FORUM PREŽIVLJAVANJA, BUSHCRAFTA, PUSTOLOVINE I PRIRODE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Garmin GPSMAP 66S
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty22.04.24 11:59 by La vita e Bella

» chris reeve sebenza folder
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty16.04.24 13:16 by Lawman

» 24 sata divljine
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty03.03.24 9:46 by NAVIGATOR

» Sretna 2024.godina
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty01.01.24 23:27 by Lawman

» ako nekome treba ideja za kuću..
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty18.12.23 9:19 by NecaPereca

» Ćao, ćao
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty14.12.23 10:00 by NecaPereca

» Nije bilo preživljavanje ali je bilo stresno :)
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty14.12.23 9:53 by Lawman

» Baterijske lampe
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty24.11.23 8:29 by neven

» Utsch & Gierse Tools / UG-Tools
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty23.11.23 19:08 by dux aeron

» Laser u survival kitu?
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty22.11.23 20:56 by dux aeron

» Dosta je bilo zajebancije, dogodine tko živ , tko mrtav...
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty21.11.23 12:20 by Lawman

» Stari novi hobi
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty25.10.23 22:29 by neven

» Gitara & planinarenje
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty24.09.23 11:48 by Strat04

» Izrada noza od turpije
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty21.09.23 22:04 by Hobi majstor

» sta je najvaznije za prezivljavanje?
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty20.09.23 11:34 by Strat04

» Mine na Papuku
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty20.09.23 11:32 by Strat04

» prsluk, torbica ili ranac?
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty20.09.23 11:10 by Strat04

» Prestavljanje
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty20.09.23 9:45 by neven

» P: Chris Reeve Small Sebenza MAGNACUT
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty30.08.23 9:03 by NAVIGATOR

» EDC- sitnice koje pojednostavljuju život
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty09.08.23 16:48 by NAVIGATOR

» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty18.07.23 13:08 by Drvo

» Pozdrav svima
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty03.06.23 14:28 by Shaman95

» Nocna zima ljeti u Gorskom Kotaru
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty03.06.23 11:16 by DrAnte

» Koji nož kupiti?
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty29.05.23 15:41 by Lawman

» "patiranje"karbonskog čelika?
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty28.05.23 23:59 by ness

» SkeletoDon Alpha
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty28.05.23 23:48 by ness

» BREZIN SOK
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty28.05.23 23:40 by ness

» Pozdrav ekipa
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty27.05.23 19:34 by Lawman

» Karte
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty27.05.23 13:39 by Ervin

» Mora of Sweden noževi
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty02.05.23 10:48 by Žic

bebač 1-20
zelembara 20-50
tipko 50-100
bomber 100-200
lingua 200-500
spikač 500-1000
mr.spika 1000-2000
guru 2000-5000
master 5000-10000
alfa i omega 10000 +
Forum Preživljavanja© Facebook Icon

Utisci i dojmovi sa prvog susreta

+8
D@nijel@
Stermotich
Damir
LUKSA
Psychotic
Stule
mariobab
Mladen
12 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Gost 03.05.09 21:32

ovo bi morali biti divlji konji

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 O6z321

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by LUKSA 03.05.09 21:35

pa vi koji ste bili jedan dan, ko da ste bili u diznilendu! Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986 Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986
šalim se drago mi je da ste došli i vaša volja se nemože opisati riječima!
super je bilo, osjećao sam se kao doma, najnormalnije, svaku ,sekundu!đ
Hvala našem domaćinu koji je divan dečko!
Hvala Borisu koji je inicijator svega ovoga!
Hvala Damiru koji je došao iz Italije, i pun iskustava i njegovoj kćeri, jadna mala nezna Hrvatski pa joj je malo bilo zeznuto!
hvala svima koji su se odazvali!
Hvala Ivanu- Mshai- koji se je studiozno pripremio za susret!
Svima hvala jer ste dobri ljudi i svaki trenutak proveden sa vama bio je neprocijenjiv!
pozdrav curama koje su bile sa nama!
jesam nekoga zaboravio? ako jesam sorry!
Goran 1 i Goran 2!
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Gost 03.05.09 21:43

nama je bilo jedino zao sto nismo mogli vise, sto nisam okusila cari spavanja vani i to smrzavanje koje spominje psyhotic (ovo zadnje mogu samo u svoje ime pisati)

daj opisi danasnji odlazak na visevicu, reci jel vam padala kisa psolije? nas je prala cijelo vrijeme po putu do doma
daj mi reci kak se zove onaj kut... opet sam zaboravila i to me muci

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by LUKSA 03.05.09 21:49

AZIMUT- budemo sve naučili, tebe nisam pozdravio i nahvalio, ali hvalim tvoju volju, sve će se to naučiti, polako !
sve vas volim a naročito sad kad smo se upoznali!
Viševica je bila samo za mene uspješna a o tome više neki drugi dan!
Svima isprika ako je bilo problema uz Viševicu!
Za mene se niste trebali brinuti, nego za sebe, ja ni u WC- nebi ostao gladan! Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986 Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986 Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Gost 03.05.09 21:58

a sto bi me trebalo hvaliti, da sam se jedina tek pro forme pokusala popeti na ono uze?Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986:)i da sam djeci doma rekla da cak 2 i po metra, a nisam ni toliko Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986

uh mene sad zanima sto bilo sa tom visevicom, glavno da ste svi dobro i da su se svi dobro vratili kucama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Gost 03.05.09 22:01

nepojmljivo mi je da samo ja nisam znala sto je azimut! bas sam se osjecala ko da sam pala s marsa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by LUKSA 03.05.09 22:30

ma nije bilo ništa , svi smo pametni i iskusni a neki još i više!
svaka pohvala svima!
malo kooordinacije i vođenja i sve bi bilo ok!
svi su bili pristojni zato nam se desilo nešto nepredviđeno!
nakraju smo sve izvukli kroz šalu.
ako netko ima loših komentara neka slobodno progovori!
ovo je moje osobno mišljenje, najgore je onome tko se vozio sam doma i nije mogao diskutirati i analizirati!
:bog:
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by LUKSA 03.05.09 22:32

ma daj ne kakaj!
budemo to sve polako!
nešto sam zeznuo , slike mi baš nisu uspijele kako sam htio! Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 469245
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Gost 03.05.09 23:04

ma sto nepredvideno vam se desilo???? oces li vise da kazes?!!!! ili treba kleknut?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Damir 04.05.09 0:26

Stigao i ja.
Jedno veliko hvala svima koji su bili tamo prisutni a posebno nasem velikodusnom domacinu, i naravno, nasem Adminu i skoli prezivljavanja "Extreme Survival" koja je ovaj susret omogucila!
Sad idem spavati, ali ce uskoro biti slika itd...
srdacan pozdrav svim novim prijateljima od mene i Alexe.
Damir
Damir
lingua
lingua

Male
Broj postova : 282
Godine : 58
Lokacija : Treviso, Italy
Datum registracije : 15.11.2008

http://www.teamsurvival.it

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty PRVI SUSRET JE GOTOV

Postaj by Stermotich 04.05.09 8:48

Pozdrav survivori.

Evo tako je završio i naš prvi susret, samo prvi u nizu onih koji slijede.
Ideja susreta nastala je sa vizijom slobodne razmjene znanja i iskustava, radi zajedničkog rasta te propagiranja institucije Škole preživljavanja, vaše Škole.

Neko će se pitati zašto Škole a ne kluba ili društva... Škole baš zato jer u svijetu istinskog boravka sa prirodom (survivala i bushcrafta) nema kraja učenju.

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Dsc05510

Bilo je jako zabavno promatrati ljude, one koji iz virtualnog svijeta postaju realnim a koje dijeli ista ljubav, promatrati reakcije čuđenja, analiziranja, pa i nadmetanja. Vidjeti i spoznati po prvi put da "sličnih" ima, te da će ta sličnost pridonijeti zajedničkom rastu, rastu samog pojedinca i jednog sutra, društva u kojem živimo.

Onako pospan, sa temperaturom koja me drmala još od kuće, promatrao sam grupu, onu koja će pustiti svoj trag u zemlji u kojoj priroda i kvaliteta tih nesvakidašnjih zaljubljenika ima svoju jedinstvenost.

Vidimo se uskoro, u novoj pustolovini - Boris.


Zadnja promjena: Admin; 04.05.09 19:23; ukupno mijenjano 4 put/a.
Stermotich
Stermotich
support
support

Male
Broj postova : 221
Godine : 51
Lokacija : Forum
Datum registracije : 10.06.2008

https://www.stermotich.com

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Damir 04.05.09 9:23

aha! Admin je u prvoj liniji! Sta su svi ucesnici susreta jos u komi !?!?!? Ili ih je pobila neka (divlje) svinjska gripa?!?!
A da nisam na poslu.... vraga bi bio tu u ovo doba! Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986 Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986 Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986
Damir
Damir
lingua
lingua

Male
Broj postova : 282
Godine : 58
Lokacija : Treviso, Italy
Datum registracije : 15.11.2008

http://www.teamsurvival.it

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by LUKSA 04.05.09 15:38

kakva koma-morao sam se dignuti u pola 7 i kod roditelja od drage napraviti pokolj pilića, pa ih čistiti, nakon toga sam pekao meso na roštilju i pio pivicu,( jako mio je teško palo ) Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986 Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986 Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986
Rezao nisam glave na panju kukrijem, krv je pala na oštricu! Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 368870
i opet sam sa Firesteelom probao paliti vatru i nije baš to lako! Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 469245
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Gost 04.05.09 17:27

znaci svi ste se zivi i zdravi povrnuli kucama?
e to je lijepo cuti!

luksa pobogu mores u jos vece detalje kak je krv tekla? Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 323904

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by D@nijel@ 04.05.09 18:27

Cijelo vrijeme lovim priliku da vam napišem da mi je drago da vam je bilo lijepo i poučno. Uglavnom, lijepo je vidjeti da su vam očekivanja ispunjena. =)
D@nijel@
D@nijel@
lingua
lingua

Female
Broj postova : 218
Godine : 47
Lokacija : Vukomeričke Gorice
Datum registracije : 12.04.2009

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Zile_ 04.05.09 18:31

Pozdrav svima koji su bili na susretu. Bilo mi je super. Puno znanja smo razmijenili i puno sam zanimljivih i dobrih ljudi upoznao. Vjerujem da će nam ovaj forum i budući susreti omogućiti da ostanemo u kontaktu i još više produbimo sve teme koje smo obradili, ali i da se dosjetimo i nekih novih.

Uskoro ću postaviti fotke tamo gdje je Admin predvidio.
Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 450789
Zile_
Zile_
tipko
tipko

Male
Broj postova : 68
Godine : 47
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 31.03.2009

http://s3bor.weebly.com/

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by D@nijel@ 04.05.09 18:35

vatrica je napisao/la:
za wolflady.....drugi puta slobodno dodi.....vjeruj mi ja te ne bi varala....ako meni nije bilo tesko, a nisam se ni bojala nicega, neces ni ti, uzmes kaj ti treba sa sobom i mirna si.
Lijepo od tebe da si me se sjetila.
Ali kao što sam ti već negdje u početku moga pisanja ovdje napisala, nije problem da bi meni nešto bilo teško. Ja sam od svog prvog razreda osnovne škole redovito svako ljeto kampirala s roditeljima. Znam postaviti šator, znam napraviti sve predradnje da bi se u taj šator moglo "useliti" bez bojazni od kiše i vjetra. Znam "preživjeti" kampirajući.
No ne gajim nekakve iluzije da bih preživljavala u nekakvim improviziranim skloništima ili nešto tome slično.
Svaka čast ekipi s 1. susreta.
Nadam se da ću vas možda nekom sljedećom prilikom upoznati.
Ali me na preživljavanje u prirodi nećete nagovoriti. Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 69343
D@nijel@
D@nijel@
lingua
lingua

Female
Broj postova : 218
Godine : 47
Lokacija : Vukomeričke Gorice
Datum registracije : 12.04.2009

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by mariobab 04.05.09 20:13

Ali ćemo dati sve od sebe.

Luksa, svaka nova vještina treba malo vježbe, za kratko vrijeme pitat ćeš se kako kako si mogao bez firesteela, samo vježbaj.
mariobab
mariobab
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1910
Godine : 60
Lokacija : zg
Datum registracije : 28.01.2009

http://bushcraft-forum.findtalk.biz/

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by LUKSA 04.05.09 20:27

Luksa, svaka nova vještina treba malo vježbe, za kratko vrijeme pitat ćeš se kako kako si mogao bez firesteela, samo vježbaj.
da vidim da moram vježbati, samo sam mislio da je to puno lakše a to nam plasiraju dokumentarci i ove pizdarije sa You tuba.
naravno da ću vježbati, pa imam novu igračku! Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986
I Mario tvoj savijet za lišajeve sam primjenio i cijelim putem na Viševicu ih kupio!, djeluju suhi ali se još trebaju sušiti za potpalu!
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by mariobab 04.05.09 20:37

Malo ih rasčerupaj-rasčehaj, pa na hrpicu, dobro love iskru.Vješbati možeš i na vodoinstalaterskoj kudjelji, desetak kuna dobiš za godinu dana, suha je ,lovi iskru, dok stekneš osjećaj.
mariobab
mariobab
mr.spika
mr.spika

Male
Broj postova : 1910
Godine : 60
Lokacija : zg
Datum registracije : 28.01.2009

http://bushcraft-forum.findtalk.biz/

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Mshai 04.05.09 21:28

Eto da i ja napišem dojmove o svakom pojedincu koji je bio prisutan. =)

Admin Boris - car. Čovjek koji je svojom ambicijom i svojom željom da poveže zaljubljenike prirode u ekipu omogućio ovakav susret. Boris mi je sjeo na mjesto u svakom mogućem smislu - jedna vrlo draga i topla osoba, pravi suputnik. =)

Saša - Naš domaćin. Simpatičan dečko s mnogo priča kojim nas je zasipao uz vatru po kišnim noćima. Nesebično je djelio sve što je imao i zabavljao nas svojim ludim komentarima.

Goran1 - moj suputnik s kojim sam krenuo iz Zagreba. Vrlo drag momak s kojim mi je put prema Ravnom prošao u tren kroz vrlo zanimljive razgovore. Nevjerojatno mi se svidjela njegova sreća kad je zapalio bowdrillom vatru. Također mi se svidjela iskrenost kojom je zračio.

Goran2 - Svinjska-gripa čovjek. Smiješan momak čije je svako iskustvo vezano uz kampiranje i odlaske u prirodu vezano uz opijanje što mi je potvrdilo koliko se svi zaljubljenici u prirodu kroz detalje razlikuju. S druge strane, filozof elektro-tehničar kojeg sam u nekoliko navrata molio da priča na hrvatskom kad se je primio struke. Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 368870

Damir - naš susjed iz Italije, također car. Jedan vrlo drag čovjek koji je uvijek spreman pomoći ti bez oklijevanja. Ima veliko znanje i vrlo ga je rado djelio. Došao je u društvu svoje kćeri Alexe, koja mi se svidjela kao čisti njegov odraz - radila je sve što smo mi radili, išla je svuda gdje smo mi išli i sve je mogla! Jedino mi je bilo žao malene što gotovo nitko nije pričao talijanski pa joj je sigurno bilo jako dosadno.

Robert - Naš gospodin nad-narednik. Vrlo zanimljiv momak sa dobrim temeljem koje je dobio kroz vojnu obuku. Također mi je vrlo sjeo na mjesto.

Igor - Došao je zajedno sa Robertom, obojica iz Petrinje. Saznao sam kasnije da se zna s mojim najboljim prijateljem. Malen svijet. Jedan vrlo dobar momak s jako zrelim pogledima na svijet. Inače instruktor u planinarskoj školi, i on je bez ograničenja asistirao i djelio savjete.

Dravski vuk - Legenda. Vidi se da srcem i dušom živi za prirodu. Za povratak prirodi. Predivan čovjek, pravi ljubitelj prirode.

Vatrica - opićena mama. Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986 Ta žena ima crve u guzici. Vrlo draga žena koja je jurila s lijeva na desno non stop. Htjela je čuti sve, vidjeti sve. A kad bi se pak sjela malo da odmori, onda je pak morala pospremati svo smeće oko vatre. Vatrica i vatra... to je bila slika. =)

Mariobab - Čovjeku se na izrazu lica vidjelo da potpuno uživa. Opušten je sjedio na travi, zagledan malo u nas, malo u prirodi. Izraz lica je rekao više nego što bi reklo tisuću riječi i jasno mi je da mu je bilo stvarno super.

Cure - Iva, Zrinka i ? su nam se pridružile. Vrlo drage cure. Nasmijane. Vesele. Kako ja volim taj istarsko-hrvatski naglasak. To je jednostavno preslatko kad ih slušaš kak su pričale.

Valjda nisam nikog zaboravio. Još mi se sliježu dojmovi. U svakom slučaju, jedno predivno iskustvo. Hvala vam svima na druženju, a ponajviše tebi Borise, jer bez tvoje inicijative se susret ne bi dogodio. Uživajte mi svi, do slijedećeg susreta! =)
Mshai
Mshai
spikač
spikač

Male
Broj postova : 517
Godine : 39
Lokacija : kraj drva života
Datum registracije : 29.01.2009

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Gost 04.05.09 21:56

Luksa ne znam što ste radili na susretu, jer nažalost nisam tamo mogao biti, ali evo mojih savjeta za vježbanje s firesteelom.

Prvo i najlakše ti je obična pamučna vata ( cura/žena će te ubiti, ali nema smisla živjeti vječno). S obzirom da to brzo gori, dobro ga je namazati s vazelinom, gori značajno duže. Može se i s voskom, iskoristiš od starih svijeća vosak, rastopiš ga, ubaciš loptice vate (sveži ih s koncem kao kulen) i pustiš da se osuše. kad ti trebaju samo raščupaj lopticu da provire dlakice pamuka, kresni iskrice na to i eto vatrice ( ne ove s foruma, nego one logorske).

Druga stvar koja je dobra je omotati oštricu s toaletnim papirom ili papirnatom maramicom, ali samo jednim slojem omotaj, ne cijelom. Kad kresneš po firesteelu papir na oštrici će se zapaliti i onda njime potpališ vatru. Uz malo vježbe ovo radi savršeno, gotovo uvijek u prva dva pokušaja.

p.s.
Ako ovo znaš, možda pomogne nekome tko nije znao :bog:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Gost 04.05.09 21:59

jao kako meni zao sto nisam popamtila sve ljude, premalo mi vremena bilo, sada kada citam kako je mshai to fino sve opisal, (a imas dobro zapazanje moram priznati), voljela bih da sam i ja svakog tako duboko dozivjela, no nadam se novoj prilici

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Mladen 04.05.09 22:24

sad kad su mi dojmovi malo slegli...
mogu reči iskreno ...
možda ste od mene očekivali više...
ljudi... ali ja sam uživao u svakom trenutku...
te pozitivne vibracije potpuno su me ponesle ...
svaki vaš lik ostao mi je u srcu ...
treba to čuvati...
Mladen
Mladen
honoris
honoris

Male
Broj postova : 2438
Godine : 55
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Mshai 05.05.09 5:54

vatrica je napisao/la:jao kako meni zao sto nisam popamtila sve ljude, premalo mi vremena bilo, sada kada citam kako je mshai to fino sve opisal, (a imas dobro zapazanje moram priznati),
Još nije izoštreno do razine koju bi htio postići - vidiš da sam zaboravio ime treće cure... ima neko neobično ime... i moje ribica pamćenje to nije odradilo kak spada. Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 464819 Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986
Mshai
Mshai
spikač
spikač

Male
Broj postova : 517
Godine : 39
Lokacija : kraj drva života
Datum registracije : 29.01.2009

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by LUKSA 05.05.09 9:42

Ranka je treća cura!
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Gost 05.05.09 10:39

mlad si mshai...stignes ti to jos

mene mota tko je zile??
pokazete mi ga na slici? molim lijepo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Mshai 05.05.09 11:04

Ranka tako je! Fala Luksa!

Vatrice Žile je Igor.
Mshai
Mshai
spikač
spikač

Male
Broj postova : 517
Godine : 39
Lokacija : kraj drva života
Datum registracije : 29.01.2009

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Gost 05.05.09 11:12

jel onaj koji je imal sesir na glavi, onak licil na kaubojski??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by LUKSA 05.05.09 11:42

da visoki dečkom sa zeleniimvojničkim šeširom, fin , dobar....(maš ga na profilima- o meni)
a ne kao ja bandit Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986 Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 469245
LUKSA
LUKSA
guru
guru

Male
Broj postova : 2320
Godine : 52
Lokacija : Petrinja
Datum registracije : 21.02.2009

http://luketic.robert@gmail.com

[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Gost 05.05.09 15:08

Pozdrav svima!
Evo malo kradem vremena od posla, pa odmah na forum.
Oduševio me je susret koji je ispunio svoj cilj. Ono što sam zapazio jest
da se u nijednom trenutku nije vidjela razlika među sudionicima, bez obzira
na spol, dob, znanje...... To je savršen temelj za budučnost. Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 368870
Želio bih se zahvaliti organizatoru Borisu i domaćinu Saši na gostoprimstvu.
Također se želim zahvaliti novostečenom prijatelju Ivanu na prijevozu za kojeg nije
htio uzet ni kunu(nije da nisam nudio Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 747986 . Zahvaljujem se svima vama koji ste dijelili
trenutke učenja,rasta i strpljenja ta tri dana. Jedva čekam da se vidimo
uživo na nekom drugom susretu.
Do tada puno lijepih pozdrava!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Utisci i dojmovi sa prvog susreta - Page 2 Empty Re: Utisci i dojmovi sa prvog susreta

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.