužbu kao i prijedlog kaznene prijave za prijevaru koju je odbio preuzeti (imam povrat od pošte).
Nadalje sam odlučio progutati izgubljeni novac jer taj novac ne vrijedi godine sudskih ročišta, posla sa policijom i ostalih pravnih postupaka.
Ovo mi je dobra škola iako se još čudim kao "pura dreku" s obzirom da ponekad kupim neku stvar preko oglasnika već nekoliko godina i nikad me nitko nije prevario.
Ja na ovoj temi nisam naveo tko me prevario niti ijedan detalj već sam isto naveo na inzistiranje forumaša, s obzirom da se našao uvrijeđen njegov kolega čiji forum nisam niti spominjao.
Toliko od mene, što se tiče ove teme, trajno!
Fratt
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4003
Godine : 45
Lokacija : .- -. -.-. .. . -. - / ..-. --- .-. . ... - ...
Datum registracije : 30.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by robert 30.05.12 18:52

Ma bez veze je svakoga pozdravljat sto dode ode .
Neka oni nas pozdravljaju i to svakoga ponaosob.
Ja nikoga ne pozdravljam , koji ce mi Vrag taj broj postova ?
robert
robert
lingua
lingua

Male
Broj postova : 454
Godine : 39
Lokacija : izad 7 gora
Datum registracije : 09.12.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by NAVIGATOR 30.05.12 19:11

nov se odnosilo na stanje u kojemu je pištolj a ne na starost, a da kad je oglas pisan prije dvije i pol godine od kada je oglas nepromjenjen tada je i vremenski bio nov.
starost pištolja kod kupovine nikada nije bila tema razgovora, niti sam je ja u kasnijim kontaktima osporavao niti je bila problem kod povrata novca, dapače u međuvremenu sam pronašao originalan račun koji pottvrđuje moj iskaz.

napominjem za apsolutno svaku moju riječ ja imam i papirnati dokaz koji je prosljeđen policiji.
ali opet napominjem da su mnogi forumaši imali prilike na vudelji vidjeti i koristiti taj pištolj i postoje brojne fotografije s toga eventa sa tim pištoljem snimljenim u krupno gdje se također vidi u kakvom je stanju bio.
zapravo mi je teško povjerovati koliko zlih ljudi ima u hrvatskoj, pa jedni od takvih su se oglasili i ovdje pod ovom temom.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7019
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by glock 30.05.12 19:35

svakih mjesec dva navratim u Alpinu ili druge dućane vidjet šta se nudi od gojzi,ima modela koji stoje već 3-4 godine na stalaži,a ako ih kupiš,kupio si ih pod nove,tak mi se čini i Navijev pištolj.Ne stavljam ruku u vatru za nikog ali čisto sumnjam da bi išel nekog zajebat uopće,prevelik je perfekcionista da ne velim picajzla.Jebiga,ako nisi zadovoljan robom,vrati je u prvobitnom stanju uz povrat love,tko lud bi ti vratio novac ako oštetiš artikal na takav način.A provokatori samo vrebaju,jedva čekajući da nekog popljuju.

glock
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1128
Godine : 60
Lokacija : Hr
Datum registracije : 31.01.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by trolshein 30.05.12 19:50

Ja sam osobno htel taj pištolj kupiti, ali imal sam druge prioritete ( malčice mi je bilo sve preskupo ), no to po stranu . Ovo je kvalitetna stvarka, nije Feinwerkbau( skoro ko da jest ), ali nije ni smeće. Jbg u životu naletiš znaš i sam vjerujem na moron f***ig idiota; ovaj je očito mislil ( s obzirom na reakciju ) da bude s tim lovil zečeve na 50 m. Jbg vjerujem da si ok tip ali naletel na neznalicu kretena.
trolshein
trolshein
spikač
spikač

Male
Broj postova : 527
Godine : 43
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 26.11.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Mraz 30.05.12 20:54

Tko god je upoznao Navija zna da kod njega nema opreme sa oštećenjima, ruzinom, kvarovima i slično.. kod njega su četkice, krpice, torbice, balistol Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 350615
Mraz
Mraz
master
master

Male
Broj postova : 5658
Godine : 38
Lokacija : Delnice
Datum registracije : 26.02.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by goxxon 30.05.12 22:31

ja ga znam kratko, i znam sigurno da je uber picajzla i ne bi tako išao čovjeka sjebati (makar radi na HRT-u) Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 747986
goxxon
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3594
Godine : 44
Lokacija : ZG/OT
Datum registracije : 17.11.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by puls 30.05.12 22:52

Ma meni to otpočetka smrdi...

puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Target 30.05.12 23:01

molim Vas suzdržite se od daljnjeg komentiranja dotične situacije, problem će se rješavati privatnim kanalima tako da rasprave na tu temu u forumskim zajednicama nisu potrebne
Target
Target
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1242
Godine : 38
Lokacija : Rijeka/Gorski kotar
Datum registracije : 05.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by puls 30.05.12 23:05

.....šta je ovo večeras....nema Tonke i Doomsdaya....

a ja čekam part III....

....inače,ja sam za to da se svaki novi član predstavi i odmah izjasni vrijedi li sebenza te pare i koliko strojni grinder smanjuje ručni rad u postocima... Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 304316


...sad brzo brišem na spavanje da se ne bi zaoštrilo...
puls
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2791
Godine : 45
Lokacija : ZG
Datum registracije : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by cutlass 30.05.12 23:09

eh kad bi ja znao staviti filmice na forum,
svi bi mogli uzivati u grindanju IZ RUKE NA OSLONCU !!

ovak mogu samo reci da su snimljeni... Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 166116
cutlass
cutlass
guru
guru

Male
Broj postova : 3949
Godine : 49
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 16.04.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by NAVIGATOR 30.05.12 23:17

ja osobno mislim da ovaj moj slučaj uopće nije za forum i da o tome ne bi ovdje trebalo raspravljati, no kako sam prozvan ok je da čujete i moju stranu.
NAVIGATOR
NAVIGATOR
master
master

Male
Broj postova : 7019
Godine : 49
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 05.04.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Target 30.05.12 23:20

sve ok, to se i tražilo da bude napravljeno i sad ćemo sve to ostaviti iza sebe i nastaviti u relaksirajućim tonovima
Target
Target
honoris
honoris

Male
Broj postova : 1242
Godine : 38
Lokacija : Rijeka/Gorski kotar
Datum registracije : 05.09.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by chumaman 30.05.12 23:40

Ovdje na Balkanu
chumaman
chumaman
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1451
Godine : 32
Lokacija : između
Datum registracije : 26.10.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by yasko 31.05.12 7:57

cutlass je napisao/la:eh kad bi ja znao staviti filmice na forum,
svi bi mogli uzivati u grindanju IZ RUKE NA OSLONCU !!

ovak mogu samo reci da su snimljeni... Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 166116

posalji meni na mail filmice budem ih ja postavio ako zelis
yasko
yasko
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1318
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 24.05.2011

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by urbana_gorila 31.05.12 12:27

puls je napisao/la:....inače,ja sam za to da se svaki novi član predstavi i odmah izjasni vrijedi li sebenza te pare i koliko strojni grinder smanjuje ručni rad u postocima... Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 304316

...koji provokator... Mučki!

Kako je ubacio sve naj vručije teme oko kojih se još od davnina lome koplja i onda, kao, "briše na spavanje da se ne bi zaoštrilo"...

Uaaaa pozdravi!
Uaaaa seba!
uaaaa grinder!

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 564295

urbana_gorila
urbana_gorila
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1505
Godine : 41
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 09.02.2010

[Vrh] Go down

Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA] - Page 11 Empty Re: Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 34. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.