FORUM PREŽIVLJAVANJA

prvi Hrvatski forum preživljavanja, bushcrafta, pustolovine i prirode

Početna stranicaO autoruRegistracijaLogin

Share | 

Goxonov bijeg od svega

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
ivo
guru
guru

Male
Broj postova : 3260
Godine : 53
Datum registracije : 05.10.2011

PostajNaslov: Goxonov bijeg od svega   17.07.12 10:25

Jučer je moj prijatelj Goxxon popustio. Ne, ne radi se o onome na što ste prvo pomislili, naš je odnos i dalje platonske naravi. Pritisnut maltretiranjima na poslu, kotrljajućom inflacijom, lošim prognozama monetarnih institucija, te neuspjesima na intimnom planu, zbrisao je u divljinu i utaborio se na samo meni ( i još desetini forumaša ) poznatom mjestu. Emotivan sam po sebi, lagano je skrahirao, uzeo neplaćeni dopust i otperjao u Vukomeričke gorice, zamolivši me patetično, drhtavim glasom, da vas sve skupa puno pozdravim. Jedina njegova veza s civilizacijom jest mobitel, koji signal hvata samo kod tri borića, asfaltirana cesta udaljena 50 metara i autobusna stanica od koje je Goxxon čak 350 m. Pa zaželimo sreću tom neustrašivom avanturistu, nadajmo se da će blažena tišina donijeti mir njegovoj duši, te da će nam se vratiti živ i zdrav. Ja ću predvečer otići k njemu s motorkom, kako bih mu narezao malo drva za ogrjev i pokušao ga, kao iskusni lovac, uvjeriti da su napadi lanadi na ljude vrlo rijetki. Sinoć me, naime, iza ponoći usplahirano obavijestio da mu se u blizini šatora vrzma omanja srna. Uvjeren sam kako će odoljeti tako strašnim izazovima i u forumaške redove doći sasma repariran, čvršći i jači nego ikad.
[Vrh] Go down
Fratt
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 4656
Godine : 37
Datum registracije : 30.09.2010

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   17.07.12 11:31

Želimo mu sreću i da ga dragi Bog čuva od napada vinogradarskog puža koji je u ovo doba godine krvoločan prema kampistima.

Popijem maksimalno 5 piva godišnje.

titanijum je napisao/la:

Koliko je ovo teško , najbolje ja ilustracjia, kao da čelije mozga , učinite regenerativnim .A one se ne regenerišu.Hvala Bogu.

"Pulsov sam vrtio po ruci i oduševio se, osim što je, kao i većina ovdje prikazanih majstorija naših forumita, za moj ukus predebel!"
g. Ivo, 1912.-
[Vrh] Go down
sgt bear
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1440
Godine : 43
Datum registracije : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   17.07.12 11:56

stvarno, u prirodu je postalo opasno otići. tijekom toplijeg perioda godine vinogradarski puževi, a zimi sniježni t-rex! otići van civilizacije postaje pravi izazov!
[Vrh] Go down
Strider
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2817
Godine : 24
Datum registracije : 19.06.2009

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   18.07.12 19:42

Neka mu je sretno! Al ga strašite, nisu ni jeleni ni puži ča su bili, nek se samo pazi otvarat limenku jer se porezati može!

Bi li bilo uredu osnovati kakvu zakladu i skupljati novce da se napaćeni kolega Goxxon može odmoriti kako spada, kao u filmu Blagajnica hoće ići na more? Recimo, u predivnu, turističku Kraljevicu, sa pogledom na Urinj i nedavno renovirani Krčki most!
[Vrh] Go down
Stribog
spikač
spikač

Male
Broj postova : 518
Godine : 25
Datum registracije : 09.07.2010

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   18.07.12 20:40

[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   19.07.12 12:04

Evo, samo da vam javim, živ je i zdrav, preksinoć sam ga obišao. Potpuno je srastao s prirodom, izdaleka sam od njega pomislio da gledam u panj, odalo ga je vijorenje gustih pramenova, izgleda kao glumac iz ere nijemog filma. Iste noći je odolio i ukazanju jazavca, no očvrsnuo je i bez imalo strepnje, sasma smireno čeka mogući nasrtaj vjeverice koja se, na svoje sam se oči uvjerio, zloslutno mota oko kampa ! Za slučaj ugroze, ostavio sam mu još jednu mačetu i sikiru, pištolj nisam, jer to nije u skladu sa zakonom, a i vjeverica je omanja, vjerujem da je mlada, te se još nije osladila ljudskom krvlju.
Umiva se jutarnjom rosom, vodu nosi s obližnjeg izvora, a noge, na svu sreću, pere u potoku, tako sam barem zaključio vidjevši nizvodno nekoliko krepanih klenića kako plutaju površinom.
Goxone, izdrži, forum je uz tebe !
[Vrh] Go down
tonka
mr.spika
mr.spika

Female
Broj postova : 1574
Godine : 41
Datum registracije : 08.06.2009

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   19.07.12 15:15

evo ja ću molit za svoga goxa, vidm da mu treba...i naravno da mu zavidim iz betonskog svijeta...ivo pozzzz ga puno od tonke i reci mu da se previše ne fura na Chrisa iz into d vajld, trebamo ga živog i zdravog:)
[Vrh] Go down
puls
guru
guru

Male
Broj postova : 2846
Godine : 38
Datum registracije : 05.03.2010

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   19.07.12 20:28

...najviše brine strahovita udaljenost do prve birtije....tako čovjek teško može zaliječiti ispaćenu dušu....a posljedice mogu biti gadne...

...predosjećam da ćete ga za koji dan naći krvavih očiju,duge kose i brade...zapravo...on tako već izgleda....onda valjda nema opasnosti...

...opasnost je jedino ako se stvarno pojavi neka divlja životinja-sirotica bi mogla imati nesagledive psihološke posljedice....vječni strah od ljudi,nesanica,inkotinencija,bojažljivo okretanje preko ramena (plećke zapravo),smanjen apetit...

Postoji još jedna potencijalna opasnost(na koju nito ne računa)-stvor bi se mogao zbližiti sa susjedom Frojnom,uz njegov domaći alkohol koji čini da i najrazličitiji tipovi govore zajedničkim jezikom (aaaarrrghhh).......a posljedice takvih druženja se bojim zamišljati

...prve žrtve bi mogli postati uvaženi forumaši Shpaga i Ajvo...
[Vrh] Go down
flecktarn
lingua
lingua

Male
Broj postova : 321
Godine : 42
Datum registracije : 15.03.2012

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   19.07.12 20:58

ivo je napisao/la:
Umiva se jutarnjom rosom, vodu nosi s obližnjeg izvora, a noge, na svu sreću, pere u potoku, tako sam barem zaključio vidjevši nizvodno nekoliko krepanih klenića kako plutaju površinom.
Goxone, izdrži, forum je uz tebe !

[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   20.07.12 11:21

[quote="puls"]...najviše brine strahovita udaljenost do prve birtije....tako čovjek teško može zaliječiti ispaćenu dušu....a posljedice mogu biti gadne...

...predosjećam da ćete ga za koji dan naći krvavih očiju,duge kose i brade...zapravo...on tako već izgleda....onda valjda nema opasnosti...

...opasnost je jedino ako se stvarno pojavi neka divlja životinja-sirotica bi mogla imati nesagledive psihološke posljedice....vječni strah od ljudi,nesanica,inkotinencija,bojažljivo okretanje preko ramena (plećke zapravo),smanjen apetit...

Postoji još jedna potencijalna opasnost(na koju nito ne računa)-stvor bi se mogao zbližiti sa susjedom Frojnom,uz njegov domaći alkohol koji čini da i najrazličitiji tipovi govore zajedničkim jezikom (aaaarrrghhh).......a posljedice takvih druženja se bojim zamišljati

...prve žrtve bi mogli postati uvaženi forumaši Shpaga i Ajvo...[/quote]

Ja mu prilazim isključivo u pratnji svoje krvožedne jazavčarke i s upaljenom motornom pilom !
[Vrh] Go down
Strider
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   23.07.12 12:26

Stradao je, znači. Niti riječi a kamoli slike od njega!
[Vrh] Go down
ivo
guru
guru

Male

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   23.07.12 12:54

Živ je ! Hi'z bek !
[Vrh] Go down
Strider
honoris
honoris

Male

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   23.07.12 12:59

Slava mu onda!
[Vrh] Go down
goxxon
guru
guru

Male
Broj postova : 3723
Godine : 36
Datum registracije : 17.11.2010

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   23.07.12 17:39

vratio se, slike budu kasnije, kad dođem k sebi. slava mi!
[Vrh] Go down
maxina
MODERATOR
MODERATOR

Male
Broj postova : 2795
Godine : 47
Datum registracije : 19.11.2011

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   23.07.12 19:32

Živ je-ready to rock n roll

Hombre:Ulažem oštar protest u svezi potpisa kolege Maxine.
[Vrh] Go down
Igsy
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2694
Godine : 27
Datum registracije : 12.03.2010

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   23.07.12 23:43

Već na pomolu vidim besteseller od kojih tristopedest - tristoseanspet strana.
[Vrh] Go down
free rider
zelembara
zelembara

Male
Broj postova : 30
Godine : 66
Datum registracije : 20.04.2012

PostajNaslov: Re: Goxonov bijeg od svega   24.07.12 20:23

pa,pričaj goxxo! kako je bilo?!?!
[Vrh] Go down
goxxon